Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZENIT 89.04
Autor Wiadomość
BECZKOWIEC Offline
Nowy
*


Liczba postów: 46
Imię: Adam
Skąd: Śląsk
Pojazd: Inny Romet
Post: #1
ZENIT 89.04
Po miesiacu poszukiwań kupiłem zenita specjala z 89 roku w wersji 5-biegowej. Myslałem ze trafiłem na ideal ale niestety jego stan pozostawia wiele do zyczenia (mimo że ogólny jest prawie dobry) sprzedawca zapewniał ze jest bdb i byl sporadycznie uzytkowany. I tak jest o niebo lepszy od tego do ogladałem w moim miescie. Ma ładny lakier niebieski metalic, jest w oryginalnym stanie brakowało przedniej lampy ktora mialem w piwnicy (wiadzialem o tym braku).

Do dzisiaj zdazyłem usunąc kilka usterek w tym zlikwidowac luz na lozysku tylnego kola, naprawic dzwonek, hamulce w tym wyprostowac krzywą szczeke, oraz wypolerowac pompke i przedni blotnik.

Pozostaje sporo wad w tym:
-wolnobieg do wymiany
-kola do centrowania
-opony popekene do wymiany tez chce kupic z bialym paskiem+profilaktycznie detki bo pewnie tez maja 26lat
-w tylnym kole w 1 miejscu odchodzi chrom
-czop mocujacy ramie od pedalow do wymiany
-naklejka zenit delikatnie odchodzi z prawej strony
-zarowka z tylu przepalona
-w przednim kole chrom lekko porysowany papierem sciernym w 1 miejscu moze da sie to ogarnac papierem wodnym i polerka
-miejscowe delikatne ogniska korozji glownie 10 cm kawalek ramy przy miejscu skladania i przy dole przedniego widelca chyba to zostawie bo normalnie nie widac
-lekko zardzewiale szczeki glownie z tylu do polerki

Jak myslicie ile jest warty na wolnym rynku bo jestem ciekawy czy przeplacilem.

(06-12-2015 05:12:44)BECZKOWIEC napisał(a):  Po miesiacu poszukiwań kupiłem zenita specjala z 89 roku w wersji 5-biegowej. Myslałem ze trafiłem na ideal ale niestety jego stan pozostawia wiele do zyczenia (mimo że ogólny jest prawie dobry) sprzedawca zapewniał ze jest bdb i byl sporadycznie uzytkowany. I tak jest o niebo lepszy od tego do ogladałem w moim miescie. Ma ładny lakier niebieski metalic, jest w oryginalnym stanie brakowało przedniej lampy ktora mialem w piwnicy (wiadzialem o tym braku).

Do dzisiaj zdazyłem usunąc kilka usterek w tym zlikwidowac luz na lozysku tylnego kola, naprawic dzwonek, hamulce w tym wyprostowac krzywą szczeke, oraz wypolerowac pompke i przedni blotnik.

Pozostaje sporo wad w tym:
-wolnobieg do wymiany
-kola do centrowania
-opony popekene do wymiany tez chce kupic z bialym paskiem+profilaktycznie detki bo pewnie tez maja 26lat
-w tylnym kole w 1 miejscu odchodzi chrom
-czop mocujacy ramie od pedalow do wymiany
-naklejka zenit delikatnie odchodzi z prawej strony
-zarowka z tylu przepalona
-w przednim kole chrom lekko porysowany papierem sciernym w 1 miejscu moze da sie to ogarnac papierem wodnym i polerka
-miejscowe delikatne ogniska korozji glownie 10 cm kawalek ramy przy miejscu skladania i przy dole przedniego widelca chyba to zostawie bo normalnie nie widac
-lekko zardzewiale szczeki glownie z tylu do polerki

Jak myslicie ile jest warty na wolnym rynku bo jestem ciekawy czy przeplacilem.

Kurcze zdublowałem wpisy nie wiem jak dodać wiecej zdjec bo uzywam wszystkie załączniki


Załączone pliki Miniatury
                           
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-12-2015 05:32:20 przez BECZKOWIEC.)
06-12-2015 05:12:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Reklama
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
ZENIT 89.04 - BECZKOWIEC - 06-12-2015 05:12:44
RE: ZENIT 89.04 - chart80 - 06-12-2015, 13:52:22
RE: ZENIT 89.04 - BECZKOWIEC - 06-12-2015, 15:21:20
RE: ZENIT 89.04 - chart80 - 06-12-2015, 15:25:36
RE: ZENIT 89.04 - JGNZM - 06-12-2015, 14:29:27
RE: ZENIT 89.04 - Wigrus - 06-12-2015, 15:48:53
RE: ZENIT 89.04 - BECZKOWIEC - 06-12-2015, 17:41:57
RE: ZENIT 89.04 - JGNZM - 06-12-2015, 20:25:10
RE: ZENIT 89.04 - BECZKOWIEC - 06-12-2015, 21:58:30
RE: ZENIT 89.04 - Dawdzio - 06-12-2015, 21:22:46
RE: ZENIT 89.04 - JGNZM - 07-12-2015, 01:14:04
RE: ZENIT 89.04 - BECZKOWIEC - 07-12-2015, 01:45:41
RE: ZENIT 89.04 - JGNZM - 07-12-2015, 10:41:58
RE: ZENIT 89.04 - BECZKOWIEC - 07-12-2015, 14:39:58
RE: ZENIT 89.04 - JGNZM - 07-12-2015, 17:19:02
RE: ZENIT 89.04 - BECZKOWIEC - 07-12-2015, 23:40:53
RE: ZENIT 89.04 - BECZKOWIEC - 16-12-2015, 03:08:12
RE: ZENIT 89.04 - chart80 - 17-12-2015, 20:16:10
RE: ZENIT 89.04 - BECZKOWIEC - 29-12-2015, 06:21:29
RE: ZENIT 89.04 - BECZKOWIEC - 12-01-2016, 02:36:01
RE: ZENIT 89.04 - BECZKOWIEC - 24-03-2016, 01:15:28
RE: ZENIT 89.04 - BECZKOWIEC - 01-05-2018, 03:26:27
RE: ZENIT 89.04 - JGNZM - 01-05-2018, 15:29:00
RE: ZENIT 89.04 - BECZKOWIEC - 01-05-2018, 17:03:55
RE: ZENIT 89.04 - BECZKOWIEC - 05-11-2018, 02:47:58
RE: ZENIT 89.04 - Prozak - 06-08-2020, 17:36:04


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Wczoraj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 293
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3077
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Wczoraj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 772
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 161
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 540
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 598
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34638
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 92
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 154
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 430
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5217
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 185
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 381
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 391
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 804

Reklama