Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Policjanci :D
Autor Wiadomość
Linux Offline
.
*


Liczba postów: 247
Imię: Kuba
Skąd: Łódź
Pojazd: Inny
Post: #42
RE: Policjanci :D
Psioczycie na te kursy i egzaminy, że trzepanie kasy. A na własnym przykładzie mogę powiedzieć, że kurs (B) dał mi sporo. Jeździłem sporadycznie samochodem bez prawa jazdy (w bezpiecznych miejscach). Ale kurs dał mi dużo obycia z ruchem (mimo, że wcześniej natrzepałem kilka tysięcy sku.terem). Moim zdaniem, jak ktoś nie ma uprawnień, nie powinien pchać się w ruch uliczny i na publiczne drogi, bo stwarza zagrożenie (oczywiście tak samo jak pan Heniek - niedzielny kierowca i inni tacy).
A egzamin? Świetny sprawdzian jak poradzisz sobie ze stresem jako przyszły kierowca w ciężkich momentach na drodze. Egzaminatorzy są chamscy i podpuszczają? OK, i dobrze, jak ktoś nie potrafi sobie z tym poradzić to jak ma sobie poradzić wśród idiotów którzy jeżdżę po drogach? Ale Wy nadal powiecie 'uwziął się.... kasy szukają....' etc., nikt nie broni Wam się odwołać, są kamery i podobno żyjemy w państwie prawa.
Jazda sku.terem/motorowerem na dowód to tak idiotyczny pomysł, że ciężko mi uwierzyć, że coś takiego było (jest?). Tak samo egzaminy na kartę motorowerową... kilka banalnych pytań. I przejechać 300 metrów motorynką w miejscu gdzie nie ma ruchu drogowego, po wyznaczonym torze. I ktoś taki potem wsiada na motorower i wjeżdża do miasta... Popieram w 100% AM, a to, że koszta są większa jest logiczne, bo ktoś musi poświęci Wam więcej czasu.
Nie mówię, że na wszelkiego rodzaju kursach dowiecie się wszystkiego, ale na pewno dadzą dużo w porównaniu do tego co mieliście w głowach przed nimi. Jeżeli ktoś jednak uważa, że najlepiej pozwolić jeździć wszystkim każdemu, to niech przypomni to sobie za 5-10 lat, kiedy może zmądrzeje... może... chociaż czytając liczne wypowiedzi, chociażby na tym forum, to zmądrzenie u wielu osób, chyba nie nastąpi. Huh
03-06-2014 16:32:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Policjanci :D - DominiX - 01-06-2014, 22:02:46
RE: Policjanci :D - theogarowiec - 01-06-2014, 22:04:17
RE: Policjanci :D - DominiX - 01-06-2014, 22:07:30
RE: Policjanci :D - mikolaj.lukasik - 01-06-2014, 22:12:07
RE: Policjanci :D - Przemi998 - 01-06-2014, 22:15:32
RE: Policjanci :D - Latos - 01-06-2014, 22:15:53
RE: Policjanci :D - Damian4570 - 01-06-2014, 22:22:19
RE: Policjanci :D - kokosek - 01-06-2014, 23:40:34
RE: Policjanci :D - DominiX - 01-06-2014, 22:42:32
RE: Policjanci :D - Barto5050 - 01-06-2014, 22:48:33
RE: Policjanci :D - DominiX - 01-06-2014, 22:52:09
RE: Policjanci :D - Barto5050 - 01-06-2014, 23:00:03
RE: Policjanci :D - DominiX - 01-06-2014, 23:09:45
RE: Policjanci :D - Linux - 01-06-2014, 23:10:24
RE: Policjanci :D - stqc - 01-06-2014, 23:23:36
RE: Policjanci :D - sebon30 - 01-06-2014, 23:39:38
RE: Policjanci :D - wojtekr35 - 02-06-2014, 00:10:07
RE: Policjanci :D - Mysiu - 02-06-2014, 01:09:58
RE: Policjanci :D - Damian4570 - 02-06-2014, 20:00:12
RE: Policjanci :D - nie_mientki - 02-06-2014, 20:13:03
RE: Policjanci :D - jurek_j - 02-06-2014, 21:07:46
RE: Policjanci :D - nie_mientki - 02-06-2014, 21:29:08
RE: Policjanci :D - jurek_j - 02-06-2014, 21:38:44
RE: Policjanci :D - kokosek - 02-06-2014, 20:52:29
RE: Policjanci :D - Semmao - 02-06-2014, 21:23:16
RE: Policjanci :D - Paweł96 - 02-06-2014, 21:28:02
RE: Policjanci :D - kokosek - 02-06-2014, 21:31:42
RE: Policjanci :D - nie_mientki - 02-06-2014, 21:41:07
RE: Policjanci :D - kokosek - 02-06-2014, 21:47:27
RE: Policjanci :D - jurek_j - 02-06-2014, 21:50:27
RE: Policjanci :D - kokosek - 02-06-2014, 21:53:57
RE: Policjanci :D - Damian4570 - 02-06-2014, 23:40:34
RE: Policjanci :D - kokosek - 03-06-2014, 00:02:17
RE: Policjanci :D - lincoln_88 - 03-06-2014, 00:02:43
RE: Policjanci :D - Krystian Colo - 03-06-2014, 08:59:11
RE: Policjanci :D - Błażej - 03-06-2014, 09:14:55
RE: Policjanci :D - Krystian Colo - 03-06-2014, 09:29:21
RE: Policjanci :D - Damian4570 - 03-06-2014, 14:40:55
RE: Policjanci :D - skalpel155 - 03-06-2014, 14:42:32
RE: Policjanci :D - krzysiu1505 - 03-06-2014, 16:09:02
RE: Policjanci :D - Latos - 03-06-2014, 16:25:15
RE: Policjanci :D - Linux - 03-06-2014 16:32:52
RE: Policjanci :D - kokosek - 03-06-2014, 17:10:15
RE: Policjanci :D - nie_mientki - 03-06-2014, 18:47:51
RE: Policjanci :D - Matinek - 03-06-2014, 19:11:04
RE: Policjanci :D - kokosek - 03-06-2014, 21:02:14
RE: Policjanci :D - Pompuś - 03-06-2014, 21:18:57
RE: Policjanci :D - nie_mientki - 03-06-2014, 21:43:29
RE: Policjanci :D - kokosek - 03-06-2014, 22:03:58


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: Quake96
Dzisiaj 15:12:56
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 39
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: joozek
Dzisiaj 00:55:01
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 489
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 77
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 511
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34511
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2981
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 66
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 112
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 292
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5200
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 172
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 333
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 359
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 750
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 244

Reklama