Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Oszust forumowy
Autor Wiadomość
oldtimery Offline
Nowy
*


Liczba postów: 49
Imię: Łukasz
Skąd: Chęciny
Pojazd: Romet Komar
Post: #88
RE: Oszust forumowy
Panowie proponuje założyć osobny dział na głównej UWAGA OSZUST i podawać nicki oszustów (z forum / allegro / olx). Nie może być tak, że jeden sprzedaje coś i chce by kupujący był zadowolony i cieszył się z zakupu. A drugi ma w h..ju drugiego i znalazł sobie sposób na zarabianie oszukując ludzi. Jakim debilem trzeba być żeby tak robić...

Jak zauważyliście ja dość dużo mam do sprzedaży części, ale jak coś sprzedaję to nawet po zakupie proszę o info czy dotarła paczka? Czy się wszystko zgadza? Czy nic się nie uszkodziło? Jeśli coś było by nie tak to proponuję zwrot na mój koszt, żeby tylko postąpić uczciwie i honorowo.

Jak widzę takiego GNOJA to aż mnie skręca, że nikt go uczciwości nie nauczył. O honorze nie wspomnę....

MASAKRA!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-01-2015 10:24:44 przez oldtimery.)
28-01-2015 10:23:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 1 osoba postawiła piwo oldtimery za ten post.
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Oszust forumowy - joozek - 26-01-2015, 23:56:02
RE: Oszust forumowy - gregorian2008 - 27-01-2015, 00:01:54
RE: Oszust forumowy - albinos176 - 27-01-2015, 00:05:06
RE: Oszust forumowy - joozek - 27-01-2015, 00:06:09
RE: Oszust forumowy - simi81 - 27-01-2015, 00:07:28
RE: Oszust forumowy - gregorian2008 - 27-01-2015, 00:08:25
RE: Oszust forumowy - Blusik - 27-01-2015, 00:10:14
RE: Oszust forumowy - joozek - 27-01-2015, 00:11:57
RE: Oszust forumowy - Blusik - 27-01-2015, 00:14:28
RE: Oszust forumowy - jurek_j - 27-01-2015, 00:15:11
RE: Oszust forumowy - Blusik - 27-01-2015, 00:16:48
RE: Oszust forumowy - simi81 - 27-01-2015, 00:17:15
RE: Oszust forumowy - gregorian2008 - 27-01-2015, 00:17:37
RE: Oszust forumowy - nie_mientki - 27-01-2015, 00:37:54
RE: Oszust forumowy - joozek - 27-01-2015, 00:42:46
RE: Oszust forumowy - Blusik - 27-01-2015, 00:18:16
RE: Oszust forumowy - Damian4570 - 27-01-2015, 00:22:10
RE: Oszust forumowy - dociox - 27-01-2015, 00:31:44
RE: Oszust forumowy - Przemi998 - 27-01-2015, 00:33:02
RE: Oszust forumowy - kw112 - 27-01-2015, 00:34:29
RE: Oszust forumowy - gregorian2008 - 27-01-2015, 00:36:20
RE: Oszust forumowy - gregorian2008 - 27-01-2015, 00:40:12
RE: Oszust forumowy - nie_mientki - 27-01-2015, 00:43:49
RE: Oszust forumowy - stqc - 27-01-2015, 00:48:08
RE: Oszust forumowy - gregorian2008 - 27-01-2015, 00:48:54
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 27-01-2015, 00:49:06
RE: Oszust forumowy - jurek_j - 27-01-2015, 00:51:11
RE: Oszust forumowy - simi81 - 27-01-2015, 00:55:00
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 27-01-2015, 01:00:29
RE: Oszust forumowy - stqc - 27-01-2015, 01:04:45
RE: Oszust forumowy - dociox - 27-01-2015, 01:07:06
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 27-01-2015, 01:15:00
RE: Oszust forumowy - albinos176 - 27-01-2015, 01:22:02
RE: Oszust forumowy - dociox - 27-01-2015, 01:28:25
RE: Oszust forumowy - 175mateusz - 27-01-2015, 01:32:08
RE: Oszust forumowy - dociox - 27-01-2015, 01:37:01
RE: Oszust forumowy - 175mateusz - 27-01-2015, 01:40:23
RE: Oszust forumowy - dociox - 27-01-2015, 01:44:25
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 27-01-2015, 01:44:30
RE: Oszust forumowy - Wojtek3362 - 27-01-2015, 01:45:22
RE: Oszust forumowy - dociox - 27-01-2015, 01:45:33
RE: Oszust forumowy - nie_mientki - 27-01-2015, 01:47:34
RE: Oszust forumowy - dociox - 27-01-2015, 01:49:55
RE: Oszust forumowy - gregorian2008 - 27-01-2015, 01:54:27
RE: Oszust forumowy - rumun - 27-01-2015, 01:56:13
RE: Oszust forumowy - dociox - 27-01-2015, 02:07:42
Odp: RE: Oszust forumowy - Damian4570 - 27-01-2015, 02:14:29
RE: Oszust forumowy - Wojtek3362 - 27-01-2015, 10:16:59
RE: Oszust forumowy - kalisz98 - 27-01-2015, 10:26:28
RE: Oszust forumowy - simi81 - 27-01-2015, 02:22:44
RE: Oszust forumowy - Tomasso94 - 27-01-2015, 03:10:25
Odp: Oszust forumowy - xsaman - 27-01-2015, 09:39:31
RE: Oszust forumowy - Łuki - 27-01-2015, 11:23:27
RE: Oszust forumowy - Pompuś - 27-01-2015, 11:47:35
RE: Oszust forumowy - Djproject - 27-01-2015, 11:54:45
RE: Oszust forumowy - lovelo - 27-01-2015, 12:23:18
RE: Oszust forumowy - BartuS - 27-01-2015, 12:42:18
RE: Oszust forumowy - Pompuś - 27-01-2015, 13:05:32
RE: Oszust forumowy - Rafku - 27-01-2015, 13:19:13
RE: Oszust forumowy - dociox - 27-01-2015, 14:57:52
RE: Oszust forumowy - Pompuś - 27-01-2015, 15:06:23
RE: Oszust forumowy - Rafku - 27-01-2015, 16:05:19
RE: Oszust forumowy - dociox - 27-01-2015, 15:15:20
RE: Oszust forumowy - dawidbarganski - 27-01-2015, 16:21:42
RE: Oszust forumowy - raterro - 27-01-2015, 17:18:46
RE: Oszust forumowy - Vladimir - 27-01-2015, 17:37:13
RE: Oszust forumowy - Norbi - 27-01-2015, 18:32:36
RE: Oszust forumowy - nie_mientki - 27-01-2015, 18:36:46
RE: Oszust forumowy - PawełBike - 27-01-2015, 19:00:52
RE: Oszust forumowy - nie_mientki - 27-01-2015, 19:32:24
RE: Oszust forumowy - joozek - 27-01-2015, 20:25:00
RE: Oszust forumowy - Aleks041 - 27-01-2015, 20:34:48
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 27-01-2015, 20:39:04
RE: Oszust forumowy - przemcio - 27-01-2015, 20:46:13
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 27-01-2015, 20:48:11
RE: Oszust forumowy - nie_mientki - 27-01-2015, 20:49:09
RE: Oszust forumowy - Vladimir - 27-01-2015, 20:57:57
RE: Oszust forumowy - stqc - 27-01-2015, 21:16:49
RE: Oszust forumowy - Bartosz. - 27-01-2015, 22:07:34
RE: Oszust forumowy - Bartek - 27-01-2015, 22:09:59
RE: Oszust forumowy - mateusz5625 - 27-01-2015, 23:28:13
RE: Oszust forumowy - joozek - 28-01-2015, 00:57:04
RE: Oszust forumowy - Blusik - 28-01-2015, 01:05:25
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 28-01-2015, 01:05:32
RE: Oszust forumowy - joozek - 28-01-2015, 01:35:36
RE: Oszust forumowy - Blusik - 28-01-2015, 01:08:42
RE: Oszust forumowy - Damian4570 - 28-01-2015, 01:24:27
RE: Oszust forumowy - oldtimery - 28-01-2015 10:23:23
RE: Oszust forumowy - jurek_j - 28-01-2015, 11:50:14
RE: Oszust forumowy - amin - 28-01-2015, 11:52:03
RE: Oszust forumowy - CapitanSketch - 28-01-2015, 17:58:26
RE: Oszust forumowy - TheNight - 28-01-2015, 18:09:05
RE: Oszust forumowy - joozek - 28-01-2015, 18:42:49
RE: Oszust forumowy - jackjazz - 28-01-2015, 18:45:39
RE: Oszust forumowy - 175mateusz - 28-01-2015, 19:30:44
RE: Oszust forumowy - nie_mientki - 28-01-2015, 19:33:20
RE: Oszust forumowy - joozek - 28-01-2015, 20:19:35
RE: Oszust forumowy - jurek_j - 28-01-2015, 20:20:46
RE: Oszust forumowy - Hardy - 29-01-2015, 19:45:00
RE: Oszust forumowy - joozek - 28-01-2015, 20:24:07
RE: Oszust forumowy - nie_mientki - 28-01-2015, 20:39:09
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 29-01-2015, 17:03:27
RE: Oszust forumowy - romet200 - 29-01-2015, 22:55:40
RE: Oszust forumowy - 175mateusz - 30-01-2015, 16:05:43
RE: Oszust forumowy - Bartek - 30-01-2015, 21:24:30
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 31-01-2015, 02:10:44
RE: Oszust forumowy - oldtimery - 31-01-2015, 10:47:53
RE: Oszust forumowy - 175mateusz - 31-01-2015, 11:04:39
RE: Oszust forumowy - oldtimery - 31-01-2015, 11:28:40
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 31-01-2015, 13:21:27
RE: Oszust forumowy - wojtekr35 - 31-01-2015, 13:42:26
RE: Oszust forumowy - joozek - 31-01-2015, 16:21:24
RE: Oszust forumowy - amin - 31-01-2015, 16:24:50
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 31-01-2015, 16:32:36
RE: Oszust forumowy - Bartek - 31-01-2015, 17:43:41
RE: Oszust forumowy - wojtekr35 - 31-01-2015, 19:24:30
RE: Oszust forumowy - Emikel - 31-01-2015, 22:22:48
RE: Oszust forumowy - Rafalnapony - 01-02-2015, 02:02:08
RE: Oszust forumowy - Kanilox - 01-02-2015, 02:26:22
RE: Oszust forumowy - Blusik - 01-02-2015, 21:42:17
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 01-02-2015, 22:19:30
RE: Oszust forumowy - Tomasso94 - 01-02-2015, 22:50:44
RE: Oszust forumowy - 175mateusz - 11-02-2015, 10:25:41
RE: Oszust forumowy - Motorowerzystka - 11-02-2015, 12:53:21
RE: Oszust forumowy - Suwmiarka - 11-02-2015, 14:24:48
RE: Oszust forumowy - 175mateusz - 11-02-2015, 15:47:05
RE: Oszust forumowy - jurek_j - 12-02-2015, 19:43:21
RE: Oszust forumowy - Hardy - 12-02-2015, 20:09:17
RE: Oszust forumowy - Magister - 12-02-2015, 20:14:01
RE: Oszust forumowy - wojtekr35 - 12-02-2015, 20:20:18
RE: Oszust forumowy - Tomasz-pr110 - 12-02-2015, 21:50:05
RE: Oszust forumowy - MrF4k - 13-02-2015, 00:01:39
RE: Oszust forumowy - amin - 13-02-2015, 00:04:47
RE: Oszust forumowy - 175mateusz - 13-02-2015, 00:15:55
RE: Oszust forumowy - Adi - 13-02-2015, 00:32:59
RE: Oszust forumowy - dlugiLBN - 13-02-2015, 01:02:50
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 13-02-2015, 01:07:07
RE: Oszust forumowy - kubu355 - 13-02-2015, 01:08:59
RE: Oszust forumowy - Blusik - 13-02-2015, 01:23:58
RE: Oszust forumowy - Damian4570 - 13-02-2015, 01:30:23
RE: Oszust forumowy - Blusik - 13-02-2015, 02:06:01
RE: Oszust forumowy - 175mateusz - 13-02-2015, 10:25:50
RE: Oszust forumowy - Pompuś - 13-02-2015, 12:13:43
RE: Oszust forumowy - Suwmiarka - 14-02-2015, 18:36:44
RE: Oszust forumowy - Pompuś - 17-02-2015, 20:07:45
RE: Oszust forumowy - Tomasz-pr110 - 17-02-2015, 20:26:20
RE: Oszust forumowy - bartoszek5k - 17-02-2015, 20:27:56
RE: Oszust forumowy - Pompuś - 17-02-2015, 20:29:31
RE: Oszust forumowy - bartoszek5k - 17-02-2015, 20:34:22
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 10-05-2015, 17:12:05
RE: Oszust forumowy - Emikel - 10-05-2015, 17:20:29
RE: Oszust forumowy - dawid639 - 10-05-2015, 17:26:07
RE: Oszust forumowy - Emikel - 10-05-2015, 19:43:18
RE: Oszust forumowy - 175mateusz - 10-05-2015, 21:37:14
RE: Oszust forumowy - joozek - 10-05-2015, 21:48:26
RE: Oszust forumowy - KubaBDG - 10-05-2015, 22:54:41
RE: Oszust forumowy - 175mateusz - 10-05-2015, 23:04:22
RE: Oszust forumowy - 175mateusz - 11-05-2015, 00:08:52
RE: Oszust forumowy - hvil - 11-05-2015, 10:41:16
RE: Oszust forumowy - bartoszek5k - 12-05-2015, 01:11:10
Odp: Oszust forumowy - KeiSangi - 12-05-2015, 07:46:27
RE: Oszust forumowy - hvil - 12-05-2015, 09:44:45
RE: Oszust forumowy - romek - 12-05-2015, 10:41:16
RE: Oszust forumowy - nie_mientki - 17-01-2016, 01:08:28
RE: Oszust forumowy - JGNZM - 20-01-2016, 16:55:44
RE: Oszust forumowy - Mefju089 - 20-01-2016, 18:13:37
RE: Oszust forumowy - Jaro5 - 20-01-2016, 19:36:57
RE: Oszust forumowy - Supryk - 20-01-2016, 22:56:06
RE: Oszust forumowy - 175mateusz - 20-01-2016, 19:25:44
RE: Oszust forumowy - Kanilox - 20-01-2016, 19:33:15
RE: Oszust forumowy - JGNZM - 20-01-2016, 19:43:19
RE: Oszust forumowy - tipowg - 20-01-2016, 20:26:09
RE: Oszust forumowy - Tomasso94 - 20-01-2016, 21:45:31
RE: Oszust forumowy - JGNZM - 20-01-2016, 22:05:00
RE: Oszust forumowy - Tomasso94 - 20-01-2016, 22:14:13
RE: Oszust forumowy - Jaro5 - 20-01-2016, 22:52:46
RE: Oszust forumowy - xsaman - 20-01-2016, 22:38:52
RE: Oszust forumowy - Kanilox - 20-01-2016, 23:26:15
RE: Oszust forumowy - xsaman - 20-01-2016, 23:35:04
RE: Oszust forumowy - JGNZM - 21-01-2016, 00:42:46
RE: Oszust forumowy - Jaro5 - 21-01-2016, 00:53:04
RE: Oszust forumowy - JGNZM - 21-01-2016, 00:56:43
RE: Oszust forumowy - nie_mientki - 21-01-2016, 00:58:00
RE: Oszust forumowy - JGNZM - 21-01-2016, 01:03:48
RE: Oszust forumowy - Jaro5 - 21-01-2016, 01:15:25
RE: Oszust forumowy - JGNZM - 21-01-2016, 01:23:26
RE: Oszust forumowy - xsaman - 21-01-2016, 01:28:01
RE: Oszust forumowy - fosa - 21-01-2016, 01:29:54
RE: Oszust forumowy - JGNZM - 21-01-2016, 01:39:02
RE: Oszust forumowy - Jaro5 - 21-01-2016, 01:43:35
RE: Oszust forumowy - fosa - 21-01-2016, 01:47:35
RE: Oszust forumowy - JGNZM - 21-01-2016, 02:26:21
RE: Oszust forumowy - Przemi998 - 21-01-2016, 02:37:36
RE: Oszust forumowy - JGNZM - 21-01-2016, 02:43:30
RE: Oszust forumowy - Mariusz - 26-02-2016, 09:23:53
RE: Oszust forumowy - Drabian12 - 28-12-2016, 20:11:40
RE: Oszust forumowy - pajak - 28-12-2016, 20:30:15
RE: Oszust forumowy - Drabian12 - 28-12-2016, 20:49:35
RE: Oszust forumowy - pajak - 28-12-2016, 21:08:36
RE: Oszust forumowy - Drabian12 - 28-12-2016, 21:13:43
RE: Oszust forumowy - JGNZM - 26-02-2017, 16:07:00
RE: Oszust forumowy - MikiCGD - 03-09-2019, 02:01:55


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Wczoraj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 293
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3077
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Wczoraj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 772
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 161
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 540
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 597
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34637
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 92
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 152
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 430
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5217
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 185
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 381
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 391
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 804

Reklama