Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - 3.5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Romet Narcyz '77
Autor Wiadomość
mateeusz Offline
Miłośnik Rometów wszelakich
*


Liczba postów: 101
Imię: Mateusz
Skąd: Wieluń
Pojazd: Romet Komar
Post: #60
RE: Romet Narcyz '77
Nie no, taki malutki żarcik z mojej strony. Big Grin Narcyza rozebrałem do takiego stanu by dojechać nim do pospawania, oprócz rurki jakiś czas temu zauważyłem, że blaszka od bagażnika prawie już się urwała. Tak to wyglądało po powrocie:





Jestem trochę niezadowolony, że rurki nie obspawał dookoła, ale stwierdził że już jest wystarczająco mocno i nie ma czasu czekać aż zdejmę korbę - gdybym wiedział to rozkręcił bym w domu i samą ramę przyniósł, no ale cóż...
Na obecną chwilę rower rozkręciłem już do ostatniej śrubki i przez zimę planuje go odświeżyć, jednak jeszcze nie mam pełnej wizji jak to ma wyglądać. W każdym bądź razie ma to nadal być rower do codziennej eksploatacji na średnie dystanse. Wink Może też uda mi się zdobyć w międzyczasie piastę z biegami, sprawdziłem kilka namiarów na skupy złomu w pobliżu, jednak bez efektu.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-09-2015 18:44:50 przez mateeusz.)
25-09-2015 18:35:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet Narcyz '77 - mateeusz - 29-11-2014, 20:40:40
RE: Romet Narcyz '77 - Sołtys - 29-11-2014, 20:51:02
RE: Romet Narcyz '77 - Walet - 30-11-2014, 00:02:24
RE: Romet Narcyz '77 - tomek458 - 29-11-2014, 20:58:22
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 29-11-2014, 21:24:25
RE: Romet Narcyz '77 - tomek458 - 29-11-2014, 22:01:00
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 29-11-2014, 23:23:35
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 30-11-2014, 00:18:12
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 13-02-2015, 17:53:12
RE: Romet Narcyz '77 - Wigrus - 13-02-2015, 18:05:19
RE: Romet Narcyz '77 - Sołtys - 13-02-2015, 18:13:05
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 13-02-2015, 19:27:28
RE: Romet Narcyz '77 - PawełBike - 13-02-2015, 19:41:20
RE: Romet Narcyz '77 - Walet - 13-02-2015, 20:34:41
RE: Romet Narcyz '77 - Sołtys - 13-02-2015, 20:39:25
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 13-02-2015, 21:22:54
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 15-02-2015, 15:57:21
RE: Romet Narcyz '77 - MichalSR50 - 15-03-2015, 02:05:33
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 15-03-2015, 19:13:19
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 21-03-2015, 15:13:57
RE: Romet Narcyz '77 - tomek458 - 21-03-2015, 15:40:58
RE: Romet Narcyz '77 - ArcziManYea - 21-03-2015, 15:45:14
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 21-03-2015, 15:54:01
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 21-03-2015, 20:35:03
RE: Romet Narcyz '77 - ArcziManYea - 21-03-2015, 20:39:40
RE: Romet Narcyz '77 - MichalSR50 - 22-03-2015, 01:26:39
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 15-04-2015, 20:16:36
RE: Romet Narcyz '77 - Sołtys - 15-04-2015, 20:35:43
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 15-04-2015, 21:11:11
RE: Romet Narcyz '77 - Sołtys - 15-04-2015, 21:16:59
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 15-04-2015, 21:44:06
RE: Romet Narcyz '77 - Sołtys - 15-04-2015, 21:47:32
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 15-04-2015, 21:56:20
RE: Romet Narcyz '77 - Paweł13 - 15-04-2015, 23:44:49
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 16-04-2015, 07:44:02
RE: Romet Narcyz '77 - Sołtys - 16-04-2015, 16:01:03
RE: Romet Narcyz '77 - Paweł13 - 16-04-2015, 16:33:19
RE: Romet Narcyz '77 - Muran001 - 16-04-2015, 19:52:13
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 16-04-2015, 20:22:30
RE: Romet Narcyz '77 - Sołtys - 16-04-2015, 20:56:42
RE: Romet Narcyz '77 - Muran001 - 17-04-2015, 14:05:28
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 19-04-2015, 00:11:03
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 31-05-2015, 19:30:27
RE: Romet Narcyz '77 - wnusiu94 - 01-06-2015, 12:42:07
RE: Romet Narcyz '77 - Dawdzio - 01-06-2015, 23:39:55
RE: Romet Narcyz '77 - wnusiu94 - 02-06-2015, 00:17:19
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 02-06-2015, 21:10:52
RE: Romet Narcyz '77 - wnusiu94 - 03-06-2015, 09:52:09
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 03-06-2015, 12:54:55
RE: Romet Narcyz '77 - wnusiu94 - 03-06-2015, 18:22:21
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 02-07-2015, 21:55:21
RE: Romet Narcyz '77 - misiql - 02-07-2015, 23:41:42
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 03-07-2015, 00:34:38
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 24-07-2015, 21:59:59
RE: Romet Narcyz '77 - Paweł13 - 24-07-2015, 22:56:49
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 25-07-2015, 00:03:32
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 02-08-2015, 21:18:37
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 25-09-2015, 15:23:35
RE: Romet Narcyz '77 - ArcziManYea - 25-09-2015, 16:08:54
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 25-09-2015 18:35:04
RE: Romet Narcyz '77 - Zweitakter - 25-09-2015, 20:47:45
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 25-09-2015, 21:13:17
RE: Romet Narcyz '77 - Paweł13 - 25-09-2015, 22:56:58
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 25-09-2015, 23:36:39
RE: Romet Narcyz '77 - Zweitakter - 26-09-2015, 00:56:41
RE: Romet Narcyz '77 - PawełBike - 26-09-2015, 12:33:39
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 26-09-2015, 15:28:11
RE: Romet Narcyz '77 - PawełBike - 26-09-2015, 16:00:37
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 28-09-2015, 18:20:59
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 02-04-2016, 20:55:14
RE: Romet Narcyz '77 - Walet - 03-04-2016, 21:12:04
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 03-04-2016, 23:13:43
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 01-05-2016, 21:08:34
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 03-09-2016, 19:38:22
RE: Romet Narcyz '77 - wnusiu94 - 03-09-2016, 20:09:28
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 04-09-2016, 19:17:03
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 05-08-2018, 17:49:18
RE: Romet Narcyz '77 - Wojtek na Wigry - 13-08-2018, 13:38:46
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 13-08-2018, 22:16:11
RE: Romet Narcyz '77 - Odrestaurator - 13-08-2018, 22:53:09
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 15-06-2019, 21:16:38


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Dzisiaj 01:32:35
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 57
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: tie.my.r0pe
Dzisiaj 00:02:10
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 24
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
Wczoraj 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5144
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 10:19:03
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 278
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 133
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 376
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 234
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 271
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 547
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 203
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6357
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19871
Romet Romka - 50-T-1 '82r...
Ostatni post: romek
17-06-2026 20:12:55
» Odpowiedzi: 212
» Wyświetleń: 96802
Dwie jawki Mustang - okaz...
Ostatni post: usertm
17-06-2026 19:53:12
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 458
Plastiki
Ostatni post: Grzeszek
17-06-2026 12:08:19
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 257

Reklama