Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Motorynka Pony M3 Knypasa
Autor Wiadomość
knypas Offline
Nowy
*


Liczba postów: 63
Imię: Łukasz
Skąd: Dynów
Pojazd: Inny
Post: #1
Motorynka Pony M3 Knypasa
Witam, w poniedziałek 23.04 jak zawsze z nudów przeglądałem olx i patrzyłem czy coś ciekawego nie ma czasem na sprzedaż w moich okolicach. Ku zdziwieniu zobaczyłem ogłoszenie motorynki w mojej miejscowości, za 300 zł, wystawiona w niedziele po południu. Na ogłoszeniu pisało, że jest sprawna, zdjęcia były bardzo niewyraźne ale było widać że jest całkiem kompletna. Pomyślałem, że jak sprawna i kompletna to za 300 zł już pewnie w niedziele poszła ale nie czekając dłużej zadzwoniłem i okazało się że motorynka jest aktualna i od razu po Nią pojechałem, jak się później okazało sprzątnąłem ją spod nosa kilku osobom, jedna już była w drodze Big Grin . Po przyjechaniu na miejsce okazało się że motorynka to Pony M3 z 84 roku z silnikiem 025, czyli trochę rzadszy niż 023. ledwo co paliła, nie wkręcała się na obroty i strzelała z gaźnika ale i tak bez namysłu kupiłem ją.
Po przywiezieniu do domu, podmianie świecy i zmienieniu iglicy ( na starej zamiast blaszki w rowku był owinięty drut ) motorynka ożyła, odpala od kopa, ładnie wkręca się na obroty i jest mocna. Biegi bardzo dobrze wchodzą, tłumik jest oryginalny, wszystkie połączenia na wydechu są sprawne więc motorynka chodzi cichutko. Elektryka jest ale nie działa, na dniach sobie ją ogarnę, bo wiadomo to nic skomplikowanego Wink . Na koniec dodam, że jest to jedna z moich 5 motorynek Wink

Tak wyglądała po przywiezieniu do domu:






Tutaj lekko przeczyszczona, ze zmienionym kloszem lampy tylnej.








Podrzucę jeszcze link do filmiku z motorynką Smile

https://www.youtube.com/watch?v=ymBLfveulbM
23-04-2015 14:45:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Motorynka Pony M3 Knypasa - knypas - 23-04-2015 14:45:53
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - raterro - 23-04-2015, 14:51:46
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - Quake96 - 23-04-2015, 14:53:09
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - raterro - 23-04-2015, 14:57:38
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - TobsoneQ - 23-04-2015, 15:04:10
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - ananas - 23-04-2015, 15:05:02
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - knypas - 23-04-2015, 15:06:56
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - KeiSangi - 23-04-2015, 21:45:59
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - knypas - 26-04-2015, 11:39:20
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - knypas - 26-04-2015, 16:42:14
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - Przemi998 - 26-04-2015, 18:37:56
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - knypas - 05-07-2015, 13:34:32
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - albinos176 - 06-07-2015, 00:00:07
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - knypas - 09-07-2015, 11:05:49
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - Przemi998 - 09-07-2015, 13:29:55
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - knypas - 31-07-2015, 11:20:03
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - knypas - 31-07-2015, 16:41:36
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - Barto5050 - 31-07-2015, 23:02:31
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - knypas - 31-07-2015, 23:38:06
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - Kolo4x4 - 01-08-2015, 01:27:32
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - knypas - 01-08-2015, 11:25:59
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - knypas - 03-08-2015, 14:44:39
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - Barto5050 - 03-08-2015, 17:07:54
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - knypas - 03-08-2015, 20:52:57
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - Przemi998 - 04-08-2015, 01:03:02
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - knypas - 04-08-2015, 23:14:47
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - Piotrek_j - 05-08-2015, 00:53:36
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - knypas - 09-08-2015, 22:25:51
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - Przemi998 - 09-08-2015, 22:28:36
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - knypas - 20-08-2015, 00:32:31
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - Przemi998 - 20-08-2015, 01:02:39
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - knypas - 27-08-2015, 13:48:23
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - Barto5050 - 27-08-2015, 14:09:56
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - knypas - 27-08-2015, 14:18:55
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - Majerano - 27-08-2015, 22:29:28
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - amin - 27-08-2015, 23:09:53
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - knypas - 28-08-2015, 09:17:23
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - kryspinn - 28-08-2015, 01:52:14
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - ananas - 28-08-2015, 01:56:32
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - KeiSangi - 28-08-2015, 11:02:18
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - knypas - 11-09-2015, 00:14:34
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - Przemi998 - 11-09-2015, 01:13:18
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - Przemi998 - 13-09-2015, 20:54:29
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - knypas - 14-09-2015, 10:40:35
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - Przemi998 - 14-09-2015, 16:38:21
RE: Motorynka Pony M3 Knypasa - knypas - 22-10-2015, 13:04:18


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
26-06-2026 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 457
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
26-06-2026 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3143
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
26-06-2026 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 789
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 190
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 563
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 645
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34691
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 109
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 171
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 493
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5231
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 192
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 397
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 414
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 851

Reklama