Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Ankieta: Oceń forum w skali od 1 do 6
6 wspaniale
5 bardzo dobrze
4 dobrze
3 neutralnie
2 kiepsko
1 źle
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
Oceń forum!
Autor Wiadomość
Norbi96 Offline
Rozrusznikowy Joe
*


Liczba postów: 1,271
Imię: --
Skąd: --
Pojazd: Romet Komar
Post: #45
RE: Oceń forum!
(16-11-2014 20:01:48)Bartek napisał(a):  Norbert tylko widzisz jak jest ze składkami na utrzymanie forum.. Wątpię by taki 13/14latek wyciągnął te 10 zł i dał na rzecz forum

Nie mówię o 10zł. Jeżeli by było z 10 uczestników konkursu, po 2zł to masz prosty rachunek. Za te 20zł można by uzbierać na kubek forumowy który kosztuje (uwaga) 15zł + wysyłka - czyli jak znalazł. Myślę, że te 2zł to dla każdego nie są wielkie pieniądze a każdy by się ucieszył, że by coś wygrał. Jak ktoś oczekuje lepszej nagrody typu zestaw kluczy czy coś to niech nawet tego nie czyta. Ja bym się cieszył, że cokolwiek wygrałem.
16-11-2014 20:11:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Oceń forum! - Tomasso94 - 15-11-2014, 13:42:34
RE: Oceń forum! - hvil - 15-11-2014, 13:52:12
RE: Oceń forum! - ananas - 15-11-2014, 13:53:41
RE: Oceń forum! - Tomasso94 - 15-11-2014, 14:03:56
RE: Oceń forum! - Norbi96 - 15-11-2014, 14:13:35
RE: Oceń forum! - hvil - 15-11-2014, 14:32:49
RE: Oceń forum! - Tomasso94 - 15-11-2014, 14:48:31
RE: Oceń forum! - Suwmiarka - 15-11-2014, 15:00:43
RE: Oceń forum! - Taśma - 15-11-2014, 15:07:52
RE: Oceń forum! - nie_mientki - 16-11-2014, 00:22:35
RE: Oceń forum! - kokosek - 15-11-2014, 15:18:15
RE: Oceń forum! - Bartek - 15-11-2014, 15:26:25
RE: Oceń forum! - Taśma - 15-11-2014, 15:29:37
RE: Oceń forum! - Bartek - 15-11-2014, 15:32:00
RE: Oceń forum! - Suwmiarka - 15-11-2014, 15:42:37
RE: Oceń forum! - Taśma - 15-11-2014, 15:44:14
RE: Oceń forum! - Suwmiarka - 15-11-2014, 15:45:29
RE: Oceń forum! - kamil97 - 15-11-2014, 16:38:30
RE: Oceń forum! - Simon - 15-11-2014, 16:43:36
RE: Oceń forum! - Taśma - 15-11-2014, 17:08:39
RE: Oceń forum! - Blusik - 15-11-2014, 22:44:44
RE: Oceń forum! - Blusik - 15-11-2014, 23:58:16
RE: Oceń forum! - Tomasso94 - 16-11-2014, 00:07:26
RE: Oceń forum! - Semmao - 16-11-2014, 00:12:25
RE: Oceń forum! - Kanilox - 16-11-2014, 03:47:22
RE: Oceń forum! - Semmao - 16-11-2014, 00:24:13
RE: Oceń forum! - nie_mientki - 16-11-2014, 00:27:18
RE: Oceń forum! - Semmao - 16-11-2014, 00:28:35
RE: Oceń forum! - Damian4570 - 16-11-2014, 00:49:04
RE: Oceń forum! - Taśma - 16-11-2014, 00:49:45
RE: Oceń forum! - nie_mientki - 16-11-2014, 00:55:14
RE: Oceń forum! - Dawdzio - 16-11-2014, 03:41:12
RE: Oceń forum! - Conqeror - 16-11-2014, 10:59:54
RE: Oceń forum! - Motorowerzystka - 16-11-2014, 12:23:07
RE: Oceń forum! - Bartek - 16-11-2014, 12:33:28
RE: Oceń forum! - Tomasso94 - 16-11-2014, 12:57:56
RE: Oceń forum! - Bartek - 16-11-2014, 16:45:02
RE: Oceń forum! - Taśma - 16-11-2014, 17:19:43
RE: Oceń forum! - Conqeror - 16-11-2014, 18:10:00
RE: Oceń forum! - Suwmiarka - 16-11-2014, 18:16:38
RE: Oceń forum! - kamil97 - 16-11-2014, 18:33:38
RE: Oceń forum! - Conqeror - 16-11-2014, 18:35:48
RE: Oceń forum! - Norbi96 - 16-11-2014, 19:54:28
RE: Oceń forum! - Bartek - 16-11-2014, 20:01:48
RE: Oceń forum! - Norbi96 - 16-11-2014 20:11:00
RE: Oceń forum! - Bartek - 16-11-2014, 20:14:09
RE: Oceń forum! - Norbi96 - 16-11-2014, 20:15:48
RE: Oceń forum! - Tomasso94 - 16-11-2014, 20:17:20
RE: Oceń forum! - Quake96 - 16-11-2014, 20:19:15
RE: Oceń forum! - Bartek - 16-11-2014, 20:21:35
RE: Oceń forum! - Taśma - 16-11-2014, 20:26:23
RE: Oceń forum! - Quake96 - 16-11-2014, 20:26:51
RE: Oceń forum! - kw112 - 16-11-2014, 22:12:58
RE: Oceń forum! - Kanilox - 16-11-2014, 22:32:58
RE: Oceń forum! - Semmao - 16-11-2014, 23:27:35
RE: Oceń forum! - Bartek - 17-11-2014, 08:41:04
RE: Oceń forum! - BigSoft - 17-11-2014, 20:28:25
RE: Oceń forum! - nie_mientki - 17-11-2014, 21:14:42
RE: Oceń forum! - Kanilox - 18-11-2014, 10:46:11
RE: Oceń forum! - nie_mientki - 18-11-2014, 16:51:13
RE: Oceń forum! - Kanilox - 18-11-2014, 23:26:26
RE: Oceń forum! - Tomasso94 - 17-11-2014, 21:30:59
RE: Oceń forum! - nie_mientki - 17-11-2014, 21:32:22
RE: Oceń forum! - Damian4570 - 18-11-2014, 15:18:40
RE: Oceń forum! - nie_mientki - 18-11-2014, 23:30:02
RE: Oceń forum! - Kanilox - 18-11-2014, 23:37:05


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Wczoraj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 293
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3077
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Wczoraj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 772
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 161
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 540
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 597
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34637
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 92
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 153
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 430
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5217
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 185
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 381
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 391
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 804

Reklama