Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Nasi chłopcy w TVN
Autor Wiadomość
mlodyfso Offline
Technik
*


Liczba postów: 779
Imię: Hubert
Skąd: Obrowo
Pojazd: Romet Pony
Post: #36
RE: Nasi chłopcy w TVN
Wedlug mnie fajny odcinek chodz szkoda ze nie dokonca poswiecony rometowi oraz niebylo mowa o niektorych modelach typu pegaz,polo czy pokazania jakiegos sztywniaka bo wlasciwie byly pokazane same ogary to cud ze byl chart czy ten komarek Tongue

Obecnie mam drugiego Poloneza KOMBI 1,6 wcześniej miałem Rovera i walczyłem z uszczelką pod głowicą , teraz walczę ze wszystkim.

https://www.facebook.com/Obrsowo
02-04-2015 21:25:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Nasi chłopcy w TVN - Emikel - 29-03-2015, 11:57:36
RE: Nasi chłopcy w TVN - Barto5050 - 29-03-2015, 12:04:42
RE: Nasi chłopcy w TVN - Tomasso94 - 29-03-2015, 12:12:00
RE: Nasi chłopcy w TVN - jurek_j - 29-03-2015, 12:19:04
RE: Nasi chłopcy w TVN - nie_mientki - 29-03-2015, 12:46:31
RE: Nasi chłopcy w TVN - jurek_j - 29-03-2015, 14:23:37
RE: Nasi chłopcy w TVN - Barto5050 - 29-03-2015, 12:48:34
RE: Nasi chłopcy w TVN - DominiX - 29-03-2015, 13:13:31
RE: Nasi chłopcy w TVN - kuzma - 29-03-2015, 13:48:32
RE: Nasi chłopcy w TVN - nie_mientki - 29-03-2015, 14:26:19
RE: Nasi chłopcy w TVN - Rafku - 29-03-2015, 14:29:40
RE: Nasi chłopcy w TVN - Emikel - 29-03-2015, 17:10:53
RE: Nasi chłopcy w TVN - TheNight - 29-03-2015, 17:41:43
RE: Nasi chłopcy w TVN - Walet - 29-03-2015, 18:41:01
RE: Nasi chłopcy w TVN - Emikel - 30-03-2015, 21:16:34
RE: Nasi chłopcy w TVN - Stachu.G - 30-03-2015, 22:01:03
RE: Nasi chłopcy w TVN - Wojtek3362 - 30-03-2015, 23:06:56
RE: Nasi chłopcy w TVN - nie_mientki - 30-03-2015, 23:09:58
RE: Nasi chłopcy w TVN - buri97pl - 30-03-2015, 23:12:04
RE: Nasi chłopcy w TVN - jurek_j - 30-03-2015, 23:14:45
RE: Nasi chłopcy w TVN - Tomasso94 - 30-03-2015, 23:15:03
RE: Nasi chłopcy w TVN - nie_mientki - 30-03-2015, 23:26:34
RE: Nasi chłopcy w TVN - raterro - 01-04-2015, 17:05:34
RE: Nasi chłopcy w TVN - kw112 - 30-03-2015, 23:25:19
RE: Nasi chłopcy w TVN - kuzma - 02-04-2015, 09:39:13
RE: Nasi chłopcy w TVN - pawel_2540 - 02-04-2015, 14:35:39
RE: Nasi chłopcy w TVN - Krzychu00 - 02-04-2015, 11:19:43
RE: Nasi chłopcy w TVN - ciesu - 02-04-2015, 15:39:07
RE: Nasi chłopcy w TVN - Tomasso94 - 02-04-2015, 16:06:29
RE: Nasi chłopcy w TVN - ciesu - 02-04-2015, 18:56:49
RE: Nasi chłopcy w TVN - Motorowerzystka - 02-04-2015, 19:31:24
RE: Nasi chłopcy w TVN - ciesu - 02-04-2015, 20:25:22
RE: Nasi chłopcy w TVN - Mati - 02-04-2015, 23:56:50
RE: Nasi chłopcy w TVN - nie_mientki - 02-04-2015, 23:57:57
RE: Nasi chłopcy w TVN - Wojtek3362 - 02-04-2015, 20:27:54
RE: Nasi chłopcy w TVN - Emikel - 02-04-2015, 20:51:22
RE: Nasi chłopcy w TVN - Rafał200 - 02-04-2015, 21:11:17
RE: Nasi chłopcy w TVN - mlodyfso - 02-04-2015 21:25:25
RE: Nasi chłopcy w TVN - TheNight - 02-04-2015, 21:37:01
RE: Nasi chłopcy w TVN - jurek_j - 02-04-2015, 21:38:06
RE: Nasi chłopcy w TVN - ciesu - 02-04-2015, 23:30:04
RE: Nasi chłopcy w TVN - nie_mientki - 02-04-2015, 23:41:09
RE: Nasi chłopcy w TVN - Przemek - 02-04-2015, 23:46:49
RE: Nasi chłopcy w TVN - Mati - 02-04-2015, 23:58:47
Odp: Nasi chłopcy w TVN - KeiSangi - 03-04-2015, 00:04:50
RE: Nasi chłopcy w TVN - ciesu - 03-04-2015, 00:20:23
RE: Nasi chłopcy w TVN - Taśma - 03-04-2015, 00:31:07
RE: Nasi chłopcy w TVN - ciesu - 03-04-2015, 00:46:09
RE: Nasi chłopcy w TVN - Emikel - 03-04-2015, 16:27:27
RE: Nasi chłopcy w TVN - Przemek - 03-04-2015, 16:30:57
RE: Nasi chłopcy w TVN - szczupak54 - 03-04-2015, 22:37:39
RE: Nasi chłopcy w TVN - nie_mientki - 03-04-2015, 22:40:11
RE: Nasi chłopcy w TVN - Emikel - 03-04-2015, 22:42:16


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Ogólnopolskie liczenie D...
Ostatni post: Frytka
Dzisiaj 03:09:30
» Odpowiedzi: 54
» Wyświetleń: 67371
Dalton gxf 50 lux koła
Ostatni post: Frytka
Dzisiaj 00:21:17
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 35
Tulejka 2 biegu
Ostatni post: Grzeszek
Wczoraj 22:19:02
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 27
ROMET OGAR 200 ale w wers...
Ostatni post: krystian276
Wczoraj 17:56:26
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 485
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
26-06-2026 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 608
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
26-06-2026 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3169
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
26-06-2026 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 815
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 232
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 634
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 673
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34771
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 127
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 196
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 540
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5244

Reklama