Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 głosów - 4.6 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje rowery
Autor Wiadomość
Pinio Offline
Złomowy łowca pierwszej kategorii
*


Liczba postów: 591
Imię: Bartek
Skąd: Śląskie
Pojazd: Romet Kadet
Post: #149
RE: Moje rowery
Ostatnio stałem się szczęśliwym posiadaczem kolejnych dwóch rowerów Big Grin.
Kupione z jednego ogłoszenia w Bytomiu. Pierwszym rowerem jest Tyler z 1984 roku na bazie oriona (?). Posiada trzybiegową piastę shimano 3s, lakier metalik w ciekawym kolorze i piękne chromowane błotniki. Chrom nawet całkiem nieźle się uchował jak na takie warunki w jakich stał. Wady to między innymi pęknięta obsadka manetki zmiany biegów, kierownica w strasznym stanie i objechany gwint na mocowaniu błotnika tylnego do ramy. Piasta pozostawia trochę do życzenia, przełożenia są bardzo źle zestopniowane. Pomiędzy jedynką a dwójką jest spora przepaść, nie mówiąc już o niemożności praktycznego zastosowania trójki, ze wzglęgu na ciężkość jazdy. Niemniej uważam że wielobiegowa piasta to świetna rzecz Big Grin.
Drugim rowerem jest Universal z 1985 roku na bazie Ledy (?). Rower niestety ma krzywy widelec, ale główka ramy wydaje się być prosto. Bagażnik także był krzywy, ale nie ma się co dziwić... Jest miękki jakby był zrobiony z ołowiu. Universal, tak jak Tyler jest wyposażony w 3-biegową piastę i dużo chromu Tongue Była przy nim pompka identyczna jak zwykła pompka z lat 70-tych tyle ze była czarna. Do teraz nie wiedziałem że były też czarne.
Czas na zdjęcia.
Tyler przed czyszczeniem




Po 4 godzinach pracy:



Universal przed czyszczeniem:



Universal już po zabiegach kosmetycznych:



I jak powiedziałem, tak zrobiłem, czyli Traper znów na chodzie. Mimo to jest chyba jednym z gorzej wyglądających rowerów w województwie śląskim...



Jak się podobają? Smile
03-08-2015 23:54:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Moje rowery - Pinio - 19-02-2015, 00:23:42
RE: Moje rowery - neon33 - 19-02-2015, 00:33:57
RE: Moje rowery - nie_mientki - 19-02-2015, 00:38:57
RE: Moje rowery - PawełBike - 19-02-2015, 01:03:53
RE: Moje rowery - Pinio - 19-02-2015, 22:49:18
RE: Moje rowery - Przemi998 - 19-02-2015, 01:13:17
RE: Moje rowery - misiql - 19-02-2015, 10:15:25
RE: Moje rowery - chart80 - 19-02-2015, 11:02:57
RE: Moje rowery - Wigrus - 19-02-2015, 17:22:56
RE: Moje rowery - Jareg - 19-02-2015, 20:05:39
RE: Moje rowery - Dawdzio - 19-02-2015, 21:19:04
RE: Moje rowery - sl80 - 19-02-2015, 21:48:35
RE: Moje rowery - Sołtys - 19-02-2015, 21:58:58
RE: Moje rowery - misiql - 19-02-2015, 22:06:05
RE: Moje rowery - Odrestaurator - 20-02-2015, 14:07:24
RE: Moje rowery - nie_mientki - 20-02-2015, 14:54:12
RE: Moje rowery - chart80 - 20-02-2015, 19:45:59
RE: Moje rowery - Pinio - 20-02-2015, 20:51:39
RE: Moje rowery - chart80 - 20-02-2015, 23:59:37
RE: Moje rowery - Pinio - 21-02-2015, 20:40:24
RE: Moje rowery - Zweitakter - 23-02-2015, 04:06:03
RE: Moje rowery - Pinio - 28-02-2015, 22:34:15
RE: Moje rowery - chart80 - 01-03-2015, 17:10:01
RE: Moje rowery - Pinio - 04-03-2015, 22:17:49
RE: Moje rowery - Michał (cb) - 01-07-2019, 19:07:41
RE: Moje rowery - misiql - 04-03-2015, 22:42:15
RE: Moje rowery - Pinio - 05-03-2015, 16:13:13
RE: Moje rowery - ArcziManYea - 05-03-2015, 00:24:56
RE: Moje rowery - Pinio - 05-03-2015, 22:28:59
RE: Moje rowery - chart80 - 05-03-2015, 23:42:58
RE: Moje rowery - Sołtys - 06-03-2015, 13:43:22
RE: Moje rowery - tomek458 - 06-03-2015, 17:27:44
RE: Moje rowery - Pinio - 06-03-2015, 20:31:03
RE: Moje rowery - Radzio - 06-03-2015, 22:01:59
RE: Moje rowery - Pinio - 14-03-2015, 14:58:45
RE: Moje rowery - Przemi998 - 14-03-2015, 15:02:30
RE: Moje rowery - Pinio - 14-03-2015, 15:07:09
RE: Moje rowery - Sołtys - 14-03-2015, 15:13:36
RE: Moje rowery - Przemi998 - 14-03-2015, 15:15:19
RE: Moje rowery - Pinio - 14-03-2015, 15:19:51
RE: Moje rowery - Pinio - 15-03-2015, 21:41:29
RE: Moje rowery - xsaman - 15-03-2015, 21:48:46
RE: Moje rowery - Pinio - 15-03-2015, 21:51:26
RE: Moje rowery - neon33 - 15-03-2015, 21:50:27
RE: Moje rowery - Przemi998 - 15-03-2015, 22:46:56
RE: Moje rowery - chart80 - 16-03-2015, 10:28:06
RE: Moje rowery - ArcziManYea - 16-03-2015, 17:08:49
RE: Moje rowery - Richard - 18-03-2015, 21:32:10
RE: Moje rowery - Pinio - 23-03-2015, 22:49:10
RE: Moje rowery - Przemi998 - 23-03-2015, 22:54:06
RE: Moje rowery - Paweł13 - 23-03-2015, 23:14:00
RE: Moje rowery - Pinio - 23-03-2015, 23:20:54
RE: Moje rowery - Paweł13 - 23-03-2015, 23:29:00
RE: Moje rowery - Wigrus - 24-03-2015, 19:38:49
RE: Moje rowery - tomek458 - 24-03-2015, 20:24:04
RE: Moje rowery - Wigrus - 24-03-2015, 20:43:20
RE: Moje rowery - a-major - 16-04-2015, 19:39:34
RE: Moje rowery - Pinio - 24-03-2015, 21:06:33
RE: Moje rowery - Paweł13 - 24-03-2015, 22:02:25
RE: Moje rowery - Pinio - 24-03-2015, 22:13:13
RE: Moje rowery - Paweł13 - 24-03-2015, 22:41:14
RE: Moje rowery - Pinio - 25-03-2015, 22:20:19
RE: Moje rowery - misiql - 25-03-2015, 22:31:42
RE: Moje rowery - xsaman - 25-03-2015, 23:45:06
RE: Moje rowery - Paweł13 - 25-03-2015, 23:46:36
RE: Moje rowery - Sołtys - 26-03-2015, 00:11:29
RE: Moje rowery - Pinio - 29-03-2015, 21:53:12
RE: Moje rowery - Muran001 - 26-03-2015, 22:59:50
RE: Moje rowery - Pinio - 27-03-2015, 19:51:54
RE: Moje rowery - Przemi998 - 01-04-2015, 22:26:32
RE: Moje rowery - Pinio - 04-04-2015, 20:43:38
RE: Moje rowery - Paweł13 - 04-04-2015, 21:55:40
RE: Moje rowery - Pinio - 07-04-2015, 22:02:06
RE: Moje rowery - wnusiu94 - 07-04-2015, 23:28:43
Odp: RE: Moje rowery - xsaman - 07-04-2015, 23:34:59
RE: Moje rowery - Paweł13 - 07-04-2015, 23:39:13
RE: Moje rowery - Pinio - 12-04-2015, 21:23:55
RE: Moje rowery - wnusiu94 - 12-04-2015, 23:21:47
RE: Moje rowery - Sołtys - 13-04-2015, 15:15:15
RE: Moje rowery - Paweł13 - 16-04-2015, 22:06:54
RE: Moje rowery - Pinio - 19-04-2015, 20:34:12
RE: Moje rowery - Sołtys - 19-04-2015, 21:16:17
RE: Moje rowery - Paweł13 - 19-04-2015, 21:57:42
RE: Moje rowery - Pinio - 20-04-2015, 22:27:41
RE: Moje rowery - misiql - 20-04-2015, 22:58:16
RE: Moje rowery - Pinio - 22-04-2015, 20:39:17
RE: Moje rowery - misiql - 22-04-2015, 21:37:23
RE: Moje rowery - Pinio - 22-04-2015, 21:41:33
RE: Moje rowery - Przemi998 - 21-04-2015, 20:17:37
RE: Moje rowery - misiql - 22-04-2015, 22:21:19
Odp: Moje rowery - xsaman - 22-04-2015, 23:35:13
RE: Moje rowery - Pinio - 23-04-2015, 21:41:58
Odp: Moje rowery - xsaman - 24-04-2015, 07:46:22
RE: Moje rowery - Pinio - 26-04-2015, 23:04:23
RE: Moje rowery - Przemi998 - 26-04-2015, 23:15:12
RE: Moje rowery - Pinio - 27-04-2015, 20:54:01
RE: Moje rowery - van de loro - 28-04-2015, 00:29:42
RE: Moje rowery - Pinio - 28-04-2015, 20:41:57
RE: Moje rowery - van de loro - 28-04-2015, 21:27:56
RE: Moje rowery - Pinio - 03-05-2015, 21:04:18
RE: Moje rowery - Pinio - 08-05-2015, 00:04:17
RE: Moje rowery - Czajka - 07-06-2016, 22:34:50
RE: Moje rowery - Pinio - 07-06-2016, 22:44:57
RE: Moje rowery - misiql - 08-05-2015, 08:05:44
RE: Moje rowery - Sołtys - 08-05-2015, 10:27:56
RE: Moje rowery - xsaman - 08-05-2015, 10:51:41
RE: Moje rowery - Pinio - 08-05-2015, 23:13:35
RE: Moje rowery - Pinio - 14-05-2015, 22:50:21
RE: Moje rowery - Pinio - 17-05-2015, 22:14:39
RE: Moje rowery - ArcziManYea - 17-05-2015, 23:36:40
RE: Moje rowery - Muran001 - 18-05-2015, 13:06:20
RE: Moje rowery - Pinio - 18-05-2015, 21:01:53
RE: Moje rowery - Sołtys - 18-05-2015, 15:13:22
RE: Moje rowery - Sołtys - 19-05-2015, 17:09:39
RE: Moje rowery - Pinio - 23-05-2015, 22:18:12
RE: Moje rowery - Pinio - 05-06-2015, 22:23:33
RE: Moje rowery - mateeusz - 05-06-2015, 23:03:50
RE: Moje rowery - Pinio - 10-06-2015, 23:20:07
RE: Moje rowery - Paweł13 - 10-06-2015, 23:41:12
RE: Moje rowery - Pinio - 10-06-2015, 23:43:37
RE: Moje rowery - Paweł13 - 10-06-2015, 23:51:49
RE: Moje rowery - Pinio - 10-06-2015, 23:53:53
RE: Moje rowery - Leonidas - 18-06-2015, 16:03:53
RE: Moje rowery - Pinio - 30-06-2015, 23:54:56
RE: Moje rowery - Przemi998 - 01-07-2015, 00:34:25
RE: Moje rowery - Dawdzio - 01-07-2015, 01:01:01
RE: Moje rowery - misiql - 01-07-2015, 12:18:39
RE: Moje rowery - Wigrus - 01-07-2015, 23:03:53
RE: Moje rowery - misiql - 02-07-2015, 13:09:07
RE: Moje rowery - Pinio - 02-07-2015, 21:08:01
RE: Moje rowery - Pinio - 09-07-2015, 20:34:37
RE: Moje rowery - Dawdzio - 09-07-2015, 21:28:11
RE: Moje rowery - Pinio - 09-07-2015, 21:41:16
RE: Moje rowery - Przemi998 - 09-07-2015, 23:25:43
RE: Moje rowery - Władek - 09-07-2015, 23:43:06
RE: Moje rowery - Walet - 10-07-2015, 20:01:11
RE: Moje rowery - Paweł13 - 09-07-2015, 23:56:25
RE: Moje rowery - Pinio - 10-07-2015, 20:13:02
RE: Moje rowery - Władek - 10-07-2015, 20:36:20
RE: Moje rowery - Pinio - 10-07-2015, 20:40:14
RE: Moje rowery - Władek - 10-07-2015, 20:45:56
RE: Moje rowery - Paweł13 - 10-07-2015, 23:51:09
RE: Moje rowery - Zweitakter - 05-08-2015, 10:48:31
RE: Moje rowery - xsaman - 11-07-2015, 11:15:44
RE: Moje rowery - Pinio - 16-07-2015, 23:19:26
RE: Moje rowery - Kanilox - 16-07-2015, 23:34:26
RE: Moje rowery - Sołtys - 16-07-2015, 23:39:43
RE: Moje rowery - MZtkowicz - 17-07-2015, 00:06:30
RE: Moje rowery - Paweł13 - 17-07-2015, 00:10:15
RE: Moje rowery - misiql - 17-07-2015, 11:38:52
RE: Moje rowery - Sołtys - 17-07-2015, 12:24:47
RE: Moje rowery - Pinio - 29-07-2015, 22:54:34
RE: Moje rowery - Pinio - 03-08-2015 23:54:35
RE: Moje rowery - Władek - 04-08-2015, 00:21:13
RE: Moje rowery - Przemi998 - 04-08-2015, 01:07:37
RE: Moje rowery - Pinio - 04-08-2015, 09:27:50
RE: Moje rowery - Wigrus - 04-08-2015, 13:54:35
RE: Moje rowery - Pinio - 05-08-2015, 22:43:35
RE: Moje rowery - Pinio - 27-08-2015, 23:07:37
RE: Moje rowery - misiql - 28-08-2015, 15:22:24
RE: Moje rowery - Pinio - 28-08-2015, 21:09:25
RE: Moje rowery - Pinio - 13-09-2015, 22:26:31
RE: Moje rowery - xsaman - 13-09-2015, 22:43:18
RE: Moje rowery - Pinio - 13-09-2015, 22:49:50
RE: Moje rowery - Przemi998 - 13-09-2015, 22:59:23
RE: Moje rowery - Pinio - 14-09-2015, 21:04:06
RE: Moje rowery - xsaman - 13-09-2015, 23:24:13
RE: Moje rowery - xsaman - 14-09-2015, 21:08:06
RE: Moje rowery - Pinio - 14-09-2015, 21:15:36
RE: Moje rowery - xsaman - 14-09-2015, 21:53:09
RE: Moje rowery - Sołtys - 14-09-2015, 22:00:02
RE: Moje rowery - Pinio - 14-09-2015, 22:14:56
RE: Moje rowery - xsaman - 14-09-2015, 22:36:38
RE: Moje rowery - Paweł13 - 14-09-2015, 23:27:10
RE: Moje rowery - Pinio - 01-11-2015, 22:49:18
RE: Moje rowery - Marwerick - 02-11-2015, 00:02:27
RE: Moje rowery - Voyo - 02-11-2015, 00:04:17
RE: Moje rowery - Jurasik201 - 02-11-2015, 11:02:31
RE: Moje rowery - Pinio - 02-11-2015, 23:12:06
RE: Moje rowery - Sołtys - 02-11-2015, 21:28:50
RE: Moje rowery - xsaman - 02-11-2015, 22:58:47
RE: Moje rowery - misiql - 03-11-2015, 14:26:23
RE: Moje rowery - Pinio - 03-11-2015, 22:17:22
RE: Moje rowery - Wojtek123 - 03-11-2015, 18:14:32
RE: Moje rowery - karkolomny - 06-12-2015, 22:11:04
RE: Moje rowery - BECZKOWIEC - 08-12-2015, 03:48:39
RE: Moje rowery - xsaman - 08-12-2015, 10:21:58
RE: Moje rowery - BECZKOWIEC - 08-12-2015, 18:10:37
RE: Moje rowery - Pinio - 08-12-2015, 21:50:42
RE: Moje rowery - Wigrus - 08-12-2015, 22:54:35
RE: Moje rowery - Walet - 09-12-2015, 20:15:47
RE: Moje rowery - karkolomny - 09-12-2015, 00:18:14
RE: Moje rowery - BECZKOWIEC - 09-12-2015, 02:04:28
RE: Moje rowery - Pinio - 31-12-2015, 23:21:24
RE: Moje rowery - Jurasik201 - 31-12-2015, 23:43:53
RE: Moje rowery - karkolomny - 01-01-2016, 11:20:51
RE: Moje rowery - Pinio - 28-02-2016, 23:58:46
RE: Moje rowery - Przemi998 - 29-02-2016, 00:46:58
RE: Moje rowery - Sołtys - 29-02-2016, 19:00:17
RE: Moje rowery - Duduś - 23-06-2016, 19:40:28
RE: Moje rowery - Pinio - 24-06-2016, 21:42:03
RE: Moje rowery - Duduś - 25-06-2016, 01:56:20
Moje rowery - daniel89 - 16-10-2016, 09:14:06


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Dzisiaj 01:32:35
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 52
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: tie.my.r0pe
Dzisiaj 00:02:10
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 20
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
Wczoraj 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5140
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 10:19:03
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 274
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 132
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 371
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 232
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 269
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 539
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 203
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6354
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19869
Romet Romka - 50-T-1 '82r...
Ostatni post: romek
17-06-2026 20:12:55
» Odpowiedzi: 212
» Wyświetleń: 96790
Dwie jawki Mustang - okaz...
Ostatni post: usertm
17-06-2026 19:53:12
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 452
Plastiki
Ostatni post: Grzeszek
17-06-2026 12:08:19
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 256

Reklama