Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Zestaw Kluczy Nasadowych
Autor Wiadomość
Ryżak Offline
Nowy
*


Liczba postów: 21
Imię: Krzysiek
Skąd: Koszalin
Pojazd: Romet Ogar 205
Post: #20
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych
Ja tam kupiłem grzechotke stanleya samą, tą droższa, kosztowała coś koło 120 zł i nasadki dokupuję takie jak mi są potrzebne. Można brać wtedy te z górnej półki i się tak nie odczuwa po kieszeniach. A z małych grzechotników kupiłem zestaw Neo po promocji za 69 zł i jestem zadowolony. O taki:
http://neo-tools.com/grupy/klucze-nasado...-5169.html

Duża grzechotką ukręcałem na przedłużce z rury śruby w pajero i nawet nie jęknęła. Więc również godna polecenia. Bo teraz te stanleje jakoś tak chińszczyzna zalatują, a ten egzemplarz mi się trafil niezly;P. Tylko gumowa rękojeść sie obluzowała delikatnie, ale po takich nadwyrężeniach to miała prawoBig Grin
21-04-2015 08:16:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Zestaw Kluczy Nasadowych - Cziki Czing - 20-04-2015, 18:27:48
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - nie_mientki - 20-04-2015, 18:42:17
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - Petronas - 20-04-2015, 18:43:20
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - Cziki Czing - 20-04-2015, 18:44:42
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - Petronas - 20-04-2015, 18:47:39
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - DominiX - 20-04-2015, 18:50:04
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - Przemek650 - 03-02-2016, 00:44:45
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - Cziki Czing - 20-04-2015, 18:57:50
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - Cziki Czing - 20-04-2015, 20:57:44
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - DominiX - 20-04-2015, 21:07:16
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - Cziki Czing - 20-04-2015, 22:01:50
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - Petronas - 20-04-2015, 22:04:29
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - Damian4570 - 20-04-2015, 23:00:42
Odp: Zestaw Kluczy Nasadowych - Latos - 20-04-2015, 23:08:07
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - joozek - 20-04-2015, 23:31:02
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - Taśma - 20-04-2015, 23:45:02
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - jurek_j - 20-04-2015, 23:47:06
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - joozek - 20-04-2015, 23:52:39
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - nie_mientki - 20-04-2015, 23:55:52
Odp: Zestaw Kluczy Nasadowych - xsaman - 21-04-2015, 07:22:47
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - Ryżak - 21-04-2015 08:16:36
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - kdudka - 21-04-2015, 09:23:42
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - Norbi96 - 21-04-2015, 19:49:57
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - Pompuś - 21-04-2015, 20:27:02
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - Rafku - 21-04-2015, 20:52:03
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - wojtekr35 - 21-04-2015, 21:05:25
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - Cziki Czing - 21-04-2015, 21:28:33
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - Marwerick - 21-04-2015, 22:43:16
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - Damian4570 - 21-04-2015, 23:26:16
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - Sr-ka - 21-04-2015, 23:52:06
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - Taśma - 22-04-2015, 10:23:32
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - light - 22-04-2015, 21:37:30
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - shishowyadi - 15-05-2015, 17:05:30
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - light - 20-05-2015, 20:02:51
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - Ryżak - 15-05-2015, 18:18:36
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - nie_mientki - 15-05-2015, 21:48:55
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - hydrant - 20-05-2015, 20:59:52
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - jurek_j - 15-05-2015, 21:51:11
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - nie_mientki - 20-05-2015, 21:08:12
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - bartecki - 27-05-2015, 22:50:24
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - ZaliXon19 - 27-05-2015, 23:45:02
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - bubel500 - 15-06-2015, 00:23:46
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - konami1997 - 03-02-2016, 01:10:23
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - fachowiec - 03-02-2016, 01:32:15
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - Tomasso94 - 03-02-2016, 01:54:13


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Dzisiaj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34276
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2922
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 27
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 61
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Wczoraj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 182
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: romek
Wczoraj 18:07:41
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 393
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5172
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 151
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 414
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 286
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 305
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 617
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 226
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6384
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19924

Reklama