Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 głosów - 4.6 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje rowery
Autor Wiadomość
van de loro Offline
Uczeń
*


Liczba postów: 232
Imię: Marcin
Skąd: Łódź
Pojazd: Inny
Post: #98
RE: Moje rowery
Nie znam tej naklejki, wrzuć ją przy okazji.

(16-04-2015 19:39:34)a-major napisał(a):  
(23-03-2015 23:29:00)Paweł13 napisał(a):  A już myślałem, że jakiś mega unikalny kolor czy coś, ale ktoś się przyłożył bo nie widać zacieków na innych elementach. W ogóle do 73 były sokoły w innych kolorach niż niebieski i ciemno czerwony?

żółte
Ciemno czerwony, czyli bordowy

Przejrzałem twój watek, bardzo ciekawy, masz kilka fajnych egzemplarzy, ale też kupę złomu.
Tylko po co?
Przy takiej ilości ciekawych rowerów może lepiej skoncentrować się na jakości niż ilości.


Załączone pliki Miniatury
   

Moje rowery:
Schwinn Hornet - 2013
i
Romet Universal - 1978 (bananarama 1) http://www.chlopcyrometowcy.pl/showthread.php?tid=8377
Cross 2 - 1988 (bananarama 2) http://www.chlopcyrometowcy.pl/showthread.php?tid=19940
Wigry 3 - 1983 http://www.chlopcyrometowcy.pl/showthread.php?tid=19434
Jubilat - 1996
Reksio - 1996 http://www.chlopcyrometowcy.pl/showthread.php?tid=8380
dawniej: Universal (Pelikan) - 1970

http://www.poleasingowe-lodz.gratka.pl
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-04-2015 21:58:19 przez van de loro.)
28-04-2015 21:27:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Moje rowery - Pinio - 19-02-2015, 00:23:42
RE: Moje rowery - neon33 - 19-02-2015, 00:33:57
RE: Moje rowery - nie_mientki - 19-02-2015, 00:38:57
RE: Moje rowery - PawełBike - 19-02-2015, 01:03:53
RE: Moje rowery - Pinio - 19-02-2015, 22:49:18
RE: Moje rowery - Przemi998 - 19-02-2015, 01:13:17
RE: Moje rowery - misiql - 19-02-2015, 10:15:25
RE: Moje rowery - chart80 - 19-02-2015, 11:02:57
RE: Moje rowery - Wigrus - 19-02-2015, 17:22:56
RE: Moje rowery - Jareg - 19-02-2015, 20:05:39
RE: Moje rowery - Dawdzio - 19-02-2015, 21:19:04
RE: Moje rowery - sl80 - 19-02-2015, 21:48:35
RE: Moje rowery - Sołtys - 19-02-2015, 21:58:58
RE: Moje rowery - misiql - 19-02-2015, 22:06:05
RE: Moje rowery - Odrestaurator - 20-02-2015, 14:07:24
RE: Moje rowery - nie_mientki - 20-02-2015, 14:54:12
RE: Moje rowery - chart80 - 20-02-2015, 19:45:59
RE: Moje rowery - Pinio - 20-02-2015, 20:51:39
RE: Moje rowery - chart80 - 20-02-2015, 23:59:37
RE: Moje rowery - Pinio - 21-02-2015, 20:40:24
RE: Moje rowery - Zweitakter - 23-02-2015, 04:06:03
RE: Moje rowery - Pinio - 28-02-2015, 22:34:15
RE: Moje rowery - chart80 - 01-03-2015, 17:10:01
RE: Moje rowery - Pinio - 04-03-2015, 22:17:49
RE: Moje rowery - Michał (cb) - 01-07-2019, 19:07:41
RE: Moje rowery - misiql - 04-03-2015, 22:42:15
RE: Moje rowery - Pinio - 05-03-2015, 16:13:13
RE: Moje rowery - ArcziManYea - 05-03-2015, 00:24:56
RE: Moje rowery - Pinio - 05-03-2015, 22:28:59
RE: Moje rowery - chart80 - 05-03-2015, 23:42:58
RE: Moje rowery - Sołtys - 06-03-2015, 13:43:22
RE: Moje rowery - tomek458 - 06-03-2015, 17:27:44
RE: Moje rowery - Pinio - 06-03-2015, 20:31:03
RE: Moje rowery - Radzio - 06-03-2015, 22:01:59
RE: Moje rowery - Pinio - 14-03-2015, 14:58:45
RE: Moje rowery - Przemi998 - 14-03-2015, 15:02:30
RE: Moje rowery - Pinio - 14-03-2015, 15:07:09
RE: Moje rowery - Sołtys - 14-03-2015, 15:13:36
RE: Moje rowery - Przemi998 - 14-03-2015, 15:15:19
RE: Moje rowery - Pinio - 14-03-2015, 15:19:51
RE: Moje rowery - Pinio - 15-03-2015, 21:41:29
RE: Moje rowery - xsaman - 15-03-2015, 21:48:46
RE: Moje rowery - Pinio - 15-03-2015, 21:51:26
RE: Moje rowery - neon33 - 15-03-2015, 21:50:27
RE: Moje rowery - Przemi998 - 15-03-2015, 22:46:56
RE: Moje rowery - chart80 - 16-03-2015, 10:28:06
RE: Moje rowery - ArcziManYea - 16-03-2015, 17:08:49
RE: Moje rowery - Richard - 18-03-2015, 21:32:10
RE: Moje rowery - Pinio - 23-03-2015, 22:49:10
RE: Moje rowery - Przemi998 - 23-03-2015, 22:54:06
RE: Moje rowery - Paweł13 - 23-03-2015, 23:14:00
RE: Moje rowery - Pinio - 23-03-2015, 23:20:54
RE: Moje rowery - Paweł13 - 23-03-2015, 23:29:00
RE: Moje rowery - Wigrus - 24-03-2015, 19:38:49
RE: Moje rowery - tomek458 - 24-03-2015, 20:24:04
RE: Moje rowery - Wigrus - 24-03-2015, 20:43:20
RE: Moje rowery - a-major - 16-04-2015, 19:39:34
RE: Moje rowery - Pinio - 24-03-2015, 21:06:33
RE: Moje rowery - Paweł13 - 24-03-2015, 22:02:25
RE: Moje rowery - Pinio - 24-03-2015, 22:13:13
RE: Moje rowery - Paweł13 - 24-03-2015, 22:41:14
RE: Moje rowery - Pinio - 25-03-2015, 22:20:19
RE: Moje rowery - misiql - 25-03-2015, 22:31:42
RE: Moje rowery - xsaman - 25-03-2015, 23:45:06
RE: Moje rowery - Paweł13 - 25-03-2015, 23:46:36
RE: Moje rowery - Sołtys - 26-03-2015, 00:11:29
RE: Moje rowery - Pinio - 29-03-2015, 21:53:12
RE: Moje rowery - Muran001 - 26-03-2015, 22:59:50
RE: Moje rowery - Pinio - 27-03-2015, 19:51:54
RE: Moje rowery - Przemi998 - 01-04-2015, 22:26:32
RE: Moje rowery - Pinio - 04-04-2015, 20:43:38
RE: Moje rowery - Paweł13 - 04-04-2015, 21:55:40
RE: Moje rowery - Pinio - 07-04-2015, 22:02:06
RE: Moje rowery - wnusiu94 - 07-04-2015, 23:28:43
Odp: RE: Moje rowery - xsaman - 07-04-2015, 23:34:59
RE: Moje rowery - Paweł13 - 07-04-2015, 23:39:13
RE: Moje rowery - Pinio - 12-04-2015, 21:23:55
RE: Moje rowery - wnusiu94 - 12-04-2015, 23:21:47
RE: Moje rowery - Sołtys - 13-04-2015, 15:15:15
RE: Moje rowery - Paweł13 - 16-04-2015, 22:06:54
RE: Moje rowery - Pinio - 19-04-2015, 20:34:12
RE: Moje rowery - Sołtys - 19-04-2015, 21:16:17
RE: Moje rowery - Paweł13 - 19-04-2015, 21:57:42
RE: Moje rowery - Pinio - 20-04-2015, 22:27:41
RE: Moje rowery - misiql - 20-04-2015, 22:58:16
RE: Moje rowery - Pinio - 22-04-2015, 20:39:17
RE: Moje rowery - misiql - 22-04-2015, 21:37:23
RE: Moje rowery - Pinio - 22-04-2015, 21:41:33
RE: Moje rowery - Przemi998 - 21-04-2015, 20:17:37
RE: Moje rowery - misiql - 22-04-2015, 22:21:19
Odp: Moje rowery - xsaman - 22-04-2015, 23:35:13
RE: Moje rowery - Pinio - 23-04-2015, 21:41:58
Odp: Moje rowery - xsaman - 24-04-2015, 07:46:22
RE: Moje rowery - Pinio - 26-04-2015, 23:04:23
RE: Moje rowery - Przemi998 - 26-04-2015, 23:15:12
RE: Moje rowery - Pinio - 27-04-2015, 20:54:01
RE: Moje rowery - van de loro - 28-04-2015, 00:29:42
RE: Moje rowery - Pinio - 28-04-2015, 20:41:57
RE: Moje rowery - van de loro - 28-04-2015 21:27:56
RE: Moje rowery - Pinio - 03-05-2015, 21:04:18
RE: Moje rowery - Pinio - 08-05-2015, 00:04:17
RE: Moje rowery - Czajka - 07-06-2016, 22:34:50
RE: Moje rowery - Pinio - 07-06-2016, 22:44:57
RE: Moje rowery - misiql - 08-05-2015, 08:05:44
RE: Moje rowery - Sołtys - 08-05-2015, 10:27:56
RE: Moje rowery - xsaman - 08-05-2015, 10:51:41
RE: Moje rowery - Pinio - 08-05-2015, 23:13:35
RE: Moje rowery - Pinio - 14-05-2015, 22:50:21
RE: Moje rowery - Pinio - 17-05-2015, 22:14:39
RE: Moje rowery - ArcziManYea - 17-05-2015, 23:36:40
RE: Moje rowery - Muran001 - 18-05-2015, 13:06:20
RE: Moje rowery - Pinio - 18-05-2015, 21:01:53
RE: Moje rowery - Sołtys - 18-05-2015, 15:13:22
RE: Moje rowery - Sołtys - 19-05-2015, 17:09:39
RE: Moje rowery - Pinio - 23-05-2015, 22:18:12
RE: Moje rowery - Pinio - 05-06-2015, 22:23:33
RE: Moje rowery - mateeusz - 05-06-2015, 23:03:50
RE: Moje rowery - Pinio - 10-06-2015, 23:20:07
RE: Moje rowery - Paweł13 - 10-06-2015, 23:41:12
RE: Moje rowery - Pinio - 10-06-2015, 23:43:37
RE: Moje rowery - Paweł13 - 10-06-2015, 23:51:49
RE: Moje rowery - Pinio - 10-06-2015, 23:53:53
RE: Moje rowery - Leonidas - 18-06-2015, 16:03:53
RE: Moje rowery - Pinio - 30-06-2015, 23:54:56
RE: Moje rowery - Przemi998 - 01-07-2015, 00:34:25
RE: Moje rowery - Dawdzio - 01-07-2015, 01:01:01
RE: Moje rowery - misiql - 01-07-2015, 12:18:39
RE: Moje rowery - Wigrus - 01-07-2015, 23:03:53
RE: Moje rowery - misiql - 02-07-2015, 13:09:07
RE: Moje rowery - Pinio - 02-07-2015, 21:08:01
RE: Moje rowery - Pinio - 09-07-2015, 20:34:37
RE: Moje rowery - Dawdzio - 09-07-2015, 21:28:11
RE: Moje rowery - Pinio - 09-07-2015, 21:41:16
RE: Moje rowery - Przemi998 - 09-07-2015, 23:25:43
RE: Moje rowery - Władek - 09-07-2015, 23:43:06
RE: Moje rowery - Walet - 10-07-2015, 20:01:11
RE: Moje rowery - Paweł13 - 09-07-2015, 23:56:25
RE: Moje rowery - Pinio - 10-07-2015, 20:13:02
RE: Moje rowery - Władek - 10-07-2015, 20:36:20
RE: Moje rowery - Pinio - 10-07-2015, 20:40:14
RE: Moje rowery - Władek - 10-07-2015, 20:45:56
RE: Moje rowery - Paweł13 - 10-07-2015, 23:51:09
RE: Moje rowery - Zweitakter - 05-08-2015, 10:48:31
RE: Moje rowery - xsaman - 11-07-2015, 11:15:44
RE: Moje rowery - Pinio - 16-07-2015, 23:19:26
RE: Moje rowery - Kanilox - 16-07-2015, 23:34:26
RE: Moje rowery - Sołtys - 16-07-2015, 23:39:43
RE: Moje rowery - MZtkowicz - 17-07-2015, 00:06:30
RE: Moje rowery - Paweł13 - 17-07-2015, 00:10:15
RE: Moje rowery - misiql - 17-07-2015, 11:38:52
RE: Moje rowery - Sołtys - 17-07-2015, 12:24:47
RE: Moje rowery - Pinio - 29-07-2015, 22:54:34
RE: Moje rowery - Pinio - 03-08-2015, 23:54:35
RE: Moje rowery - Władek - 04-08-2015, 00:21:13
RE: Moje rowery - Przemi998 - 04-08-2015, 01:07:37
RE: Moje rowery - Pinio - 04-08-2015, 09:27:50
RE: Moje rowery - Wigrus - 04-08-2015, 13:54:35
RE: Moje rowery - Pinio - 05-08-2015, 22:43:35
RE: Moje rowery - Pinio - 27-08-2015, 23:07:37
RE: Moje rowery - misiql - 28-08-2015, 15:22:24
RE: Moje rowery - Pinio - 28-08-2015, 21:09:25
RE: Moje rowery - Pinio - 13-09-2015, 22:26:31
RE: Moje rowery - xsaman - 13-09-2015, 22:43:18
RE: Moje rowery - Pinio - 13-09-2015, 22:49:50
RE: Moje rowery - Przemi998 - 13-09-2015, 22:59:23
RE: Moje rowery - Pinio - 14-09-2015, 21:04:06
RE: Moje rowery - xsaman - 13-09-2015, 23:24:13
RE: Moje rowery - xsaman - 14-09-2015, 21:08:06
RE: Moje rowery - Pinio - 14-09-2015, 21:15:36
RE: Moje rowery - xsaman - 14-09-2015, 21:53:09
RE: Moje rowery - Sołtys - 14-09-2015, 22:00:02
RE: Moje rowery - Pinio - 14-09-2015, 22:14:56
RE: Moje rowery - xsaman - 14-09-2015, 22:36:38
RE: Moje rowery - Paweł13 - 14-09-2015, 23:27:10
RE: Moje rowery - Pinio - 01-11-2015, 22:49:18
RE: Moje rowery - Marwerick - 02-11-2015, 00:02:27
RE: Moje rowery - Voyo - 02-11-2015, 00:04:17
RE: Moje rowery - Jurasik201 - 02-11-2015, 11:02:31
RE: Moje rowery - Pinio - 02-11-2015, 23:12:06
RE: Moje rowery - Sołtys - 02-11-2015, 21:28:50
RE: Moje rowery - xsaman - 02-11-2015, 22:58:47
RE: Moje rowery - misiql - 03-11-2015, 14:26:23
RE: Moje rowery - Pinio - 03-11-2015, 22:17:22
RE: Moje rowery - Wojtek123 - 03-11-2015, 18:14:32
RE: Moje rowery - karkolomny - 06-12-2015, 22:11:04
RE: Moje rowery - BECZKOWIEC - 08-12-2015, 03:48:39
RE: Moje rowery - xsaman - 08-12-2015, 10:21:58
RE: Moje rowery - BECZKOWIEC - 08-12-2015, 18:10:37
RE: Moje rowery - Pinio - 08-12-2015, 21:50:42
RE: Moje rowery - Wigrus - 08-12-2015, 22:54:35
RE: Moje rowery - Walet - 09-12-2015, 20:15:47
RE: Moje rowery - karkolomny - 09-12-2015, 00:18:14
RE: Moje rowery - BECZKOWIEC - 09-12-2015, 02:04:28
RE: Moje rowery - Pinio - 31-12-2015, 23:21:24
RE: Moje rowery - Jurasik201 - 31-12-2015, 23:43:53
RE: Moje rowery - karkolomny - 01-01-2016, 11:20:51
RE: Moje rowery - Pinio - 28-02-2016, 23:58:46
RE: Moje rowery - Przemi998 - 29-02-2016, 00:46:58
RE: Moje rowery - Sołtys - 29-02-2016, 19:00:17
RE: Moje rowery - Duduś - 23-06-2016, 19:40:28
RE: Moje rowery - Pinio - 24-06-2016, 21:42:03
RE: Moje rowery - Duduś - 25-06-2016, 01:56:20
Moje rowery - daniel89 - 16-10-2016, 09:14:06


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Dzisiaj 01:32:35
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 52
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: tie.my.r0pe
Dzisiaj 00:02:10
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 20
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
Wczoraj 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5140
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 10:19:03
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 274
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 132
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 371
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 232
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 269
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 539
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 203
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6354
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19869
Romet Romka - 50-T-1 '82r...
Ostatni post: romek
17-06-2026 20:12:55
» Odpowiedzi: 212
» Wyświetleń: 96790
Dwie jawki Mustang - okaz...
Ostatni post: usertm
17-06-2026 19:53:12
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 452
Plastiki
Ostatni post: Grzeszek
17-06-2026 12:08:19
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 256

Reklama