Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 głosów - 4.6 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje rowery
Autor Wiadomość
Pinio Offline
Złomowy łowca pierwszej kategorii
*


Liczba postów: 591
Imię: Bartek
Skąd: Śląskie
Pojazd: Romet Kadet
Post: #186
RE: Moje rowery
(08-12-2015 10:21:58)xsaman napisał(a):  myślę że kolekcję lepiej ograniczyć do naprawdę ciekawych egzemplarzy w czym mogę pomoc xd

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

Tyle że Ty akurat chcesz odemnie odkupić tylko ciekawe egzemplarze. Big Grin

Cytat:nie rozumiem takiego myslenia że lepszy jest zardzewiały na sparcialych oponach niż po remoncie. Dla mnie najważniejsza jest oryginalność elementów nie podlegających wymianie. To co się zuzywa typu łozyska, opony dętki podlega wymianie i wcale nie zmniejszają stopnia oryginalności. Tak samo jak w zabytkowych samochodach to co podlega wymianie nie liczy się przy ocenie oryginalności. Jeszcze do muzeum jestem w stanie zrozumieć ale do choćby okazjonalnego użytku nie wyobrażam sobie jezdzenia z wyrabanym łożyskiem czy na sparciałych oponach.

Szczerze, dłubię sobie przy nich jak mam czas. Ale na razie kupuje te rowery póki są, ponieważ za niedługo się stanie to, co z Polskimi motocyklami. Wiem, że część rowerów jest w słabym stanie, ale często po prostu nie mogę zostawić rowera na złomie, żal mi go. Uważam, że lepiej trochę odrapany i zużyty, ale przynajmniej czysty i dobrze jeżdżący, niż cukiereczek całkiem odrestaurowany. Przy 40-letnim rowerze należy liczyć się z zużyciem. Nie żebym miał coś przeciwko odrestaurowywaniu rowerów, ale ludzie nie malujcie rowerów które są w dobrym stanie, i róbcie to dobrze, skoro już robicie bo szkoda pracy i czasu. Co do sparciałych opon, nie widzę w nich nic złego, są one swego rodzaju wisienką na torcie, gdy w starym rowerze dalej są oryginalne opony, na których wyjechał z fabryki. W jednym rowerze mam opony z lat 30-tych i jakoś żyję.
08-12-2015 21:50:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 3 użytkowników postawiło piwo Pinio za ten post.
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Moje rowery - Pinio - 19-02-2015, 00:23:42
RE: Moje rowery - neon33 - 19-02-2015, 00:33:57
RE: Moje rowery - nie_mientki - 19-02-2015, 00:38:57
RE: Moje rowery - PawełBike - 19-02-2015, 01:03:53
RE: Moje rowery - Pinio - 19-02-2015, 22:49:18
RE: Moje rowery - Przemi998 - 19-02-2015, 01:13:17
RE: Moje rowery - misiql - 19-02-2015, 10:15:25
RE: Moje rowery - chart80 - 19-02-2015, 11:02:57
RE: Moje rowery - Wigrus - 19-02-2015, 17:22:56
RE: Moje rowery - Jareg - 19-02-2015, 20:05:39
RE: Moje rowery - Dawdzio - 19-02-2015, 21:19:04
RE: Moje rowery - sl80 - 19-02-2015, 21:48:35
RE: Moje rowery - Sołtys - 19-02-2015, 21:58:58
RE: Moje rowery - misiql - 19-02-2015, 22:06:05
RE: Moje rowery - Odrestaurator - 20-02-2015, 14:07:24
RE: Moje rowery - nie_mientki - 20-02-2015, 14:54:12
RE: Moje rowery - chart80 - 20-02-2015, 19:45:59
RE: Moje rowery - Pinio - 20-02-2015, 20:51:39
RE: Moje rowery - chart80 - 20-02-2015, 23:59:37
RE: Moje rowery - Pinio - 21-02-2015, 20:40:24
RE: Moje rowery - Zweitakter - 23-02-2015, 04:06:03
RE: Moje rowery - Pinio - 28-02-2015, 22:34:15
RE: Moje rowery - chart80 - 01-03-2015, 17:10:01
RE: Moje rowery - Pinio - 04-03-2015, 22:17:49
RE: Moje rowery - Michał (cb) - 01-07-2019, 19:07:41
RE: Moje rowery - misiql - 04-03-2015, 22:42:15
RE: Moje rowery - Pinio - 05-03-2015, 16:13:13
RE: Moje rowery - ArcziManYea - 05-03-2015, 00:24:56
RE: Moje rowery - Pinio - 05-03-2015, 22:28:59
RE: Moje rowery - chart80 - 05-03-2015, 23:42:58
RE: Moje rowery - Sołtys - 06-03-2015, 13:43:22
RE: Moje rowery - tomek458 - 06-03-2015, 17:27:44
RE: Moje rowery - Pinio - 06-03-2015, 20:31:03
RE: Moje rowery - Radzio - 06-03-2015, 22:01:59
RE: Moje rowery - Pinio - 14-03-2015, 14:58:45
RE: Moje rowery - Przemi998 - 14-03-2015, 15:02:30
RE: Moje rowery - Pinio - 14-03-2015, 15:07:09
RE: Moje rowery - Sołtys - 14-03-2015, 15:13:36
RE: Moje rowery - Przemi998 - 14-03-2015, 15:15:19
RE: Moje rowery - Pinio - 14-03-2015, 15:19:51
RE: Moje rowery - Pinio - 15-03-2015, 21:41:29
RE: Moje rowery - xsaman - 15-03-2015, 21:48:46
RE: Moje rowery - Pinio - 15-03-2015, 21:51:26
RE: Moje rowery - neon33 - 15-03-2015, 21:50:27
RE: Moje rowery - Przemi998 - 15-03-2015, 22:46:56
RE: Moje rowery - chart80 - 16-03-2015, 10:28:06
RE: Moje rowery - ArcziManYea - 16-03-2015, 17:08:49
RE: Moje rowery - Richard - 18-03-2015, 21:32:10
RE: Moje rowery - Pinio - 23-03-2015, 22:49:10
RE: Moje rowery - Przemi998 - 23-03-2015, 22:54:06
RE: Moje rowery - Paweł13 - 23-03-2015, 23:14:00
RE: Moje rowery - Pinio - 23-03-2015, 23:20:54
RE: Moje rowery - Paweł13 - 23-03-2015, 23:29:00
RE: Moje rowery - Wigrus - 24-03-2015, 19:38:49
RE: Moje rowery - tomek458 - 24-03-2015, 20:24:04
RE: Moje rowery - Wigrus - 24-03-2015, 20:43:20
RE: Moje rowery - a-major - 16-04-2015, 19:39:34
RE: Moje rowery - Pinio - 24-03-2015, 21:06:33
RE: Moje rowery - Paweł13 - 24-03-2015, 22:02:25
RE: Moje rowery - Pinio - 24-03-2015, 22:13:13
RE: Moje rowery - Paweł13 - 24-03-2015, 22:41:14
RE: Moje rowery - Pinio - 25-03-2015, 22:20:19
RE: Moje rowery - misiql - 25-03-2015, 22:31:42
RE: Moje rowery - xsaman - 25-03-2015, 23:45:06
RE: Moje rowery - Paweł13 - 25-03-2015, 23:46:36
RE: Moje rowery - Sołtys - 26-03-2015, 00:11:29
RE: Moje rowery - Pinio - 29-03-2015, 21:53:12
RE: Moje rowery - Muran001 - 26-03-2015, 22:59:50
RE: Moje rowery - Pinio - 27-03-2015, 19:51:54
RE: Moje rowery - Przemi998 - 01-04-2015, 22:26:32
RE: Moje rowery - Pinio - 04-04-2015, 20:43:38
RE: Moje rowery - Paweł13 - 04-04-2015, 21:55:40
RE: Moje rowery - Pinio - 07-04-2015, 22:02:06
RE: Moje rowery - wnusiu94 - 07-04-2015, 23:28:43
Odp: RE: Moje rowery - xsaman - 07-04-2015, 23:34:59
RE: Moje rowery - Paweł13 - 07-04-2015, 23:39:13
RE: Moje rowery - Pinio - 12-04-2015, 21:23:55
RE: Moje rowery - wnusiu94 - 12-04-2015, 23:21:47
RE: Moje rowery - Sołtys - 13-04-2015, 15:15:15
RE: Moje rowery - Paweł13 - 16-04-2015, 22:06:54
RE: Moje rowery - Pinio - 19-04-2015, 20:34:12
RE: Moje rowery - Sołtys - 19-04-2015, 21:16:17
RE: Moje rowery - Paweł13 - 19-04-2015, 21:57:42
RE: Moje rowery - Pinio - 20-04-2015, 22:27:41
RE: Moje rowery - misiql - 20-04-2015, 22:58:16
RE: Moje rowery - Pinio - 22-04-2015, 20:39:17
RE: Moje rowery - misiql - 22-04-2015, 21:37:23
RE: Moje rowery - Pinio - 22-04-2015, 21:41:33
RE: Moje rowery - Przemi998 - 21-04-2015, 20:17:37
RE: Moje rowery - misiql - 22-04-2015, 22:21:19
Odp: Moje rowery - xsaman - 22-04-2015, 23:35:13
RE: Moje rowery - Pinio - 23-04-2015, 21:41:58
Odp: Moje rowery - xsaman - 24-04-2015, 07:46:22
RE: Moje rowery - Pinio - 26-04-2015, 23:04:23
RE: Moje rowery - Przemi998 - 26-04-2015, 23:15:12
RE: Moje rowery - Pinio - 27-04-2015, 20:54:01
RE: Moje rowery - van de loro - 28-04-2015, 00:29:42
RE: Moje rowery - Pinio - 28-04-2015, 20:41:57
RE: Moje rowery - van de loro - 28-04-2015, 21:27:56
RE: Moje rowery - Pinio - 03-05-2015, 21:04:18
RE: Moje rowery - Pinio - 08-05-2015, 00:04:17
RE: Moje rowery - Czajka - 07-06-2016, 22:34:50
RE: Moje rowery - Pinio - 07-06-2016, 22:44:57
RE: Moje rowery - misiql - 08-05-2015, 08:05:44
RE: Moje rowery - Sołtys - 08-05-2015, 10:27:56
RE: Moje rowery - xsaman - 08-05-2015, 10:51:41
RE: Moje rowery - Pinio - 08-05-2015, 23:13:35
RE: Moje rowery - Pinio - 14-05-2015, 22:50:21
RE: Moje rowery - Pinio - 17-05-2015, 22:14:39
RE: Moje rowery - ArcziManYea - 17-05-2015, 23:36:40
RE: Moje rowery - Muran001 - 18-05-2015, 13:06:20
RE: Moje rowery - Pinio - 18-05-2015, 21:01:53
RE: Moje rowery - Sołtys - 18-05-2015, 15:13:22
RE: Moje rowery - Sołtys - 19-05-2015, 17:09:39
RE: Moje rowery - Pinio - 23-05-2015, 22:18:12
RE: Moje rowery - Pinio - 05-06-2015, 22:23:33
RE: Moje rowery - mateeusz - 05-06-2015, 23:03:50
RE: Moje rowery - Pinio - 10-06-2015, 23:20:07
RE: Moje rowery - Paweł13 - 10-06-2015, 23:41:12
RE: Moje rowery - Pinio - 10-06-2015, 23:43:37
RE: Moje rowery - Paweł13 - 10-06-2015, 23:51:49
RE: Moje rowery - Pinio - 10-06-2015, 23:53:53
RE: Moje rowery - Leonidas - 18-06-2015, 16:03:53
RE: Moje rowery - Pinio - 30-06-2015, 23:54:56
RE: Moje rowery - Przemi998 - 01-07-2015, 00:34:25
RE: Moje rowery - Dawdzio - 01-07-2015, 01:01:01
RE: Moje rowery - misiql - 01-07-2015, 12:18:39
RE: Moje rowery - Wigrus - 01-07-2015, 23:03:53
RE: Moje rowery - misiql - 02-07-2015, 13:09:07
RE: Moje rowery - Pinio - 02-07-2015, 21:08:01
RE: Moje rowery - Pinio - 09-07-2015, 20:34:37
RE: Moje rowery - Dawdzio - 09-07-2015, 21:28:11
RE: Moje rowery - Pinio - 09-07-2015, 21:41:16
RE: Moje rowery - Przemi998 - 09-07-2015, 23:25:43
RE: Moje rowery - Władek - 09-07-2015, 23:43:06
RE: Moje rowery - Walet - 10-07-2015, 20:01:11
RE: Moje rowery - Paweł13 - 09-07-2015, 23:56:25
RE: Moje rowery - Pinio - 10-07-2015, 20:13:02
RE: Moje rowery - Władek - 10-07-2015, 20:36:20
RE: Moje rowery - Pinio - 10-07-2015, 20:40:14
RE: Moje rowery - Władek - 10-07-2015, 20:45:56
RE: Moje rowery - Paweł13 - 10-07-2015, 23:51:09
RE: Moje rowery - Zweitakter - 05-08-2015, 10:48:31
RE: Moje rowery - xsaman - 11-07-2015, 11:15:44
RE: Moje rowery - Pinio - 16-07-2015, 23:19:26
RE: Moje rowery - Kanilox - 16-07-2015, 23:34:26
RE: Moje rowery - Sołtys - 16-07-2015, 23:39:43
RE: Moje rowery - MZtkowicz - 17-07-2015, 00:06:30
RE: Moje rowery - Paweł13 - 17-07-2015, 00:10:15
RE: Moje rowery - misiql - 17-07-2015, 11:38:52
RE: Moje rowery - Sołtys - 17-07-2015, 12:24:47
RE: Moje rowery - Pinio - 29-07-2015, 22:54:34
RE: Moje rowery - Pinio - 03-08-2015, 23:54:35
RE: Moje rowery - Władek - 04-08-2015, 00:21:13
RE: Moje rowery - Przemi998 - 04-08-2015, 01:07:37
RE: Moje rowery - Pinio - 04-08-2015, 09:27:50
RE: Moje rowery - Wigrus - 04-08-2015, 13:54:35
RE: Moje rowery - Pinio - 05-08-2015, 22:43:35
RE: Moje rowery - Pinio - 27-08-2015, 23:07:37
RE: Moje rowery - misiql - 28-08-2015, 15:22:24
RE: Moje rowery - Pinio - 28-08-2015, 21:09:25
RE: Moje rowery - Pinio - 13-09-2015, 22:26:31
RE: Moje rowery - xsaman - 13-09-2015, 22:43:18
RE: Moje rowery - Pinio - 13-09-2015, 22:49:50
RE: Moje rowery - Przemi998 - 13-09-2015, 22:59:23
RE: Moje rowery - Pinio - 14-09-2015, 21:04:06
RE: Moje rowery - xsaman - 13-09-2015, 23:24:13
RE: Moje rowery - xsaman - 14-09-2015, 21:08:06
RE: Moje rowery - Pinio - 14-09-2015, 21:15:36
RE: Moje rowery - xsaman - 14-09-2015, 21:53:09
RE: Moje rowery - Sołtys - 14-09-2015, 22:00:02
RE: Moje rowery - Pinio - 14-09-2015, 22:14:56
RE: Moje rowery - xsaman - 14-09-2015, 22:36:38
RE: Moje rowery - Paweł13 - 14-09-2015, 23:27:10
RE: Moje rowery - Pinio - 01-11-2015, 22:49:18
RE: Moje rowery - Marwerick - 02-11-2015, 00:02:27
RE: Moje rowery - Voyo - 02-11-2015, 00:04:17
RE: Moje rowery - Jurasik201 - 02-11-2015, 11:02:31
RE: Moje rowery - Pinio - 02-11-2015, 23:12:06
RE: Moje rowery - Sołtys - 02-11-2015, 21:28:50
RE: Moje rowery - xsaman - 02-11-2015, 22:58:47
RE: Moje rowery - misiql - 03-11-2015, 14:26:23
RE: Moje rowery - Pinio - 03-11-2015, 22:17:22
RE: Moje rowery - Wojtek123 - 03-11-2015, 18:14:32
RE: Moje rowery - karkolomny - 06-12-2015, 22:11:04
RE: Moje rowery - BECZKOWIEC - 08-12-2015, 03:48:39
RE: Moje rowery - xsaman - 08-12-2015, 10:21:58
RE: Moje rowery - BECZKOWIEC - 08-12-2015, 18:10:37
RE: Moje rowery - Pinio - 08-12-2015 21:50:42
RE: Moje rowery - Wigrus - 08-12-2015, 22:54:35
RE: Moje rowery - Walet - 09-12-2015, 20:15:47
RE: Moje rowery - karkolomny - 09-12-2015, 00:18:14
RE: Moje rowery - BECZKOWIEC - 09-12-2015, 02:04:28
RE: Moje rowery - Pinio - 31-12-2015, 23:21:24
RE: Moje rowery - Jurasik201 - 31-12-2015, 23:43:53
RE: Moje rowery - karkolomny - 01-01-2016, 11:20:51
RE: Moje rowery - Pinio - 28-02-2016, 23:58:46
RE: Moje rowery - Przemi998 - 29-02-2016, 00:46:58
RE: Moje rowery - Sołtys - 29-02-2016, 19:00:17
RE: Moje rowery - Duduś - 23-06-2016, 19:40:28
RE: Moje rowery - Pinio - 24-06-2016, 21:42:03
RE: Moje rowery - Duduś - 25-06-2016, 01:56:20
Moje rowery - daniel89 - 16-10-2016, 09:14:06


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Dzisiaj 01:32:35
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 56
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: tie.my.r0pe
Dzisiaj 00:02:10
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 23
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
Wczoraj 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5142
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 10:19:03
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 277
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 133
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 374
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 234
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 269
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 543
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 203
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6356
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19870
Romet Romka - 50-T-1 '82r...
Ostatni post: romek
17-06-2026 20:12:55
» Odpowiedzi: 212
» Wyświetleń: 96794
Dwie jawki Mustang - okaz...
Ostatni post: usertm
17-06-2026 19:53:12
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 456
Plastiki
Ostatni post: Grzeszek
17-06-2026 12:08:19
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 256

Reklama