Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 głosów - 4.6 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje rowery
Autor Wiadomość
Walet Offline
Jak popsuje to naprawi...
*


Liczba postów: 239
Imię: Denis
Skąd: Staniszcze Wielkie
Pojazd: Inny
Post: #190
RE: Moje rowery
(08-12-2015 22:54:35)Wigrus napisał(a):  Dokładnie. Moim zdaniem właśnie cała magia posiadania starego roweru
jest zawarta w świadectwach przebytych przez niego odmętów historii.
Oczywiście nie jestem osobą przeciwną remontom, uważam jednak,
że operacji tej należy poddawać egzemplarze już naprawdę zmęczone,
bez perspektyw na dalszy żywot bez tylko drobnych ingerencji.
No i oczywiście - robić to profesjonalnie.

Równiez uważam, że jesli rower posiada jakies małe zadrapania lub obicia, lekki nalot rdzy czy tez brudu to nie nalezy robić generalnego remontu. Zaprawki, wyczyścić, doposażyc i jeździć. Trzeba pamiętać, że dawniej nawet lakiery używane do malowania miały inny skład niż dzisiejsze "ekonitrosuper' breje. Inna sprawa, jesli z oryginału zostało niewiele, rama jest pomalowana w 6 kolorów i pobrudzona, a jest to jakiś rzadki lub z pierwszej serii rowerek. Wtedy remont to wręcz obowiazek. Big Grin
09-12-2015 20:15:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Moje rowery - Pinio - 19-02-2015, 00:23:42
RE: Moje rowery - neon33 - 19-02-2015, 00:33:57
RE: Moje rowery - nie_mientki - 19-02-2015, 00:38:57
RE: Moje rowery - PawełBike - 19-02-2015, 01:03:53
RE: Moje rowery - Pinio - 19-02-2015, 22:49:18
RE: Moje rowery - Przemi998 - 19-02-2015, 01:13:17
RE: Moje rowery - misiql - 19-02-2015, 10:15:25
RE: Moje rowery - chart80 - 19-02-2015, 11:02:57
RE: Moje rowery - Wigrus - 19-02-2015, 17:22:56
RE: Moje rowery - Jareg - 19-02-2015, 20:05:39
RE: Moje rowery - Dawdzio - 19-02-2015, 21:19:04
RE: Moje rowery - sl80 - 19-02-2015, 21:48:35
RE: Moje rowery - Sołtys - 19-02-2015, 21:58:58
RE: Moje rowery - misiql - 19-02-2015, 22:06:05
RE: Moje rowery - Odrestaurator - 20-02-2015, 14:07:24
RE: Moje rowery - nie_mientki - 20-02-2015, 14:54:12
RE: Moje rowery - chart80 - 20-02-2015, 19:45:59
RE: Moje rowery - Pinio - 20-02-2015, 20:51:39
RE: Moje rowery - chart80 - 20-02-2015, 23:59:37
RE: Moje rowery - Pinio - 21-02-2015, 20:40:24
RE: Moje rowery - Zweitakter - 23-02-2015, 04:06:03
RE: Moje rowery - Pinio - 28-02-2015, 22:34:15
RE: Moje rowery - chart80 - 01-03-2015, 17:10:01
RE: Moje rowery - Pinio - 04-03-2015, 22:17:49
RE: Moje rowery - Michał (cb) - 01-07-2019, 19:07:41
RE: Moje rowery - misiql - 04-03-2015, 22:42:15
RE: Moje rowery - Pinio - 05-03-2015, 16:13:13
RE: Moje rowery - ArcziManYea - 05-03-2015, 00:24:56
RE: Moje rowery - Pinio - 05-03-2015, 22:28:59
RE: Moje rowery - chart80 - 05-03-2015, 23:42:58
RE: Moje rowery - Sołtys - 06-03-2015, 13:43:22
RE: Moje rowery - tomek458 - 06-03-2015, 17:27:44
RE: Moje rowery - Pinio - 06-03-2015, 20:31:03
RE: Moje rowery - Radzio - 06-03-2015, 22:01:59
RE: Moje rowery - Pinio - 14-03-2015, 14:58:45
RE: Moje rowery - Przemi998 - 14-03-2015, 15:02:30
RE: Moje rowery - Pinio - 14-03-2015, 15:07:09
RE: Moje rowery - Sołtys - 14-03-2015, 15:13:36
RE: Moje rowery - Przemi998 - 14-03-2015, 15:15:19
RE: Moje rowery - Pinio - 14-03-2015, 15:19:51
RE: Moje rowery - Pinio - 15-03-2015, 21:41:29
RE: Moje rowery - xsaman - 15-03-2015, 21:48:46
RE: Moje rowery - Pinio - 15-03-2015, 21:51:26
RE: Moje rowery - neon33 - 15-03-2015, 21:50:27
RE: Moje rowery - Przemi998 - 15-03-2015, 22:46:56
RE: Moje rowery - chart80 - 16-03-2015, 10:28:06
RE: Moje rowery - ArcziManYea - 16-03-2015, 17:08:49
RE: Moje rowery - Richard - 18-03-2015, 21:32:10
RE: Moje rowery - Pinio - 23-03-2015, 22:49:10
RE: Moje rowery - Przemi998 - 23-03-2015, 22:54:06
RE: Moje rowery - Paweł13 - 23-03-2015, 23:14:00
RE: Moje rowery - Pinio - 23-03-2015, 23:20:54
RE: Moje rowery - Paweł13 - 23-03-2015, 23:29:00
RE: Moje rowery - Wigrus - 24-03-2015, 19:38:49
RE: Moje rowery - tomek458 - 24-03-2015, 20:24:04
RE: Moje rowery - Wigrus - 24-03-2015, 20:43:20
RE: Moje rowery - a-major - 16-04-2015, 19:39:34
RE: Moje rowery - Pinio - 24-03-2015, 21:06:33
RE: Moje rowery - Paweł13 - 24-03-2015, 22:02:25
RE: Moje rowery - Pinio - 24-03-2015, 22:13:13
RE: Moje rowery - Paweł13 - 24-03-2015, 22:41:14
RE: Moje rowery - Pinio - 25-03-2015, 22:20:19
RE: Moje rowery - misiql - 25-03-2015, 22:31:42
RE: Moje rowery - xsaman - 25-03-2015, 23:45:06
RE: Moje rowery - Paweł13 - 25-03-2015, 23:46:36
RE: Moje rowery - Sołtys - 26-03-2015, 00:11:29
RE: Moje rowery - Pinio - 29-03-2015, 21:53:12
RE: Moje rowery - Muran001 - 26-03-2015, 22:59:50
RE: Moje rowery - Pinio - 27-03-2015, 19:51:54
RE: Moje rowery - Przemi998 - 01-04-2015, 22:26:32
RE: Moje rowery - Pinio - 04-04-2015, 20:43:38
RE: Moje rowery - Paweł13 - 04-04-2015, 21:55:40
RE: Moje rowery - Pinio - 07-04-2015, 22:02:06
RE: Moje rowery - wnusiu94 - 07-04-2015, 23:28:43
Odp: RE: Moje rowery - xsaman - 07-04-2015, 23:34:59
RE: Moje rowery - Paweł13 - 07-04-2015, 23:39:13
RE: Moje rowery - Pinio - 12-04-2015, 21:23:55
RE: Moje rowery - wnusiu94 - 12-04-2015, 23:21:47
RE: Moje rowery - Sołtys - 13-04-2015, 15:15:15
RE: Moje rowery - Paweł13 - 16-04-2015, 22:06:54
RE: Moje rowery - Pinio - 19-04-2015, 20:34:12
RE: Moje rowery - Sołtys - 19-04-2015, 21:16:17
RE: Moje rowery - Paweł13 - 19-04-2015, 21:57:42
RE: Moje rowery - Pinio - 20-04-2015, 22:27:41
RE: Moje rowery - misiql - 20-04-2015, 22:58:16
RE: Moje rowery - Pinio - 22-04-2015, 20:39:17
RE: Moje rowery - misiql - 22-04-2015, 21:37:23
RE: Moje rowery - Pinio - 22-04-2015, 21:41:33
RE: Moje rowery - Przemi998 - 21-04-2015, 20:17:37
RE: Moje rowery - misiql - 22-04-2015, 22:21:19
Odp: Moje rowery - xsaman - 22-04-2015, 23:35:13
RE: Moje rowery - Pinio - 23-04-2015, 21:41:58
Odp: Moje rowery - xsaman - 24-04-2015, 07:46:22
RE: Moje rowery - Pinio - 26-04-2015, 23:04:23
RE: Moje rowery - Przemi998 - 26-04-2015, 23:15:12
RE: Moje rowery - Pinio - 27-04-2015, 20:54:01
RE: Moje rowery - van de loro - 28-04-2015, 00:29:42
RE: Moje rowery - Pinio - 28-04-2015, 20:41:57
RE: Moje rowery - van de loro - 28-04-2015, 21:27:56
RE: Moje rowery - Pinio - 03-05-2015, 21:04:18
RE: Moje rowery - Pinio - 08-05-2015, 00:04:17
RE: Moje rowery - Czajka - 07-06-2016, 22:34:50
RE: Moje rowery - Pinio - 07-06-2016, 22:44:57
RE: Moje rowery - misiql - 08-05-2015, 08:05:44
RE: Moje rowery - Sołtys - 08-05-2015, 10:27:56
RE: Moje rowery - xsaman - 08-05-2015, 10:51:41
RE: Moje rowery - Pinio - 08-05-2015, 23:13:35
RE: Moje rowery - Pinio - 14-05-2015, 22:50:21
RE: Moje rowery - Pinio - 17-05-2015, 22:14:39
RE: Moje rowery - ArcziManYea - 17-05-2015, 23:36:40
RE: Moje rowery - Muran001 - 18-05-2015, 13:06:20
RE: Moje rowery - Pinio - 18-05-2015, 21:01:53
RE: Moje rowery - Sołtys - 18-05-2015, 15:13:22
RE: Moje rowery - Sołtys - 19-05-2015, 17:09:39
RE: Moje rowery - Pinio - 23-05-2015, 22:18:12
RE: Moje rowery - Pinio - 05-06-2015, 22:23:33
RE: Moje rowery - mateeusz - 05-06-2015, 23:03:50
RE: Moje rowery - Pinio - 10-06-2015, 23:20:07
RE: Moje rowery - Paweł13 - 10-06-2015, 23:41:12
RE: Moje rowery - Pinio - 10-06-2015, 23:43:37
RE: Moje rowery - Paweł13 - 10-06-2015, 23:51:49
RE: Moje rowery - Pinio - 10-06-2015, 23:53:53
RE: Moje rowery - Leonidas - 18-06-2015, 16:03:53
RE: Moje rowery - Pinio - 30-06-2015, 23:54:56
RE: Moje rowery - Przemi998 - 01-07-2015, 00:34:25
RE: Moje rowery - Dawdzio - 01-07-2015, 01:01:01
RE: Moje rowery - misiql - 01-07-2015, 12:18:39
RE: Moje rowery - Wigrus - 01-07-2015, 23:03:53
RE: Moje rowery - misiql - 02-07-2015, 13:09:07
RE: Moje rowery - Pinio - 02-07-2015, 21:08:01
RE: Moje rowery - Pinio - 09-07-2015, 20:34:37
RE: Moje rowery - Dawdzio - 09-07-2015, 21:28:11
RE: Moje rowery - Pinio - 09-07-2015, 21:41:16
RE: Moje rowery - Przemi998 - 09-07-2015, 23:25:43
RE: Moje rowery - Władek - 09-07-2015, 23:43:06
RE: Moje rowery - Walet - 10-07-2015, 20:01:11
RE: Moje rowery - Paweł13 - 09-07-2015, 23:56:25
RE: Moje rowery - Pinio - 10-07-2015, 20:13:02
RE: Moje rowery - Władek - 10-07-2015, 20:36:20
RE: Moje rowery - Pinio - 10-07-2015, 20:40:14
RE: Moje rowery - Władek - 10-07-2015, 20:45:56
RE: Moje rowery - Paweł13 - 10-07-2015, 23:51:09
RE: Moje rowery - Zweitakter - 05-08-2015, 10:48:31
RE: Moje rowery - xsaman - 11-07-2015, 11:15:44
RE: Moje rowery - Pinio - 16-07-2015, 23:19:26
RE: Moje rowery - Kanilox - 16-07-2015, 23:34:26
RE: Moje rowery - Sołtys - 16-07-2015, 23:39:43
RE: Moje rowery - MZtkowicz - 17-07-2015, 00:06:30
RE: Moje rowery - Paweł13 - 17-07-2015, 00:10:15
RE: Moje rowery - misiql - 17-07-2015, 11:38:52
RE: Moje rowery - Sołtys - 17-07-2015, 12:24:47
RE: Moje rowery - Pinio - 29-07-2015, 22:54:34
RE: Moje rowery - Pinio - 03-08-2015, 23:54:35
RE: Moje rowery - Władek - 04-08-2015, 00:21:13
RE: Moje rowery - Przemi998 - 04-08-2015, 01:07:37
RE: Moje rowery - Pinio - 04-08-2015, 09:27:50
RE: Moje rowery - Wigrus - 04-08-2015, 13:54:35
RE: Moje rowery - Pinio - 05-08-2015, 22:43:35
RE: Moje rowery - Pinio - 27-08-2015, 23:07:37
RE: Moje rowery - misiql - 28-08-2015, 15:22:24
RE: Moje rowery - Pinio - 28-08-2015, 21:09:25
RE: Moje rowery - Pinio - 13-09-2015, 22:26:31
RE: Moje rowery - xsaman - 13-09-2015, 22:43:18
RE: Moje rowery - Pinio - 13-09-2015, 22:49:50
RE: Moje rowery - Przemi998 - 13-09-2015, 22:59:23
RE: Moje rowery - Pinio - 14-09-2015, 21:04:06
RE: Moje rowery - xsaman - 13-09-2015, 23:24:13
RE: Moje rowery - xsaman - 14-09-2015, 21:08:06
RE: Moje rowery - Pinio - 14-09-2015, 21:15:36
RE: Moje rowery - xsaman - 14-09-2015, 21:53:09
RE: Moje rowery - Sołtys - 14-09-2015, 22:00:02
RE: Moje rowery - Pinio - 14-09-2015, 22:14:56
RE: Moje rowery - xsaman - 14-09-2015, 22:36:38
RE: Moje rowery - Paweł13 - 14-09-2015, 23:27:10
RE: Moje rowery - Pinio - 01-11-2015, 22:49:18
RE: Moje rowery - Marwerick - 02-11-2015, 00:02:27
RE: Moje rowery - Voyo - 02-11-2015, 00:04:17
RE: Moje rowery - Jurasik201 - 02-11-2015, 11:02:31
RE: Moje rowery - Pinio - 02-11-2015, 23:12:06
RE: Moje rowery - Sołtys - 02-11-2015, 21:28:50
RE: Moje rowery - xsaman - 02-11-2015, 22:58:47
RE: Moje rowery - misiql - 03-11-2015, 14:26:23
RE: Moje rowery - Pinio - 03-11-2015, 22:17:22
RE: Moje rowery - Wojtek123 - 03-11-2015, 18:14:32
RE: Moje rowery - karkolomny - 06-12-2015, 22:11:04
RE: Moje rowery - BECZKOWIEC - 08-12-2015, 03:48:39
RE: Moje rowery - xsaman - 08-12-2015, 10:21:58
RE: Moje rowery - BECZKOWIEC - 08-12-2015, 18:10:37
RE: Moje rowery - Pinio - 08-12-2015, 21:50:42
RE: Moje rowery - Wigrus - 08-12-2015, 22:54:35
RE: Moje rowery - Walet - 09-12-2015 20:15:47
RE: Moje rowery - karkolomny - 09-12-2015, 00:18:14
RE: Moje rowery - BECZKOWIEC - 09-12-2015, 02:04:28
RE: Moje rowery - Pinio - 31-12-2015, 23:21:24
RE: Moje rowery - Jurasik201 - 31-12-2015, 23:43:53
RE: Moje rowery - karkolomny - 01-01-2016, 11:20:51
RE: Moje rowery - Pinio - 28-02-2016, 23:58:46
RE: Moje rowery - Przemi998 - 29-02-2016, 00:46:58
RE: Moje rowery - Sołtys - 29-02-2016, 19:00:17
RE: Moje rowery - Duduś - 23-06-2016, 19:40:28
RE: Moje rowery - Pinio - 24-06-2016, 21:42:03
RE: Moje rowery - Duduś - 25-06-2016, 01:56:20
Moje rowery - daniel89 - 16-10-2016, 09:14:06


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Dzisiaj 01:32:35
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 52
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: tie.my.r0pe
Dzisiaj 00:02:10
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 20
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
Wczoraj 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5140
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 10:19:03
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 274
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 132
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 371
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 232
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 269
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 539
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 203
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6355
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19869
Romet Romka - 50-T-1 '82r...
Ostatni post: romek
17-06-2026 20:12:55
» Odpowiedzi: 212
» Wyświetleń: 96790
Dwie jawki Mustang - okaz...
Ostatni post: usertm
17-06-2026 19:53:12
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 452
Plastiki
Ostatni post: Grzeszek
17-06-2026 12:08:19
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 256

Reklama