Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
ananasowa kaczka
Autor Wiadomość
ananas Offline
Technik
*


Liczba postów: 1,076
Imię: Kamil
Skąd: Zabrze
Pojazd: Inny
Post: #46
RE: ananasowa kaczka
(09-01-2016 21:00:22)kanilox napisał(a):  Daremna polerka

Ehh, ty byś tylko narzekał. Mam świadomość, szału to niestety nie robi, no ale da się to ludziom pokazać. Dzisiaj natomiast powybierałem i powykręcałem wszystkie części które chciałbym dać do chromowania, bo we wtorek z wujkiem jadę do tego zakładu. Jak widać trochę więcej daję niż było seryjnie, no ale ten moplik ma się świecić Big Grin Znaczy takie jest założenie, bo możliwe że mój zapał ostudzi cena... W każdym razie części na zdjęciu poniżej, oprócz tego będzie jeszcze tłumik i kierownica:



Przy klaksonie trzeba było zeszlifować nity żeby zdjąć ten dekiel:



Jutro na szczotce drucianej zeszlifuję tą rdzę i trochę to przygotuję.Mam jeszcze dylemat, nie wiem czy chromować zębatkę. Wyglądałoby to kozacko, no ale z drugiej strony łańcuch jest cały czas w smarze i nie wiem czy to ma sens. Zębatka ma dużą powierzchnię, więc trochę to będzie kosztować, i nie wiem czy cena nie będzie większa niż efekt w tym przypadku. Muszę się zastanowić.

2 dni temu kanilox zamówił w końcu nasze części z czech, także do 2 tygodni powinny być. Kupiłem między innymi prawie wszystkie gumy nadwozia, w takim mopliku liczy się każdy detal w końcu. Oprócz tego zapasowy tłok 41mm i rozpoławiacz do silnika 223, nie zamierzam krzywić wału przez walenie młotkiem Big Grin

Aa, i ciekawostka. Chodzi o ten haczyk na dole zdjęcia. We wszystkich jawach jakie widziałem był on aluminiowy, a w mojej jest blaszany. Widać że to nie robota pana Mietka ze szwagrem tylko fabryczne. Wie ktoś może o co chodzi?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-01-2016 00:40:42 przez ananas.)
10-01-2016 00:37:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
ananasowa kaczka - ananas - 17-10-2015, 23:37:27
RE: ananasowa kaczka - Emikel - 17-10-2015, 23:48:58
RE: ananasowa kaczka - VRka :D - 17-10-2015, 23:50:12
RE: ananasowa kaczka - ananas - 18-10-2015, 00:19:24
RE: ananasowa kaczka - Quake96 - 18-10-2015, 00:33:25
RE: ananasowa kaczka - jurek_j - 18-10-2015, 20:09:02
RE: ananasowa kaczka - ananas - 20-10-2015, 22:40:48
RE: ananasowa kaczka - ananas - 22-10-2015, 00:27:49
RE: ananasowa kaczka - Kanilox - 22-10-2015, 02:18:03
RE: ananasowa kaczka - knypas - 22-10-2015, 12:06:00
RE: ananasowa kaczka - Kanilox - 22-10-2015, 13:20:58
RE: ananasowa kaczka - knypas - 24-10-2015, 18:29:28
RE: ananasowa kaczka - jurek_j - 24-10-2015, 22:28:37
RE: ananasowa kaczka - ananas - 04-11-2015, 23:05:36
RE: ananasowa kaczka - albinos176 - 04-11-2015, 23:10:05
RE: ananasowa kaczka - ananas - 04-11-2015, 23:22:48
RE: ananasowa kaczka - jurek_j - 04-11-2015, 23:19:14
RE: ananasowa kaczka - Dawdzio - 04-11-2015, 23:54:31
RE: ananasowa kaczka - ananas - 05-11-2015, 21:39:17
RE: ananasowa kaczka - jurek_j - 05-11-2015, 22:42:10
RE: ananasowa kaczka - ananas - 05-11-2015, 22:52:36
RE: ananasowa kaczka - jurek_j - 05-11-2015, 23:34:54
RE: ananasowa kaczka - Dawdzio - 05-11-2015, 23:56:58
RE: ananasowa kaczka - Kanilox - 06-11-2015, 00:08:03
RE: ananasowa kaczka - ananas - 08-11-2015, 22:24:00
RE: ananasowa kaczka - Quake96 - 08-11-2015, 22:40:49
RE: ananasowa kaczka - Kanilox - 09-11-2015, 00:37:36
RE: ananasowa kaczka - Przemi998 - 09-11-2015, 01:14:40
RE: ananasowa kaczka - ananas - 19-11-2015, 22:02:05
RE: ananasowa kaczka - adam50t1 - 20-11-2015, 00:16:25
RE: ananasowa kaczka - ananas - 21-11-2015, 01:10:10
RE: ananasowa kaczka - Kanilox - 21-11-2015, 04:50:02
RE: ananasowa kaczka - ananas - 04-01-2016, 01:42:59
RE: ananasowa kaczka - Paweł13 - 04-01-2016, 18:09:19
RE: ananasowa kaczka - ananas - 06-01-2016, 01:21:09
RE: ananasowa kaczka - jurek_j - 06-01-2016, 21:49:52
RE: ananasowa kaczka - ananas - 06-01-2016, 22:48:20
RE: ananasowa kaczka - Kanilox - 06-01-2016, 23:42:32
RE: ananasowa kaczka - ananas - 07-01-2016, 01:16:23
RE: ananasowa kaczka - ananas - 09-01-2016, 01:35:42
Odp: ananasowa kaczka - Latos - 09-01-2016, 12:34:28
RE: ananasowa kaczka - Kanilox - 09-01-2016, 21:00:22
RE: ananasowa kaczka - ananas - 10-01-2016 00:37:22
RE: ananasowa kaczka - Latos - 09-01-2016, 21:12:05
RE: ananasowa kaczka - PawełBike - 09-01-2016, 22:01:17
RE: ananasowa kaczka - Ryżak - 10-01-2016, 00:23:14
RE: ananasowa kaczka - jurek_j - 10-01-2016, 02:25:09
RE: ananasowa kaczka - Latos - 10-01-2016, 03:41:26
RE: ananasowa kaczka - ananas - 15-01-2016, 01:24:07
RE: ananasowa kaczka - Przemi998 - 15-01-2016, 02:18:07
RE: ananasowa kaczka - Blusik - 15-01-2016, 02:52:25
RE: ananasowa kaczka - buri97pl - 15-01-2016, 13:58:17
RE: ananasowa kaczka - ananas - 15-01-2016, 21:54:56
RE: ananasowa kaczka - jurek_j - 15-01-2016, 23:01:17
RE: ananasowa kaczka - ananas - 17-01-2016, 20:22:17
RE: ananasowa kaczka - Przemi998 - 17-01-2016, 20:33:01
RE: ananasowa kaczka - ananas - 17-01-2016, 20:55:53
Odp: ananasowa kaczka - Latos - 18-01-2016, 11:12:06
RE: ananasowa kaczka - ananas - 27-01-2016, 00:46:17
RE: ananasowa kaczka - bujak96 - 27-01-2016, 01:02:20
RE: ananasowa kaczka - ananas - 27-01-2016, 01:51:46
RE: ananasowa kaczka - ananas - 28-01-2016, 18:02:32
RE: ananasowa kaczka - ananas - 02-02-2016, 01:12:51
RE: ananasowa kaczka - ananas - 02-02-2016, 23:18:25
RE: ananasowa kaczka - fachowiec - 03-02-2016, 00:03:51
RE: ananasowa kaczka - Przemi998 - 03-02-2016, 00:12:37
RE: ananasowa kaczka - ananas - 04-02-2016, 23:40:27
RE: ananasowa kaczka - buri97pl - 05-02-2016, 17:21:03
RE: ananasowa kaczka - ananas - 18-02-2016, 23:40:34
RE: ananasowa kaczka - Blusik - 19-02-2016, 00:06:09
RE: ananasowa kaczka - Conqeror - 19-04-2016, 00:38:01
RE: ananasowa kaczka - ananas - 21-04-2016, 01:37:05
RE: ananasowa kaczka - ananas - 08-05-2016, 21:45:57
RE: ananasowa kaczka - VRka :D - 08-05-2016, 22:05:59
RE: ananasowa kaczka - Kanilox - 27-06-2016, 16:17:19
RE: ananasowa kaczka - Przemi998 - 25-08-2016, 01:47:13
RE: ananasowa kaczka - ananas - 02-10-2016, 21:20:58
RE: ananasowa kaczka - ananas - 17-03-2017, 00:20:24
RE: ananasowa kaczka - XeardonLordeX - 17-03-2017, 20:31:19
RE: ananasowa kaczka - BellaUrsa - 28-06-2017, 14:37:54
RE: ananasowa kaczka - Majerano - 28-06-2017, 16:33:56
RE: ananasowa kaczka - Kanilox - 29-01-2018, 20:28:09


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Dzisiaj 10:19:03
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 209
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 102
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 331
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 192
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 234
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 486
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 176
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6334
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19830
Romet Romka - 50-T-1 '82r...
Ostatni post: romek
17-06-2026 20:12:55
» Odpowiedzi: 212
» Wyświetleń: 96693
Dwie jawki Mustang - okaz...
Ostatni post: usertm
17-06-2026 19:53:12
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 411
Plastiki
Ostatni post: Grzeszek
17-06-2026 12:08:19
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 241
Uszczelka pod głowicę
Ostatni post: mr.torwald@gmail.com
17-06-2026 11:02:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 300
Czy stomilki dadzą radę?
Ostatni post: romek
16-06-2026 22:22:06
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 186
Czy do silnika dwusuwoweg...
Ostatni post: Bob_Harley
16-06-2026 15:14:57
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 4465

Reklama