Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Oszust forumowy
Autor Wiadomość
hvil Offline
Technik
*


Liczba postów: 755
Imię: Piotr
Skąd: LU
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #162
RE: Oszust forumowy
Ja bym mu nie odpuścił i załatwił to raz a porządnie. Kiedyś mnie Pan tak stuknął na 1,5 kafla. Zamiast 2,5 V6 KL-ZE na palecie dostałem rzędówkę 2,5 od audi. Grzecznie zadzwoniłem i poprosiłem od wymianę. A Pan stwierdził, żebym se go dalej odsprzedał tak jak on mi go wcisnął jak mi nie pasi. Bo akurat tego co ja kupiłem silnika już nie miał.

Po informacji, że tak nie uczynię bo wiem jak ja go załatwię, to nie chcę by ktoś mnie tak załatwił, zaczął się wygrażać i koniec kontaktu. Na koniec tylko rzucił, że czarny stożek mu zrobię, bo on nie ma firmy. Co mi bardzo pomogło.

Najpierw na komisariat i art. 286 KK. Oraz grzeczna prośba by przyjęli zgłoszenie o potencjalnym przestępstwie. Potem wydział kontroli skarbowej:
"Szanowni Państwo, kupiłem za 2,5 tysiąca towar, a nie dostałem ani umowy ani paragonu. I co ja biedny żuczek mam teraz począć? O tu są dane tego Pana i jego kącie na portalu. (na kąciu było około 40 aukcji)"

Po miesiącu koleś dzwoni, że mnie znajdzie, że żyd jestem bo skarbówkę nasyłam. Ale kasę zwrócił, a silnik kazał sobie zostawić. W obec ryzyka dalszego pociągania mnie do odpowiedzialności za posiadanie rzeczy za którą nie zapłaciłem (wszakże kasę za silnik zwrócił), napisałem do niego za potwierdzeniem odbioru, że wzywam go do zabrania swojej własności z mojej posesji, lub przysłanie zrzeczenia się jej własności na moją rzecz albo za każdy miesiąc będę naliczał 100zł placowego.

Po miesiącu przyszło zrzeczenie. Wtedy tylko pofatygowałem się na policję, że Pan oddał co się należy. I po sprawie.


P.s. z tym naliczaniem 100zł placowego to skomplikowana sprawa w kwestii rozliczania się z tego. A lepiej się rozliczyć jak już się z kogoś ściągnie. Bo taki delikwent łatwo może donieść na was. Ale straszak dobry..Smile
12-05-2015 09:44:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 8 użytkowników postawiło piwo hvil za ten post.
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Oszust forumowy - joozek - 26-01-2015, 23:56:02
RE: Oszust forumowy - gregorian2008 - 27-01-2015, 00:01:54
RE: Oszust forumowy - albinos176 - 27-01-2015, 00:05:06
RE: Oszust forumowy - joozek - 27-01-2015, 00:06:09
RE: Oszust forumowy - simi81 - 27-01-2015, 00:07:28
RE: Oszust forumowy - gregorian2008 - 27-01-2015, 00:08:25
RE: Oszust forumowy - Blusik - 27-01-2015, 00:10:14
RE: Oszust forumowy - joozek - 27-01-2015, 00:11:57
RE: Oszust forumowy - Blusik - 27-01-2015, 00:14:28
RE: Oszust forumowy - jurek_j - 27-01-2015, 00:15:11
RE: Oszust forumowy - Blusik - 27-01-2015, 00:16:48
RE: Oszust forumowy - simi81 - 27-01-2015, 00:17:15
RE: Oszust forumowy - gregorian2008 - 27-01-2015, 00:17:37
RE: Oszust forumowy - nie_mientki - 27-01-2015, 00:37:54
RE: Oszust forumowy - joozek - 27-01-2015, 00:42:46
RE: Oszust forumowy - Blusik - 27-01-2015, 00:18:16
RE: Oszust forumowy - Damian4570 - 27-01-2015, 00:22:10
RE: Oszust forumowy - dociox - 27-01-2015, 00:31:44
RE: Oszust forumowy - Przemi998 - 27-01-2015, 00:33:02
RE: Oszust forumowy - kw112 - 27-01-2015, 00:34:29
RE: Oszust forumowy - gregorian2008 - 27-01-2015, 00:36:20
RE: Oszust forumowy - gregorian2008 - 27-01-2015, 00:40:12
RE: Oszust forumowy - nie_mientki - 27-01-2015, 00:43:49
RE: Oszust forumowy - stqc - 27-01-2015, 00:48:08
RE: Oszust forumowy - gregorian2008 - 27-01-2015, 00:48:54
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 27-01-2015, 00:49:06
RE: Oszust forumowy - jurek_j - 27-01-2015, 00:51:11
RE: Oszust forumowy - simi81 - 27-01-2015, 00:55:00
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 27-01-2015, 01:00:29
RE: Oszust forumowy - stqc - 27-01-2015, 01:04:45
RE: Oszust forumowy - dociox - 27-01-2015, 01:07:06
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 27-01-2015, 01:15:00
RE: Oszust forumowy - albinos176 - 27-01-2015, 01:22:02
RE: Oszust forumowy - dociox - 27-01-2015, 01:28:25
RE: Oszust forumowy - 175mateusz - 27-01-2015, 01:32:08
RE: Oszust forumowy - dociox - 27-01-2015, 01:37:01
RE: Oszust forumowy - 175mateusz - 27-01-2015, 01:40:23
RE: Oszust forumowy - dociox - 27-01-2015, 01:44:25
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 27-01-2015, 01:44:30
RE: Oszust forumowy - Wojtek3362 - 27-01-2015, 01:45:22
RE: Oszust forumowy - dociox - 27-01-2015, 01:45:33
RE: Oszust forumowy - nie_mientki - 27-01-2015, 01:47:34
RE: Oszust forumowy - dociox - 27-01-2015, 01:49:55
RE: Oszust forumowy - gregorian2008 - 27-01-2015, 01:54:27
RE: Oszust forumowy - rumun - 27-01-2015, 01:56:13
RE: Oszust forumowy - dociox - 27-01-2015, 02:07:42
Odp: RE: Oszust forumowy - Damian4570 - 27-01-2015, 02:14:29
RE: Oszust forumowy - Wojtek3362 - 27-01-2015, 10:16:59
RE: Oszust forumowy - kalisz98 - 27-01-2015, 10:26:28
RE: Oszust forumowy - simi81 - 27-01-2015, 02:22:44
RE: Oszust forumowy - Tomasso94 - 27-01-2015, 03:10:25
Odp: Oszust forumowy - xsaman - 27-01-2015, 09:39:31
RE: Oszust forumowy - Łuki - 27-01-2015, 11:23:27
RE: Oszust forumowy - Pompuś - 27-01-2015, 11:47:35
RE: Oszust forumowy - Djproject - 27-01-2015, 11:54:45
RE: Oszust forumowy - lovelo - 27-01-2015, 12:23:18
RE: Oszust forumowy - BartuS - 27-01-2015, 12:42:18
RE: Oszust forumowy - Pompuś - 27-01-2015, 13:05:32
RE: Oszust forumowy - Rafku - 27-01-2015, 13:19:13
RE: Oszust forumowy - dociox - 27-01-2015, 14:57:52
RE: Oszust forumowy - Pompuś - 27-01-2015, 15:06:23
RE: Oszust forumowy - Rafku - 27-01-2015, 16:05:19
RE: Oszust forumowy - dociox - 27-01-2015, 15:15:20
RE: Oszust forumowy - dawidbarganski - 27-01-2015, 16:21:42
RE: Oszust forumowy - raterro - 27-01-2015, 17:18:46
RE: Oszust forumowy - Vladimir - 27-01-2015, 17:37:13
RE: Oszust forumowy - Norbi - 27-01-2015, 18:32:36
RE: Oszust forumowy - nie_mientki - 27-01-2015, 18:36:46
RE: Oszust forumowy - PawełBike - 27-01-2015, 19:00:52
RE: Oszust forumowy - nie_mientki - 27-01-2015, 19:32:24
RE: Oszust forumowy - joozek - 27-01-2015, 20:25:00
RE: Oszust forumowy - Aleks041 - 27-01-2015, 20:34:48
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 27-01-2015, 20:39:04
RE: Oszust forumowy - przemcio - 27-01-2015, 20:46:13
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 27-01-2015, 20:48:11
RE: Oszust forumowy - nie_mientki - 27-01-2015, 20:49:09
RE: Oszust forumowy - Vladimir - 27-01-2015, 20:57:57
RE: Oszust forumowy - stqc - 27-01-2015, 21:16:49
RE: Oszust forumowy - Bartosz. - 27-01-2015, 22:07:34
RE: Oszust forumowy - Bartek - 27-01-2015, 22:09:59
RE: Oszust forumowy - mateusz5625 - 27-01-2015, 23:28:13
RE: Oszust forumowy - joozek - 28-01-2015, 00:57:04
RE: Oszust forumowy - Blusik - 28-01-2015, 01:05:25
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 28-01-2015, 01:05:32
RE: Oszust forumowy - joozek - 28-01-2015, 01:35:36
RE: Oszust forumowy - Blusik - 28-01-2015, 01:08:42
RE: Oszust forumowy - Damian4570 - 28-01-2015, 01:24:27
RE: Oszust forumowy - oldtimery - 28-01-2015, 10:23:23
RE: Oszust forumowy - jurek_j - 28-01-2015, 11:50:14
RE: Oszust forumowy - amin - 28-01-2015, 11:52:03
RE: Oszust forumowy - CapitanSketch - 28-01-2015, 17:58:26
RE: Oszust forumowy - TheNight - 28-01-2015, 18:09:05
RE: Oszust forumowy - joozek - 28-01-2015, 18:42:49
RE: Oszust forumowy - jackjazz - 28-01-2015, 18:45:39
RE: Oszust forumowy - 175mateusz - 28-01-2015, 19:30:44
RE: Oszust forumowy - nie_mientki - 28-01-2015, 19:33:20
RE: Oszust forumowy - joozek - 28-01-2015, 20:19:35
RE: Oszust forumowy - jurek_j - 28-01-2015, 20:20:46
RE: Oszust forumowy - Hardy - 29-01-2015, 19:45:00
RE: Oszust forumowy - joozek - 28-01-2015, 20:24:07
RE: Oszust forumowy - nie_mientki - 28-01-2015, 20:39:09
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 29-01-2015, 17:03:27
RE: Oszust forumowy - romet200 - 29-01-2015, 22:55:40
RE: Oszust forumowy - 175mateusz - 30-01-2015, 16:05:43
RE: Oszust forumowy - Bartek - 30-01-2015, 21:24:30
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 31-01-2015, 02:10:44
RE: Oszust forumowy - oldtimery - 31-01-2015, 10:47:53
RE: Oszust forumowy - 175mateusz - 31-01-2015, 11:04:39
RE: Oszust forumowy - oldtimery - 31-01-2015, 11:28:40
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 31-01-2015, 13:21:27
RE: Oszust forumowy - wojtekr35 - 31-01-2015, 13:42:26
RE: Oszust forumowy - joozek - 31-01-2015, 16:21:24
RE: Oszust forumowy - amin - 31-01-2015, 16:24:50
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 31-01-2015, 16:32:36
RE: Oszust forumowy - Bartek - 31-01-2015, 17:43:41
RE: Oszust forumowy - wojtekr35 - 31-01-2015, 19:24:30
RE: Oszust forumowy - Emikel - 31-01-2015, 22:22:48
RE: Oszust forumowy - Rafalnapony - 01-02-2015, 02:02:08
RE: Oszust forumowy - Kanilox - 01-02-2015, 02:26:22
RE: Oszust forumowy - Blusik - 01-02-2015, 21:42:17
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 01-02-2015, 22:19:30
RE: Oszust forumowy - Tomasso94 - 01-02-2015, 22:50:44
RE: Oszust forumowy - 175mateusz - 11-02-2015, 10:25:41
RE: Oszust forumowy - Motorowerzystka - 11-02-2015, 12:53:21
RE: Oszust forumowy - Suwmiarka - 11-02-2015, 14:24:48
RE: Oszust forumowy - 175mateusz - 11-02-2015, 15:47:05
RE: Oszust forumowy - jurek_j - 12-02-2015, 19:43:21
RE: Oszust forumowy - Hardy - 12-02-2015, 20:09:17
RE: Oszust forumowy - Magister - 12-02-2015, 20:14:01
RE: Oszust forumowy - wojtekr35 - 12-02-2015, 20:20:18
RE: Oszust forumowy - Tomasz-pr110 - 12-02-2015, 21:50:05
RE: Oszust forumowy - MrF4k - 13-02-2015, 00:01:39
RE: Oszust forumowy - amin - 13-02-2015, 00:04:47
RE: Oszust forumowy - 175mateusz - 13-02-2015, 00:15:55
RE: Oszust forumowy - Adi - 13-02-2015, 00:32:59
RE: Oszust forumowy - dlugiLBN - 13-02-2015, 01:02:50
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 13-02-2015, 01:07:07
RE: Oszust forumowy - kubu355 - 13-02-2015, 01:08:59
RE: Oszust forumowy - Blusik - 13-02-2015, 01:23:58
RE: Oszust forumowy - Damian4570 - 13-02-2015, 01:30:23
RE: Oszust forumowy - Blusik - 13-02-2015, 02:06:01
RE: Oszust forumowy - 175mateusz - 13-02-2015, 10:25:50
RE: Oszust forumowy - Pompuś - 13-02-2015, 12:13:43
RE: Oszust forumowy - Suwmiarka - 14-02-2015, 18:36:44
RE: Oszust forumowy - Pompuś - 17-02-2015, 20:07:45
RE: Oszust forumowy - Tomasz-pr110 - 17-02-2015, 20:26:20
RE: Oszust forumowy - bartoszek5k - 17-02-2015, 20:27:56
RE: Oszust forumowy - Pompuś - 17-02-2015, 20:29:31
RE: Oszust forumowy - bartoszek5k - 17-02-2015, 20:34:22
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 10-05-2015, 17:12:05
RE: Oszust forumowy - Emikel - 10-05-2015, 17:20:29
RE: Oszust forumowy - dawid639 - 10-05-2015, 17:26:07
RE: Oszust forumowy - Emikel - 10-05-2015, 19:43:18
RE: Oszust forumowy - 175mateusz - 10-05-2015, 21:37:14
RE: Oszust forumowy - joozek - 10-05-2015, 21:48:26
RE: Oszust forumowy - KubaBDG - 10-05-2015, 22:54:41
RE: Oszust forumowy - 175mateusz - 10-05-2015, 23:04:22
RE: Oszust forumowy - 175mateusz - 11-05-2015, 00:08:52
RE: Oszust forumowy - hvil - 11-05-2015, 10:41:16
RE: Oszust forumowy - bartoszek5k - 12-05-2015, 01:11:10
Odp: Oszust forumowy - KeiSangi - 12-05-2015, 07:46:27
RE: Oszust forumowy - hvil - 12-05-2015 09:44:45
RE: Oszust forumowy - romek - 12-05-2015, 10:41:16
RE: Oszust forumowy - nie_mientki - 17-01-2016, 01:08:28
RE: Oszust forumowy - JGNZM - 20-01-2016, 16:55:44
RE: Oszust forumowy - Mefju089 - 20-01-2016, 18:13:37
RE: Oszust forumowy - Jaro5 - 20-01-2016, 19:36:57
RE: Oszust forumowy - Supryk - 20-01-2016, 22:56:06
RE: Oszust forumowy - 175mateusz - 20-01-2016, 19:25:44
RE: Oszust forumowy - Kanilox - 20-01-2016, 19:33:15
RE: Oszust forumowy - JGNZM - 20-01-2016, 19:43:19
RE: Oszust forumowy - tipowg - 20-01-2016, 20:26:09
RE: Oszust forumowy - Tomasso94 - 20-01-2016, 21:45:31
RE: Oszust forumowy - JGNZM - 20-01-2016, 22:05:00
RE: Oszust forumowy - Tomasso94 - 20-01-2016, 22:14:13
RE: Oszust forumowy - Jaro5 - 20-01-2016, 22:52:46
RE: Oszust forumowy - xsaman - 20-01-2016, 22:38:52
RE: Oszust forumowy - Kanilox - 20-01-2016, 23:26:15
RE: Oszust forumowy - xsaman - 20-01-2016, 23:35:04
RE: Oszust forumowy - JGNZM - 21-01-2016, 00:42:46
RE: Oszust forumowy - Jaro5 - 21-01-2016, 00:53:04
RE: Oszust forumowy - JGNZM - 21-01-2016, 00:56:43
RE: Oszust forumowy - nie_mientki - 21-01-2016, 00:58:00
RE: Oszust forumowy - JGNZM - 21-01-2016, 01:03:48
RE: Oszust forumowy - Jaro5 - 21-01-2016, 01:15:25
RE: Oszust forumowy - JGNZM - 21-01-2016, 01:23:26
RE: Oszust forumowy - xsaman - 21-01-2016, 01:28:01
RE: Oszust forumowy - fosa - 21-01-2016, 01:29:54
RE: Oszust forumowy - JGNZM - 21-01-2016, 01:39:02
RE: Oszust forumowy - Jaro5 - 21-01-2016, 01:43:35
RE: Oszust forumowy - fosa - 21-01-2016, 01:47:35
RE: Oszust forumowy - JGNZM - 21-01-2016, 02:26:21
RE: Oszust forumowy - Przemi998 - 21-01-2016, 02:37:36
RE: Oszust forumowy - JGNZM - 21-01-2016, 02:43:30
RE: Oszust forumowy - Mariusz - 26-02-2016, 09:23:53
RE: Oszust forumowy - Drabian12 - 28-12-2016, 20:11:40
RE: Oszust forumowy - pajak - 28-12-2016, 20:30:15
RE: Oszust forumowy - Drabian12 - 28-12-2016, 20:49:35
RE: Oszust forumowy - pajak - 28-12-2016, 21:08:36
RE: Oszust forumowy - Drabian12 - 28-12-2016, 21:13:43
RE: Oszust forumowy - JGNZM - 26-02-2017, 16:07:00
RE: Oszust forumowy - MikiCGD - 03-09-2019, 02:01:55


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Wczoraj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 293
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3077
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Wczoraj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 772
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 161
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 540
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 597
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34637
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 92
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 153
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 430
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5217
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 185
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 381
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 391
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 804

Reklama