Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Oszust forumowy
Autor Wiadomość
Damian4570 Offline
Zaawansowany hardware'owiec
*


Liczba postów: 1,305
Imię: Damian
Skąd: Strzelce Kraj
Pojazd: Romet Kadet
Post: #140
RE: Oszust forumowy
(13-02-2015 01:07:07)Barto5050 napisał(a):  Ja zgłosiłem to ogłoszenie i również zrobiłem mały test . Jak widać nasz Oszust nie zgadza się na takie układy :F



Hahahahaha - padłem i nie wstaje xD Co? Jaki krętacz: "....w paczce niestety nie było już dokumentów..." Niestety, ale krętacz dalej będzie działał, jeśli ma na to ciche przyzwolenie rodziców, dalej będzie oszukiwał. Nigdy nie będzie uczciwy, nie będzie uczciwie zarabiał, skoro nie wyciąga wniosków ze swojego postępowania. Żałosne. Pogratulować rodzicom synusia ok



13-02-2015 01:30:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 3 użytkowników postawiło piwo Damian4570 za ten post.
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Oszust forumowy - joozek - 26-01-2015, 23:56:02
RE: Oszust forumowy - gregorian2008 - 27-01-2015, 00:01:54
RE: Oszust forumowy - albinos176 - 27-01-2015, 00:05:06
RE: Oszust forumowy - joozek - 27-01-2015, 00:06:09
RE: Oszust forumowy - simi81 - 27-01-2015, 00:07:28
RE: Oszust forumowy - gregorian2008 - 27-01-2015, 00:08:25
RE: Oszust forumowy - Blusik - 27-01-2015, 00:10:14
RE: Oszust forumowy - joozek - 27-01-2015, 00:11:57
RE: Oszust forumowy - Blusik - 27-01-2015, 00:14:28
RE: Oszust forumowy - jurek_j - 27-01-2015, 00:15:11
RE: Oszust forumowy - Blusik - 27-01-2015, 00:16:48
RE: Oszust forumowy - simi81 - 27-01-2015, 00:17:15
RE: Oszust forumowy - gregorian2008 - 27-01-2015, 00:17:37
RE: Oszust forumowy - nie_mientki - 27-01-2015, 00:37:54
RE: Oszust forumowy - joozek - 27-01-2015, 00:42:46
RE: Oszust forumowy - Blusik - 27-01-2015, 00:18:16
RE: Oszust forumowy - Damian4570 - 27-01-2015, 00:22:10
RE: Oszust forumowy - dociox - 27-01-2015, 00:31:44
RE: Oszust forumowy - Przemi998 - 27-01-2015, 00:33:02
RE: Oszust forumowy - kw112 - 27-01-2015, 00:34:29
RE: Oszust forumowy - gregorian2008 - 27-01-2015, 00:36:20
RE: Oszust forumowy - gregorian2008 - 27-01-2015, 00:40:12
RE: Oszust forumowy - nie_mientki - 27-01-2015, 00:43:49
RE: Oszust forumowy - stqc - 27-01-2015, 00:48:08
RE: Oszust forumowy - gregorian2008 - 27-01-2015, 00:48:54
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 27-01-2015, 00:49:06
RE: Oszust forumowy - jurek_j - 27-01-2015, 00:51:11
RE: Oszust forumowy - simi81 - 27-01-2015, 00:55:00
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 27-01-2015, 01:00:29
RE: Oszust forumowy - stqc - 27-01-2015, 01:04:45
RE: Oszust forumowy - dociox - 27-01-2015, 01:07:06
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 27-01-2015, 01:15:00
RE: Oszust forumowy - albinos176 - 27-01-2015, 01:22:02
RE: Oszust forumowy - dociox - 27-01-2015, 01:28:25
RE: Oszust forumowy - 175mateusz - 27-01-2015, 01:32:08
RE: Oszust forumowy - dociox - 27-01-2015, 01:37:01
RE: Oszust forumowy - 175mateusz - 27-01-2015, 01:40:23
RE: Oszust forumowy - dociox - 27-01-2015, 01:44:25
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 27-01-2015, 01:44:30
RE: Oszust forumowy - Wojtek3362 - 27-01-2015, 01:45:22
RE: Oszust forumowy - dociox - 27-01-2015, 01:45:33
RE: Oszust forumowy - nie_mientki - 27-01-2015, 01:47:34
RE: Oszust forumowy - dociox - 27-01-2015, 01:49:55
RE: Oszust forumowy - gregorian2008 - 27-01-2015, 01:54:27
RE: Oszust forumowy - rumun - 27-01-2015, 01:56:13
RE: Oszust forumowy - dociox - 27-01-2015, 02:07:42
Odp: RE: Oszust forumowy - Damian4570 - 27-01-2015, 02:14:29
RE: Oszust forumowy - Wojtek3362 - 27-01-2015, 10:16:59
RE: Oszust forumowy - kalisz98 - 27-01-2015, 10:26:28
RE: Oszust forumowy - simi81 - 27-01-2015, 02:22:44
RE: Oszust forumowy - Tomasso94 - 27-01-2015, 03:10:25
Odp: Oszust forumowy - xsaman - 27-01-2015, 09:39:31
RE: Oszust forumowy - Łuki - 27-01-2015, 11:23:27
RE: Oszust forumowy - Pompuś - 27-01-2015, 11:47:35
RE: Oszust forumowy - Djproject - 27-01-2015, 11:54:45
RE: Oszust forumowy - lovelo - 27-01-2015, 12:23:18
RE: Oszust forumowy - BartuS - 27-01-2015, 12:42:18
RE: Oszust forumowy - Pompuś - 27-01-2015, 13:05:32
RE: Oszust forumowy - Rafku - 27-01-2015, 13:19:13
RE: Oszust forumowy - dociox - 27-01-2015, 14:57:52
RE: Oszust forumowy - Pompuś - 27-01-2015, 15:06:23
RE: Oszust forumowy - Rafku - 27-01-2015, 16:05:19
RE: Oszust forumowy - dociox - 27-01-2015, 15:15:20
RE: Oszust forumowy - dawidbarganski - 27-01-2015, 16:21:42
RE: Oszust forumowy - raterro - 27-01-2015, 17:18:46
RE: Oszust forumowy - Vladimir - 27-01-2015, 17:37:13
RE: Oszust forumowy - Norbi - 27-01-2015, 18:32:36
RE: Oszust forumowy - nie_mientki - 27-01-2015, 18:36:46
RE: Oszust forumowy - PawełBike - 27-01-2015, 19:00:52
RE: Oszust forumowy - nie_mientki - 27-01-2015, 19:32:24
RE: Oszust forumowy - joozek - 27-01-2015, 20:25:00
RE: Oszust forumowy - Aleks041 - 27-01-2015, 20:34:48
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 27-01-2015, 20:39:04
RE: Oszust forumowy - przemcio - 27-01-2015, 20:46:13
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 27-01-2015, 20:48:11
RE: Oszust forumowy - nie_mientki - 27-01-2015, 20:49:09
RE: Oszust forumowy - Vladimir - 27-01-2015, 20:57:57
RE: Oszust forumowy - stqc - 27-01-2015, 21:16:49
RE: Oszust forumowy - Bartosz. - 27-01-2015, 22:07:34
RE: Oszust forumowy - Bartek - 27-01-2015, 22:09:59
RE: Oszust forumowy - mateusz5625 - 27-01-2015, 23:28:13
RE: Oszust forumowy - joozek - 28-01-2015, 00:57:04
RE: Oszust forumowy - Blusik - 28-01-2015, 01:05:25
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 28-01-2015, 01:05:32
RE: Oszust forumowy - joozek - 28-01-2015, 01:35:36
RE: Oszust forumowy - Blusik - 28-01-2015, 01:08:42
RE: Oszust forumowy - Damian4570 - 28-01-2015, 01:24:27
RE: Oszust forumowy - oldtimery - 28-01-2015, 10:23:23
RE: Oszust forumowy - jurek_j - 28-01-2015, 11:50:14
RE: Oszust forumowy - amin - 28-01-2015, 11:52:03
RE: Oszust forumowy - CapitanSketch - 28-01-2015, 17:58:26
RE: Oszust forumowy - TheNight - 28-01-2015, 18:09:05
RE: Oszust forumowy - joozek - 28-01-2015, 18:42:49
RE: Oszust forumowy - jackjazz - 28-01-2015, 18:45:39
RE: Oszust forumowy - 175mateusz - 28-01-2015, 19:30:44
RE: Oszust forumowy - nie_mientki - 28-01-2015, 19:33:20
RE: Oszust forumowy - joozek - 28-01-2015, 20:19:35
RE: Oszust forumowy - jurek_j - 28-01-2015, 20:20:46
RE: Oszust forumowy - Hardy - 29-01-2015, 19:45:00
RE: Oszust forumowy - joozek - 28-01-2015, 20:24:07
RE: Oszust forumowy - nie_mientki - 28-01-2015, 20:39:09
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 29-01-2015, 17:03:27
RE: Oszust forumowy - romet200 - 29-01-2015, 22:55:40
RE: Oszust forumowy - 175mateusz - 30-01-2015, 16:05:43
RE: Oszust forumowy - Bartek - 30-01-2015, 21:24:30
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 31-01-2015, 02:10:44
RE: Oszust forumowy - oldtimery - 31-01-2015, 10:47:53
RE: Oszust forumowy - 175mateusz - 31-01-2015, 11:04:39
RE: Oszust forumowy - oldtimery - 31-01-2015, 11:28:40
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 31-01-2015, 13:21:27
RE: Oszust forumowy - wojtekr35 - 31-01-2015, 13:42:26
RE: Oszust forumowy - joozek - 31-01-2015, 16:21:24
RE: Oszust forumowy - amin - 31-01-2015, 16:24:50
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 31-01-2015, 16:32:36
RE: Oszust forumowy - Bartek - 31-01-2015, 17:43:41
RE: Oszust forumowy - wojtekr35 - 31-01-2015, 19:24:30
RE: Oszust forumowy - Emikel - 31-01-2015, 22:22:48
RE: Oszust forumowy - Rafalnapony - 01-02-2015, 02:02:08
RE: Oszust forumowy - Kanilox - 01-02-2015, 02:26:22
RE: Oszust forumowy - Blusik - 01-02-2015, 21:42:17
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 01-02-2015, 22:19:30
RE: Oszust forumowy - Tomasso94 - 01-02-2015, 22:50:44
RE: Oszust forumowy - 175mateusz - 11-02-2015, 10:25:41
RE: Oszust forumowy - Motorowerzystka - 11-02-2015, 12:53:21
RE: Oszust forumowy - Suwmiarka - 11-02-2015, 14:24:48
RE: Oszust forumowy - 175mateusz - 11-02-2015, 15:47:05
RE: Oszust forumowy - jurek_j - 12-02-2015, 19:43:21
RE: Oszust forumowy - Hardy - 12-02-2015, 20:09:17
RE: Oszust forumowy - Magister - 12-02-2015, 20:14:01
RE: Oszust forumowy - wojtekr35 - 12-02-2015, 20:20:18
RE: Oszust forumowy - Tomasz-pr110 - 12-02-2015, 21:50:05
RE: Oszust forumowy - MrF4k - 13-02-2015, 00:01:39
RE: Oszust forumowy - amin - 13-02-2015, 00:04:47
RE: Oszust forumowy - 175mateusz - 13-02-2015, 00:15:55
RE: Oszust forumowy - Adi - 13-02-2015, 00:32:59
RE: Oszust forumowy - dlugiLBN - 13-02-2015, 01:02:50
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 13-02-2015, 01:07:07
RE: Oszust forumowy - kubu355 - 13-02-2015, 01:08:59
RE: Oszust forumowy - Blusik - 13-02-2015, 01:23:58
RE: Oszust forumowy - Damian4570 - 13-02-2015 01:30:23
RE: Oszust forumowy - Blusik - 13-02-2015, 02:06:01
RE: Oszust forumowy - 175mateusz - 13-02-2015, 10:25:50
RE: Oszust forumowy - Pompuś - 13-02-2015, 12:13:43
RE: Oszust forumowy - Suwmiarka - 14-02-2015, 18:36:44
RE: Oszust forumowy - Pompuś - 17-02-2015, 20:07:45
RE: Oszust forumowy - Tomasz-pr110 - 17-02-2015, 20:26:20
RE: Oszust forumowy - bartoszek5k - 17-02-2015, 20:27:56
RE: Oszust forumowy - Pompuś - 17-02-2015, 20:29:31
RE: Oszust forumowy - bartoszek5k - 17-02-2015, 20:34:22
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 10-05-2015, 17:12:05
RE: Oszust forumowy - Emikel - 10-05-2015, 17:20:29
RE: Oszust forumowy - dawid639 - 10-05-2015, 17:26:07
RE: Oszust forumowy - Emikel - 10-05-2015, 19:43:18
RE: Oszust forumowy - 175mateusz - 10-05-2015, 21:37:14
RE: Oszust forumowy - joozek - 10-05-2015, 21:48:26
RE: Oszust forumowy - KubaBDG - 10-05-2015, 22:54:41
RE: Oszust forumowy - 175mateusz - 10-05-2015, 23:04:22
RE: Oszust forumowy - 175mateusz - 11-05-2015, 00:08:52
RE: Oszust forumowy - hvil - 11-05-2015, 10:41:16
RE: Oszust forumowy - bartoszek5k - 12-05-2015, 01:11:10
Odp: Oszust forumowy - KeiSangi - 12-05-2015, 07:46:27
RE: Oszust forumowy - hvil - 12-05-2015, 09:44:45
RE: Oszust forumowy - romek - 12-05-2015, 10:41:16
RE: Oszust forumowy - nie_mientki - 17-01-2016, 01:08:28
RE: Oszust forumowy - JGNZM - 20-01-2016, 16:55:44
RE: Oszust forumowy - Mefju089 - 20-01-2016, 18:13:37
RE: Oszust forumowy - Jaro5 - 20-01-2016, 19:36:57
RE: Oszust forumowy - Supryk - 20-01-2016, 22:56:06
RE: Oszust forumowy - 175mateusz - 20-01-2016, 19:25:44
RE: Oszust forumowy - Kanilox - 20-01-2016, 19:33:15
RE: Oszust forumowy - JGNZM - 20-01-2016, 19:43:19
RE: Oszust forumowy - tipowg - 20-01-2016, 20:26:09
RE: Oszust forumowy - Tomasso94 - 20-01-2016, 21:45:31
RE: Oszust forumowy - JGNZM - 20-01-2016, 22:05:00
RE: Oszust forumowy - Tomasso94 - 20-01-2016, 22:14:13
RE: Oszust forumowy - Jaro5 - 20-01-2016, 22:52:46
RE: Oszust forumowy - xsaman - 20-01-2016, 22:38:52
RE: Oszust forumowy - Kanilox - 20-01-2016, 23:26:15
RE: Oszust forumowy - xsaman - 20-01-2016, 23:35:04
RE: Oszust forumowy - JGNZM - 21-01-2016, 00:42:46
RE: Oszust forumowy - Jaro5 - 21-01-2016, 00:53:04
RE: Oszust forumowy - JGNZM - 21-01-2016, 00:56:43
RE: Oszust forumowy - nie_mientki - 21-01-2016, 00:58:00
RE: Oszust forumowy - JGNZM - 21-01-2016, 01:03:48
RE: Oszust forumowy - Jaro5 - 21-01-2016, 01:15:25
RE: Oszust forumowy - JGNZM - 21-01-2016, 01:23:26
RE: Oszust forumowy - xsaman - 21-01-2016, 01:28:01
RE: Oszust forumowy - fosa - 21-01-2016, 01:29:54
RE: Oszust forumowy - JGNZM - 21-01-2016, 01:39:02
RE: Oszust forumowy - Jaro5 - 21-01-2016, 01:43:35
RE: Oszust forumowy - fosa - 21-01-2016, 01:47:35
RE: Oszust forumowy - JGNZM - 21-01-2016, 02:26:21
RE: Oszust forumowy - Przemi998 - 21-01-2016, 02:37:36
RE: Oszust forumowy - JGNZM - 21-01-2016, 02:43:30
RE: Oszust forumowy - Mariusz - 26-02-2016, 09:23:53
RE: Oszust forumowy - Drabian12 - 28-12-2016, 20:11:40
RE: Oszust forumowy - pajak - 28-12-2016, 20:30:15
RE: Oszust forumowy - Drabian12 - 28-12-2016, 20:49:35
RE: Oszust forumowy - pajak - 28-12-2016, 21:08:36
RE: Oszust forumowy - Drabian12 - 28-12-2016, 21:13:43
RE: Oszust forumowy - JGNZM - 26-02-2017, 16:07:00
RE: Oszust forumowy - MikiCGD - 03-09-2019, 02:01:55


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Wczoraj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 370
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3131
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Wczoraj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 776
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 172
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 546
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 606
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34654
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 99
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 159
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 447
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5230
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 189
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 383
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 398
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 820

Reklama