Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Romet Komar 2350 '77
Autor Wiadomość
mateeusz Offline
Miłośnik Rometów wszelakich
*


Liczba postów: 101
Imię: Mateusz
Skąd: Wieluń
Pojazd: Romet Komar
Post: #69
RE: Romet Komar 2350 '77
Taka piękna pogoda, więc Komarek zaliczył dzisiaj pierwszy, mały wypad w tym roku, z grubsza wytarłem kurz po zimie i w drogę. Big Grin Ogólnie nie zauważyłem żadnych mankamentów, wszystko działa jak należy. Pali za pierwszym strzałem zarówno na zimnym jak i gorącym silniku.
Wczoraj po południu, aż zapadła ciemność montowałem tłumik i nowe kolanko, zrobiłem małą przedłużkę mocowania, dzięki czemu moje "pierdzikółko" co raz bardziej przypomina model 2352. Mam nadzieję, że dzięki temu rozwiązaniu spaliny nie będą lecieć tak bardzo na tablicę rejestracyjną, bo potem łatwo siadał na niej kurz. A na koniec tradycyjnie, kilka fotek. Wink





(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-02-2015 19:54:27 przez mateeusz.)
20-02-2015 19:52:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 18-04-2012, 21:26:14
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 18-04-2012, 21:32:54
RE: Romet Komar 2350 '77 - lukasz247___ - 18-04-2012, 21:38:35
RE: Romet Komar 2350 '77 - | rav | - 18-04-2012, 21:45:41
RE: Romet Komar 2350 '77 - kadetmen - 18-04-2012, 21:53:13
RE: Romet Komar 2350 '77 - Simon - 18-04-2012, 21:54:25
RE: Romet Komar 2350 '77 - arasszymaras - 18-04-2012, 22:00:42
RE: Romet Komar 2350 '77 - dandi - 19-04-2012, 14:32:33
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 19-04-2012, 17:39:04
RE: Romet Komar 2350 '77 - Kubek125 - 27-04-2012, 21:36:08
RE: Romet Komar 2350 '77 - loki19 - 02-05-2012, 22:51:09
RE: Romet Komar 2350 '77 - MichalSR50 - 18-04-2012, 23:36:53
RE: Romet Komar 2350 '77 - papi99 - 19-04-2012, 12:54:30
RE: Romet Komar 2350 '77 - arasszymaras - 19-04-2012, 17:45:27
RE: Romet Komar 2350 '77 - dandi - 19-04-2012, 18:35:13
RE: Romet Komar 2350 '77 - mlodyfso - 19-04-2012, 18:39:37
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 19-04-2012, 18:59:02
RE: Romet Komar 2350 '77 - mlodyfso - 19-04-2012, 19:25:46
RE: Romet Komar 2350 '77 - MrF4k - 19-04-2012, 19:57:16
RE: Romet Komar 2350 '77 - arasszymaras - 19-04-2012, 21:36:39
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 27-04-2012, 20:59:00
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 15-08-2012, 18:00:35
RE: Romet Komar 2350 '77 - Sołtys - 15-08-2012, 19:41:20
RE: Romet Komar 2350 '77 - kacper98 - 15-08-2012, 19:58:19
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 16-08-2012, 10:28:47
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 13-10-2013, 00:04:05
RE: Romet Komar 2350 '77 - alek736 - 13-10-2013, 01:11:19
RE: Romet Komar 2350 '77 - Kanilox - 13-10-2013, 01:14:32
RE: Romet Komar 2350 '77 - przemek95 - 13-10-2013, 02:08:43
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 13-10-2013, 13:58:15
RE: Romet Komar 2350 '77 - alek736 - 13-10-2013, 15:44:29
RE: Romet Komar 2350 '77 - Kanilox - 13-10-2013, 23:59:52
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 16-10-2013, 15:47:24
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 06-04-2014, 22:47:54
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 09-11-2014, 01:13:04
RE: Romet Komar 2350 '77 - kw112 - 09-11-2014, 10:55:53
RE: Romet Komar 2350 '77 - Suwmiarka - 10-11-2014, 10:22:20
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 11-11-2014, 00:17:29
RE: Romet Komar 2350 '77 - dociox - 11-11-2014, 11:25:21
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 11-11-2014, 18:59:18
RE: Romet Komar 2350 '77 - dociox - 22-11-2014, 21:09:32
RE: Romet Komar 2350 '77 - Quake96 - 22-11-2014, 22:43:41
RE: Romet Komar 2350 '77 - dociox - 22-11-2014, 22:45:30
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 23-11-2014, 00:51:21
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 28-11-2014, 19:19:28
RE: Romet Komar 2350 '77 - Quake96 - 28-11-2014, 19:49:36
RE: Romet Komar 2350 '77 - Suwmiarka - 29-11-2014, 15:13:23
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 29-11-2014, 17:56:25
RE: Romet Komar 2350 '77 - romek - 07-12-2014, 19:43:34
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 07-12-2014, 20:40:41
RE: Romet Komar 2350 '77 - romek - 09-12-2014, 00:18:03
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 09-12-2014, 00:56:31
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 13-12-2014, 19:03:48
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 27-12-2014, 18:56:37
RE: Romet Komar 2350 '77 - romek - 27-12-2014, 19:05:22
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 27-12-2014, 20:10:33
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 06-01-2015, 19:12:30
RE: Romet Komar 2350 '77 - Malibu122 - 06-01-2015, 22:26:36
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 07-01-2015, 23:20:00
RE: Romet Komar 2350 '77 - Malibu122 - 08-01-2015, 17:39:33
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 16-01-2015, 20:39:48
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 17-02-2015, 00:40:55
RE: Romet Komar 2350 '77 - Malibu122 - 17-02-2015, 23:39:19
RE: Romet Komar 2350 '77 - sstasiek - 18-02-2015, 00:26:37
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 18-02-2015, 12:42:41
RE: Romet Komar 2350 '77 - Malibu122 - 18-02-2015, 16:45:15
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 18-02-2015, 17:57:49
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 20-02-2015 19:52:08
RE: Romet Komar 2350 '77 - romek - 20-02-2015, 20:23:05
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 20-02-2015, 21:04:59
RE: Romet Komar 2350 '77 - Przemi998 - 21-02-2015, 02:49:43
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 21-02-2015, 16:23:35
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 03-08-2015, 18:11:41
RE: Romet Komar 2350 '77 - Suwmiarka - 03-08-2015, 19:02:07
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 03-08-2015, 21:57:19
RE: Romet Komar 2350 '77 - Suwmiarka - 31-08-2015, 12:35:35
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 31-08-2015, 21:58:25
RE: Romet Komar 2350 '77 - pladzorr - 01-09-2015, 16:38:11
RE: Romet Komar 2350 '77 - knypas - 01-09-2015, 19:01:52
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 01-09-2015, 21:31:03
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 03-09-2016, 19:30:46
RE: Romet Komar 2350 '77 - romek - 17-04-2021, 13:47:10
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 23-04-2021, 21:36:48
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 06-08-2025, 17:08:51
RE: Romet Komar 2350 '77 - romek - 06-08-2025, 20:51:00
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 17-08-2025, 11:52:43
RE: Romet Komar 2350 '77 - MacRoial - 17-08-2025, 23:33:34
RE: Romet Komar 2350 '77 - romek - 18-08-2025, 08:43:27
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 23-08-2025, 20:15:10


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
26-06-2026 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 464
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
26-06-2026 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3144
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
26-06-2026 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 790
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 193
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 566
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 646
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34694
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 112
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 172
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 494
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5232
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 193
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 397
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 415
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 870

Reklama