Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Moderatorów dwóch
Autor Wiadomość
Brzoz3k Offline
Uczeń
*


Liczba postów: 289
Imię: Adam
Skąd: Warszawa
Pojazd: Romet Ogar 205
Post: #18
RE: Moderatorów dwóch
Ooo, ostatnio, jako że szukam nowych zajęć dla zabicia czasu w pracy i ogólnie mam sporo wolnego czasu, a na forum przebywam często- w sumie non stop patrzę co się dzieje (nie zawsze zalogowany). O mechanice i problemach z Rometami wiem dużo, staram się udzielać tylko w tematach, w których mam coś mądrego do powiedzenia. Poprawna polszczyzna nie jest mi obca, jako humaniście z wykształcenia. Na moją korzyść przemawia wiek, który jest powyżej średniej forumowej, co pozwala mi osiągać pewne kompromisy oraz wymuszać stosowne zachowanie dla krnąbrnych forumowiczów. Na forum drażnią mnie ludzie zaczynający temat, piszący: temat do zamknięcia, problem rozwiązany. Upominanie się nic nie daje, bo taka osoba się nie pokaże tu do kolejnego problemu.
Ponadto nie traktuję polskich motorowerów jako chwilowe zabawki, do czasu zakupu skutera czy starego japończyka (pozdrawiam smerfetki). W miarę możliwości uzupełniam swoją "kolekcję", w której są obecnie 2 ogary, szukam jeszcze kilku innych zabawek, biorę parchy, które będą zbliżone do stanu fabrycznego. Niedługo zacznę pracę wizualne (obecnie moje maszynki mają wychuchane silniczki, a ramy jeszcze nie wyglądają).
Moje motocyklowe plany na przyszły rok: zrobić w końcu pełne A, kupić Junaka do remontu, kupić dobrego turystyka do podróży po Polsce.
Co dam forum? Niepoprawną poprawność, porządek, temperowanie agresorów, pilnowanie przestrzegania regulaminu oraz swój czas.
Moje wady:
1. Mało postów- niestety nie jestem typem piszącym o byle czym, nie powtarzam tego co zostało powiedziane. Nie zależy mi na dużej ilości postów, które nie wnoszą wartości merytorycznej.
2. Teoretycznie krótki staż na forum- ciężkie do wytłumaczenia, ale ile jest Rometowców poza forum?

Btw, jest tu jakiś moderator z Mazowieckiego, Warszawy czy też okolic? :> Co to za dyskryminacja? Tongue

PS: mam doświadczenie w administrowaniu portalami i forum. Projekty niszowe, które zostały porzucone- fora o tematyce muzycznej, komputerowej oraz mały portal informacyjny. Moderacja na nieistniejących forach warezus (stary, dobry, ech te pirackie czasy, x-planet- żadne pornosy, forum o gothicu). Prowadzenie strony mojej firmy i inne projekty. Komputer, smarkphone zawsze pod ręką.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-11-2014 14:30:57 przez Brzoz3k.)
05-11-2014 14:25:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Moderatorów dwóch - Tomasso94 - 02-11-2014, 14:21:23
RE: Moderatorów dwóch - stqc - 02-11-2014, 14:25:48
RE: Moderatorów dwóch - pawel_2540 - 02-11-2014, 14:31:30
RE: Moderatorów dwóch - kw112 - 02-11-2014, 14:42:16
RE: Moderatorów dwóch - Norbi96 - 02-11-2014, 14:45:43
RE: Moderatorów dwóch - Wojtek3362 - 02-11-2014, 14:51:13
RE: Moderatorów dwóch - kamil97 - 02-11-2014, 15:08:31
RE: Moderatorów dwóch - nie_mientki - 02-11-2014, 15:15:46
RE: Moderatorów dwóch - Bartek - 02-11-2014, 15:16:47
RE: Moderatorów dwóch - Przemi998 - 02-11-2014, 15:32:09
RE: Moderatorów dwóch - Kanilox - 02-11-2014, 18:19:17
RE: Moderatorów dwóch - Jakub - 02-11-2014, 19:58:19
RE: Moderatorów dwóch - Pompuś - 02-11-2014, 20:26:41
RE: Moderatorów dwóch - Suwmiarka - 02-11-2014, 20:35:49
RE: Moderatorów dwóch - kubu355 - 02-11-2014, 21:13:38
RE: Moderatorów dwóch - Damian4570 - 02-11-2014, 22:12:44
RE: Moderatorów dwóch - charper - 03-11-2014, 08:55:22
RE: Moderatorów dwóch - Brzoz3k - 05-11-2014 14:25:57
RE: Moderatorów dwóch - nie_mientki - 05-11-2014, 21:22:45
RE: Moderatorów dwóch - kamil97 - 05-11-2014, 14:39:16
RE: Moderatorów dwóch - Brzoz3k - 05-11-2014, 14:45:10
RE: Moderatorów dwóch - Taśma - 05-11-2014, 19:41:10
RE: Moderatorów dwóch - Brzoz3k - 05-11-2014, 20:05:57


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Wczoraj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 303
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3081
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Wczoraj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 774
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 165
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 542
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 601
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34643
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 94
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 158
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 440
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5219
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 186
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 382
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 393
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 812

Reklama