Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Policjanci :D
Autor Wiadomość
kokosek Offline
Минск 125
*


Liczba postów: 1,639
Imię: Eryk
Skąd: Łódzkie
Pojazd: Inny
Post: #16
RE: Policjanci :D
(01-06-2014 22:22:19)Damian4570 napisał(a):  Podobnych tematów było kilkanaście już... Dla mnie sprawa jest jasna, nie masz karty motorowerowej/AM/A1 - nie jeździj - proste, skoro nie posiadasz żadnego z wymienionych wyżej dokumentów, w mojej ocenie - Twoja wiedza o przepisach jest zerowa, więc jak chcesz jeździć przepisowo? 0-0
Nie zgadzam się nie i nie!.

Co powiesz na sytuacje niedawno opisaną w mediach o kierowcy ciężarowego auta który prowadził Auto przez ponad 20 lat bez prawka?.

Oraz czy ty byłeś taki cfany, gdy tym bardziej kolega jeździ po polnych drogach?.

Publicznie mówię ja prowadzę swoją charcine po drogach publicznych, Kontroli nie miałem. Lecz miałem sytuacje że jechałem bez kasku, z drugą osobą (ona miała kask) Policjant uchylił szybę pośmialiśmy się i poprosił abym zgasił i popchał puki oni nie pojadą Smile.

To jest tak. Jeżeli trafisz na miłego gościa (Policjantów takich jest większości sporo)
Polecam: Jak Zachować się podczas kontroli


A pro po tego iż poruszam się chartem bez prawa jazdy, Sytuacja wyglądała tak że zdałem egzamin w szkole, a egzamin praktyczny odbywał się w ferie, gdzie szkoła miała nam podać termin telefonicznie, Ja i Kolega, I tak się składa że nie był to mój pierwszy motorower wtedy i test praktyczny zaliczył bym w 99,9%..

Moje Prace Smile

Simson S51 - Kokosek

Wyprzedaż u Kokoska!
01-06-2014 23:40:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Policjanci :D - DominiX - 01-06-2014, 22:02:46
RE: Policjanci :D - theogarowiec - 01-06-2014, 22:04:17
RE: Policjanci :D - DominiX - 01-06-2014, 22:07:30
RE: Policjanci :D - mikolaj.lukasik - 01-06-2014, 22:12:07
RE: Policjanci :D - Przemi998 - 01-06-2014, 22:15:32
RE: Policjanci :D - Latos - 01-06-2014, 22:15:53
RE: Policjanci :D - Damian4570 - 01-06-2014, 22:22:19
RE: Policjanci :D - kokosek - 01-06-2014 23:40:34
RE: Policjanci :D - DominiX - 01-06-2014, 22:42:32
RE: Policjanci :D - Barto5050 - 01-06-2014, 22:48:33
RE: Policjanci :D - DominiX - 01-06-2014, 22:52:09
RE: Policjanci :D - Barto5050 - 01-06-2014, 23:00:03
RE: Policjanci :D - DominiX - 01-06-2014, 23:09:45
RE: Policjanci :D - Linux - 01-06-2014, 23:10:24
RE: Policjanci :D - stqc - 01-06-2014, 23:23:36
RE: Policjanci :D - sebon30 - 01-06-2014, 23:39:38
RE: Policjanci :D - wojtekr35 - 02-06-2014, 00:10:07
RE: Policjanci :D - Mysiu - 02-06-2014, 01:09:58
RE: Policjanci :D - Damian4570 - 02-06-2014, 20:00:12
RE: Policjanci :D - nie_mientki - 02-06-2014, 20:13:03
RE: Policjanci :D - jurek_j - 02-06-2014, 21:07:46
RE: Policjanci :D - nie_mientki - 02-06-2014, 21:29:08
RE: Policjanci :D - jurek_j - 02-06-2014, 21:38:44
RE: Policjanci :D - kokosek - 02-06-2014, 20:52:29
RE: Policjanci :D - Semmao - 02-06-2014, 21:23:16
RE: Policjanci :D - Paweł96 - 02-06-2014, 21:28:02
RE: Policjanci :D - kokosek - 02-06-2014, 21:31:42
RE: Policjanci :D - nie_mientki - 02-06-2014, 21:41:07
RE: Policjanci :D - kokosek - 02-06-2014, 21:47:27
RE: Policjanci :D - jurek_j - 02-06-2014, 21:50:27
RE: Policjanci :D - kokosek - 02-06-2014, 21:53:57
RE: Policjanci :D - Damian4570 - 02-06-2014, 23:40:34
RE: Policjanci :D - kokosek - 03-06-2014, 00:02:17
RE: Policjanci :D - lincoln_88 - 03-06-2014, 00:02:43
RE: Policjanci :D - Krystian Colo - 03-06-2014, 08:59:11
RE: Policjanci :D - Błażej - 03-06-2014, 09:14:55
RE: Policjanci :D - Krystian Colo - 03-06-2014, 09:29:21
RE: Policjanci :D - Damian4570 - 03-06-2014, 14:40:55
RE: Policjanci :D - skalpel155 - 03-06-2014, 14:42:32
RE: Policjanci :D - krzysiu1505 - 03-06-2014, 16:09:02
RE: Policjanci :D - Latos - 03-06-2014, 16:25:15
RE: Policjanci :D - Linux - 03-06-2014, 16:32:52
RE: Policjanci :D - kokosek - 03-06-2014, 17:10:15
RE: Policjanci :D - nie_mientki - 03-06-2014, 18:47:51
RE: Policjanci :D - Matinek - 03-06-2014, 19:11:04
RE: Policjanci :D - kokosek - 03-06-2014, 21:02:14
RE: Policjanci :D - Pompuś - 03-06-2014, 21:18:57
RE: Policjanci :D - nie_mientki - 03-06-2014, 21:43:29
RE: Policjanci :D - kokosek - 03-06-2014, 22:03:58


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: Quake96
Dzisiaj 15:12:56
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 39
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: joozek
Dzisiaj 00:55:01
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 489
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 77
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 511
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34512
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2984
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 67
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 113
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 294
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5200
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 173
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 333
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 359
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 750
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 244

Reklama