Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - 3.5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Romet Narcyz '77
Autor Wiadomość
mateeusz Offline
Miłośnik Rometów wszelakich
*


Liczba postów: 101
Imię: Mateusz
Skąd: Wieluń
Pojazd: Romet Komar
Post: #42
RE: Romet Narcyz '77
Dawno w wątku Narcyza nic o Narcyzie nie było, więc wypada napisać parę słów o nim. Wink W ostatnim czasie stracił na wyglądzie, gdyż lampa, siedzenie i stomilowska opona trafiły do Malwy, której staram się przywrócić oryginalność. Mimo wszystko dalej jest to dla mnie najbardziej komfortowy rower. Liczę, że jeśli czas i finanse pozwolą w wakacje uda mi się przeprowadzić mu remont kapitalny. Big Grin
Natomiast Malwie brakuje jeszcze białej linki od hamulca i przewodu do tylnej lampy, oryginalnego bagażnika, tylnej lampy i odblasków na kołach. Te dwie ostatnie rzeczy raczej nie prędko uda mi się zdobyć, lecz i tak moim zdaniem już jest całkiem niezły efekt. Smile
19-04-2015 00:11:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet Narcyz '77 - mateeusz - 29-11-2014, 20:40:40
RE: Romet Narcyz '77 - Sołtys - 29-11-2014, 20:51:02
RE: Romet Narcyz '77 - Walet - 30-11-2014, 00:02:24
RE: Romet Narcyz '77 - tomek458 - 29-11-2014, 20:58:22
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 29-11-2014, 21:24:25
RE: Romet Narcyz '77 - tomek458 - 29-11-2014, 22:01:00
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 29-11-2014, 23:23:35
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 30-11-2014, 00:18:12
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 13-02-2015, 17:53:12
RE: Romet Narcyz '77 - Wigrus - 13-02-2015, 18:05:19
RE: Romet Narcyz '77 - Sołtys - 13-02-2015, 18:13:05
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 13-02-2015, 19:27:28
RE: Romet Narcyz '77 - PawełBike - 13-02-2015, 19:41:20
RE: Romet Narcyz '77 - Walet - 13-02-2015, 20:34:41
RE: Romet Narcyz '77 - Sołtys - 13-02-2015, 20:39:25
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 13-02-2015, 21:22:54
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 15-02-2015, 15:57:21
RE: Romet Narcyz '77 - MichalSR50 - 15-03-2015, 02:05:33
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 15-03-2015, 19:13:19
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 21-03-2015, 15:13:57
RE: Romet Narcyz '77 - tomek458 - 21-03-2015, 15:40:58
RE: Romet Narcyz '77 - ArcziManYea - 21-03-2015, 15:45:14
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 21-03-2015, 15:54:01
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 21-03-2015, 20:35:03
RE: Romet Narcyz '77 - ArcziManYea - 21-03-2015, 20:39:40
RE: Romet Narcyz '77 - MichalSR50 - 22-03-2015, 01:26:39
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 15-04-2015, 20:16:36
RE: Romet Narcyz '77 - Sołtys - 15-04-2015, 20:35:43
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 15-04-2015, 21:11:11
RE: Romet Narcyz '77 - Sołtys - 15-04-2015, 21:16:59
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 15-04-2015, 21:44:06
RE: Romet Narcyz '77 - Sołtys - 15-04-2015, 21:47:32
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 15-04-2015, 21:56:20
RE: Romet Narcyz '77 - Paweł13 - 15-04-2015, 23:44:49
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 16-04-2015, 07:44:02
RE: Romet Narcyz '77 - Sołtys - 16-04-2015, 16:01:03
RE: Romet Narcyz '77 - Paweł13 - 16-04-2015, 16:33:19
RE: Romet Narcyz '77 - Muran001 - 16-04-2015, 19:52:13
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 16-04-2015, 20:22:30
RE: Romet Narcyz '77 - Sołtys - 16-04-2015, 20:56:42
RE: Romet Narcyz '77 - Muran001 - 17-04-2015, 14:05:28
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 19-04-2015 00:11:03
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 31-05-2015, 19:30:27
RE: Romet Narcyz '77 - wnusiu94 - 01-06-2015, 12:42:07
RE: Romet Narcyz '77 - Dawdzio - 01-06-2015, 23:39:55
RE: Romet Narcyz '77 - wnusiu94 - 02-06-2015, 00:17:19
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 02-06-2015, 21:10:52
RE: Romet Narcyz '77 - wnusiu94 - 03-06-2015, 09:52:09
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 03-06-2015, 12:54:55
RE: Romet Narcyz '77 - wnusiu94 - 03-06-2015, 18:22:21
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 02-07-2015, 21:55:21
RE: Romet Narcyz '77 - misiql - 02-07-2015, 23:41:42
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 03-07-2015, 00:34:38
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 24-07-2015, 21:59:59
RE: Romet Narcyz '77 - Paweł13 - 24-07-2015, 22:56:49
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 25-07-2015, 00:03:32
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 02-08-2015, 21:18:37
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 25-09-2015, 15:23:35
RE: Romet Narcyz '77 - ArcziManYea - 25-09-2015, 16:08:54
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 25-09-2015, 18:35:04
RE: Romet Narcyz '77 - Zweitakter - 25-09-2015, 20:47:45
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 25-09-2015, 21:13:17
RE: Romet Narcyz '77 - Paweł13 - 25-09-2015, 22:56:58
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 25-09-2015, 23:36:39
RE: Romet Narcyz '77 - Zweitakter - 26-09-2015, 00:56:41
RE: Romet Narcyz '77 - PawełBike - 26-09-2015, 12:33:39
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 26-09-2015, 15:28:11
RE: Romet Narcyz '77 - PawełBike - 26-09-2015, 16:00:37
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 28-09-2015, 18:20:59
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 02-04-2016, 20:55:14
RE: Romet Narcyz '77 - Walet - 03-04-2016, 21:12:04
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 03-04-2016, 23:13:43
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 01-05-2016, 21:08:34
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 03-09-2016, 19:38:22
RE: Romet Narcyz '77 - wnusiu94 - 03-09-2016, 20:09:28
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 04-09-2016, 19:17:03
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 05-08-2018, 17:49:18
RE: Romet Narcyz '77 - Wojtek na Wigry - 13-08-2018, 13:38:46
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 13-08-2018, 22:16:11
RE: Romet Narcyz '77 - Odrestaurator - 13-08-2018, 22:53:09
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 15-06-2019, 21:16:38


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Dzisiaj 01:32:35
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 55
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: tie.my.r0pe
Dzisiaj 00:02:10
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 23
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
Wczoraj 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5142
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 10:19:03
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 277
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 133
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 374
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 234
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 269
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 543
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 203
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6356
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19870
Romet Romka - 50-T-1 '82r...
Ostatni post: romek
17-06-2026 20:12:55
» Odpowiedzi: 212
» Wyświetleń: 96794
Dwie jawki Mustang - okaz...
Ostatni post: usertm
17-06-2026 19:53:12
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 456
Plastiki
Ostatni post: Grzeszek
17-06-2026 12:08:19
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 256

Reklama