Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Motorynka Pony M3 Knypasa
Autor Wiadomość
knypas Offline
Nowy
*


Liczba postów: 63
Imię: Łukasz
Skąd: Dynów
Pojazd: Inny
Post: #23
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa
Gumy jak i osłony łańcucha były myte środkiem przemysłowym do czyszczenia gum, po czym robią się matowe, nie jest to błoto, nie wiem jak mogłeś pomyśleć że trzymam błoto na stoliku. Teraz są przejechane drugim środkiem ( końcowym ) i wyglądają jak nowe. Jutro podeśle Ci foto Smile

Co do końcówek błotnika to faktycznie, brakowało malutkich kawałeczków więc ładnie wyszlifowałem żeby dobrze wyglądało. Jak znajdę jakieś w normalnej cenie to podmienię to nie problem bo lakier sobie zostawiłem.
Co do dziury to dzięki, że mi powiedziałeś Smile myślałem, że jest ona oryginalnie to i nic nie ruszałem, a zmyliło mnie to bo mam drugą taką samą w szafce i też jest wywiercony otwór na środku Wink . Na drugi raz będę pamiętał, teraz nie spinam bo i tak tego nie widać pod tablicą Wink

W stajni:

- Pony 301 88'
- Pony M3 85'
- Pony M2 87'
- Pony M2 88'
- Pony M2 86
- Komar 2320 sztywniak 70'
- WSK M06B3 73'
- WSK M06 58'
- WSK M06B3 85'
- Passat B5 00'
31-07-2015 23:38:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 1 osoba postawiła piwo knypas za ten post.
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Motorynka Pony M3 Knypasa - knypas - 23-04-2015, 14:45:53
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - raterro - 23-04-2015, 14:51:46
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - Quake96 - 23-04-2015, 14:53:09
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - raterro - 23-04-2015, 14:57:38
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - TobsoneQ - 23-04-2015, 15:04:10
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - ananas - 23-04-2015, 15:05:02
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - knypas - 23-04-2015, 15:06:56
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - KeiSangi - 23-04-2015, 21:45:59
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - knypas - 26-04-2015, 11:39:20
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - knypas - 26-04-2015, 16:42:14
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - Przemi998 - 26-04-2015, 18:37:56
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - knypas - 05-07-2015, 13:34:32
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - albinos176 - 06-07-2015, 00:00:07
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - knypas - 09-07-2015, 11:05:49
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - Przemi998 - 09-07-2015, 13:29:55
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - knypas - 31-07-2015, 11:20:03
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - knypas - 31-07-2015, 16:41:36
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - Barto5050 - 31-07-2015, 23:02:31
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - knypas - 31-07-2015 23:38:06
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - Kolo4x4 - 01-08-2015, 01:27:32
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - knypas - 01-08-2015, 11:25:59
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - knypas - 03-08-2015, 14:44:39
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - Barto5050 - 03-08-2015, 17:07:54
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - knypas - 03-08-2015, 20:52:57
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - Przemi998 - 04-08-2015, 01:03:02
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - knypas - 04-08-2015, 23:14:47
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - Piotrek_j - 05-08-2015, 00:53:36
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - knypas - 09-08-2015, 22:25:51
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - Przemi998 - 09-08-2015, 22:28:36
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - knypas - 20-08-2015, 00:32:31
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - Przemi998 - 20-08-2015, 01:02:39
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - knypas - 27-08-2015, 13:48:23
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - Barto5050 - 27-08-2015, 14:09:56
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - knypas - 27-08-2015, 14:18:55
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - Majerano - 27-08-2015, 22:29:28
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - amin - 27-08-2015, 23:09:53
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - knypas - 28-08-2015, 09:17:23
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - kryspinn - 28-08-2015, 01:52:14
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - ananas - 28-08-2015, 01:56:32
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - KeiSangi - 28-08-2015, 11:02:18
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - knypas - 11-09-2015, 00:14:34
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - Przemi998 - 11-09-2015, 01:13:18
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - Przemi998 - 13-09-2015, 20:54:29
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - knypas - 14-09-2015, 10:40:35
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - Przemi998 - 14-09-2015, 16:38:21
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - knypas - 22-10-2015, 13:04:18


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
26-06-2026 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 464
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
26-06-2026 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3144
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
26-06-2026 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 789
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 190
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 565
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 646
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34693
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 109
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 171
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 494
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5231
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 192
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 397
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 414
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 852

Reklama