Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Dantom GFX 50 Lux jacomoto
Autor Wiadomość
jacomoto Offline
Praktykant
*


Liczba postów: 419
Imię: Jacek
Skąd: Kobyłka
Pojazd: Romet Komar
Post: #10
RE: Dantom GFX 50 Lux jacomoto
(22-01-2015 00:11:37)Blues napisał(a):  Jaca Twój to chociaż jakoś wygląda,jeździ i przede wszystkim jest zarejestrowany w przeciwieństwie do mojego, więc w cale tak źle nie jest.
A co do Twojego zmartwienia odnośnie kolanka to mam też takie coś, nówka nie śmigane i do tego ori :F


Tomasz co do liczenia Dantomów też jestem na tak.
Była seria plastików które z wierzchu nie były gładkie, tylko miały coś ala "gęsia skórka" Te elementy są z innego typu tworzywa i są one dużo bardziej wytrzymałe.Niestety mam chyba tylko jakiś jeden lub dwa elementy tego typu.

Napisz do mnie na e-maila i podaj nr tel to pogadamy moze cos pomoge z wydziałem komunikacjiSmile

http://www.jacomoto.pl
FB - https://www.facebook.com/jacomotopl
http://www.muzeummit.pl
FB - https://www.facebook.com/profile.php?id=100057447249297
22-01-2015 22:33:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Dantom GFX 50 Lux jacomoto - jacomoto - 21-01-2015, 01:15:11
RE: Dantom GFX 50 Lux jacomoto - Przemi998 - 21-01-2015, 01:16:16
RE: Dantom GFX 50 Lux jacomoto - jacomoto - 21-01-2015, 01:23:14
RE: Dantom GFX 50 Lux jacomoto - Kanilox - 21-01-2015, 01:29:35
RE: Dantom GFX 50 Lux jacomoto - axelbenq - 21-01-2015, 02:12:09
RE: Dantom GFX 50 Lux jacomoto - jacomoto - 21-01-2015, 02:22:56
RE: Dantom GFX 50 Lux jacomoto - Blues - 22-01-2015, 00:11:37
RE: Dantom GFX 50 Lux jacomoto - jacomoto - 22-01-2015 22:33:36
RE: Dantom GFX 50 Lux jacomoto - Błażej - 22-01-2015, 19:15:43
RE: Dantom GFX 50 Lux jacomoto - Blues - 22-01-2015, 23:06:06
RE: Dantom GFX 50 Lux jacomoto - jacomoto - 23-01-2015, 01:01:54
RE: Dantom GFX 50 Lux jacomoto - jacomoto - 28-02-2015, 15:20:43
RE: Dantom GFX 50 Lux jacomoto - Blues - 02-03-2015, 00:54:04
RE: Dantom GFX 50 Lux jacomoto - jacomoto - 31-03-2016, 02:19:28
RE: Dantom GFX 50 Lux jacomoto - jacomoto - 02-03-2015, 02:24:06
RE: Dantom GFX 50 Lux jacomoto - Blues - 02-03-2015, 20:35:07
RE: Dantom GFX 50 Lux jacomoto - Mateol367 - 02-03-2015, 13:41:13
RE: Dantom GFX 50 Lux jacomoto - jacomoto - 14-04-2015, 01:28:47
RE: Dantom GFX 50 Lux jacomoto - jacomoto - 06-01-2018, 15:09:23


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Dezamet Dantom Deca
Ostatni post: Tomasz-pr110
31-07-2026 18:55:54
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 155
Romet Chart 85/5/1M + LC ...
Ostatni post: Romet drajwerV2
31-07-2026 12:28:08
» Odpowiedzi: 188
» Wyświetleń: 91321
Mińsk 125 reaktywacja
Ostatni post: zmd-52
29-07-2026 12:50:32
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 301
ROMET OGAR 200 ale w wers...
Ostatni post: romek
29-07-2026 06:15:21
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 929
Lagi przednie chart
Ostatni post: Trusek
28-07-2026 17:42:37
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 223
Części Romet Chart
Ostatni post: stqc
27-07-2026 12:01:41
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 142
Silnik simson s51 w motor...
Ostatni post: Alien97
27-07-2026 01:02:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 167
Co to za silnik?
Ostatni post: romek
26-07-2026 17:38:56
» Odpowiedzi: 9
» Wyświetleń: 3658
Siemano
Ostatni post: xy_filip.xo
26-07-2026 17:02:46
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 125
Projekt Romet Dzik Enduro...
Ostatni post: krystian276
24-07-2026 19:03:11
» Odpowiedzi: 510
» Wyświetleń: 307668
4 biegowa skrzynia 223 og...
Ostatni post: krystian276
24-07-2026 16:20:13
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 277
Romet Orkan blaty korby o...
Ostatni post: MaćkoZawiercie
24-07-2026 01:24:15
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 166
Romet Wigry 6 – czy ktoś ...
Ostatni post: Bartjesz
24-07-2026 01:00:40
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 194
Witam
Ostatni post: Elektronik
23-07-2026 19:18:25
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 264
Witam Rometowców !
Ostatni post: Bob_Harley
22-07-2026 17:20:29
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 314

Reklama