Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TYLER - Romet na export
Autor Wiadomość
Walet Offline
Jak popsuje to naprawi...
*


Liczba postów: 239
Imię: Denis
Skąd: Staniszcze Wielkie
Pojazd: Inny
Post: #45
RE: TYLER - Romet na export
(16-11-2015 21:12:44)Jurasik201 napisał(a):  http://allegro.pl/rama-romet-tyler-i5800951356.html

Na alledrogo też jest Big Grin

Wiedziałem, no czułem to po prostu. Człowiek wystawił coś "roweropodobne" i chce się tego pozbyć, rower stoi na aukcji a w tym czasie przychodzą wiadomości od kolejnych osób które chcą dać więcej. Właściciel poszperał w internecie lub sie domyślił że to "coś" jest sporo warte, unikat, rarytas, Made in PRL ..... no i zaczyna kombinować, jak tu zarobić, się nie narobić. Dochodzimy do momentu, kiedy to rodzi się nowy "złoty interes" za chore pieniądze, który będzie wystawiany gdzie się da, pod różnymi numerami telefonów i z różnych miejscowości. Tak sobie będzie wisieć kilka lat jak parę innych rowerów. best
16-11-2015 21:35:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
TYLER - Romet na export - van de loro - 24-10-2012, 19:58:55
RE: TYLER - Ronet na export - van de loro - 25-10-2012, 10:50:10
RE: TYLER - Ronet na export - nie_mientki - 25-10-2012, 11:16:13
RE: TYLER - Ronet na export - Zweitakter - 25-10-2012, 12:15:25
RE: TYLER - Ronet na export - Semmao - 25-10-2012, 13:20:31
RE: TYLER - Ronet na export - Zweitakter - 25-10-2012, 17:10:55
RE: TYLER - Ronet na export - nie_mientki - 25-10-2012, 15:21:56
RE: TYLER - Ronet na export - nocnyfuul - 25-10-2012, 15:59:28
RE: TYLER - Ronet na export - Przemi998 - 25-10-2012, 21:44:31
RE: TYLER - Romet na export - van de loro - 25-10-2012, 22:25:48
RE: TYLER - Romet na export - Przemi998 - 25-10-2012, 22:26:55
RE: TYLER - Romet na export - Pitu - 12-11-2012, 22:22:42
RE: TYLER - Romet na export - Przemek - 15-01-2013, 23:56:39
RE: TYLER - Romet na export - Taśma - 16-01-2013, 00:01:07
RE: TYLER - Romet na export - wnusiu94 - 16-01-2013, 00:02:53
RE: TYLER - Romet na export - Wojski - 16-01-2013, 22:10:42
RE: TYLER - Romet na export - van de loro - 18-01-2013, 02:10:04
RE: TYLER - Romet na export - dominikb23 - 24-02-2015, 14:07:36
RE: TYLER - Romet na export - Dawdzio - 24-02-2015, 15:42:54
RE: TYLER - Romet na export - dominikb23 - 25-02-2015, 11:18:12
RE: TYLER - Romet na export - Sołtys - 24-02-2015, 18:16:47
RE: TYLER - Romet na export - dominikb23 - 25-02-2015, 01:21:30
RE: TYLER - Romet na export - Zweitakter - 25-02-2015, 04:50:05
RE: TYLER - Romet na export - nie_mientki - 25-02-2015, 09:51:41
RE: TYLER - Romet na export - Sołtys - 25-02-2015, 18:28:36
RE: TYLER - Romet na export - nie_mientki - 25-02-2015, 21:01:14
RE: TYLER - Romet na export - xsaman - 25-02-2015, 18:54:08
RE: TYLER - Romet na export - Jakub - 25-02-2015, 20:06:55
RE: TYLER - Romet na export - chart80 - 25-02-2015, 21:09:11
RE: TYLER - Romet na export - xsaman - 25-02-2015, 21:34:43
RE: TYLER - Romet na export - Sołtys - 25-02-2015, 22:31:41
RE: TYLER - Romet na export - chart80 - 26-02-2015, 01:18:24
RE: TYLER - Romet na export - dominikb23 - 26-02-2015, 02:24:47
RE: TYLER - Romet na export - chart80 - 28-02-2015, 12:49:15
RE: TYLER - Romet na export - dominikb23 - 01-03-2015, 01:03:10
RE: TYLER - Romet na export - chart80 - 01-03-2015, 02:38:14
RE: TYLER - Romet na export - dominikb23 - 02-03-2015, 01:02:51
RE: TYLER - Romet na export - chart80 - 02-03-2015, 01:26:26
Odp: TYLER - Romet na export - xsaman - 02-03-2015, 02:10:53
RE: TYLER - Romet na export - chart80 - 02-03-2015, 02:17:19
RE: TYLER - Romet na export - xsaman - 02-03-2015, 20:08:39
RE: TYLER - Romet na export - xsaman - 16-11-2015, 20:39:38
RE: TYLER - Romet na export - FuzzFace - 16-11-2015, 21:07:18
RE: TYLER - Romet na export - Jurasik201 - 16-11-2015, 21:12:44
RE: TYLER - Romet na export - Walet - 16-11-2015 21:35:52
RE: TYLER - Romet na export - xsaman - 16-11-2015, 22:40:16
RE: TYLER - Romet na export - Jurasik201 - 16-11-2015, 23:07:17
RE: TYLER - Romet na export - xsaman - 16-11-2015, 23:20:51
RE: TYLER - Romet na export - Jurasik201 - 16-11-2015, 23:27:01
RE: TYLER - Romet na export - orzechowy - 17-11-2015, 19:15:22
RE: TYLER - Romet na export - Walet - 17-11-2015, 20:07:53
RE: TYLER - Romet na export - nie_mientki - 18-11-2015, 15:10:21
RE: TYLER - Romet na export - nie_mientki - 18-11-2015, 15:42:16
RE: TYLER - Romet na export - Crisso - 18-11-2015, 21:00:27
RE: TYLER - Romet na export - Richard - 18-11-2015, 21:26:26


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 58
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Dzisiaj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 441
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Dzisiaj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34319
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2958
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 47
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 87
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Wczoraj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 225
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5178
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 161
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 423
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 303
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 324
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 646
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 231
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6504

Reklama