Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Oszust forumowy
Autor Wiadomość
xsaman Offline
rowerowiec
*


Liczba postów: 1,165
Imię: Krzysztof
Skąd: Kędzierzyn-Koźle
Pojazd: Inny
Post: #50
Odp: Oszust forumowy
Ja bym się na waszym miejscu zastanowił ... Bo niby jak mu się morde obije to będzie miał pewny koniec sprawy lecz jak skapnie się kto wykonał wpłate na jego facjate to będzie jazda jak na psy pójdzie bo niestety obicie ryja jest niby gorszym przestępstwem niż celowa zaplanowana kradzież na małe kwoty.. Więc ja bym na waszym miejscu grupowo zgłosiłbym sprawe na pały.... Swoją drogą też chciał mi wcisnąć pompke ze składaka jako pompke do komara naszczęście nie doszło do biznesu...

KUPIE SIODEŁKA TYPU BANAN

Romet motocross
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-01-2015 09:42:36 przez xsaman.)
27-01-2015 09:39:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 1 osoba postawiła piwo xsaman za ten post.
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Oszust forumowy - joozek - 26-01-2015, 23:56:02
RE: Oszust forumowy - gregorian2008 - 27-01-2015, 00:01:54
RE: Oszust forumowy - albinos176 - 27-01-2015, 00:05:06
RE: Oszust forumowy - joozek - 27-01-2015, 00:06:09
RE: Oszust forumowy - simi81 - 27-01-2015, 00:07:28
RE: Oszust forumowy - gregorian2008 - 27-01-2015, 00:08:25
RE: Oszust forumowy - Blusik - 27-01-2015, 00:10:14
RE: Oszust forumowy - joozek - 27-01-2015, 00:11:57
RE: Oszust forumowy - Blusik - 27-01-2015, 00:14:28
RE: Oszust forumowy - jurek_j - 27-01-2015, 00:15:11
RE: Oszust forumowy - Blusik - 27-01-2015, 00:16:48
RE: Oszust forumowy - simi81 - 27-01-2015, 00:17:15
RE: Oszust forumowy - gregorian2008 - 27-01-2015, 00:17:37
RE: Oszust forumowy - nie_mientki - 27-01-2015, 00:37:54
RE: Oszust forumowy - joozek - 27-01-2015, 00:42:46
RE: Oszust forumowy - Blusik - 27-01-2015, 00:18:16
RE: Oszust forumowy - Damian4570 - 27-01-2015, 00:22:10
RE: Oszust forumowy - dociox - 27-01-2015, 00:31:44
RE: Oszust forumowy - Przemi998 - 27-01-2015, 00:33:02
RE: Oszust forumowy - kw112 - 27-01-2015, 00:34:29
RE: Oszust forumowy - gregorian2008 - 27-01-2015, 00:36:20
RE: Oszust forumowy - gregorian2008 - 27-01-2015, 00:40:12
RE: Oszust forumowy - nie_mientki - 27-01-2015, 00:43:49
RE: Oszust forumowy - stqc - 27-01-2015, 00:48:08
RE: Oszust forumowy - gregorian2008 - 27-01-2015, 00:48:54
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 27-01-2015, 00:49:06
RE: Oszust forumowy - jurek_j - 27-01-2015, 00:51:11
RE: Oszust forumowy - simi81 - 27-01-2015, 00:55:00
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 27-01-2015, 01:00:29
RE: Oszust forumowy - stqc - 27-01-2015, 01:04:45
RE: Oszust forumowy - dociox - 27-01-2015, 01:07:06
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 27-01-2015, 01:15:00
RE: Oszust forumowy - albinos176 - 27-01-2015, 01:22:02
RE: Oszust forumowy - dociox - 27-01-2015, 01:28:25
RE: Oszust forumowy - 175mateusz - 27-01-2015, 01:32:08
RE: Oszust forumowy - dociox - 27-01-2015, 01:37:01
RE: Oszust forumowy - 175mateusz - 27-01-2015, 01:40:23
RE: Oszust forumowy - dociox - 27-01-2015, 01:44:25
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 27-01-2015, 01:44:30
RE: Oszust forumowy - Wojtek3362 - 27-01-2015, 01:45:22
RE: Oszust forumowy - dociox - 27-01-2015, 01:45:33
RE: Oszust forumowy - nie_mientki - 27-01-2015, 01:47:34
RE: Oszust forumowy - dociox - 27-01-2015, 01:49:55
RE: Oszust forumowy - gregorian2008 - 27-01-2015, 01:54:27
RE: Oszust forumowy - rumun - 27-01-2015, 01:56:13
RE: Oszust forumowy - dociox - 27-01-2015, 02:07:42
Odp: RE: Oszust forumowy - Damian4570 - 27-01-2015, 02:14:29
RE: Oszust forumowy - Wojtek3362 - 27-01-2015, 10:16:59
RE: Oszust forumowy - kalisz98 - 27-01-2015, 10:26:28
RE: Oszust forumowy - simi81 - 27-01-2015, 02:22:44
RE: Oszust forumowy - Tomasso94 - 27-01-2015, 03:10:25
Odp: Oszust forumowy - xsaman - 27-01-2015 09:39:31
RE: Oszust forumowy - Łuki - 27-01-2015, 11:23:27
RE: Oszust forumowy - Pompuś - 27-01-2015, 11:47:35
RE: Oszust forumowy - Djproject - 27-01-2015, 11:54:45
RE: Oszust forumowy - lovelo - 27-01-2015, 12:23:18
RE: Oszust forumowy - BartuS - 27-01-2015, 12:42:18
RE: Oszust forumowy - Pompuś - 27-01-2015, 13:05:32
RE: Oszust forumowy - Rafku - 27-01-2015, 13:19:13
RE: Oszust forumowy - dociox - 27-01-2015, 14:57:52
RE: Oszust forumowy - Pompuś - 27-01-2015, 15:06:23
RE: Oszust forumowy - Rafku - 27-01-2015, 16:05:19
RE: Oszust forumowy - dociox - 27-01-2015, 15:15:20
RE: Oszust forumowy - dawidbarganski - 27-01-2015, 16:21:42
RE: Oszust forumowy - raterro - 27-01-2015, 17:18:46
RE: Oszust forumowy - Vladimir - 27-01-2015, 17:37:13
RE: Oszust forumowy - Norbi - 27-01-2015, 18:32:36
RE: Oszust forumowy - nie_mientki - 27-01-2015, 18:36:46
RE: Oszust forumowy - PawełBike - 27-01-2015, 19:00:52
RE: Oszust forumowy - nie_mientki - 27-01-2015, 19:32:24
RE: Oszust forumowy - joozek - 27-01-2015, 20:25:00
RE: Oszust forumowy - Aleks041 - 27-01-2015, 20:34:48
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 27-01-2015, 20:39:04
RE: Oszust forumowy - przemcio - 27-01-2015, 20:46:13
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 27-01-2015, 20:48:11
RE: Oszust forumowy - nie_mientki - 27-01-2015, 20:49:09
RE: Oszust forumowy - Vladimir - 27-01-2015, 20:57:57
RE: Oszust forumowy - stqc - 27-01-2015, 21:16:49
RE: Oszust forumowy - Bartosz. - 27-01-2015, 22:07:34
RE: Oszust forumowy - Bartek - 27-01-2015, 22:09:59
RE: Oszust forumowy - mateusz5625 - 27-01-2015, 23:28:13
RE: Oszust forumowy - joozek - 28-01-2015, 00:57:04
RE: Oszust forumowy - Blusik - 28-01-2015, 01:05:25
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 28-01-2015, 01:05:32
RE: Oszust forumowy - joozek - 28-01-2015, 01:35:36
RE: Oszust forumowy - Blusik - 28-01-2015, 01:08:42
RE: Oszust forumowy - Damian4570 - 28-01-2015, 01:24:27
RE: Oszust forumowy - oldtimery - 28-01-2015, 10:23:23
RE: Oszust forumowy - jurek_j - 28-01-2015, 11:50:14
RE: Oszust forumowy - amin - 28-01-2015, 11:52:03
RE: Oszust forumowy - CapitanSketch - 28-01-2015, 17:58:26
RE: Oszust forumowy - TheNight - 28-01-2015, 18:09:05
RE: Oszust forumowy - joozek - 28-01-2015, 18:42:49
RE: Oszust forumowy - jackjazz - 28-01-2015, 18:45:39
RE: Oszust forumowy - 175mateusz - 28-01-2015, 19:30:44
RE: Oszust forumowy - nie_mientki - 28-01-2015, 19:33:20
RE: Oszust forumowy - joozek - 28-01-2015, 20:19:35
RE: Oszust forumowy - jurek_j - 28-01-2015, 20:20:46
RE: Oszust forumowy - Hardy - 29-01-2015, 19:45:00
RE: Oszust forumowy - joozek - 28-01-2015, 20:24:07
RE: Oszust forumowy - nie_mientki - 28-01-2015, 20:39:09
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 29-01-2015, 17:03:27
RE: Oszust forumowy - romet200 - 29-01-2015, 22:55:40
RE: Oszust forumowy - 175mateusz - 30-01-2015, 16:05:43
RE: Oszust forumowy - Bartek - 30-01-2015, 21:24:30
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 31-01-2015, 02:10:44
RE: Oszust forumowy - oldtimery - 31-01-2015, 10:47:53
RE: Oszust forumowy - 175mateusz - 31-01-2015, 11:04:39
RE: Oszust forumowy - oldtimery - 31-01-2015, 11:28:40
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 31-01-2015, 13:21:27
RE: Oszust forumowy - wojtekr35 - 31-01-2015, 13:42:26
RE: Oszust forumowy - joozek - 31-01-2015, 16:21:24
RE: Oszust forumowy - amin - 31-01-2015, 16:24:50
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 31-01-2015, 16:32:36
RE: Oszust forumowy - Bartek - 31-01-2015, 17:43:41
RE: Oszust forumowy - wojtekr35 - 31-01-2015, 19:24:30
RE: Oszust forumowy - Emikel - 31-01-2015, 22:22:48
RE: Oszust forumowy - Rafalnapony - 01-02-2015, 02:02:08
RE: Oszust forumowy - Kanilox - 01-02-2015, 02:26:22
RE: Oszust forumowy - Blusik - 01-02-2015, 21:42:17
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 01-02-2015, 22:19:30
RE: Oszust forumowy - Tomasso94 - 01-02-2015, 22:50:44
RE: Oszust forumowy - 175mateusz - 11-02-2015, 10:25:41
RE: Oszust forumowy - Motorowerzystka - 11-02-2015, 12:53:21
RE: Oszust forumowy - Suwmiarka - 11-02-2015, 14:24:48
RE: Oszust forumowy - 175mateusz - 11-02-2015, 15:47:05
RE: Oszust forumowy - jurek_j - 12-02-2015, 19:43:21
RE: Oszust forumowy - Hardy - 12-02-2015, 20:09:17
RE: Oszust forumowy - Magister - 12-02-2015, 20:14:01
RE: Oszust forumowy - wojtekr35 - 12-02-2015, 20:20:18
RE: Oszust forumowy - Tomasz-pr110 - 12-02-2015, 21:50:05
RE: Oszust forumowy - MrF4k - 13-02-2015, 00:01:39
RE: Oszust forumowy - amin - 13-02-2015, 00:04:47
RE: Oszust forumowy - 175mateusz - 13-02-2015, 00:15:55
RE: Oszust forumowy - Adi - 13-02-2015, 00:32:59
RE: Oszust forumowy - dlugiLBN - 13-02-2015, 01:02:50
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 13-02-2015, 01:07:07
RE: Oszust forumowy - kubu355 - 13-02-2015, 01:08:59
RE: Oszust forumowy - Blusik - 13-02-2015, 01:23:58
RE: Oszust forumowy - Damian4570 - 13-02-2015, 01:30:23
RE: Oszust forumowy - Blusik - 13-02-2015, 02:06:01
RE: Oszust forumowy - 175mateusz - 13-02-2015, 10:25:50
RE: Oszust forumowy - Pompuś - 13-02-2015, 12:13:43
RE: Oszust forumowy - Suwmiarka - 14-02-2015, 18:36:44
RE: Oszust forumowy - Pompuś - 17-02-2015, 20:07:45
RE: Oszust forumowy - Tomasz-pr110 - 17-02-2015, 20:26:20
RE: Oszust forumowy - bartoszek5k - 17-02-2015, 20:27:56
RE: Oszust forumowy - Pompuś - 17-02-2015, 20:29:31
RE: Oszust forumowy - bartoszek5k - 17-02-2015, 20:34:22
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 10-05-2015, 17:12:05
RE: Oszust forumowy - Emikel - 10-05-2015, 17:20:29
RE: Oszust forumowy - dawid639 - 10-05-2015, 17:26:07
RE: Oszust forumowy - Emikel - 10-05-2015, 19:43:18
RE: Oszust forumowy - 175mateusz - 10-05-2015, 21:37:14
RE: Oszust forumowy - joozek - 10-05-2015, 21:48:26
RE: Oszust forumowy - KubaBDG - 10-05-2015, 22:54:41
RE: Oszust forumowy - 175mateusz - 10-05-2015, 23:04:22
RE: Oszust forumowy - 175mateusz - 11-05-2015, 00:08:52
RE: Oszust forumowy - hvil - 11-05-2015, 10:41:16
RE: Oszust forumowy - bartoszek5k - 12-05-2015, 01:11:10
Odp: Oszust forumowy - KeiSangi - 12-05-2015, 07:46:27
RE: Oszust forumowy - hvil - 12-05-2015, 09:44:45
RE: Oszust forumowy - romek - 12-05-2015, 10:41:16
RE: Oszust forumowy - nie_mientki - 17-01-2016, 01:08:28
RE: Oszust forumowy - JGNZM - 20-01-2016, 16:55:44
RE: Oszust forumowy - Mefju089 - 20-01-2016, 18:13:37
RE: Oszust forumowy - Jaro5 - 20-01-2016, 19:36:57
RE: Oszust forumowy - Supryk - 20-01-2016, 22:56:06
RE: Oszust forumowy - 175mateusz - 20-01-2016, 19:25:44
RE: Oszust forumowy - Kanilox - 20-01-2016, 19:33:15
RE: Oszust forumowy - JGNZM - 20-01-2016, 19:43:19
RE: Oszust forumowy - tipowg - 20-01-2016, 20:26:09
RE: Oszust forumowy - Tomasso94 - 20-01-2016, 21:45:31
RE: Oszust forumowy - JGNZM - 20-01-2016, 22:05:00
RE: Oszust forumowy - Tomasso94 - 20-01-2016, 22:14:13
RE: Oszust forumowy - Jaro5 - 20-01-2016, 22:52:46
RE: Oszust forumowy - xsaman - 20-01-2016, 22:38:52
RE: Oszust forumowy - Kanilox - 20-01-2016, 23:26:15
RE: Oszust forumowy - xsaman - 20-01-2016, 23:35:04
RE: Oszust forumowy - JGNZM - 21-01-2016, 00:42:46
RE: Oszust forumowy - Jaro5 - 21-01-2016, 00:53:04
RE: Oszust forumowy - JGNZM - 21-01-2016, 00:56:43
RE: Oszust forumowy - nie_mientki - 21-01-2016, 00:58:00
RE: Oszust forumowy - JGNZM - 21-01-2016, 01:03:48
RE: Oszust forumowy - Jaro5 - 21-01-2016, 01:15:25
RE: Oszust forumowy - JGNZM - 21-01-2016, 01:23:26
RE: Oszust forumowy - xsaman - 21-01-2016, 01:28:01
RE: Oszust forumowy - fosa - 21-01-2016, 01:29:54
RE: Oszust forumowy - JGNZM - 21-01-2016, 01:39:02
RE: Oszust forumowy - Jaro5 - 21-01-2016, 01:43:35
RE: Oszust forumowy - fosa - 21-01-2016, 01:47:35
RE: Oszust forumowy - JGNZM - 21-01-2016, 02:26:21
RE: Oszust forumowy - Przemi998 - 21-01-2016, 02:37:36
RE: Oszust forumowy - JGNZM - 21-01-2016, 02:43:30
RE: Oszust forumowy - Mariusz - 26-02-2016, 09:23:53
RE: Oszust forumowy - Drabian12 - 28-12-2016, 20:11:40
RE: Oszust forumowy - pajak - 28-12-2016, 20:30:15
RE: Oszust forumowy - Drabian12 - 28-12-2016, 20:49:35
RE: Oszust forumowy - pajak - 28-12-2016, 21:08:36
RE: Oszust forumowy - Drabian12 - 28-12-2016, 21:13:43
RE: Oszust forumowy - JGNZM - 26-02-2017, 16:07:00
RE: Oszust forumowy - MikiCGD - 03-09-2019, 02:01:55


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Wczoraj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 303
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3083
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Wczoraj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 776
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 166
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 542
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 602
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34643
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 95
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 158
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 440
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5219
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 186
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 382
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 394
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 814

Reklama