Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 głosów - 4.6 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje rowery
Autor Wiadomość
Sołtys Offline
Ja tu tylko sprzątam...
*


Liczba postów: 1,557
Imię: Bartek
Skąd: Sokołów Małopolski
Pojazd: Inny Romet
Post: #64
RE: Moje rowery
Wspaniały jest! Smile
Jak jeszcze stał na OLX, napisałem do sprzedającego, że jak mi go wyślę to daję za niego stówę plus koszt przesyłki. Chyba za późno przeczytał. Tongue
Mimo to, bardzo mnie cieszy, że trafił do kogoś z forum. Smile
Wielki plus za białe pedały. Liczę na porządną sesję zdjęciową, bo to jedna z najładniejszych "trójek" na forum. Wink

(25-03-2015 22:20:19)Pinio napisał(a):  Jednak jest kilka nie pasujących do niego szczegółów. Po pierwsze- jest naklejka informująca o kluczach w ramie (a nawet klucze się ostały!) nie stosowana w wigry 3.

Była stosowana w Wigry 3, jednak tylko w pierwszych egzemplarzach wyprodukowanych w roku 1977 (i bodajże na początku 1978). No ale Twój jest z 1983, więc teoretycznie nie powinno jej być.
Mój Universal na bazie Wigry 2, którego przywiózł mi na wakacjach Wnusiu, jest według numerów ramy z 1978, jednak ma zawias i uchwyty pompki, które zaczęto stosować... 2 lata później i nigdy nie były w Wigry 2! Produkcję Wigry 2 zakończono właśnie w 1978. Ponadto, inne elementy wskazują na rok 1978. Razem z Wnusiem głowiliśmy się, o co tu może chodzić, ale polegliśmy.
Romet nas jeszcze niejednym zaskoczy. Smile

facebook.com/oldromet - Zapraszam!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-03-2015 00:16:44 przez Sołtys.)
26-03-2015 00:11:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Moje rowery - Pinio - 19-02-2015, 00:23:42
RE: Moje rowery - neon33 - 19-02-2015, 00:33:57
RE: Moje rowery - nie_mientki - 19-02-2015, 00:38:57
RE: Moje rowery - PawełBike - 19-02-2015, 01:03:53
RE: Moje rowery - Pinio - 19-02-2015, 22:49:18
RE: Moje rowery - Przemi998 - 19-02-2015, 01:13:17
RE: Moje rowery - misiql - 19-02-2015, 10:15:25
RE: Moje rowery - chart80 - 19-02-2015, 11:02:57
RE: Moje rowery - Wigrus - 19-02-2015, 17:22:56
RE: Moje rowery - Jareg - 19-02-2015, 20:05:39
RE: Moje rowery - Dawdzio - 19-02-2015, 21:19:04
RE: Moje rowery - sl80 - 19-02-2015, 21:48:35
RE: Moje rowery - Sołtys - 19-02-2015, 21:58:58
RE: Moje rowery - misiql - 19-02-2015, 22:06:05
RE: Moje rowery - Odrestaurator - 20-02-2015, 14:07:24
RE: Moje rowery - nie_mientki - 20-02-2015, 14:54:12
RE: Moje rowery - chart80 - 20-02-2015, 19:45:59
RE: Moje rowery - Pinio - 20-02-2015, 20:51:39
RE: Moje rowery - chart80 - 20-02-2015, 23:59:37
RE: Moje rowery - Pinio - 21-02-2015, 20:40:24
RE: Moje rowery - Zweitakter - 23-02-2015, 04:06:03
RE: Moje rowery - Pinio - 28-02-2015, 22:34:15
RE: Moje rowery - chart80 - 01-03-2015, 17:10:01
RE: Moje rowery - Pinio - 04-03-2015, 22:17:49
RE: Moje rowery - Michał (cb) - 01-07-2019, 19:07:41
RE: Moje rowery - misiql - 04-03-2015, 22:42:15
RE: Moje rowery - Pinio - 05-03-2015, 16:13:13
RE: Moje rowery - ArcziManYea - 05-03-2015, 00:24:56
RE: Moje rowery - Pinio - 05-03-2015, 22:28:59
RE: Moje rowery - chart80 - 05-03-2015, 23:42:58
RE: Moje rowery - Sołtys - 06-03-2015, 13:43:22
RE: Moje rowery - tomek458 - 06-03-2015, 17:27:44
RE: Moje rowery - Pinio - 06-03-2015, 20:31:03
RE: Moje rowery - Radzio - 06-03-2015, 22:01:59
RE: Moje rowery - Pinio - 14-03-2015, 14:58:45
RE: Moje rowery - Przemi998 - 14-03-2015, 15:02:30
RE: Moje rowery - Pinio - 14-03-2015, 15:07:09
RE: Moje rowery - Sołtys - 14-03-2015, 15:13:36
RE: Moje rowery - Przemi998 - 14-03-2015, 15:15:19
RE: Moje rowery - Pinio - 14-03-2015, 15:19:51
RE: Moje rowery - Pinio - 15-03-2015, 21:41:29
RE: Moje rowery - xsaman - 15-03-2015, 21:48:46
RE: Moje rowery - Pinio - 15-03-2015, 21:51:26
RE: Moje rowery - neon33 - 15-03-2015, 21:50:27
RE: Moje rowery - Przemi998 - 15-03-2015, 22:46:56
RE: Moje rowery - chart80 - 16-03-2015, 10:28:06
RE: Moje rowery - ArcziManYea - 16-03-2015, 17:08:49
RE: Moje rowery - Richard - 18-03-2015, 21:32:10
RE: Moje rowery - Pinio - 23-03-2015, 22:49:10
RE: Moje rowery - Przemi998 - 23-03-2015, 22:54:06
RE: Moje rowery - Paweł13 - 23-03-2015, 23:14:00
RE: Moje rowery - Pinio - 23-03-2015, 23:20:54
RE: Moje rowery - Paweł13 - 23-03-2015, 23:29:00
RE: Moje rowery - Wigrus - 24-03-2015, 19:38:49
RE: Moje rowery - tomek458 - 24-03-2015, 20:24:04
RE: Moje rowery - Wigrus - 24-03-2015, 20:43:20
RE: Moje rowery - a-major - 16-04-2015, 19:39:34
RE: Moje rowery - Pinio - 24-03-2015, 21:06:33
RE: Moje rowery - Paweł13 - 24-03-2015, 22:02:25
RE: Moje rowery - Pinio - 24-03-2015, 22:13:13
RE: Moje rowery - Paweł13 - 24-03-2015, 22:41:14
RE: Moje rowery - Pinio - 25-03-2015, 22:20:19
RE: Moje rowery - misiql - 25-03-2015, 22:31:42
RE: Moje rowery - xsaman - 25-03-2015, 23:45:06
RE: Moje rowery - Paweł13 - 25-03-2015, 23:46:36
RE: Moje rowery - Sołtys - 26-03-2015 00:11:29
RE: Moje rowery - Pinio - 29-03-2015, 21:53:12
RE: Moje rowery - Muran001 - 26-03-2015, 22:59:50
RE: Moje rowery - Pinio - 27-03-2015, 19:51:54
RE: Moje rowery - Przemi998 - 01-04-2015, 22:26:32
RE: Moje rowery - Pinio - 04-04-2015, 20:43:38
RE: Moje rowery - Paweł13 - 04-04-2015, 21:55:40
RE: Moje rowery - Pinio - 07-04-2015, 22:02:06
RE: Moje rowery - wnusiu94 - 07-04-2015, 23:28:43
Odp: RE: Moje rowery - xsaman - 07-04-2015, 23:34:59
RE: Moje rowery - Paweł13 - 07-04-2015, 23:39:13
RE: Moje rowery - Pinio - 12-04-2015, 21:23:55
RE: Moje rowery - wnusiu94 - 12-04-2015, 23:21:47
RE: Moje rowery - Sołtys - 13-04-2015, 15:15:15
RE: Moje rowery - Paweł13 - 16-04-2015, 22:06:54
RE: Moje rowery - Pinio - 19-04-2015, 20:34:12
RE: Moje rowery - Sołtys - 19-04-2015, 21:16:17
RE: Moje rowery - Paweł13 - 19-04-2015, 21:57:42
RE: Moje rowery - Pinio - 20-04-2015, 22:27:41
RE: Moje rowery - misiql - 20-04-2015, 22:58:16
RE: Moje rowery - Pinio - 22-04-2015, 20:39:17
RE: Moje rowery - misiql - 22-04-2015, 21:37:23
RE: Moje rowery - Pinio - 22-04-2015, 21:41:33
RE: Moje rowery - Przemi998 - 21-04-2015, 20:17:37
RE: Moje rowery - misiql - 22-04-2015, 22:21:19
Odp: Moje rowery - xsaman - 22-04-2015, 23:35:13
RE: Moje rowery - Pinio - 23-04-2015, 21:41:58
Odp: Moje rowery - xsaman - 24-04-2015, 07:46:22
RE: Moje rowery - Pinio - 26-04-2015, 23:04:23
RE: Moje rowery - Przemi998 - 26-04-2015, 23:15:12
RE: Moje rowery - Pinio - 27-04-2015, 20:54:01
RE: Moje rowery - van de loro - 28-04-2015, 00:29:42
RE: Moje rowery - Pinio - 28-04-2015, 20:41:57
RE: Moje rowery - van de loro - 28-04-2015, 21:27:56
RE: Moje rowery - Pinio - 03-05-2015, 21:04:18
RE: Moje rowery - Pinio - 08-05-2015, 00:04:17
RE: Moje rowery - Czajka - 07-06-2016, 22:34:50
RE: Moje rowery - Pinio - 07-06-2016, 22:44:57
RE: Moje rowery - misiql - 08-05-2015, 08:05:44
RE: Moje rowery - Sołtys - 08-05-2015, 10:27:56
RE: Moje rowery - xsaman - 08-05-2015, 10:51:41
RE: Moje rowery - Pinio - 08-05-2015, 23:13:35
RE: Moje rowery - Pinio - 14-05-2015, 22:50:21
RE: Moje rowery - Pinio - 17-05-2015, 22:14:39
RE: Moje rowery - ArcziManYea - 17-05-2015, 23:36:40
RE: Moje rowery - Muran001 - 18-05-2015, 13:06:20
RE: Moje rowery - Pinio - 18-05-2015, 21:01:53
RE: Moje rowery - Sołtys - 18-05-2015, 15:13:22
RE: Moje rowery - Sołtys - 19-05-2015, 17:09:39
RE: Moje rowery - Pinio - 23-05-2015, 22:18:12
RE: Moje rowery - Pinio - 05-06-2015, 22:23:33
RE: Moje rowery - mateeusz - 05-06-2015, 23:03:50
RE: Moje rowery - Pinio - 10-06-2015, 23:20:07
RE: Moje rowery - Paweł13 - 10-06-2015, 23:41:12
RE: Moje rowery - Pinio - 10-06-2015, 23:43:37
RE: Moje rowery - Paweł13 - 10-06-2015, 23:51:49
RE: Moje rowery - Pinio - 10-06-2015, 23:53:53
RE: Moje rowery - Leonidas - 18-06-2015, 16:03:53
RE: Moje rowery - Pinio - 30-06-2015, 23:54:56
RE: Moje rowery - Przemi998 - 01-07-2015, 00:34:25
RE: Moje rowery - Dawdzio - 01-07-2015, 01:01:01
RE: Moje rowery - misiql - 01-07-2015, 12:18:39
RE: Moje rowery - Wigrus - 01-07-2015, 23:03:53
RE: Moje rowery - misiql - 02-07-2015, 13:09:07
RE: Moje rowery - Pinio - 02-07-2015, 21:08:01
RE: Moje rowery - Pinio - 09-07-2015, 20:34:37
RE: Moje rowery - Dawdzio - 09-07-2015, 21:28:11
RE: Moje rowery - Pinio - 09-07-2015, 21:41:16
RE: Moje rowery - Przemi998 - 09-07-2015, 23:25:43
RE: Moje rowery - Władek - 09-07-2015, 23:43:06
RE: Moje rowery - Walet - 10-07-2015, 20:01:11
RE: Moje rowery - Paweł13 - 09-07-2015, 23:56:25
RE: Moje rowery - Pinio - 10-07-2015, 20:13:02
RE: Moje rowery - Władek - 10-07-2015, 20:36:20
RE: Moje rowery - Pinio - 10-07-2015, 20:40:14
RE: Moje rowery - Władek - 10-07-2015, 20:45:56
RE: Moje rowery - Paweł13 - 10-07-2015, 23:51:09
RE: Moje rowery - Zweitakter - 05-08-2015, 10:48:31
RE: Moje rowery - xsaman - 11-07-2015, 11:15:44
RE: Moje rowery - Pinio - 16-07-2015, 23:19:26
RE: Moje rowery - Kanilox - 16-07-2015, 23:34:26
RE: Moje rowery - Sołtys - 16-07-2015, 23:39:43
RE: Moje rowery - MZtkowicz - 17-07-2015, 00:06:30
RE: Moje rowery - Paweł13 - 17-07-2015, 00:10:15
RE: Moje rowery - misiql - 17-07-2015, 11:38:52
RE: Moje rowery - Sołtys - 17-07-2015, 12:24:47
RE: Moje rowery - Pinio - 29-07-2015, 22:54:34
RE: Moje rowery - Pinio - 03-08-2015, 23:54:35
RE: Moje rowery - Władek - 04-08-2015, 00:21:13
RE: Moje rowery - Przemi998 - 04-08-2015, 01:07:37
RE: Moje rowery - Pinio - 04-08-2015, 09:27:50
RE: Moje rowery - Wigrus - 04-08-2015, 13:54:35
RE: Moje rowery - Pinio - 05-08-2015, 22:43:35
RE: Moje rowery - Pinio - 27-08-2015, 23:07:37
RE: Moje rowery - misiql - 28-08-2015, 15:22:24
RE: Moje rowery - Pinio - 28-08-2015, 21:09:25
RE: Moje rowery - Pinio - 13-09-2015, 22:26:31
RE: Moje rowery - xsaman - 13-09-2015, 22:43:18
RE: Moje rowery - Pinio - 13-09-2015, 22:49:50
RE: Moje rowery - Przemi998 - 13-09-2015, 22:59:23
RE: Moje rowery - Pinio - 14-09-2015, 21:04:06
RE: Moje rowery - xsaman - 13-09-2015, 23:24:13
RE: Moje rowery - xsaman - 14-09-2015, 21:08:06
RE: Moje rowery - Pinio - 14-09-2015, 21:15:36
RE: Moje rowery - xsaman - 14-09-2015, 21:53:09
RE: Moje rowery - Sołtys - 14-09-2015, 22:00:02
RE: Moje rowery - Pinio - 14-09-2015, 22:14:56
RE: Moje rowery - xsaman - 14-09-2015, 22:36:38
RE: Moje rowery - Paweł13 - 14-09-2015, 23:27:10
RE: Moje rowery - Pinio - 01-11-2015, 22:49:18
RE: Moje rowery - Marwerick - 02-11-2015, 00:02:27
RE: Moje rowery - Voyo - 02-11-2015, 00:04:17
RE: Moje rowery - Jurasik201 - 02-11-2015, 11:02:31
RE: Moje rowery - Pinio - 02-11-2015, 23:12:06
RE: Moje rowery - Sołtys - 02-11-2015, 21:28:50
RE: Moje rowery - xsaman - 02-11-2015, 22:58:47
RE: Moje rowery - misiql - 03-11-2015, 14:26:23
RE: Moje rowery - Pinio - 03-11-2015, 22:17:22
RE: Moje rowery - Wojtek123 - 03-11-2015, 18:14:32
RE: Moje rowery - karkolomny - 06-12-2015, 22:11:04
RE: Moje rowery - BECZKOWIEC - 08-12-2015, 03:48:39
RE: Moje rowery - xsaman - 08-12-2015, 10:21:58
RE: Moje rowery - BECZKOWIEC - 08-12-2015, 18:10:37
RE: Moje rowery - Pinio - 08-12-2015, 21:50:42
RE: Moje rowery - Wigrus - 08-12-2015, 22:54:35
RE: Moje rowery - Walet - 09-12-2015, 20:15:47
RE: Moje rowery - karkolomny - 09-12-2015, 00:18:14
RE: Moje rowery - BECZKOWIEC - 09-12-2015, 02:04:28
RE: Moje rowery - Pinio - 31-12-2015, 23:21:24
RE: Moje rowery - Jurasik201 - 31-12-2015, 23:43:53
RE: Moje rowery - karkolomny - 01-01-2016, 11:20:51
RE: Moje rowery - Pinio - 28-02-2016, 23:58:46
RE: Moje rowery - Przemi998 - 29-02-2016, 00:46:58
RE: Moje rowery - Sołtys - 29-02-2016, 19:00:17
RE: Moje rowery - Duduś - 23-06-2016, 19:40:28
RE: Moje rowery - Pinio - 24-06-2016, 21:42:03
RE: Moje rowery - Duduś - 25-06-2016, 01:56:20
Moje rowery - daniel89 - 16-10-2016, 09:14:06


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Dzisiaj 01:32:35
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 52
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: tie.my.r0pe
Dzisiaj 00:02:10
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 20
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
Wczoraj 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5140
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 10:19:03
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 274
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 132
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 371
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 232
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 269
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 539
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 203
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6354
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19869
Romet Romka - 50-T-1 '82r...
Ostatni post: romek
17-06-2026 20:12:55
» Odpowiedzi: 212
» Wyświetleń: 96790
Dwie jawki Mustang - okaz...
Ostatni post: usertm
17-06-2026 19:53:12
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 452
Plastiki
Ostatni post: Grzeszek
17-06-2026 12:08:19
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 256

Reklama