Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - 3.5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Romet Narcyz '77
Autor Wiadomość
mateeusz Offline
Miłośnik Rometów wszelakich
*


Liczba postów: 101
Imię: Mateusz
Skąd: Wieluń
Pojazd: Romet Komar
Post: #51
RE: Romet Narcyz '77
Komfort jazdy na współczesnym, plastikowym siodełku zmusił mnie to zdobycia czegoś, na czym będzie można robić dłuższe trasy. I tak w dniu wczorajszym znalazłem na złomie Mertensowskie siodło w stanie agonalnym, na szczęście dostałem je za darmo. Big Grin Wymieniłem stelaż i sprężyny i jakoś to działa. Wink Oprócz tego przełożyłem torebkę narzędziową do składaka, a do Narcyza wykombinowałem inną, ponoć z etui po jakiejś radzieckiej maszynce do golenia. Big Grin

Do końca sezonu nie przewiduję dokonywać większym zmian (chyba, że zmusiły by mnie jakieś nieprzewidziane awarie). Po głowie chodził mi ostatnio montaż przerzutek, jednak wydaje mi się, że wartość tej operacji mogłaby przewyższyć wartość roweru. Big Grin

A tak to wygląda na zdjęciach (byłbym zapomniał, dzisiaj jeszcze dorobiłem skromny chlapacz do tylnego błotnika Big Grin):







02-07-2015 21:55:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet Narcyz '77 - mateeusz - 29-11-2014, 20:40:40
RE: Romet Narcyz '77 - Sołtys - 29-11-2014, 20:51:02
RE: Romet Narcyz '77 - Walet - 30-11-2014, 00:02:24
RE: Romet Narcyz '77 - tomek458 - 29-11-2014, 20:58:22
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 29-11-2014, 21:24:25
RE: Romet Narcyz '77 - tomek458 - 29-11-2014, 22:01:00
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 29-11-2014, 23:23:35
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 30-11-2014, 00:18:12
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 13-02-2015, 17:53:12
RE: Romet Narcyz '77 - Wigrus - 13-02-2015, 18:05:19
RE: Romet Narcyz '77 - Sołtys - 13-02-2015, 18:13:05
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 13-02-2015, 19:27:28
RE: Romet Narcyz '77 - PawełBike - 13-02-2015, 19:41:20
RE: Romet Narcyz '77 - Walet - 13-02-2015, 20:34:41
RE: Romet Narcyz '77 - Sołtys - 13-02-2015, 20:39:25
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 13-02-2015, 21:22:54
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 15-02-2015, 15:57:21
RE: Romet Narcyz '77 - MichalSR50 - 15-03-2015, 02:05:33
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 15-03-2015, 19:13:19
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 21-03-2015, 15:13:57
RE: Romet Narcyz '77 - tomek458 - 21-03-2015, 15:40:58
RE: Romet Narcyz '77 - ArcziManYea - 21-03-2015, 15:45:14
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 21-03-2015, 15:54:01
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 21-03-2015, 20:35:03
RE: Romet Narcyz '77 - ArcziManYea - 21-03-2015, 20:39:40
RE: Romet Narcyz '77 - MichalSR50 - 22-03-2015, 01:26:39
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 15-04-2015, 20:16:36
RE: Romet Narcyz '77 - Sołtys - 15-04-2015, 20:35:43
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 15-04-2015, 21:11:11
RE: Romet Narcyz '77 - Sołtys - 15-04-2015, 21:16:59
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 15-04-2015, 21:44:06
RE: Romet Narcyz '77 - Sołtys - 15-04-2015, 21:47:32
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 15-04-2015, 21:56:20
RE: Romet Narcyz '77 - Paweł13 - 15-04-2015, 23:44:49
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 16-04-2015, 07:44:02
RE: Romet Narcyz '77 - Sołtys - 16-04-2015, 16:01:03
RE: Romet Narcyz '77 - Paweł13 - 16-04-2015, 16:33:19
RE: Romet Narcyz '77 - Muran001 - 16-04-2015, 19:52:13
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 16-04-2015, 20:22:30
RE: Romet Narcyz '77 - Sołtys - 16-04-2015, 20:56:42
RE: Romet Narcyz '77 - Muran001 - 17-04-2015, 14:05:28
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 19-04-2015, 00:11:03
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 31-05-2015, 19:30:27
RE: Romet Narcyz '77 - wnusiu94 - 01-06-2015, 12:42:07
RE: Romet Narcyz '77 - Dawdzio - 01-06-2015, 23:39:55
RE: Romet Narcyz '77 - wnusiu94 - 02-06-2015, 00:17:19
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 02-06-2015, 21:10:52
RE: Romet Narcyz '77 - wnusiu94 - 03-06-2015, 09:52:09
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 03-06-2015, 12:54:55
RE: Romet Narcyz '77 - wnusiu94 - 03-06-2015, 18:22:21
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 02-07-2015 21:55:21
RE: Romet Narcyz '77 - misiql - 02-07-2015, 23:41:42
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 03-07-2015, 00:34:38
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 24-07-2015, 21:59:59
RE: Romet Narcyz '77 - Paweł13 - 24-07-2015, 22:56:49
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 25-07-2015, 00:03:32
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 02-08-2015, 21:18:37
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 25-09-2015, 15:23:35
RE: Romet Narcyz '77 - ArcziManYea - 25-09-2015, 16:08:54
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 25-09-2015, 18:35:04
RE: Romet Narcyz '77 - Zweitakter - 25-09-2015, 20:47:45
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 25-09-2015, 21:13:17
RE: Romet Narcyz '77 - Paweł13 - 25-09-2015, 22:56:58
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 25-09-2015, 23:36:39
RE: Romet Narcyz '77 - Zweitakter - 26-09-2015, 00:56:41
RE: Romet Narcyz '77 - PawełBike - 26-09-2015, 12:33:39
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 26-09-2015, 15:28:11
RE: Romet Narcyz '77 - PawełBike - 26-09-2015, 16:00:37
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 28-09-2015, 18:20:59
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 02-04-2016, 20:55:14
RE: Romet Narcyz '77 - Walet - 03-04-2016, 21:12:04
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 03-04-2016, 23:13:43
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 01-05-2016, 21:08:34
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 03-09-2016, 19:38:22
RE: Romet Narcyz '77 - wnusiu94 - 03-09-2016, 20:09:28
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 04-09-2016, 19:17:03
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 05-08-2018, 17:49:18
RE: Romet Narcyz '77 - Wojtek na Wigry - 13-08-2018, 13:38:46
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 13-08-2018, 22:16:11
RE: Romet Narcyz '77 - Odrestaurator - 13-08-2018, 22:53:09
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 15-06-2019, 21:16:38


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Dzisiaj 01:32:35
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 55
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: tie.my.r0pe
Dzisiaj 00:02:10
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 23
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
Wczoraj 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5142
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 10:19:03
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 277
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 133
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 374
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 234
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 269
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 543
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 203
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6356
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19870
Romet Romka - 50-T-1 '82r...
Ostatni post: romek
17-06-2026 20:12:55
» Odpowiedzi: 212
» Wyświetleń: 96794
Dwie jawki Mustang - okaz...
Ostatni post: usertm
17-06-2026 19:53:12
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 456
Plastiki
Ostatni post: Grzeszek
17-06-2026 12:08:19
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 256

Reklama