Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Wątek zamknięty 
Prawo jazdy kat. A1
Autor Wiadomość
BigSoft Niedostępny
Pomocny użytkownik


Liczba postów: 1,006
Imię: Przemo
Skąd: SI
Pojazd: Romet Chart
Post: #29
RE: Prawo jazdy kat. A1
Ten temat jest bez sensu. Wcześniej opisano Ci jakie konsekwencje grożą za jazdę bez uprawnień w Twoim wieku. Prawo jest takie same w granicach naszego kraju i obowiązuje każdego. Ty wymagasz od nas wróżenia z fusów albo z kart czy czegokolwiek innego? Szklana kula może? Każdy wie, że prawo to jedno, to teoria, a praktyka różnie wygląda. Trafisz na policjanta służbistę, to Cię uwali (Twoich rodziców chyba bardziej) na maksa, bo takie ma prawo, bo to jest jego obowiązek. Trafisz na innego, który oleje sprawę, bo ma wyje.. i myśli jak tu na obiad do domu najszybciej wrócić i Cię puści, pouczy, albo powietrze spuści z koła i będziesz pchał do domu.

Skąd ktokolwiek ma wiedzieć jak zachowa się władza w momencie zatrzymania Ciebie na tym moto? Przecież to durnota totalna takie pytanie. Mnie może zatrzymać i uwalić totalnie, a mojego kumpla z klatki obok puści bo mu tak pasuje, a nie powinien. Bez sensu.

Sprawa jest jasna - nie masz uprawnień to je zrób, albo nie jeździj pojazdem, którym prawnie nie możesz się w danej chwili poruszać· Konsekwencje złamania prawa znasz, a o wróżby co się stanie gdy... pytaj gdzie indziej, bo to jest forum o jednośladach, a nie dla jasnowidzów czy innych wróżbitów.

Prawda jest taka, że każdy policjant powinien w momencie zatrzymania takiej osoby jak Ty, tj, która porusza się pojazdem, którym poruszać się nie powinna, bo nie ma uprawnień - karać z całą surowością. Bo to jest jego praca, takie ma obowiązki, a przez takich, co puszczają wolno tworzą się potem takie durne tematy "a może mi da mandat, a może nic i puści wolno".....

PS. Ciekawe czy zdajesz sobie sprawę z konsekwencji przy ewentualnym wypadku. Nie ważne czy Ty wjedziesz w kogoś, czy ktoś w Ciebie - i tak będziesz miał przesrane, a rodzice tym bardziej. Przemyśl to.

citroen-XM.pl
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-07-2014 15:21:29 przez BigSoft.)
19-07-2014 15:18:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Prawo jazdy kat. A1 - SimeR - 18-07-2014, 21:17:54
RE: Prawo jazdy kat. A1 - MrGrzybu - 18-07-2014, 22:16:15
RE: Prawo jazdy kat. A1 - Semmao - 18-07-2014, 23:05:09
RE: Prawo jazdy kat. A1 - SimeR - 18-07-2014, 23:13:02
RE: Prawo jazdy kat. A1 - kamillo23 - 18-07-2014, 23:13:25
RE: Prawo jazdy kat. A1 - SimeR - 18-07-2014, 23:15:17
RE: Prawo jazdy kat. A1 - Semmao - 18-07-2014, 23:21:06
RE: Prawo jazdy kat. A1 - kamillo23 - 18-07-2014, 23:23:29
RE: Prawo jazdy kat. A1 - SimeR - 18-07-2014, 23:27:44
RE: Prawo jazdy kat. A1 - Semmao - 18-07-2014, 23:32:03
RE: Prawo jazdy kat. A1 - kamillo23 - 18-07-2014, 23:32:36
RE: Prawo jazdy kat. A1 - SimeR - 18-07-2014, 23:34:25
RE: Prawo jazdy kat. A1 - kamillo23 - 18-07-2014, 23:35:09
RE: Prawo jazdy kat. A1 - Semmao - 19-07-2014, 00:02:48
RE: Prawo jazdy kat. A1 - SimeR - 19-07-2014, 00:26:04
RE: Prawo jazdy kat. A1 - Damian4570 - 19-07-2014, 00:29:27
RE: Prawo jazdy kat. A1 - Semmao - 19-07-2014, 00:58:20
RE: Prawo jazdy kat. A1 - SimeR - 19-07-2014, 10:17:55
RE: Prawo jazdy kat. A1 - BartuS - 19-07-2014, 10:56:40
RE: Prawo jazdy kat. A1 - bartoszek5k - 19-07-2014, 11:29:19
RE: Prawo jazdy kat. A1 - SimeR - 19-07-2014, 11:38:25
RE: Prawo jazdy kat. A1 - Semmao - 19-07-2014, 11:53:06
RE: Prawo jazdy kat. A1 - SimeR - 19-07-2014, 11:57:31
RE: Prawo jazdy kat. A1 - bartoszek5k - 19-07-2014, 13:08:37
RE: Prawo jazdy kat. A1 - SimeR - 19-07-2014, 13:49:37
RE: Prawo jazdy kat. A1 - bartoszek5k - 19-07-2014, 14:11:38
RE: Prawo jazdy kat. A1 - SimeR - 19-07-2014, 14:41:44
RE: Prawo jazdy kat. A1 - Semmao - 19-07-2014, 15:13:34
RE: Prawo jazdy kat. A1 - BigSoft - 19-07-2014 15:18:35
RE: Prawo jazdy kat. A1 - Semmao - 19-07-2014, 15:21:19


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: Quake96
Dzisiaj 15:12:56
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 39
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: joozek
Dzisiaj 00:55:01
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 489
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 77
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 511
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34511
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2981
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 66
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 112
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 292
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5200
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 172
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 333
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 359
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 750
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 244

Reklama