Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje rowery
Autor Wiadomość
zbieracz Offline
Nowy
*


Liczba postów: 108
Imię: Łukasz
Skąd: woj.śląskie
Pojazd: Inny
Post: #90
RE: Moje rowery
(25-08-2014 23:41:32)wnusiu94 napisał(a):  Ten niebieski Wigry to jedna z pierwszych trójek, możliwe nawet że jest to jakaś pierwsza partia tego modelu. Super, naprawdę super!
Nawet nie wiesz, jakiego dostałem "strzału adrenaliny", jak go zobaczyłem przy śniadaniu. Nawet kawy nie mogłem wypićSmile , tylko od razu tel. i go zaklepałem.
Muszę znaleźć chwilę na ogarnięcie tych opon i dętek. Prawdopodobnie są to jego ori opony.
Jeszcze jego nr ramy, bo zapomniałem wyżej wstawić:





.

Romet Wigry-Junior '76
Romet Wigry3: '77, '84, '87
Supercycle /Wigry3 '80
Romet Flaming: '72, '77
Romet Karat '72
Romet Sokół '73
Romet Czajka '73
Romet Jubilat2 '89
FSM Karlik21 '91
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-08-2014 00:17:09 przez zbieracz.)
26-08-2014 00:15:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Moje rowery - zbieracz - 14-06-2014, 13:28:17
RE: Moje rowery - mikbow - 14-06-2014, 13:32:29
RE: Moje rowery - Przemi998 - 14-06-2014, 13:34:15
RE: Moje rowery - Sołtys - 14-06-2014, 13:39:24
RE: Moje rowery - Wigrus - 14-06-2014, 14:17:36
RE: Moje rowery - ArcziManYea - 14-06-2014, 14:40:55
RE: Moje rowery - mikbow - 14-06-2014, 14:57:39
RE: Moje rowery - Wigrus - 14-06-2014, 15:32:34
RE: Moje rowery - PawełBike - 14-06-2014, 14:53:49
RE: Moje rowery - Sołtys - 14-06-2014, 15:47:16
RE: Moje rowery - mz1 - 14-06-2014, 16:16:20
RE: Moje rowery - zbieracz - 14-06-2014, 16:17:08
RE: Moje rowery - Przemi998 - 14-06-2014, 16:20:43
RE: Moje rowery - Chmielu17 - 14-06-2014, 17:48:40
RE: Moje rowery - zbieracz - 14-06-2014, 18:05:51
RE: Moje rowery - Sołtys - 14-06-2014, 19:10:52
RE: Moje rowery - Wigrus - 14-06-2014, 19:49:29
RE: Moje rowery - Sołtys - 14-06-2014, 20:17:39
RE: Moje rowery - misiql - 14-06-2014, 22:04:14
RE: Moje rowery - Krystian Colo - 14-06-2014, 22:53:30
RE: Moje rowery - zbieracz - 15-06-2014, 00:17:41
RE: Moje rowery - Przemi998 - 15-06-2014, 00:25:25
RE: Moje rowery - zbieracz - 15-06-2014, 00:27:15
RE: Moje rowery - ArcziManYea - 15-06-2014, 00:29:35
RE: Moje rowery - Przemi998 - 15-06-2014, 00:32:51
RE: Moje rowery - Wigrus - 15-06-2014, 12:50:18
RE: Moje rowery - Norbi96 - 15-06-2014, 13:26:53
RE: Moje rowery - mikbow - 15-06-2014, 13:38:31
RE: Moje rowery - Wigrus - 15-06-2014, 16:20:44
RE: Moje rowery - Bartek_ - 15-06-2014, 14:24:35
RE: Moje rowery - Sołtys - 15-06-2014, 16:29:11
RE: Moje rowery - Krystian Colo - 15-06-2014, 20:43:04
RE: Moje rowery - zbieracz - 19-06-2014, 00:55:23
RE: Moje rowery - ArcziManYea - 19-06-2014, 11:58:23
RE: Moje rowery - Wigrus - 19-06-2014, 12:16:27
RE: Moje rowery - zbieracz - 19-06-2014, 14:32:21
RE: Moje rowery - Sołtys - 19-06-2014, 22:24:20
RE: Moje rowery - Ojla - 24-06-2014, 23:42:00
RE: Moje rowery - zbieracz - 25-06-2014, 21:33:07
RE: Moje rowery - Wigrus - 25-06-2014, 22:56:31
RE: Moje rowery - Błażej - 25-06-2014, 22:24:07
RE: Moje rowery - ArcziManYea - 25-06-2014, 22:24:55
RE: Moje rowery - Diana - 26-06-2014, 11:38:16
RE: Moje rowery - ArcziManYea - 26-06-2014, 11:41:03
RE: Moje rowery - Diana - 26-06-2014, 11:46:26
RE: Moje rowery - ArcziManYea - 26-06-2014, 11:49:24
RE: Moje rowery - Sołtys - 26-06-2014, 15:25:07
RE: Moje rowery - Wigrus - 26-06-2014, 16:41:04
RE: Moje rowery - zbieracz - 26-06-2014, 17:44:47
RE: Moje rowery - Diana - 27-06-2014, 00:19:42
RE: Moje rowery - Sołtys - 26-06-2014, 18:43:31
RE: Moje rowery - chart80 - 13-07-2014, 02:05:44
RE: Moje rowery - zbieracz - 11-07-2014, 01:02:57
RE: Moje rowery - Sołtys - 13-07-2014, 12:41:17
RE: Moje rowery - zbieracz - 18-07-2014, 13:11:59
RE: Moje rowery - Krystian Colo - 18-07-2014, 13:31:33
RE: Moje rowery - Wigrus - 18-07-2014, 14:19:07
RE: Moje rowery - wnusiu94 - 18-07-2014, 14:19:21
RE: Moje rowery - zbieracz - 18-07-2014, 15:41:43
RE: Moje rowery - zbieracz - 30-07-2014, 18:09:11
RE: Moje rowery - alagor - 30-07-2014, 18:48:06
RE: Moje rowery - Semmao - 30-07-2014, 19:45:51
RE: Moje rowery - Sołtys - 30-07-2014, 20:18:25
RE: Moje rowery - wnusiu94 - 30-07-2014, 20:48:55
RE: Moje rowery - Krystian Colo - 30-07-2014, 21:04:24
RE: Moje rowery - Wigrus - 30-07-2014, 22:36:38
RE: Moje rowery - Przemi998 - 30-07-2014, 22:39:25
RE: Moje rowery - zbieracz - 30-07-2014, 23:17:32
RE: Moje rowery - Przemi998 - 30-07-2014, 23:37:47
RE: Moje rowery - zbieracz - 31-07-2014, 00:03:25
RE: Moje rowery - zbieracz - 04-08-2014, 18:42:56
RE: Moje rowery - wnusiu94 - 04-08-2014, 18:46:27
RE: Moje rowery - zbieracz - 04-08-2014, 19:42:56
RE: Moje rowery - tomek458 - 04-08-2014, 21:15:10
RE: Moje rowery - zbieracz - 04-08-2014, 21:33:21
RE: Moje rowery - tomek458 - 04-08-2014, 21:34:58
RE: Moje rowery - zbieracz - 04-08-2014, 22:04:17
RE: Moje rowery - Wigrus - 04-08-2014, 22:22:19
RE: Moje rowery - zbieracz - 04-08-2014, 22:55:25
RE: Moje rowery - wnusiu94 - 04-08-2014, 23:03:00
RE: Moje rowery - zbieracz - 15-08-2014, 20:12:55
RE: Moje rowery - tomek458 - 15-08-2014, 20:17:33
RE: Moje rowery - zbieracz - 15-08-2014, 20:26:02
RE: Moje rowery - wnusiu94 - 15-08-2014, 20:28:42
RE: Moje rowery - zbieracz - 15-08-2014, 20:37:22
RE: Moje rowery - Sołtys - 15-08-2014, 22:21:51
RE: Moje rowery - zbieracz - 15-08-2014, 23:25:31
RE: Moje rowery - chart80 - 26-08-2014, 09:23:54
RE: Moje rowery - zbieracz - 25-08-2014, 23:35:07
RE: Moje rowery - wnusiu94 - 25-08-2014, 23:41:32
RE: Moje rowery - zbieracz - 26-08-2014 00:15:19
RE: Moje rowery - ArcziManYea - 26-08-2014, 00:36:57
RE: Moje rowery - PawełBike - 26-08-2014, 01:08:05
RE: Moje rowery - Wigrus - 26-08-2014, 01:20:27
RE: Moje rowery - Sołtys - 26-08-2014, 14:50:53
RE: Moje rowery - zbieracz - 26-08-2014, 19:59:05
RE: Moje rowery - wnusiu94 - 26-08-2014, 20:42:37


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 50
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Dzisiaj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 431
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Dzisiaj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34312
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2951
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 44
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 83
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Wczoraj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 222
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5176
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 161
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 421
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 301
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 323
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 641
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 229
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6504

Reklama