Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TYLER - Romet na export
Autor Wiadomość
Sołtys Offline
Ja tu tylko sprzątam...
*


Liczba postów: 1,557
Imię: Bartek
Skąd: Sokołów Małopolski
Pojazd: Inny Romet
Post: #20
RE: TYLER - Romet na export
(24-02-2015 14:07:36)dominikb23 napisał(a):  Mam pytanie bo mam ramę od tylera i chciałem go złożyć jakie części pasują do niego by go całego poskładać.

Dominik, Tyler to nie był konkretny model, tylko marka pod którą sprzedawano Romety na zachodzie. Także Tylerem może być wszystko - Od Wigry 3 po Jaguara.
Daj zdjęcia ramy, to coś wymyślimy. Wink
W Rometach było o tyle dobrze, że miały bardzo dużą ilość części wspólnych dla wielu modeli. Smile

facebook.com/oldromet - Zapraszam!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-02-2015 18:16:59 przez Sołtys.)
24-02-2015 18:16:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
TYLER - Romet na export - van de loro - 24-10-2012, 19:58:55
RE: TYLER - Ronet na export - van de loro - 25-10-2012, 10:50:10
RE: TYLER - Ronet na export - nie_mientki - 25-10-2012, 11:16:13
RE: TYLER - Ronet na export - Zweitakter - 25-10-2012, 12:15:25
RE: TYLER - Ronet na export - Semmao - 25-10-2012, 13:20:31
RE: TYLER - Ronet na export - Zweitakter - 25-10-2012, 17:10:55
RE: TYLER - Ronet na export - nie_mientki - 25-10-2012, 15:21:56
RE: TYLER - Ronet na export - nocnyfuul - 25-10-2012, 15:59:28
RE: TYLER - Ronet na export - Przemi998 - 25-10-2012, 21:44:31
RE: TYLER - Romet na export - van de loro - 25-10-2012, 22:25:48
RE: TYLER - Romet na export - Przemi998 - 25-10-2012, 22:26:55
RE: TYLER - Romet na export - Pitu - 12-11-2012, 22:22:42
RE: TYLER - Romet na export - Przemek - 15-01-2013, 23:56:39
RE: TYLER - Romet na export - Taśma - 16-01-2013, 00:01:07
RE: TYLER - Romet na export - wnusiu94 - 16-01-2013, 00:02:53
RE: TYLER - Romet na export - Wojski - 16-01-2013, 22:10:42
RE: TYLER - Romet na export - van de loro - 18-01-2013, 02:10:04
RE: TYLER - Romet na export - dominikb23 - 24-02-2015, 14:07:36
RE: TYLER - Romet na export - Dawdzio - 24-02-2015, 15:42:54
RE: TYLER - Romet na export - dominikb23 - 25-02-2015, 11:18:12
RE: TYLER - Romet na export - Sołtys - 24-02-2015 18:16:47
RE: TYLER - Romet na export - dominikb23 - 25-02-2015, 01:21:30
RE: TYLER - Romet na export - Zweitakter - 25-02-2015, 04:50:05
RE: TYLER - Romet na export - nie_mientki - 25-02-2015, 09:51:41
RE: TYLER - Romet na export - Sołtys - 25-02-2015, 18:28:36
RE: TYLER - Romet na export - nie_mientki - 25-02-2015, 21:01:14
RE: TYLER - Romet na export - xsaman - 25-02-2015, 18:54:08
RE: TYLER - Romet na export - Jakub - 25-02-2015, 20:06:55
RE: TYLER - Romet na export - chart80 - 25-02-2015, 21:09:11
RE: TYLER - Romet na export - xsaman - 25-02-2015, 21:34:43
RE: TYLER - Romet na export - Sołtys - 25-02-2015, 22:31:41
RE: TYLER - Romet na export - chart80 - 26-02-2015, 01:18:24
RE: TYLER - Romet na export - dominikb23 - 26-02-2015, 02:24:47
RE: TYLER - Romet na export - chart80 - 28-02-2015, 12:49:15
RE: TYLER - Romet na export - dominikb23 - 01-03-2015, 01:03:10
RE: TYLER - Romet na export - chart80 - 01-03-2015, 02:38:14
RE: TYLER - Romet na export - dominikb23 - 02-03-2015, 01:02:51
RE: TYLER - Romet na export - chart80 - 02-03-2015, 01:26:26
Odp: TYLER - Romet na export - xsaman - 02-03-2015, 02:10:53
RE: TYLER - Romet na export - chart80 - 02-03-2015, 02:17:19
RE: TYLER - Romet na export - xsaman - 02-03-2015, 20:08:39
RE: TYLER - Romet na export - xsaman - 16-11-2015, 20:39:38
RE: TYLER - Romet na export - FuzzFace - 16-11-2015, 21:07:18
RE: TYLER - Romet na export - Jurasik201 - 16-11-2015, 21:12:44
RE: TYLER - Romet na export - Walet - 16-11-2015, 21:35:52
RE: TYLER - Romet na export - xsaman - 16-11-2015, 22:40:16
RE: TYLER - Romet na export - Jurasik201 - 16-11-2015, 23:07:17
RE: TYLER - Romet na export - xsaman - 16-11-2015, 23:20:51
RE: TYLER - Romet na export - Jurasik201 - 16-11-2015, 23:27:01
RE: TYLER - Romet na export - orzechowy - 17-11-2015, 19:15:22
RE: TYLER - Romet na export - Walet - 17-11-2015, 20:07:53
RE: TYLER - Romet na export - nie_mientki - 18-11-2015, 15:10:21
RE: TYLER - Romet na export - nie_mientki - 18-11-2015, 15:42:16
RE: TYLER - Romet na export - Crisso - 18-11-2015, 21:00:27
RE: TYLER - Romet na export - Richard - 18-11-2015, 21:26:26


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 59
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Dzisiaj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 445
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Dzisiaj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34319
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2958
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 47
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 88
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Wczoraj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 225
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5178
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 162
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 423
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 304
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 326
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 647
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 232
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6504

Reklama