| 
	
	 
		
	 
	
	
	
		
			| 
				
				 
					"Pszczółka" , czyli kolejny kłejkowy Ogar 200 :D
				 
			 | 
		 
		
			| Autor | 
			Wiadomość | 
		 
		
	 
	
		
	
		
		Quake96 
 
 
		
			Pyr pyr, wrum, wrum :D 
			
			
 
 
			
  
 
			
Liczba postów: 2,790 
Imię: Piotr 
Skąd: Bydgoszcz 
Pojazd: Romet Ogar 200 
	
		
	 | 
	
		
			
RE: "Pszczółka" , czyli kolejny kłejkowy Ogar 200 :D 
			 
			
				 (11-11-2014 14:10:00)theogarowiec napisał(a):  Tylko go nie maluj. 
Problem? Ale uspokoję Cię, póki co nie planuję go malować, a jeśli kiedykolwiek bym to miał robić to oddam to komuś kto mi to polakieruje jak trzeba. I na ten sam kolor.
  (11-11-2014 18:30:29)Chmielu17 napisał(a):  To jednak się to Tobie z problemami, ale udało dojechać, a ja nie wierzyłem w powodzenie twojego planu  . Nie jest zły ten Ogar, trochę pracy i będzie świetna maszynka  . 
Tego nie można nazwać problemami    To jedynie niedoskonałości mojego patentu który koniec końców przecież zdał egzamin, nie?   
 (11-11-2014 19:04:57)Rometowiec97 napisał(a):  Bardzo ładny , sam chce za jakiś czas przyciągnąć Ogara 200 z 1984 w identycznym kolorze z drugiego końca Polski   
No jak tak patrzyłem na Twój zbiorczy temat to nie bardzo się lubisz z 223   
A wracając do Ogara. No zeszło mi dzisiaj z 4-5 godzin    Rozebrałem go po części i wyczyściłem. Powiem szczerze, że syfu nie brakowało, trochę martwiłem się stanem lakieru, ale koniec końców po czyszczeniu nie jest źle    Najgorzej mają koła, bo żadnego nie uratuję. Kierownica, ramka lampy i tłumik ożyły po moich zabiegach. Do zrobienia zostały przede wszystkim drobnostki jak luz w przednim kole, ten zasyfiony układ paliwowy i dokupienie detali    Zdjęcia mam tylko z rozbierania i z prac, bo na koniec aparat mi się spsuł i nie mogę go naprawić    Chyba robiłem jakieś zdjęcie telefonem, ale jakość nie będzie powalać. Jeszcze coś w tym temacie dzisiaj podziałam   
PS: Mam też bardzo dobrą wieść. Dzwonił do mnie pan Włodek, poprzedni właściciel Ogara. Pytał jaka tam miała być za niego cena, więc powiedziałem, że 350. Wtem usłyszałem, że przecież mówił mojej siostrze, że chce za niego "symboliczną złotówkę" czyli 150zł    Znaczy to, że mam do oddania tylko 150zł za Ogara   
			 
			
			
 
- Patrz pan, ale ciśnie tą jawką, no wariat! 
- Ale panie, to dopiero drugi bieg się kończy... 
 
"Skończyło się jak Bruce Lee, czy misja w kosmodromach 
Nie nagra tego Grundig czy Unitra Diora...."
			
		 |  
	 
 | 
 
	| 11-11-2014 19:18:13 | 
	
		
	 | 
 
	
	
		   
		 
		
	 | 
 
 
	 
	
	
		
	 
	
		
  
	 
	 
	
	
 
| Wiadomości w tym wątku | 
 
RE: "Pszczółka" , czyli kolejny kłejkowy Ogar 200 :D -  Quake96 - 11-11-2014 19:18:13 
 | 
 
 
	
	 
	
 
  
	
		
		
	 
	 
	
 
Użytkownicy przeglądający ten wątek:     
 
	
 
			
			
 | 
 
  
  
 
 
 
      |