Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje rowery
Autor Wiadomość
Diana Offline
Nowy
*


Liczba postów: 35
Imię: Diana
Skąd: Warszawa
Pojazd: Inny
Post: #43
RE: Moje rowery
(14-06-2014 13:28:17)zbieracz napisał(a):  Witam, ponownie w temacie zbiorczym o moich rowerach Smile

Pewnego listopadowego popołudnia zacząłem przeglądać Tablicę, w oko wpadło mi ogłoszenie z okolicy o sprzedaży 2 szt. FSM Karlików21 w wręcz idealnym stanie. Dzwonię do kumpla i pytaniem czy chce jeden, a ja wezmę drugi. Ok, jedziemy. Po przyjeździe na miejsce sprzedający oświadcza, że sprząta piwnicę i sprzeda nam oba za cenę 50zł, jeśli weźmiemy też zdezelowane Wigry3. Wlazły wszystkie 3 szt. do tyłu do mojego polonezaSmile
Początkowo Wigry miało być dawcą dla potomnych, ale gdy go rozbierałem, zrobiło mi się go żal. Przypomniało mi się, jak za dzieciaka rozkładałem, lakierowałem, przerabiałem te rowery. Wtedy było inaczej...
Postanowiłem dać mu drugie życie. Z założenia miał być inny, nieoryginalny, ulepszony w moim mniemaniu i taki też jest!
Na początku:


Obecnie:


2. Drugim rowerem jest FSM KARLIK 21. Jeden z bliźniaków, kupionych "na spontana". Tego nie trzeba było lakierować, ani odnawiać, bo jest w stanie bardzo dobrym. Wyczyściłem go tylko i wyregulowałem. Na razie też posiada narzędziówkę z mojego Sokoła, zanim tamten "ożyje" Smile.


Przepiękny jest ten Twój żółty Wigraszek i te białe elementy piękny tworzą kontrast z żółtą ramą....
Ja mam kanarkowego Wigraka 5 z oryginalnym lakierem i choć obawiałam się tej bieli to widzę, że nie słusznieSmile
26-06-2014 11:38:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Moje rowery - zbieracz - 14-06-2014, 13:28:17
RE: Moje rowery - mikbow - 14-06-2014, 13:32:29
RE: Moje rowery - Przemi998 - 14-06-2014, 13:34:15
RE: Moje rowery - Sołtys - 14-06-2014, 13:39:24
RE: Moje rowery - Wigrus - 14-06-2014, 14:17:36
RE: Moje rowery - ArcziManYea - 14-06-2014, 14:40:55
RE: Moje rowery - mikbow - 14-06-2014, 14:57:39
RE: Moje rowery - Wigrus - 14-06-2014, 15:32:34
RE: Moje rowery - PawełBike - 14-06-2014, 14:53:49
RE: Moje rowery - Sołtys - 14-06-2014, 15:47:16
RE: Moje rowery - mz1 - 14-06-2014, 16:16:20
RE: Moje rowery - zbieracz - 14-06-2014, 16:17:08
RE: Moje rowery - Przemi998 - 14-06-2014, 16:20:43
RE: Moje rowery - Chmielu17 - 14-06-2014, 17:48:40
RE: Moje rowery - zbieracz - 14-06-2014, 18:05:51
RE: Moje rowery - Sołtys - 14-06-2014, 19:10:52
RE: Moje rowery - Wigrus - 14-06-2014, 19:49:29
RE: Moje rowery - Sołtys - 14-06-2014, 20:17:39
RE: Moje rowery - misiql - 14-06-2014, 22:04:14
RE: Moje rowery - Krystian Colo - 14-06-2014, 22:53:30
RE: Moje rowery - zbieracz - 15-06-2014, 00:17:41
RE: Moje rowery - Przemi998 - 15-06-2014, 00:25:25
RE: Moje rowery - zbieracz - 15-06-2014, 00:27:15
RE: Moje rowery - ArcziManYea - 15-06-2014, 00:29:35
RE: Moje rowery - Przemi998 - 15-06-2014, 00:32:51
RE: Moje rowery - Wigrus - 15-06-2014, 12:50:18
RE: Moje rowery - Norbi96 - 15-06-2014, 13:26:53
RE: Moje rowery - mikbow - 15-06-2014, 13:38:31
RE: Moje rowery - Wigrus - 15-06-2014, 16:20:44
RE: Moje rowery - Bartek_ - 15-06-2014, 14:24:35
RE: Moje rowery - Sołtys - 15-06-2014, 16:29:11
RE: Moje rowery - Krystian Colo - 15-06-2014, 20:43:04
RE: Moje rowery - zbieracz - 19-06-2014, 00:55:23
RE: Moje rowery - ArcziManYea - 19-06-2014, 11:58:23
RE: Moje rowery - Wigrus - 19-06-2014, 12:16:27
RE: Moje rowery - zbieracz - 19-06-2014, 14:32:21
RE: Moje rowery - Sołtys - 19-06-2014, 22:24:20
RE: Moje rowery - Ojla - 24-06-2014, 23:42:00
RE: Moje rowery - zbieracz - 25-06-2014, 21:33:07
RE: Moje rowery - Wigrus - 25-06-2014, 22:56:31
RE: Moje rowery - Błażej - 25-06-2014, 22:24:07
RE: Moje rowery - ArcziManYea - 25-06-2014, 22:24:55
RE: Moje rowery - Diana - 26-06-2014 11:38:16
RE: Moje rowery - ArcziManYea - 26-06-2014, 11:41:03
RE: Moje rowery - Diana - 26-06-2014, 11:46:26
RE: Moje rowery - ArcziManYea - 26-06-2014, 11:49:24
RE: Moje rowery - Sołtys - 26-06-2014, 15:25:07
RE: Moje rowery - Wigrus - 26-06-2014, 16:41:04
RE: Moje rowery - zbieracz - 26-06-2014, 17:44:47
RE: Moje rowery - Diana - 27-06-2014, 00:19:42
RE: Moje rowery - Sołtys - 26-06-2014, 18:43:31
RE: Moje rowery - chart80 - 13-07-2014, 02:05:44
RE: Moje rowery - zbieracz - 11-07-2014, 01:02:57
RE: Moje rowery - Sołtys - 13-07-2014, 12:41:17
RE: Moje rowery - zbieracz - 18-07-2014, 13:11:59
RE: Moje rowery - Krystian Colo - 18-07-2014, 13:31:33
RE: Moje rowery - Wigrus - 18-07-2014, 14:19:07
RE: Moje rowery - wnusiu94 - 18-07-2014, 14:19:21
RE: Moje rowery - zbieracz - 18-07-2014, 15:41:43
RE: Moje rowery - zbieracz - 30-07-2014, 18:09:11
RE: Moje rowery - alagor - 30-07-2014, 18:48:06
RE: Moje rowery - Semmao - 30-07-2014, 19:45:51
RE: Moje rowery - Sołtys - 30-07-2014, 20:18:25
RE: Moje rowery - wnusiu94 - 30-07-2014, 20:48:55
RE: Moje rowery - Krystian Colo - 30-07-2014, 21:04:24
RE: Moje rowery - Wigrus - 30-07-2014, 22:36:38
RE: Moje rowery - Przemi998 - 30-07-2014, 22:39:25
RE: Moje rowery - zbieracz - 30-07-2014, 23:17:32
RE: Moje rowery - Przemi998 - 30-07-2014, 23:37:47
RE: Moje rowery - zbieracz - 31-07-2014, 00:03:25
RE: Moje rowery - zbieracz - 04-08-2014, 18:42:56
RE: Moje rowery - wnusiu94 - 04-08-2014, 18:46:27
RE: Moje rowery - zbieracz - 04-08-2014, 19:42:56
RE: Moje rowery - tomek458 - 04-08-2014, 21:15:10
RE: Moje rowery - zbieracz - 04-08-2014, 21:33:21
RE: Moje rowery - tomek458 - 04-08-2014, 21:34:58
RE: Moje rowery - zbieracz - 04-08-2014, 22:04:17
RE: Moje rowery - Wigrus - 04-08-2014, 22:22:19
RE: Moje rowery - zbieracz - 04-08-2014, 22:55:25
RE: Moje rowery - wnusiu94 - 04-08-2014, 23:03:00
RE: Moje rowery - zbieracz - 15-08-2014, 20:12:55
RE: Moje rowery - tomek458 - 15-08-2014, 20:17:33
RE: Moje rowery - zbieracz - 15-08-2014, 20:26:02
RE: Moje rowery - wnusiu94 - 15-08-2014, 20:28:42
RE: Moje rowery - zbieracz - 15-08-2014, 20:37:22
RE: Moje rowery - Sołtys - 15-08-2014, 22:21:51
RE: Moje rowery - zbieracz - 15-08-2014, 23:25:31
RE: Moje rowery - chart80 - 26-08-2014, 09:23:54
RE: Moje rowery - zbieracz - 25-08-2014, 23:35:07
RE: Moje rowery - wnusiu94 - 25-08-2014, 23:41:32
RE: Moje rowery - zbieracz - 26-08-2014, 00:15:19
RE: Moje rowery - ArcziManYea - 26-08-2014, 00:36:57
RE: Moje rowery - PawełBike - 26-08-2014, 01:08:05
RE: Moje rowery - Wigrus - 26-08-2014, 01:20:27
RE: Moje rowery - Sołtys - 26-08-2014, 14:50:53
RE: Moje rowery - zbieracz - 26-08-2014, 19:59:05
RE: Moje rowery - wnusiu94 - 26-08-2014, 20:42:37


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 50
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Dzisiaj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 431
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Dzisiaj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34312
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2951
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 44
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 83
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Wczoraj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 222
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5176
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 161
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 421
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 301
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 323
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 641
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 229
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6504

Reklama