Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Romet Komar 2350 '77
Autor Wiadomość
mateeusz Offline
Miłośnik Rometów wszelakich
*


Liczba postów: 101
Imię: Mateusz
Skąd: Wieluń
Pojazd: Romet Komar
Post: #58
RE: Romet Komar 2350 '77
Okazało się że winny braku drugiego biegu był nadmiar podkładek przy aparacie. Smile Wczoraj wybrałem się na małą przejażdżkę (ok. 1,5km), Komarek sprawił się bez zarzutu. Na jedynce idzie jak rakieta, i nie trzeba tak wysoko kręcić by wrzucić wyższy bieg. Big Grin
06-01-2015 19:12:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 18-04-2012, 21:26:14
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 18-04-2012, 21:32:54
RE: Romet Komar 2350 '77 - lukasz247___ - 18-04-2012, 21:38:35
RE: Romet Komar 2350 '77 - | rav | - 18-04-2012, 21:45:41
RE: Romet Komar 2350 '77 - kadetmen - 18-04-2012, 21:53:13
RE: Romet Komar 2350 '77 - Simon - 18-04-2012, 21:54:25
RE: Romet Komar 2350 '77 - arasszymaras - 18-04-2012, 22:00:42
RE: Romet Komar 2350 '77 - dandi - 19-04-2012, 14:32:33
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 19-04-2012, 17:39:04
RE: Romet Komar 2350 '77 - Kubek125 - 27-04-2012, 21:36:08
RE: Romet Komar 2350 '77 - loki19 - 02-05-2012, 22:51:09
RE: Romet Komar 2350 '77 - MichalSR50 - 18-04-2012, 23:36:53
RE: Romet Komar 2350 '77 - papi99 - 19-04-2012, 12:54:30
RE: Romet Komar 2350 '77 - arasszymaras - 19-04-2012, 17:45:27
RE: Romet Komar 2350 '77 - dandi - 19-04-2012, 18:35:13
RE: Romet Komar 2350 '77 - mlodyfso - 19-04-2012, 18:39:37
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 19-04-2012, 18:59:02
RE: Romet Komar 2350 '77 - mlodyfso - 19-04-2012, 19:25:46
RE: Romet Komar 2350 '77 - MrF4k - 19-04-2012, 19:57:16
RE: Romet Komar 2350 '77 - arasszymaras - 19-04-2012, 21:36:39
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 27-04-2012, 20:59:00
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 15-08-2012, 18:00:35
RE: Romet Komar 2350 '77 - Sołtys - 15-08-2012, 19:41:20
RE: Romet Komar 2350 '77 - kacper98 - 15-08-2012, 19:58:19
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 16-08-2012, 10:28:47
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 13-10-2013, 00:04:05
RE: Romet Komar 2350 '77 - alek736 - 13-10-2013, 01:11:19
RE: Romet Komar 2350 '77 - Kanilox - 13-10-2013, 01:14:32
RE: Romet Komar 2350 '77 - przemek95 - 13-10-2013, 02:08:43
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 13-10-2013, 13:58:15
RE: Romet Komar 2350 '77 - alek736 - 13-10-2013, 15:44:29
RE: Romet Komar 2350 '77 - Kanilox - 13-10-2013, 23:59:52
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 16-10-2013, 15:47:24
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 06-04-2014, 22:47:54
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 09-11-2014, 01:13:04
RE: Romet Komar 2350 '77 - kw112 - 09-11-2014, 10:55:53
RE: Romet Komar 2350 '77 - Suwmiarka - 10-11-2014, 10:22:20
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 11-11-2014, 00:17:29
RE: Romet Komar 2350 '77 - dociox - 11-11-2014, 11:25:21
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 11-11-2014, 18:59:18
RE: Romet Komar 2350 '77 - dociox - 22-11-2014, 21:09:32
RE: Romet Komar 2350 '77 - Quake96 - 22-11-2014, 22:43:41
RE: Romet Komar 2350 '77 - dociox - 22-11-2014, 22:45:30
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 23-11-2014, 00:51:21
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 28-11-2014, 19:19:28
RE: Romet Komar 2350 '77 - Quake96 - 28-11-2014, 19:49:36
RE: Romet Komar 2350 '77 - Suwmiarka - 29-11-2014, 15:13:23
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 29-11-2014, 17:56:25
RE: Romet Komar 2350 '77 - romek - 07-12-2014, 19:43:34
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 07-12-2014, 20:40:41
RE: Romet Komar 2350 '77 - romek - 09-12-2014, 00:18:03
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 09-12-2014, 00:56:31
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 13-12-2014, 19:03:48
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 27-12-2014, 18:56:37
RE: Romet Komar 2350 '77 - romek - 27-12-2014, 19:05:22
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 27-12-2014, 20:10:33
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 06-01-2015 19:12:30
RE: Romet Komar 2350 '77 - Malibu122 - 06-01-2015, 22:26:36
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 07-01-2015, 23:20:00
RE: Romet Komar 2350 '77 - Malibu122 - 08-01-2015, 17:39:33
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 16-01-2015, 20:39:48
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 17-02-2015, 00:40:55
RE: Romet Komar 2350 '77 - Malibu122 - 17-02-2015, 23:39:19
RE: Romet Komar 2350 '77 - sstasiek - 18-02-2015, 00:26:37
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 18-02-2015, 12:42:41
RE: Romet Komar 2350 '77 - Malibu122 - 18-02-2015, 16:45:15
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 18-02-2015, 17:57:49
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 20-02-2015, 19:52:08
RE: Romet Komar 2350 '77 - romek - 20-02-2015, 20:23:05
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 20-02-2015, 21:04:59
RE: Romet Komar 2350 '77 - Przemi998 - 21-02-2015, 02:49:43
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 21-02-2015, 16:23:35
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 03-08-2015, 18:11:41
RE: Romet Komar 2350 '77 - Suwmiarka - 03-08-2015, 19:02:07
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 03-08-2015, 21:57:19
RE: Romet Komar 2350 '77 - Suwmiarka - 31-08-2015, 12:35:35
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 31-08-2015, 21:58:25
RE: Romet Komar 2350 '77 - pladzorr - 01-09-2015, 16:38:11
RE: Romet Komar 2350 '77 - knypas - 01-09-2015, 19:01:52
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 01-09-2015, 21:31:03
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 03-09-2016, 19:30:46
RE: Romet Komar 2350 '77 - romek - 17-04-2021, 13:47:10
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 23-04-2021, 21:36:48
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 06-08-2025, 17:08:51
RE: Romet Komar 2350 '77 - romek - 06-08-2025, 20:51:00
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 17-08-2025, 11:52:43
RE: Romet Komar 2350 '77 - MacRoial - 17-08-2025, 23:33:34
RE: Romet Komar 2350 '77 - romek - 18-08-2025, 08:43:27
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 23-08-2025, 20:15:10


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
26-06-2026 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 462
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
26-06-2026 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3144
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
26-06-2026 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 789
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 190
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 563
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 645
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34691
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 109
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 171
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 494
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5231
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 192
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 397
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 414
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 851

Reklama