Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 6 głosów - 2.33 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Romet Polo-lux '74 by Richard
Autor Wiadomość
Władek Offline
Uczeń
*


Liczba postów: 159
Imię: Władek
Skąd: Gliwice
Pojazd: Inny
Post: #107
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard
Rower przede wszystkim ma służyć do komfortowej jazdy, ten pojazd jaki kolega chce sprzedać nadaje się jedynie jako ozdoba (swoją drogą niskiej klasy) do jakieś knajpy na przykład. Do jazdy to na pewno nie jest zdatne i myślę, że straż miejska czy policja nie przeszłaby koło tego obojętnie. No chyba, że docelowo ma się poruszać po wsiach... ale z kolei na wiejskie drogi pojazd to też nie jest.

No nic, nie mam zamiaru komentować ceny, żyjemy w kraju wolnorynkowym i każdy może sobie nawet za składaka milion dolarów życzyć, nikt nie zabroni...

Swoją drogą, taka ciekawostka a propo cen... nawet napisałem do tego chłopa upenić się, że mu się przecinek nie zgubił.
http://olx.pl/oferta/rower-wagant-1981-r...e5eb1cf899

P.S. Nadal bardzo poszukuję Waganta i za dobry stan mogę trochę zapłacić, zalezy mi! Smile
25-08-2015 21:38:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Romet Polo-lux '74 by Richard - Richard - 16-05-2015, 21:08:54
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 17-05-2015, 19:38:26
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 03-06-2015, 22:01:57
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 03-06-2015, 22:26:00
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - Pinio - 19-06-2015, 22:30:08
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - Pinio - 20-06-2015, 21:25:14
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - Walet - 22-06-2015, 19:33:27
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - misiql - 02-07-2015, 21:38:12
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 11-07-2015, 11:09:04
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - Bartek - 14-07-2015, 14:45:11
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 18-07-2015, 21:10:43
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - Pinio - 18-07-2015, 21:43:26
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - Wigrus - 20-07-2015, 17:46:06
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 20-07-2015, 18:27:03
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 26-07-2015, 22:48:49
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - Pinio - 26-07-2015, 23:02:19
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - misiql - 26-07-2015, 23:07:37
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 27-07-2015, 10:13:39
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 27-07-2015, 17:24:25
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - Pinio - 29-07-2015, 22:19:54
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 29-07-2015, 22:23:40
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 03-08-2015, 10:52:46
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 03-08-2015, 14:24:23
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - Bartek - 03-08-2015, 16:35:42
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - Wigrus - 03-08-2015, 19:28:55
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - Bartek - 03-08-2015, 19:50:11
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 03-08-2015, 20:54:18
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - Bartek - 03-08-2015, 21:01:06
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 24-08-2015, 21:53:08
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 25-08-2015, 00:04:54
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 25-08-2015, 11:39:33
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 25-08-2015, 13:38:55
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 25-08-2015, 21:30:52
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - Wigrus - 25-08-2015, 21:37:07
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - Władek - 25-08-2015 21:38:29
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - misiql - 25-08-2015, 22:41:10
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - Pinio - 27-08-2015, 23:09:41
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 28-08-2015, 00:25:09
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 28-08-2015, 12:25:30
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 28-08-2015, 21:18:34
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - Pinio - 13-09-2015, 21:07:03
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - misiql - 13-09-2015, 22:36:30
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - Wigrus - 14-09-2015, 17:57:34
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 14-09-2015, 19:24:42
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - Pinio - 17-09-2015, 21:38:20
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - misiql - 17-09-2015, 22:21:44
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 06-10-2015, 20:04:44
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - Duduś - 04-11-2015, 20:53:31
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - Duduś - 04-11-2015, 21:30:13
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - Pinio - 04-11-2015, 22:24:53
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - Duduś - 04-11-2015, 23:25:55
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - Walet - 05-11-2015, 20:03:05


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 58
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Dzisiaj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 441
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Dzisiaj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34319
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2958
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 47
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 87
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Wczoraj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 225
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5178
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 161
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 423
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 303
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 324
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 646
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 231
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6504

Reklama