Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Modelarstwo
Autor Wiadomość
siedlczanin2000 Offline
Kaczorek Zadziorek
*


Liczba postów: 19
Imię: Damian
Skąd: Siedlce
Pojazd: Inny Romet
Post: #38
RE: Modelarstwo
Dawdzio Jak dobrze pamiętam to z 2 lub 3 razy, ale to moja wina bo źle odstawiłem. Niektóre modele nie chcą stać w miejscu, ale nigdy nie stało się nic groźnego.
nie_mientki Z tego co przeczytałem modelarstwo to ,,działalność człowieka polegająca na odwzorowywaniu rzeczywistych obiektów w postaci pomniejszonych modeli.'' Inna sprawa, że ja tych modeli sam nie robię. Bardziej ciekawe jest to, jak mam się nazywać. Modelarz to nie za bardzo, kolekcjoner też nie, bo kolekcja ma jakiś zakres, a u mnie to wszystko z okresu PRL. Najlepiej będzie zbieracz Smile
Odrestaurator To prawda, zacząłem malować niektórym wnętrze.
I kilka modeli:
Żuk A-03, Żuk A-05, Żuk A-07, Żuk A-11B, Nysa N 59

Nysa N61 TROPIC (trzeba położyć drugą warstwę farby), Nysa 521, Nysa 522 T, Nysa 522 R

Nysa 522 KW, Nysa 522 AMBULANS, Nysa 522 POMOC DROGOWA

Jelcz 315M, Jelcz 315 ŚMIECIARKA

I skala 1:72 oraz 1:24
Junak M10, Ikarus 260, San H-100, Jelcz-Berliet PR110, Jelcz 003, Star 266
28-12-2015 12:49:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 2 użytkowników postawiło piwo siedlczanin2000 za ten post.
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Modelarstwo - mr.Wueskowy - 16-12-2015, 12:30:15
RE: Modelarstwo - Wigrus - 16-12-2015, 15:34:43
RE: Modelarstwo - Semmao - 16-12-2015, 16:13:51
RE: Modelarstwo - nie_mientki - 16-12-2015, 16:14:36
RE: Modelarstwo - mr.Wueskowy - 16-12-2015, 16:20:23
RE: Modelarstwo - Odrestaurator - 16-12-2015, 16:27:42
RE: Modelarstwo - Duduś - 16-12-2015, 16:37:46
RE: Modelarstwo - Rafku - 16-12-2015, 17:56:42
RE: Modelarstwo - Bartek - 16-12-2015, 18:51:55
RE: Modelarstwo - mr.Wueskowy - 16-12-2015, 21:22:57
RE: Modelarstwo - Bartek - 16-12-2015, 21:30:20
RE: Modelarstwo - Przemi998 - 16-12-2015, 22:17:31
RE: Modelarstwo - Odrestaurator - 16-12-2015, 22:19:54
RE: Modelarstwo - mr.Wueskowy - 16-12-2015, 23:58:52
RE: Modelarstwo - Bartek - 17-12-2015, 00:03:21
RE: Modelarstwo - mr.Wueskowy - 17-12-2015, 00:13:13
RE: Modelarstwo - Bartek - 17-12-2015, 00:43:08
RE: Modelarstwo - sebastianm - 17-12-2015, 13:19:56
RE: Modelarstwo - Bartek - 17-12-2015, 21:07:39
RE: Modelarstwo - siedlczanin2000 - 17-12-2015, 21:56:10
RE: Modelarstwo - Bartek - 17-12-2015, 22:34:54
RE: Modelarstwo - mr.Wueskowy - 17-12-2015, 23:14:44
RE: Modelarstwo - mr.Wueskowy - 18-12-2015, 22:16:50
RE: Modelarstwo - Bartek - 22-12-2015, 22:40:10
RE: Modelarstwo - mr.Wueskowy - 23-12-2015, 00:08:54
RE: Modelarstwo - Bartek - 23-12-2015, 00:18:20
RE: Modelarstwo - Odrestaurator - 24-12-2015, 18:39:21
RE: Modelarstwo - Motorowerzystka - 25-12-2015, 13:40:34
Odp: Modelarstwo - Latos - 24-12-2015, 19:44:12
RE: Modelarstwo - mr.Wueskowy - 25-12-2015, 01:38:41
RE: Modelarstwo - mr.Wueskowy - 27-12-2015, 21:52:17
RE: Modelarstwo - siedlczanin2000 - 27-12-2015, 22:59:22
RE: Modelarstwo - Jurasik201 - 27-12-2015, 23:03:41
RE: Modelarstwo - mr.Wueskowy - 27-12-2015, 23:05:45
RE: Modelarstwo - Dawdzio - 28-12-2015, 00:16:49
RE: Modelarstwo - nie_mientki - 28-12-2015, 02:00:24
RE: Modelarstwo - Odrestaurator - 28-12-2015, 02:09:53
RE: Modelarstwo - siedlczanin2000 - 28-12-2015 12:49:24
RE: Modelarstwo - Rafku - 28-12-2015, 13:55:37
RE: Modelarstwo - Bartek - 28-12-2015, 15:18:35
RE: Modelarstwo - Rafku - 28-12-2015, 17:07:59
RE: Modelarstwo - Bartek - 28-12-2015, 19:38:00
RE: Modelarstwo - Latos - 01-01-2016, 05:02:46
RE: Modelarstwo - Jurasik201 - 05-01-2016, 20:44:58
RE: Modelarstwo - Jurasik201 - 09-01-2016, 21:52:34
RE: Modelarstwo - Rafku - 09-01-2016, 23:17:55
RE: Modelarstwo - Wigrus - 09-01-2016, 23:23:34
RE: Modelarstwo - Jurasik201 - 09-01-2016, 23:48:45
RE: Modelarstwo - mr.Wueskowy - 10-01-2016, 23:31:57
RE: Modelarstwo - Jurasik201 - 10-01-2016, 23:44:24
RE: Modelarstwo - mr.Wueskowy - 11-01-2016, 20:57:05
RE: Modelarstwo - mr.Wueskowy - 01-02-2016, 23:45:34
RE: Modelarstwo - Semmao - 07-03-2016, 00:03:06
RE: Modelarstwo - mr.Wueskowy - 07-03-2016, 23:59:55
RE: Modelarstwo - Wigrus - 08-03-2016, 00:28:11
RE: Modelarstwo - mr.Wueskowy - 21-03-2016, 21:44:42
RE: Modelarstwo - mr.Wueskowy - 22-03-2016, 22:16:39
RE: Modelarstwo - Petronas - 22-03-2016, 23:54:37
RE: Modelarstwo - mr.Wueskowy - 22-03-2016, 23:58:43
RE: Modelarstwo - mr.Wueskowy - 01-01-2017, 23:21:48


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Dzisiaj 10:19:03
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 230
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 108
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 338
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 203
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 247
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 505
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 185
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6346
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19845
Romet Romka - 50-T-1 '82r...
Ostatni post: romek
17-06-2026 20:12:55
» Odpowiedzi: 212
» Wyświetleń: 96716
Dwie jawki Mustang - okaz...
Ostatni post: usertm
17-06-2026 19:53:12
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 426
Plastiki
Ostatni post: Grzeszek
17-06-2026 12:08:19
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 251
Uszczelka pod głowicę
Ostatni post: mr.torwald@gmail.com
17-06-2026 11:02:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 307
Czy stomilki dadzą radę?
Ostatni post: romek
16-06-2026 22:22:06
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 194
Czy do silnika dwusuwoweg...
Ostatni post: Bob_Harley
16-06-2026 15:14:57
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 4469

Reklama