Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Romet 100 by komarinho
Autor Wiadomość
komarinho Offline
długodystansowiec
*


Liczba postów: 552
Imię: Paweł
Skąd: Sanok/Kraków
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #106
RE: Romet 100 by komarinho
Wątek komara trochę zaspany. Cóż okres zimowy, komar stoi tylko pod prześcieradłem. Tęsknie trochę za jazdą wiec postanowiłem coś napisać. Otóż poprzedni sezon był dla komara przełomowy. Jeździłem nim tego sezonu najwięcej. Najwięcej też przy komarze się działo. Pogrzebałem trochę i krótko wymieniając wpadły proszkowo malowane na czarno elementy takie jak: półka przedniego zawieszenia, stopki centralne, osłony gaźnika, tylne mocowanie siedzenia, osłona łańcucha.. wpadły duperele filterek paliwa, ocynkowane cięgno przedniego hamulca, ładniejszy klosz i guma przedniej lampy. Zrobiłem tylne hamulce tj : nowy drut hamulca, szczęki, rozpierak. Zregenerowane przednie zawieszenie, pospawana półka wahacza, zniwelowany luz na główce ramy, nowe śruby kierownicy, nakrętka główki, ładna chromowana Wink Złapałem parę razy kapcia, w tym jednego w trasie Big Grin Doprowadziłem do porządku manetki, przepolerowałem drobne elementy aluminiowe. Komar dostał porządne lusterko. Ogólnie służył mi niezawodnie i jestem strasznie dumny myśląc sobie że nie muszę mieć skutera, ani nic nowoczesnego. Fajnie że taki sędziwy komarek wystarcza i daje rady żeby codziennie robić nim 30km. Codziennie. Świeżych zdjęć nie mam, ale jest parę z wakacji, więc się podzielę Big Grin przed nowym sezonem co muszę zrobić to hamulec tym razem przedni. Znów szczęki z rozpieraczem, i nowa linka hamulca. Planuję zacząć jeździć na lepszym oleju do mieszanki, tym czerwonym z orlenu i robić go w bogatszym stosunku. Ogólnie odkąd jeżdżę komarkiem wypaliłem 2l oleju do mieszanki, więc trochę km wpadło Wink Poza tym może parę części w końcu trafi do ocynku. Detale Tongue Łapcie, komentujcie, sugerujcie.










Mój Romet 100
Mój Romet Ogar 200
Moja MZ ETZ 150
15-02-2015 14:31:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet 100 by komarinho - komarinho - 14-08-2012, 18:44:32
RE: Romet 100 by komarinho - Romet_Pegaz - 14-08-2012, 19:38:25
RE: Romet 100 by komarinho - mati123307 - 14-08-2012, 20:05:46
RE: Romet 100 by komarinho - kadetmen - 14-08-2012, 20:14:02
RE: Romet 100 by komarinho - Zing - 14-08-2012, 20:27:02
RE: Romet 100 by komarinho - Marvin2010 - 14-08-2012, 20:45:14
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 14-08-2012, 21:12:34
RE: Romet 100 by komarinho - Semmao - 14-08-2012, 21:40:53
RE: Romet 100 by komarinho - MichalSR50 - 14-08-2012, 22:01:43
RE: Romet 100 by komarinho - michax - 14-08-2012, 22:20:24
RE: Romet 100 by komarinho - Przemi998 - 14-08-2012, 22:33:05
RE: Romet 100 by komarinho - arecki16 - 14-08-2012, 22:49:56
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 14-08-2012, 22:50:34
RE: Romet 100 by komarinho - bajbukaj - 14-08-2012, 23:13:39
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 14-08-2012, 23:21:01
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 25-08-2012, 16:11:16
RE: Romet 100 by komarinho - Kolo4x4 - 22-09-2012, 08:58:27
RE: Romet 100 by komarinho - kw112 - 22-09-2012, 09:07:18
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 22-09-2012, 19:20:15
RE: Romet 100 by komarinho - Norbi96 - 22-09-2012, 19:28:54
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 22-09-2012, 19:31:04
RE: Romet 100 by komarinho - Barto5050 - 22-09-2012, 20:12:51
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 22-09-2012, 23:42:01
RE: Romet 100 by komarinho - arevo - 22-09-2012, 23:54:07
RE: Romet 100 by komarinho - Błażej - 23-09-2012, 00:07:17
RE: Romet 100 by komarinho - Przemi998 - 22-09-2012, 23:56:45
RE: Romet 100 by komarinho - MateuszR - 23-09-2012, 11:42:09
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 23-09-2012, 18:59:51
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 23-09-2012, 20:04:20
RE: Romet 100 by komarinho - arasszymaras - 23-09-2012, 20:52:42
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 23-09-2012, 23:15:34
RE: Romet 100 by komarinho - Błażej - 23-09-2012, 23:26:09
RE: Romet 100 by komarinho - arevo - 23-09-2012, 23:31:26
RE: Romet 100 by komarinho - Błażej - 24-09-2012, 15:57:21
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 24-09-2012, 16:10:51
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 24-09-2012, 19:18:32
RE: Romet 100 by komarinho - krzychu999 - 24-09-2012, 19:35:00
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 25-05-2013, 20:09:19
RE: Romet 100 by komarinho - hunterR - 25-05-2013, 20:15:09
RE: Romet 100 by komarinho - MrF4k - 25-05-2013, 21:04:34
RE: Romet 100 by komarinho - Barto5050 - 25-05-2013, 22:50:10
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 26-05-2013, 10:38:38
RE: Romet 100 by komarinho - alek736 - 26-05-2013, 10:56:10
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 26-05-2013, 14:03:51
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 26-05-2013, 20:08:35
RE: Romet 100 by komarinho - Błażej - 27-05-2013, 17:58:10
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 27-05-2013, 18:18:40
RE: Romet 100 by komarinho - MrF4k - 27-05-2013, 20:06:05
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 27-05-2013, 20:18:26
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 15-06-2013, 18:04:30
RE: Romet 100 by komarinho - Barto5050 - 15-06-2013, 18:22:07
RE: Romet 100 by komarinho - Kolo4x4 - 15-06-2013, 21:58:32
RE: Romet 100 by komarinho - alek736 - 15-06-2013, 23:44:45
RE: Romet 100 by komarinho - Błażej - 16-06-2013, 00:38:03
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 16-06-2013, 12:11:53
RE: Romet 100 by komarinho - Dawid.xD - 16-06-2013, 18:17:09
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 16-06-2013, 19:00:07
RE: Romet 100 by komarinho - Małolat - 23-06-2013, 09:49:43
RE: Romet 100 by komarinho - Dawid.xD - 24-06-2013, 19:39:44
RE: Romet 100 by komarinho - Pompuś - 25-06-2013, 16:12:48
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 25-06-2013, 18:10:41
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 14-07-2013, 14:52:04
RE: Romet 100 by komarinho - sebon30 - 30-07-2013, 16:10:54
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 11-08-2013, 00:29:38
RE: Romet 100 by komarinho - Barto5050 - 11-08-2013, 00:34:13
RE: Romet 100 by komarinho - alek736 - 11-08-2013, 00:35:33
RE: Romet 100 by komarinho - MrF4k - 11-08-2013, 10:48:24
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 11-08-2013, 12:45:07
RE: Romet 100 by komarinho - sebon30 - 11-08-2013, 13:09:26
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 11-08-2013, 14:05:21
RE: Romet 100 by komarinho - Barto5050 - 11-08-2013, 14:07:44
RE: Romet 100 by komarinho - Amanssy - 11-08-2013, 13:15:24
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 11-08-2013, 14:12:48
RE: Romet 100 by komarinho - alek736 - 11-08-2013, 14:16:22
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 11-08-2013, 14:20:00
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 17-08-2013, 18:45:13
RE: Romet 100 by komarinho - Winiar 93 - 17-08-2013, 19:02:14
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 17-08-2013, 19:06:56
RE: Romet 100 by komarinho - Winiar 93 - 17-08-2013, 19:10:58
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 17-08-2013, 19:15:37
RE: Romet 100 by komarinho - romeciak - 17-08-2013, 20:17:47
RE: Romet 100 by komarinho - Pompuś - 19-08-2013, 20:45:59
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 16-10-2013, 22:07:28
RE: Romet 100 by komarinho - Pompuś - 16-10-2013, 22:10:21
RE: Romet 100 by komarinho - alek736 - 16-10-2013, 22:11:46
RE: Romet 100 by komarinho - Barto5050 - 16-10-2013, 22:16:40
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 16-10-2013, 22:18:03
RE: Romet 100 by komarinho - Dawid.xD - 16-10-2013, 22:25:08
RE: Romet 100 by komarinho - theogarowiec - 16-10-2013, 22:27:07
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 16-10-2013, 22:33:08
RE: Romet 100 by komarinho - Barto5050 - 16-10-2013, 22:39:08
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 16-10-2013, 23:23:16
RE: Romet 100 by komarinho - Latos - 08-12-2013, 21:51:01
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 05-01-2014, 14:31:10
RE: Romet 100 by komarinho - alek736 - 05-01-2014, 15:52:07
RE: Romet 100 by komarinho - Darek1 - 05-01-2014, 16:02:37
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 01-06-2014, 13:34:29
RE: Romet 100 by komarinho - Barto5050 - 02-06-2014, 20:13:37
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 02-06-2014, 20:18:07
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 26-06-2014, 12:51:19
RE: Romet 100 by komarinho - Barto5050 - 26-06-2014, 12:58:18
RE: Romet 100 by komarinho - Dawid.xD - 26-06-2014, 14:13:29
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 26-06-2014, 14:19:35
RE: Romet 100 by komarinho - Dawid.xD - 26-06-2014, 14:29:18
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 26-06-2014, 16:13:57
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 15-02-2015 14:31:16
RE: Romet 100 by komarinho - TobsoneQ - 15-02-2015, 15:22:38
RE: Romet 100 by komarinho - Rafalnapony - 15-02-2015, 15:24:44
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 15-02-2015, 16:39:20
RE: Romet 100 by komarinho - Błażej - 11-04-2015, 22:48:38
RE: Romet 100 by komarinho - Rafku - 15-02-2015, 16:50:42
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 15-02-2015, 16:52:14
RE: Romet 100 by komarinho - Barto5050 - 15-02-2015, 20:19:20
RE: Romet 100 by komarinho - romek - 15-02-2015, 20:40:15
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 15-02-2015, 23:44:41
RE: Romet 100 by komarinho - amin - 15-02-2015, 23:50:32
RE: Romet 100 by komarinho - Chmielu17 - 16-02-2015, 00:00:05
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 11-04-2015, 17:17:11
RE: Romet 100 by komarinho - Barto5050 - 11-04-2015, 21:32:38
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 11-04-2015, 22:43:58
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 11-04-2015, 23:03:18
RE: Romet 100 by komarinho - Błażej - 12-04-2015, 08:55:36
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 12-04-2015, 13:16:19
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 14-04-2015, 18:10:35
RE: Romet 100 by komarinho - Rafku - 14-04-2015, 19:28:44
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 14-04-2015, 20:40:13
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 17-05-2015, 13:46:27
RE: Romet 100 by komarinho - romek - 17-05-2015, 16:05:59
RE: Romet 100 by komarinho - Malibu122 - 17-05-2015, 17:16:26
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 17-05-2015, 17:53:28
RE: Romet 100 by komarinho - romek - 06-02-2016, 22:14:03
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 23-02-2016, 21:30:31
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 08-03-2016, 23:11:46
RE: Romet 100 by komarinho - bujak96 - 08-03-2016, 23:14:38
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 08-03-2016, 23:23:45
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 23-06-2022, 10:15:44


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Dzisiaj 10:19:03
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 214
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 103
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 334
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 196
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 238
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 492
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 177
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6337
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19835
Romet Romka - 50-T-1 '82r...
Ostatni post: romek
17-06-2026 20:12:55
» Odpowiedzi: 212
» Wyświetleń: 96700
Dwie jawki Mustang - okaz...
Ostatni post: usertm
17-06-2026 19:53:12
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 418
Plastiki
Ostatni post: Grzeszek
17-06-2026 12:08:19
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 246
Uszczelka pod głowicę
Ostatni post: mr.torwald@gmail.com
17-06-2026 11:02:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 303
Czy stomilki dadzą radę?
Ostatni post: romek
16-06-2026 22:22:06
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 188
Czy do silnika dwusuwoweg...
Ostatni post: Bob_Harley
16-06-2026 15:14:57
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 4468

Reklama