Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Wątek zamknięty 
Motorower dla biednych.
Autor Wiadomość
TheNight Offline
Technik
*


Liczba postów: 904
Imię: Krystian
Skąd: Sanok
Pojazd: Romet Chart
Post: #46
RE: Motorower dla biednych.
Za niedługo pewnie zacznie bić młotkiem po gaźniku i pytać się dla czego cieknie tylko po to by se posty nabić :v

(26-04-2015 22:49:06)Macklemor napisał(a):  Ostatnio był temat w którym nasz kolega Ignaś chwalił się budżetem na motorower w wysokości 4500zł a dziś pyta o pojazdy do 1000zł ? Od razu pomyślałem że coś jest nie tak i przyszły mi do głowy dwa pomysły:
1. Nasz kolega Ignacy postanowił ostro zabalować wśród gimbazjalnej społeczności i po kilku dniach ostrego melanżu w szkolnym sklepiku hajs się przestał zgadzać przez co nasz kolega postanowił resztę pieniędzy (czyli te 1000zł) przeznaczyć na motorower bo przecież czymś się trzeba wozić.
2. Nasz ziomeczek Ignaś nie posiadał nigdy w rzeczywistości takiej ilości gotówki a powiedział tak bo był pewny że nikt się nie domyśli i wszyscy będą żyć w przekonaniu że trzynastoletni dzieciak ma tyle floty.
Ogólnie jest tak jak wcześniej pisałem "kolejny dziwny i ogólnie nie potrzeby temat tego użytkownika". Za te 1000zł dostaniesz Ogara200 lub Ogara205 jakiegoś Komara albo T1 ale znając twoje podejście do mechaniki i tak żadnym z tych motorowerów za długo nie pojeździsz bo wszystko się kiedyś psuje a ty nie umiesz nic porządnie naprawić wręcz boisz się cokolwiek rozebrać z tego co wyczytałem w twoim innym temacie.

A może po prostu liczył ze dostanie hajs z komunii i się przeliczyl :F

*Tuning/Usprawnianie Silników 2T
*Remonty generalne silników 2T/4T
Mój Chart 50/5
Derbi Senda 70/7/3M w akcji
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-04-2015 23:04:16 przez TheNight.)
26-04-2015 23:00:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
[+] 3 użytkowników postawiło piwo TheNight za ten post.
Reklama
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Motorower dla biednych. - KeiSangi - 26-04-2015, 17:51:48
RE: Motorower dla biednych. - Bartek - 26-04-2015, 17:52:24
RE: Motorower dla biednych. - TobsoneQ - 26-04-2015, 17:58:31
RE: Motorower dla biednych. - Frycek98 - 26-04-2015, 18:03:00
RE: Motorower dla biednych. - Hubinho - 26-04-2015, 18:03:47
RE: Motorower dla biednych. - raterro - 26-04-2015, 18:08:18
RE: Motorower dla biednych. - KeiSangi - 26-04-2015, 18:09:08
RE: Motorower dla biednych. - Bartek - 26-04-2015, 18:10:12
RE: Motorower dla biednych. - Quake96 - 26-04-2015, 18:11:29
RE: Motorower dla biednych. - Bartek - 26-04-2015, 18:13:25
RE: Motorower dla biednych. - raterro - 26-04-2015, 18:14:31
RE: Motorower dla biednych. - Bartek - 26-04-2015, 18:17:58
RE: Motorower dla biednych. - raterro - 26-04-2015, 18:19:43
RE: Motorower dla biednych. - Bartek - 26-04-2015, 18:27:12
RE: Motorower dla biednych. - KeiSangi - 26-04-2015, 18:57:57
RE: Motorower dla biednych. - Quake96 - 26-04-2015, 18:59:01
RE: Motorower dla biednych. - KubaBDG - 26-04-2015, 19:01:54
RE: Motorower dla biednych. - KeiSangi - 26-04-2015, 19:02:05
RE: Motorower dla biednych. - Petronas - 26-04-2015, 19:17:29
RE: Motorower dla biednych. - BigSoft - 26-04-2015, 19:29:58
RE: Motorower dla biednych. - Quake96 - 26-04-2015, 19:39:58
RE: Motorower dla biednych. - Latos - 26-04-2015, 19:47:28
RE: Motorower dla biednych. - KeiSangi - 26-04-2015, 19:56:46
RE: Motorower dla biednych. - TheNight - 26-04-2015, 19:59:25
RE: Motorower dla biednych. - raterro - 26-04-2015, 20:02:47
RE: Motorower dla biednych. - Petronas - 26-04-2015, 20:07:28
RE: Motorower dla biednych. - Semmao - 26-04-2015, 20:10:03
RE: Motorower dla biednych. - Tomasz-pr110 - 26-04-2015, 20:13:25
RE: Motorower dla biednych. - Pompuś - 26-04-2015, 20:19:13
RE: Motorower dla biednych. - KeiSangi - 26-04-2015, 21:21:06
RE: Motorower dla biednych. - Emikel - 26-04-2015, 20:26:45
RE: Motorower dla biednych. - 175mateusz - 26-04-2015, 21:47:13
RE: Motorower dla biednych. - Pompuś - 26-04-2015, 21:58:02
RE: Motorower dla biednych. - KeiSangi - 26-04-2015, 22:01:07
RE: Motorower dla biednych. - Pompuś - 26-04-2015, 22:07:23
RE: Motorower dla biednych. - Semmao - 26-04-2015, 22:10:35
RE: Motorower dla biednych. - KeiSangi - 26-04-2015, 22:34:21
RE: Motorower dla biednych. - Emikel - 26-04-2015, 22:32:11
RE: Motorower dla biednych. - KubaBDG - 26-04-2015, 22:38:23
Odp: Motorower dla biednych. - KeiSangi - 26-04-2015, 22:41:24
RE: Motorower dla biednych. - Pompuś - 26-04-2015, 22:43:53
Odp: Motorower dla biednych. - KeiSangi - 26-04-2015, 22:47:28
RE: Motorower dla biednych. - Macklemor - 26-04-2015, 22:49:06
RE: Motorower dla biednych. - Damian4570 - 26-04-2015, 22:55:52
RE: Motorower dla biednych. - TheNight - 26-04-2015 23:00:05
Odp: Motorower dla biednych. - KeiSangi - 26-04-2015, 23:41:28
RE: Motorower dla biednych. - nie_mientki - 27-04-2015, 14:09:38
RE: Motorower dla biednych. - Suwmiarka - 28-04-2015, 15:24:11
RE: Motorower dla biednych. - 175mateusz - 26-04-2015, 23:57:01
Odp: Motorower dla biednych. - KeiSangi - 27-04-2015, 07:52:22
RE: Motorower dla biednych. - Bartek - 27-04-2015, 07:58:45
Odp: Motorower dla biednych. - KeiSangi - 27-04-2015, 08:10:06
RE: Motorower dla biednych. - Conqeror - 27-04-2015, 09:46:31
Odp: Motorower dla biednych. - KeiSangi - 27-04-2015, 10:11:16
RE: Motorower dla biednych. - Frycek98 - 27-04-2015, 10:44:23
Odp: Motorower dla biednych. - KeiSangi - 27-04-2015, 10:45:52
RE: Motorower dla biednych. - Semmao - 27-04-2015, 10:54:07
RE: Motorower dla biednych. - Elest - 28-04-2015, 16:08:46
RE: Motorower dla biednych. - KubaBDG - 27-04-2015, 11:00:28
RE: Motorower dla biednych. - Elest - 28-04-2015, 15:51:22
RE: Motorower dla biednych. - Conqeror - 28-04-2015, 15:59:22
RE: Motorower dla biednych. - KeiSangi - 28-04-2015, 20:30:14
RE: Motorower dla biednych. - Bartek - 28-04-2015, 20:31:05
RE: Motorower dla biednych. - KeiSangi - 28-04-2015, 20:34:53
RE: Motorower dla biednych. - DominiX - 28-04-2015, 20:38:21
RE: Motorower dla biednych. - KeiSangi - 28-04-2015, 21:22:39
RE: Motorower dla biednych. - TheNight - 28-04-2015, 20:39:53
RE: Motorower dla biednych. - TobsoneQ - 28-04-2015, 21:04:22
RE: Motorower dla biednych. - raterro - 28-04-2015, 21:18:08
RE: Motorower dla biednych. - TobsoneQ - 28-04-2015, 22:00:52
RE: Motorower dla biednych. - szy-nab1 - 28-04-2015, 22:04:54
RE: Motorower dla biednych. - Quake96 - 28-04-2015, 22:14:24
RE: Motorower dla biednych. - malgister - 31-01-2019, 00:09:47


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: Piotrekdriver1
Dzisiaj 18:18:42
» Odpowiedzi: 14
» Wyświetleń: 207
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Dzisiaj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3028
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Dzisiaj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 754
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
Wczoraj 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 130
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 526
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 564
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34566
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 86
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 142
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 391
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5213
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 182
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 363
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 375
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 784

Reklama