Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Honda Civic VI by Konrad
Autor Wiadomość
bujak96 Offline
ホンダマスター
*


Liczba postów: 654
Imię: Adam
Skąd: Strzelce Opolskie
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #16
RE: Honda Civic VI by Konrad
Znajomy też ma EJ9, z D14A3 do tego ssak od Z6, 4-2-1, większe wtryski, Cai, przelot z kwasówy 2.25 i już masz całkiem inne auto, momentami masz wrażenie że zaraz vtec kopnie Big Grin

https://www.youtube.com/watch?v=Xpf8faua7zg Smile
07-12-2015 00:07:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Honda Civic VI by Konrad - chart21050 - 12-10-2015, 22:02:26
RE: Honda Civic VI by Konrad - 3SDM - 12-10-2015, 22:23:48
RE: Honda Civic VI by Konrad - Przemi998 - 12-10-2015, 22:36:47
RE: Honda Civic VI by Konrad - Pompuś - 12-10-2015, 22:36:51
Odp: Honda Civic VI by Konrad - Latos - 13-10-2015, 00:25:14
RE: Honda Civic VI by Konrad - chart21050 - 13-10-2015, 18:28:58
RE: Honda Civic VI by Konrad - dlugiLBN - 16-10-2015, 20:52:35
RE: Honda Civic VI by Konrad - chart21050 - 17-10-2015, 21:25:37
RE: Honda Civic VI by Konrad - chart21050 - 06-12-2015, 23:09:54
RE: Honda Civic VI by Konrad - bujak96 - 06-12-2015, 23:13:21
RE: Honda Civic VI by Konrad - chart21050 - 06-12-2015, 23:22:04
RE: Honda Civic VI by Konrad - bujak96 - 06-12-2015, 23:47:41
RE: Honda Civic VI by Konrad - konami1997 - 06-12-2015, 23:50:12
RE: Honda Civic VI by Konrad - bujak96 - 06-12-2015, 23:56:36
RE: Honda Civic VI by Konrad - chart21050 - 07-12-2015, 00:01:44
RE: Honda Civic VI by Konrad - bujak96 - 07-12-2015 00:07:16
RE: Honda Civic VI by Konrad - konami1997 - 07-12-2015, 00:11:43
RE: Honda Civic VI by Konrad - bujak96 - 07-12-2015, 00:18:51
RE: Honda Civic VI by Konrad - konami1997 - 07-12-2015, 00:19:54
RE: Honda Civic VI by Konrad - chart21050 - 27-02-2016, 13:01:18
RE: Honda Civic VI by Konrad - Latos - 27-02-2016, 13:08:24
RE: Honda Civic VI by Konrad - chart21050 - 27-02-2016, 16:34:11
RE: Honda Civic VI by Konrad - Bartek - 27-02-2016, 18:41:08
RE: Honda Civic VI by Konrad - Latos - 27-02-2016, 21:31:49
RE: Honda Civic VI by Konrad - chart21050 - 29-02-2016, 23:40:11
RE: Honda Civic VI by Konrad - chart21050 - 13-03-2016, 16:32:59
RE: Honda Civic VI by Konrad - Bartek - 13-03-2016, 23:06:52
RE: Honda Civic VI by Konrad - bujak96 - 13-03-2016, 23:16:18
RE: Honda Civic VI by Konrad - chart21050 - 14-03-2016, 00:59:29
RE: Honda Civic VI by Konrad - Przemi998 - 14-03-2016, 01:16:25
RE: Honda Civic VI by Konrad - chart21050 - 14-03-2016, 01:18:47
RE: Honda Civic VI by Konrad - Przemi998 - 14-03-2016, 01:37:06
RE: Honda Civic VI by Konrad - chart21050 - 14-03-2016, 18:45:24
RE: Honda Civic VI by Konrad - chart21050 - 15-03-2016, 20:47:31
RE: Honda Civic VI by Konrad - Marwerick - 16-03-2016, 00:33:12
RE: Honda Civic VI by Konrad - bujak96 - 16-03-2016, 00:38:58
RE: Honda Civic VI by Konrad - chart21050 - 24-03-2016, 21:28:57
RE: Honda Civic VI by Konrad - chart21050 - 06-04-2016, 20:42:27
RE: Honda Civic VI by Konrad - komarinho - 06-04-2016, 21:13:01
RE: Honda Civic VI by Konrad - Latos - 12-04-2016, 21:52:15
RE: Honda Civic VI by Konrad - chart21050 - 15-06-2016, 22:53:14
RE: Honda Civic VI by Konrad - stqc - 09-09-2016, 22:48:37
RE: Honda Civic VI by Konrad - Latos - 13-09-2016, 22:50:58
RE: Honda Civic VI by Konrad - chart21050 - 21-09-2016, 21:15:51
RE: Honda Civic VI by Konrad - chart21050 - 30-12-2016, 03:07:45
RE: Honda Civic VI by Konrad - Bartek - 30-12-2016, 14:25:53
RE: Honda Civic VI by Konrad - Latos - 02-01-2017, 21:57:45
RE: Honda Civic VI by Konrad - zakrzes - 02-01-2017, 23:51:44
RE: Honda Civic VI by Konrad - chart21050 - 04-01-2017, 00:08:45
RE: Honda Civic VI by Konrad - DominiX - 05-01-2017, 00:35:04
RE: Honda Civic VI by Konrad - chart21050 - 04-04-2017, 00:06:28
RE: Honda Civic VI by Konrad - komarinho - 04-04-2017, 01:38:35
RE: Honda Civic VI by Konrad - chart21050 - 13-04-2017, 22:28:28
RE: Honda Civic VI by Konrad - Przemi998 - 14-04-2017, 00:35:34
RE: Honda Civic VI by Konrad - chart21050 - 14-04-2017, 01:13:58
RE: Honda Civic VI by Konrad - Przemi998 - 15-04-2017, 00:48:33
RE: Honda Civic VI by Konrad - chart21050 - 16-04-2017, 00:20:48
RE: Honda Civic VI by Konrad - chart21050 - 09-06-2017, 13:48:18
RE: Honda Civic VI by Konrad - Kolo4x4 - 09-06-2017, 21:09:22
RE: Honda Civic VI by Konrad - chart21050 - 02-02-2018, 01:56:42
RE: Honda Civic VI by Konrad - Bartek - 02-02-2018, 13:10:17
RE: Honda Civic VI by Konrad - stqc - 02-02-2018, 13:25:41
RE: Honda Civic VI by Konrad - chart21050 - 02-02-2018, 16:17:08
RE: Honda Civic VI by Konrad - dominik200 - 02-02-2018, 17:06:04
RE: Honda Civic VI by Konrad - stqc - 02-02-2018, 22:09:52
RE: Honda Civic VI by Konrad - Marwerick - 02-02-2018, 23:37:59
RE: Honda Civic VI by Konrad - Chmielu17 - 02-02-2018, 23:40:08
RE: Honda Civic VI by Konrad - chart21050 - 03-02-2018, 00:00:34


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Mińsk 125 reaktywacja
Ostatni post: Minsk 125 SK
Dzisiaj 11:09:12
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 78
Lagi przednie chart
Ostatni post: Michał
Wczoraj 22:58:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 88
Części Romet Chart
Ostatni post: stqc
Wczoraj 12:01:41
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 53
Silnik simson s51 w motor...
Ostatni post: Alien97
Wczoraj 01:02:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 72
Co to za silnik?
Ostatni post: romek
26-07-2026 17:38:56
» Odpowiedzi: 9
» Wyświetleń: 3567
Siemano
Ostatni post: xy_filip.xo
26-07-2026 17:02:46
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 72
Projekt Romet Dzik Enduro...
Ostatni post: krystian276
24-07-2026 19:03:11
» Odpowiedzi: 510
» Wyświetleń: 306612
4 biegowa skrzynia 223 og...
Ostatni post: krystian276
24-07-2026 16:20:13
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 220
Romet Orkan blaty korby o...
Ostatni post: MaćkoZawiercie
24-07-2026 01:24:15
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 132
Romet Wigry 6 – czy ktoś ...
Ostatni post: Bartjesz
24-07-2026 01:00:40
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 150
Witam
Ostatni post: Elektronik
23-07-2026 19:18:25
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 213
Witam Rometowców !
Ostatni post: Bob_Harley
22-07-2026 17:20:29
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 266
Komar
Ostatni post: romek
22-07-2026 14:43:33
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 229
Simson s51 problem ze zmi...
Ostatni post: pitrex
22-07-2026 14:28:17
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 365
Historia pewnego komarka
Ostatni post: Xekot
21-07-2026 13:01:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 710

Reklama