Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Kurczaki z Podkarpacia
Autor Wiadomość
joozek Offline
senior


Liczba postów: 2,413
Imię: Józek
Skąd: Lubin
Pojazd: Inny
Post: #9
RE: Kurczaki z Podkarpacia
no to się zaraz zacznie Big Grin krawaty zawiązane?
Skoro o pogodzie nie chcecie pisać, to może pochwalcie się, czym nas skusić, byśmy zapragnęli odwiedzić tą Waszą krainę, przecież chyba nie odwiedzić Was Big GrinBig GrinBig Grin

Denerwować się, to tracić własne zdrowie z powodu cudzej głupoty
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-11-2015 23:44:06 przez joozek.)
16-11-2015 23:42:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 1 osoba postawiła piwo joozek za ten post.
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Kurczaki z Podkarpacia - joozek - 16-11-2015, 23:05:30
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Emikel - 16-11-2015, 23:11:40
RE: Kurczaki z Podkarpacia - komarinho - 16-11-2015, 23:17:25
RE: Kurczaki z Podkarpacia - joozek - 16-11-2015, 23:27:11
RE: Kurczaki z Podkarpacia - komarinho - 16-11-2015, 23:28:22
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Petronas - 16-11-2015, 23:30:50
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Quake96 - 16-11-2015, 23:31:21
RE: Kurczaki z Podkarpacia - komarinho - 16-11-2015, 23:31:27
RE: Kurczaki z Podkarpacia - joozek - 16-11-2015 23:42:51
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Quake96 - 16-11-2015, 23:46:20
RE: Kurczaki z Podkarpacia - krystian - 22-01-2016, 13:43:10
RE: Kurczaki z Podkarpacia - JGNZM - 16-11-2015, 23:48:37
RE: Kurczaki z Podkarpacia - jurek_j - 16-11-2015, 23:49:26
RE: Kurczaki z Podkarpacia - joozek - 16-11-2015, 23:50:09
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Quake96 - 16-11-2015, 23:54:18
RE: Kurczaki z Podkarpacia - raterro - 17-11-2015, 00:05:53
RE: Kurczaki z Podkarpacia - komarinho - 16-11-2015, 23:54:20
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Komar_126 - 16-11-2015, 23:54:56
RE: Kurczaki z Podkarpacia - joozek - 16-11-2015, 23:58:35
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Quake96 - 16-11-2015, 23:56:27
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Komar_126 - 17-11-2015, 00:05:41
RE: Kurczaki z Podkarpacia - komarinho - 17-11-2015, 00:20:19
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Komar_126 - 17-11-2015, 00:24:37
RE: Kurczaki z Podkarpacia - joozek - 17-11-2015, 00:38:25
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Komar_126 - 17-11-2015, 00:58:29
RE: Kurczaki z Podkarpacia - joozek - 17-11-2015, 01:05:38
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Komar_126 - 17-11-2015, 01:12:42
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Quake96 - 17-11-2015, 01:50:33
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Petronas - 17-11-2015, 11:51:39
RE: Kurczaki z Podkarpacia - nie_mientki - 17-11-2015, 12:09:56
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Komar_126 - 17-11-2015, 17:36:46
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Taśma - 17-11-2015, 17:09:24
RE: Kurczaki z Podkarpacia - nie_mientki - 17-11-2015, 17:30:24
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Emikel - 17-11-2015, 19:30:24
RE: Kurczaki z Podkarpacia - TheNight - 17-11-2015, 19:47:01
RE: Kurczaki z Podkarpacia - JGNZM - 17-11-2015, 20:05:36
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Taśma - 17-11-2015, 20:15:14
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Komar_126 - 17-11-2015, 21:05:16
RE: Kurczaki z Podkarpacia - raterro - 17-11-2015, 21:33:07
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Frycek98 - 17-11-2015, 21:45:52
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Matinek - 17-11-2015, 22:32:05
RE: Kurczaki z Podkarpacia - joozek - 17-11-2015, 23:33:07
RE: Kurczaki z Podkarpacia - joozek - 17-11-2015, 23:05:15
RE: Kurczaki z Podkarpacia - JGNZM - 17-11-2015, 23:08:18
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Emikel - 17-11-2015, 23:13:20
RE: Kurczaki z Podkarpacia - joozek - 17-11-2015, 23:14:07
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Matinek - 17-11-2015, 23:19:03
RE: Kurczaki z Podkarpacia - JGNZM - 17-11-2015, 23:50:54
RE: Kurczaki z Podkarpacia - nie_mientki - 17-11-2015, 23:51:04
RE: Kurczaki z Podkarpacia - raterro - 17-11-2015, 23:56:59
RE: Kurczaki z Podkarpacia - nie_mientki - 17-11-2015, 23:59:24
RE: Kurczaki z Podkarpacia - raterro - 18-11-2015, 00:03:21
RE: Kurczaki z Podkarpacia - nie_mientki - 18-11-2015, 00:08:51
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Komar_126 - 18-11-2015, 00:34:06
RE: Kurczaki z Podkarpacia - komarinho - 18-11-2015, 00:46:57
RE: Kurczaki z Podkarpacia - joozek - 18-11-2015, 00:51:13
RE: Kurczaki z Podkarpacia - komarinho - 18-11-2015, 00:56:36
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Komar_126 - 18-11-2015, 00:58:52
RE: Kurczaki z Podkarpacia - KeiSangi - 18-11-2015, 09:28:58
RE: Kurczaki z Podkarpacia - JGNZM - 18-11-2015, 13:32:48
RE: Kurczaki z Podkarpacia - TobsoneQ - 23-01-2016, 00:44:26
RE: Kurczaki z Podkarpacia - KeiSangi - 18-11-2015, 16:40:17
RE: Kurczaki z Podkarpacia - nie_mientki - 18-11-2015, 17:08:25
RE: Kurczaki z Podkarpacia - KeiSangi - 18-11-2015, 17:29:18
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Emikel - 18-11-2015, 17:47:54
RE: Kurczaki z Podkarpacia - joozek - 22-01-2016, 01:16:30
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Komar_126 - 22-01-2016, 02:36:40
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Komar_126 - 22-01-2016, 23:30:15
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Petronas - 22-01-2016, 23:34:25
RE: Kurczaki z Podkarpacia - raterro - 22-01-2016, 23:37:46
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Komar_126 - 22-01-2016, 23:40:24
RE: Kurczaki z Podkarpacia - raterro - 22-01-2016, 23:43:03
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Komar_126 - 22-01-2016, 23:45:43
RE: Kurczaki z Podkarpacia - raterro - 22-01-2016, 23:49:43
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Komar_126 - 22-01-2016, 23:52:48
RE: Kurczaki z Podkarpacia - raterro - 22-01-2016, 23:55:46
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Komar_126 - 23-01-2016, 00:03:25
RE: Kurczaki z Podkarpacia - raterro - 23-01-2016, 00:04:40
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Komar_126 - 23-01-2016, 00:05:55
RE: Kurczaki z Podkarpacia - raterro - 23-01-2016, 00:09:55
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Komar_126 - 23-01-2016, 00:12:34
RE: Kurczaki z Podkarpacia - raterro - 23-01-2016, 00:14:45
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Komar_126 - 23-01-2016, 00:22:15
RE: Kurczaki z Podkarpacia - raterro - 23-01-2016, 00:34:45
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Komar_126 - 23-01-2016, 00:36:36
RE: Kurczaki z Podkarpacia - raterro - 23-01-2016, 00:39:52
RE: Kurczaki z Podkarpacia - krystian - 29-01-2016, 19:31:15
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Komar_126 - 23-01-2016, 00:40:46
RE: Kurczaki z Podkarpacia - raterro - 23-01-2016, 00:42:26
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Komar_126 - 23-01-2016, 00:46:50
RE: Kurczaki z Podkarpacia - raterro - 29-01-2016, 19:32:30
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Komar_126 - 30-01-2016, 00:28:13
RE: Kurczaki z Podkarpacia - raterro - 31-01-2016, 00:23:54
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Quake96 - 31-01-2016, 00:25:14
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Komar_126 - 31-01-2016, 00:28:30
RE: Kurczaki z Podkarpacia - joozek - 31-01-2016, 00:36:06
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Quake96 - 31-01-2016, 00:45:17
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Komar_126 - 31-01-2016, 00:50:21
RE: Kurczaki z Podkarpacia - joozek - 31-01-2016, 00:50:45
RE: Kurczaki z Podkarpacia - krystian - 31-01-2016, 00:56:42
RE: Kurczaki z Podkarpacia - raterro - 31-01-2016, 00:56:13
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Komar_126 - 31-01-2016, 00:57:06
RE: Kurczaki z Podkarpacia - joozek - 31-01-2016, 01:01:27
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Komar_126 - 31-01-2016, 01:03:48
RE: Kurczaki z Podkarpacia - joozek - 31-01-2016, 01:08:49
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Komar_126 - 31-01-2016, 01:15:45
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Quake96 - 31-01-2016, 01:35:28
RE: Kurczaki z Podkarpacia - raterro - 31-01-2016, 09:28:38
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Komar_126 - 31-01-2016, 21:18:33
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Petronas - 31-01-2016, 22:24:37
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Komar_126 - 31-01-2016, 22:31:23
RE: Kurczaki z Podkarpacia - JGNZM - 01-02-2016, 00:08:58
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Komar_126 - 01-02-2016, 00:15:29
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Bartek - 01-02-2016, 00:51:06
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Komar_126 - 01-02-2016, 01:16:15
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Bartek - 01-02-2016, 01:30:21
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Komar_126 - 01-02-2016, 01:40:00
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Bartek - 01-02-2016, 02:08:41
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Komar_126 - 01-02-2016, 02:10:30
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Bartek - 01-02-2016, 02:26:03
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Komar_126 - 01-02-2016, 02:43:27
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Bartek - 01-02-2016, 10:06:28
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Komar_126 - 02-02-2016, 01:13:56
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Komar_126 - 07-03-2016, 00:16:55
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Bartek - 07-03-2016, 00:18:15
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Komar_126 - 07-03-2016, 00:24:37
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Bartek - 07-03-2016, 00:25:57
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Komar_126 - 07-03-2016, 00:27:13
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Bartek - 07-03-2016, 00:31:20
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Komar_126 - 07-03-2016, 00:36:36
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Bartek - 07-03-2016, 00:38:26
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Komar_126 - 07-03-2016, 00:42:30
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Bartek - 07-03-2016, 00:45:13
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Komar_126 - 07-03-2016, 00:46:41
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Bartek - 07-03-2016, 01:01:10
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Komar_126 - 07-03-2016, 01:12:14
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Bartek - 07-03-2016, 09:25:42
RE: Kurczaki z Podkarpacia - raterro - 07-03-2016, 16:00:58
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Bartek - 07-03-2016, 17:08:35
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Quake96 - 07-03-2016, 17:12:28
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Bartek - 07-03-2016, 17:19:12
RE: Kurczaki z Podkarpacia - Komar_126 - 08-03-2016, 00:44:52


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
26-06-2026 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 468
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
26-06-2026 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3144
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
26-06-2026 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 799
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 193
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 566
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 646
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34696
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 112
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 173
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 495
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5232
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 193
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 398
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 415
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 870

Reklama