Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Romet Komar 2350 '77
Autor Wiadomość
mateeusz Offline
Miłośnik Rometów wszelakich
*


Liczba postów: 101
Imię: Mateusz
Skąd: Wieluń
Pojazd: Romet Komar
Post: #78
RE: Romet Komar 2350 '77
Komar sprawuje się jak na razie dobrze, średnio co jakieś 2 tygodnie pare kilometrów nim zrobię. Big Grin W tym roku nie udało mi się nigdzie załapać w wakacje do roboty, więc muszę oszczędzać, a chciałbym nie tylko oryginalny silnik przywrócić do sprawności (jak nie da rady, to kupić jakiś używany S38) ale również odrestaurować całą dryndę. Wink Nawet jeszcze tego 017 nie dotarłem po szlifie (niecałe 200 km dopiero przejechałem), a przez mały remoncik w domu nie mam kompletnie czasu by coś więcej porobić przy Komarze...
Parę tygodni temu zrobiłem w celach fotograficznych atrapę oryginalnej tabliczki rejestracyjnej (stara trafiła do WK przy ponownej rejestracji 5 lat temu), a dopiero dzisiaj zrobiłem kilka zdjęć. Moim zdaniem wygląda dużo bardziej klimatycznie niż z białą. Big Grin







Plany? Na razie nie mam nic sprecyzowane. Tak jak pisałem, chciałbym go odrestaurować z dbałością o wszystkie szczegóły, jednak muszę najpierw uzbierać odpowiednią ilość kasy i ogarnąć mu jakieś lepsze miejsce postojowe, gdzie będzie miał więcej przestrzeni dla siebie. Big Grin
31-08-2015 21:58:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 18-04-2012, 21:26:14
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 18-04-2012, 21:32:54
RE: Romet Komar 2350 '77 - lukasz247___ - 18-04-2012, 21:38:35
RE: Romet Komar 2350 '77 - | rav | - 18-04-2012, 21:45:41
RE: Romet Komar 2350 '77 - kadetmen - 18-04-2012, 21:53:13
RE: Romet Komar 2350 '77 - Simon - 18-04-2012, 21:54:25
RE: Romet Komar 2350 '77 - arasszymaras - 18-04-2012, 22:00:42
RE: Romet Komar 2350 '77 - dandi - 19-04-2012, 14:32:33
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 19-04-2012, 17:39:04
RE: Romet Komar 2350 '77 - Kubek125 - 27-04-2012, 21:36:08
RE: Romet Komar 2350 '77 - loki19 - 02-05-2012, 22:51:09
RE: Romet Komar 2350 '77 - MichalSR50 - 18-04-2012, 23:36:53
RE: Romet Komar 2350 '77 - papi99 - 19-04-2012, 12:54:30
RE: Romet Komar 2350 '77 - arasszymaras - 19-04-2012, 17:45:27
RE: Romet Komar 2350 '77 - dandi - 19-04-2012, 18:35:13
RE: Romet Komar 2350 '77 - mlodyfso - 19-04-2012, 18:39:37
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 19-04-2012, 18:59:02
RE: Romet Komar 2350 '77 - mlodyfso - 19-04-2012, 19:25:46
RE: Romet Komar 2350 '77 - MrF4k - 19-04-2012, 19:57:16
RE: Romet Komar 2350 '77 - arasszymaras - 19-04-2012, 21:36:39
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 27-04-2012, 20:59:00
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 15-08-2012, 18:00:35
RE: Romet Komar 2350 '77 - Sołtys - 15-08-2012, 19:41:20
RE: Romet Komar 2350 '77 - kacper98 - 15-08-2012, 19:58:19
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 16-08-2012, 10:28:47
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 13-10-2013, 00:04:05
RE: Romet Komar 2350 '77 - alek736 - 13-10-2013, 01:11:19
RE: Romet Komar 2350 '77 - Kanilox - 13-10-2013, 01:14:32
RE: Romet Komar 2350 '77 - przemek95 - 13-10-2013, 02:08:43
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 13-10-2013, 13:58:15
RE: Romet Komar 2350 '77 - alek736 - 13-10-2013, 15:44:29
RE: Romet Komar 2350 '77 - Kanilox - 13-10-2013, 23:59:52
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 16-10-2013, 15:47:24
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 06-04-2014, 22:47:54
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 09-11-2014, 01:13:04
RE: Romet Komar 2350 '77 - kw112 - 09-11-2014, 10:55:53
RE: Romet Komar 2350 '77 - Suwmiarka - 10-11-2014, 10:22:20
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 11-11-2014, 00:17:29
RE: Romet Komar 2350 '77 - dociox - 11-11-2014, 11:25:21
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 11-11-2014, 18:59:18
RE: Romet Komar 2350 '77 - dociox - 22-11-2014, 21:09:32
RE: Romet Komar 2350 '77 - Quake96 - 22-11-2014, 22:43:41
RE: Romet Komar 2350 '77 - dociox - 22-11-2014, 22:45:30
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 23-11-2014, 00:51:21
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 28-11-2014, 19:19:28
RE: Romet Komar 2350 '77 - Quake96 - 28-11-2014, 19:49:36
RE: Romet Komar 2350 '77 - Suwmiarka - 29-11-2014, 15:13:23
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 29-11-2014, 17:56:25
RE: Romet Komar 2350 '77 - romek - 07-12-2014, 19:43:34
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 07-12-2014, 20:40:41
RE: Romet Komar 2350 '77 - romek - 09-12-2014, 00:18:03
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 09-12-2014, 00:56:31
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 13-12-2014, 19:03:48
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 27-12-2014, 18:56:37
RE: Romet Komar 2350 '77 - romek - 27-12-2014, 19:05:22
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 27-12-2014, 20:10:33
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 06-01-2015, 19:12:30
RE: Romet Komar 2350 '77 - Malibu122 - 06-01-2015, 22:26:36
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 07-01-2015, 23:20:00
RE: Romet Komar 2350 '77 - Malibu122 - 08-01-2015, 17:39:33
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 16-01-2015, 20:39:48
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 17-02-2015, 00:40:55
RE: Romet Komar 2350 '77 - Malibu122 - 17-02-2015, 23:39:19
RE: Romet Komar 2350 '77 - sstasiek - 18-02-2015, 00:26:37
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 18-02-2015, 12:42:41
RE: Romet Komar 2350 '77 - Malibu122 - 18-02-2015, 16:45:15
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 18-02-2015, 17:57:49
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 20-02-2015, 19:52:08
RE: Romet Komar 2350 '77 - romek - 20-02-2015, 20:23:05
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 20-02-2015, 21:04:59
RE: Romet Komar 2350 '77 - Przemi998 - 21-02-2015, 02:49:43
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 21-02-2015, 16:23:35
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 03-08-2015, 18:11:41
RE: Romet Komar 2350 '77 - Suwmiarka - 03-08-2015, 19:02:07
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 03-08-2015, 21:57:19
RE: Romet Komar 2350 '77 - Suwmiarka - 31-08-2015, 12:35:35
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 31-08-2015 21:58:25
RE: Romet Komar 2350 '77 - pladzorr - 01-09-2015, 16:38:11
RE: Romet Komar 2350 '77 - knypas - 01-09-2015, 19:01:52
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 01-09-2015, 21:31:03
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 03-09-2016, 19:30:46
RE: Romet Komar 2350 '77 - romek - 17-04-2021, 13:47:10
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 23-04-2021, 21:36:48
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 06-08-2025, 17:08:51
RE: Romet Komar 2350 '77 - romek - 06-08-2025, 20:51:00
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 17-08-2025, 11:52:43
RE: Romet Komar 2350 '77 - MacRoial - 17-08-2025, 23:33:34
RE: Romet Komar 2350 '77 - romek - 18-08-2025, 08:43:27
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 23-08-2025, 20:15:10


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
26-06-2026 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 489
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
26-06-2026 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3151
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
26-06-2026 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 803
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 199
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 583
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 649
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34702
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 115
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 180
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 504
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5234
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 195
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 400
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 417
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 875

Reklama