Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
KOMAR 2350-2 kolejny Robak
Autor Wiadomość
joozek Offline
senior


Liczba postów: 2,413
Imię: Józek
Skąd: Lubin
Pojazd: Inny
Post: #1
KOMAR 2350-2 kolejny Robak
Witam.
Przedstawiam Wam mój nowy nabytek - Komar 2350-2 z 1975 roku.
Tu znajdziecie w sumie, chyba jedyne informacje na temat tego modelu http://www.jacomoto.pl/komar2350.html
Miałem go przedstawić później, ale robię to od razu, na gorąco. Przed godziną go przywiozłem, po nocy, więc i zdjęcia nie są najlepsze. Czy warto, sami osadźcie.
Może nie wszyscy wiedzą, ale uchroniłem go przed rozbiórką na części. Nie ma papierów, więc miał być dawcą części do Komarów Sportów 2361. Kamil - Kanilox, dał się jednak uprosić i sprzedał mi go całego, choć pewnie za kilka jego części dostałby więcej.
Myślałem sobie, że znajdę zbiornik od Sporta i będę miał 2361, którego nadal nie mam. Dopiero "apel odnośnie sporta" - jaki dostałem od Pawła - komarinho Big Grin uświadomił mi, co tak naprawdę kupiłem Tongue Historii jego żadnej nie znam, ale liczę, że może Kamil coś tu o nim napisze.
Ok, na dziś koniec pisania, czas na fotki Big Grin
Zapraszam do oglądania i komentowania. Joozek














Denerwować się, to tracić własne zdrowie z powodu cudzej głupoty
11-11-2015 03:14:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 3 użytkowników postawiło piwo joozek za ten post.
Reklama
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 11-11-2015 03:14:10
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - Kanilox - 11-11-2015, 03:52:27
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - rommel - 11-11-2015, 09:10:17
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - Kanilox - 11-11-2015, 11:31:39
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - romek - 11-11-2015, 12:11:10
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 11-11-2015, 13:52:01
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - kryspinn - 11-11-2015, 12:31:16
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - komarinho - 11-11-2015, 13:55:43
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - knypas - 11-11-2015, 14:07:33
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - adam50t1 - 11-11-2015, 14:52:39
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - ananas - 11-11-2015, 14:54:38
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - komarinho - 11-11-2015, 15:38:31
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 11-11-2015, 18:29:30
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - komarinho - 11-11-2015, 18:54:17
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - adam50t1 - 11-11-2015, 19:39:33
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - komarinho - 11-11-2015, 21:15:46
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - Suwmiarka - 11-11-2015, 19:41:03
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 12-11-2015, 00:35:25
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 12-11-2015, 01:01:31
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - Kanilox - 12-11-2015, 01:17:19
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - Kanilox - 12-11-2015, 00:54:24
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 12-11-2015, 01:26:04
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - komarinho - 12-11-2015, 02:16:15
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 12-12-2015, 00:56:17
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - kulin1998 - 12-12-2015, 01:42:06
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - Majerano - 12-12-2015, 12:53:47
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 12-12-2015, 19:46:18
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - bujak96 - 13-12-2015, 22:11:41
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - komarinho - 13-12-2015, 22:45:32
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - bujak96 - 13-12-2015, 23:20:52
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 12-01-2016, 00:01:25
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - rafi555 - 12-01-2016, 18:24:25
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - rafi555 - 04-04-2016, 15:24:15
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - Suwmiarka - 04-04-2016, 15:55:52
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - rafi555 - 04-04-2016, 16:26:27
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - komarinho - 04-04-2016, 16:53:18
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - rafi555 - 04-04-2016, 17:22:24
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - Szatek - 04-04-2016, 18:55:58
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - rafi555 - 04-04-2016, 20:38:01
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 04-04-2016, 22:52:21
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - rafi555 - 04-04-2016, 23:02:26
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 04-06-2016, 00:48:54
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - Suwmiarka - 28-06-2016, 09:46:35
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - ananas - 28-06-2016, 11:53:51
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - Suwmiarka - 28-06-2016, 11:58:13
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 28-06-2016, 12:02:55
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - ananas - 28-06-2016, 12:16:49
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - Quake96 - 28-06-2016, 15:02:24
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 28-06-2016, 17:27:40
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 12-08-2016, 23:31:19
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 23-08-2016, 02:42:33
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 06-12-2016, 00:28:26
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 06-12-2016, 00:38:02
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 06-12-2016, 00:56:07
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 06-12-2016, 12:56:16
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - Szatek - 06-12-2016, 15:19:04
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 06-12-2016, 15:27:09
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - Szatek - 06-12-2016, 15:41:13
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - ananas - 06-12-2016, 23:52:21
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 19-12-2016, 01:04:10
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - Komar_126 - 19-12-2016, 01:17:18
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - Szatek - 19-12-2016, 01:22:23
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - krystian - 19-12-2016, 01:34:09
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 19-12-2016, 10:43:40
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - Szatek - 19-12-2016, 11:11:48
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 19-12-2016, 11:33:18
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - pajak - 19-12-2016, 14:41:48
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 19-12-2016, 14:58:58
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 21-12-2016, 00:53:34
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - pajak - 21-12-2016, 20:42:20
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - regan - 21-12-2016, 20:57:43
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 23-12-2016, 01:56:54
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - rafi555 - 23-12-2016, 11:26:25
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - krystian - 23-12-2016, 12:41:33
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - Suwmiarka - 04-01-2017, 20:53:27
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - Barto5050 - 04-01-2017, 23:33:35
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 05-01-2017, 01:21:55
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 05-02-2017, 03:29:31
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - pajak - 05-02-2017, 04:00:36
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - komarinho - 05-02-2017, 13:44:37
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 23-02-2017, 21:04:14
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 23-02-2017, 21:12:55
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 23-02-2017, 21:53:07
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - Djproject - 23-02-2017, 21:32:20
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - vwMaly - 23-02-2017, 22:03:02
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 23-02-2017, 22:07:10
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - Kanilox - 23-02-2017, 22:20:15
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 24-02-2017, 00:44:12
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - vwMaly - 24-02-2017, 15:12:03
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 24-02-2017, 18:02:27
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - Quake96 - 24-02-2017, 20:27:11
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - vwMaly - 24-02-2017, 20:28:46
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - Quake96 - 24-02-2017, 20:30:28
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - Szatek - 24-02-2017, 21:20:55
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - Quake96 - 24-02-2017, 21:36:03
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 25-02-2017, 00:34:22
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - Quake96 - 25-02-2017, 01:04:14
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 25-02-2017, 01:57:22
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - Quake96 - 25-02-2017, 02:06:33
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 25-02-2017, 02:19:03
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - Quake96 - 25-02-2017, 02:20:56
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 13-04-2017, 20:31:46
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - pajak - 13-04-2017, 20:55:00
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - boguc - 13-04-2017, 22:07:37


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Wczoraj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 372
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3131
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Wczoraj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 776
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 173
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 547
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 607
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34654
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 99
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 160
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 451
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5230
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 189
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 384
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 407
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 820

Reklama