Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Policjanci :D
Autor Wiadomość
skalpel155 Offline
SzpachelMen
*


Liczba postów: 300
Imię: Mateusz
Skąd: Gołdap
Pojazd: Inny
Post: #39
RE: Policjanci :D
(03-06-2014 00:02:43)lincoln_88 napisał(a):  Za jazdę bez uprawnień 500 zł, ale jak się będziesz tłumaczył, że moto wziąłeś bez pytania (inaczej ze 3k kary dla rodziców). Na dowód nie można jeździć, tylko potrzeba jakieś prawo jazdy (obojętne jakie). Zwykle się pytają o to co kierowców: oc, dowód, prawo jazdy

Się doinformuj najpierw, lub dokładniej precyzuj wypowiedzi. Na dowód mogą jeździć osoby które ukończyły 18 lat przed wprowadzeniem tej ustawy. bodajże 19 styczeń 2014/13? Nie pamiętam już. Prawo nie działa wstecz w tym przypadku.

Co do egzaminów to spore pole do popisu. U mnie, jak zdawałem w gim test na karte motorowerową to był dosłownie test. Przychodziłeś określonego dnia, na określoną godzinę, do określonej klasy wraz z 30-tką innych młodych i gniewnych, Kartka A4 z pytaniami skurczonymi po dwóch stronach. Tydzień po napisaniu tego była informacja zdało X osób (na 30 osób maks 12 zdawało, co za tempe młoty Big Grin) i ganiało się do nauczycielki od techniki, rodzica i sekretariatu. Oni podpisywali 6 rubryk chyba i miałeś kartę motorowerową. praktycznego egzaminu nie było, chociaż był plac do jazdy, więc gdzie tu mowa o nauce? Nawet na kursach na prawko uczą Cię tak żebyś zdał egzamin, a nie tak jak by się jeździło.

Próbowałeś wysłać do mnie wiadomość? Pisz teraz. miałem pełną skrzynkę Smile
03-06-2014 14:42:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Policjanci :D - DominiX - 01-06-2014, 22:02:46
RE: Policjanci :D - theogarowiec - 01-06-2014, 22:04:17
RE: Policjanci :D - DominiX - 01-06-2014, 22:07:30
RE: Policjanci :D - mikolaj.lukasik - 01-06-2014, 22:12:07
RE: Policjanci :D - Przemi998 - 01-06-2014, 22:15:32
RE: Policjanci :D - Latos - 01-06-2014, 22:15:53
RE: Policjanci :D - Damian4570 - 01-06-2014, 22:22:19
RE: Policjanci :D - kokosek - 01-06-2014, 23:40:34
RE: Policjanci :D - DominiX - 01-06-2014, 22:42:32
RE: Policjanci :D - Barto5050 - 01-06-2014, 22:48:33
RE: Policjanci :D - DominiX - 01-06-2014, 22:52:09
RE: Policjanci :D - Barto5050 - 01-06-2014, 23:00:03
RE: Policjanci :D - DominiX - 01-06-2014, 23:09:45
RE: Policjanci :D - Linux - 01-06-2014, 23:10:24
RE: Policjanci :D - stqc - 01-06-2014, 23:23:36
RE: Policjanci :D - sebon30 - 01-06-2014, 23:39:38
RE: Policjanci :D - wojtekr35 - 02-06-2014, 00:10:07
RE: Policjanci :D - Mysiu - 02-06-2014, 01:09:58
RE: Policjanci :D - Damian4570 - 02-06-2014, 20:00:12
RE: Policjanci :D - nie_mientki - 02-06-2014, 20:13:03
RE: Policjanci :D - jurek_j - 02-06-2014, 21:07:46
RE: Policjanci :D - nie_mientki - 02-06-2014, 21:29:08
RE: Policjanci :D - jurek_j - 02-06-2014, 21:38:44
RE: Policjanci :D - kokosek - 02-06-2014, 20:52:29
RE: Policjanci :D - Semmao - 02-06-2014, 21:23:16
RE: Policjanci :D - Paweł96 - 02-06-2014, 21:28:02
RE: Policjanci :D - kokosek - 02-06-2014, 21:31:42
RE: Policjanci :D - nie_mientki - 02-06-2014, 21:41:07
RE: Policjanci :D - kokosek - 02-06-2014, 21:47:27
RE: Policjanci :D - jurek_j - 02-06-2014, 21:50:27
RE: Policjanci :D - kokosek - 02-06-2014, 21:53:57
RE: Policjanci :D - Damian4570 - 02-06-2014, 23:40:34
RE: Policjanci :D - kokosek - 03-06-2014, 00:02:17
RE: Policjanci :D - lincoln_88 - 03-06-2014, 00:02:43
RE: Policjanci :D - Krystian Colo - 03-06-2014, 08:59:11
RE: Policjanci :D - Błażej - 03-06-2014, 09:14:55
RE: Policjanci :D - Krystian Colo - 03-06-2014, 09:29:21
RE: Policjanci :D - Damian4570 - 03-06-2014, 14:40:55
RE: Policjanci :D - skalpel155 - 03-06-2014 14:42:32
RE: Policjanci :D - krzysiu1505 - 03-06-2014, 16:09:02
RE: Policjanci :D - Latos - 03-06-2014, 16:25:15
RE: Policjanci :D - Linux - 03-06-2014, 16:32:52
RE: Policjanci :D - kokosek - 03-06-2014, 17:10:15
RE: Policjanci :D - nie_mientki - 03-06-2014, 18:47:51
RE: Policjanci :D - Matinek - 03-06-2014, 19:11:04
RE: Policjanci :D - kokosek - 03-06-2014, 21:02:14
RE: Policjanci :D - Pompuś - 03-06-2014, 21:18:57
RE: Policjanci :D - nie_mientki - 03-06-2014, 21:43:29
RE: Policjanci :D - kokosek - 03-06-2014, 22:03:58


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: Quake96
Dzisiaj 15:12:56
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 39
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: joozek
Dzisiaj 00:55:01
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 488
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 77
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 511
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34511
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2980
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 66
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 112
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 291
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5200
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 172
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 333
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 359
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 750
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 243

Reklama