Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Romet 100 by komarinho
Autor Wiadomość
komarinho Offline
długodystansowiec
*


Liczba postów: 552
Imię: Paweł
Skąd: Sanok/Kraków
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #97
RE: Romet 100 by komarinho
Chyba czas na odświeżenie mojego wątku. Dawno tu nie bywałem. Liceum, nauka, zero czasu. Mimo wszystko po zakończeniu sezonu do sklepu jeździłem zawsze komarkiem Big Grin Odkąd rozwiązałem ostatecznie problemy z gaźnikiem, nie dotykałem w komarze nic, i nabiłem lekko z 1000km. Jeździł na prawdę bezawaryjnie, jedyne co to 3 kapcie, linka sprzęgła, luz w przednim kole, duperele. Na założonej gumie filtra szmerów ssania nie wkręcał się na obroty, nie miałem czasu grzebać więc cały czas jeździłem bez. Ostatnio że rok szkolny się kończy, i pogoda lipna to postanowiłem trochę pogrzebać. Rozebrałem cały tył i wyczyściłem, jestem w trakcie zmieniania szczęk hamulcowych z tyłu, będę składał na 4 sprężynkach, kupiłem oryginalny drut hamulcowy bo miałem wydziwiany powyginany, wyprostowałem nóżkę hamulca która przygięła się pewnego razu podczas wchodzenia w zakręt na hamulcu. Znalazłem u siebie gumę i klosz w super stanie do tylnego światła i to poskręcałem, zdjąłem jakieś stare naklejki drobne i powyczyszczałem, parę rzeczy żeby go dopracować, zanim sezon zacznie się na dobre. Problem z gumą też rozwiązałem, wylot pod siedzeniem bywał przytkany bo ułamane było przednie mocowanie siedzenia, ale załatwiłem już z sąsiadem przyspawanie tego do blaszki na nitach Popa, więc będzie wszystko grać. Śmiga śmiga i jeszcze raz śmiga, wierny jest i wytrwały. W międzyczasie wpadły parę razy dłuższe wycieczki, motoserce z Bartkiem (Barto5050) w Sanoku itp. Łapcie zdjęcia Wink
Chyba czas na odświeżenie mojego wątku. Dawno tu nie bywałem. Liceum, nauka, zero czasu. Mimo wszystko po zakończeniu sezonu do sklepu jeździłem zawsze komarkiem Big Grin Odkąd rozwiązałem ostatecznie problemy z gaźnikiem, nie dotykałem w komarze nic, i nabiłem lekko z 1000km. Jeździł na prawdę bezawaryjnie, jedyne co to 3 kapcie, linka sprzęgła, luz w przednim kole, duperele. Na założonej gumie filtra szmerów ssania nie wkręcał się na obroty, nie miałem czasu grzebać więc cały czas jeździłem bez. Ostatnio że rok szkolny się kończy, i pogoda lipna to postanowiłem trochę pogrzebać. Rozebrałem cały tył i wyczyściłem, jestem w trakcie zmieniania szczęk hamulcowych z tyłu, będę składał na 4 sprężynkach, kupiłem oryginalny drut hamulcowy bo miałem wydziwiany powyginany, wyprostowałem nóżkę hamulca która przygięła się pewnego razu podczas wchodzenia w zakręt na hamulcu. Znalazłem u siebie gumę i klosz w super stanie do tylnego światła i to poskręcałem, zdjąłem jakieś stare naklejki drobne i powyczyszczałem, parę rzeczy żeby go dopracować, zanim sezon zacznie się na dobre. Problem z gumą też rozwiązałem, wylot pod siedzeniem bywał przytkany bo ułamane było przednie mocowanie siedzenia, ale załatwiłem już z sąsiadem przyspawanie tego do blaszki na nitach Popa, więc będzie wszystko grać. Śmiga śmiga i jeszcze raz śmiga, wierny jest i wytrwały. W międzyczasie wpadły parę razy dłuższe wycieczki, motoserce z Bartkiem (Barto5050) w Sanoku itp. Łapcie zdjęcia Wink





Mój Romet 100
Mój Romet Ogar 200
Moja MZ ETZ 150
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-06-2014 13:52:53 przez komarinho.)
01-06-2014 13:34:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet 100 by komarinho - komarinho - 14-08-2012, 18:44:32
RE: Romet 100 by komarinho - Romet_Pegaz - 14-08-2012, 19:38:25
RE: Romet 100 by komarinho - mati123307 - 14-08-2012, 20:05:46
RE: Romet 100 by komarinho - kadetmen - 14-08-2012, 20:14:02
RE: Romet 100 by komarinho - Zing - 14-08-2012, 20:27:02
RE: Romet 100 by komarinho - Marvin2010 - 14-08-2012, 20:45:14
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 14-08-2012, 21:12:34
RE: Romet 100 by komarinho - Semmao - 14-08-2012, 21:40:53
RE: Romet 100 by komarinho - MichalSR50 - 14-08-2012, 22:01:43
RE: Romet 100 by komarinho - michax - 14-08-2012, 22:20:24
RE: Romet 100 by komarinho - Przemi998 - 14-08-2012, 22:33:05
RE: Romet 100 by komarinho - arecki16 - 14-08-2012, 22:49:56
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 14-08-2012, 22:50:34
RE: Romet 100 by komarinho - bajbukaj - 14-08-2012, 23:13:39
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 14-08-2012, 23:21:01
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 25-08-2012, 16:11:16
RE: Romet 100 by komarinho - Kolo4x4 - 22-09-2012, 08:58:27
RE: Romet 100 by komarinho - kw112 - 22-09-2012, 09:07:18
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 22-09-2012, 19:20:15
RE: Romet 100 by komarinho - Norbi96 - 22-09-2012, 19:28:54
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 22-09-2012, 19:31:04
RE: Romet 100 by komarinho - Barto5050 - 22-09-2012, 20:12:51
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 22-09-2012, 23:42:01
RE: Romet 100 by komarinho - arevo - 22-09-2012, 23:54:07
RE: Romet 100 by komarinho - Błażej - 23-09-2012, 00:07:17
RE: Romet 100 by komarinho - Przemi998 - 22-09-2012, 23:56:45
RE: Romet 100 by komarinho - MateuszR - 23-09-2012, 11:42:09
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 23-09-2012, 18:59:51
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 23-09-2012, 20:04:20
RE: Romet 100 by komarinho - arasszymaras - 23-09-2012, 20:52:42
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 23-09-2012, 23:15:34
RE: Romet 100 by komarinho - Błażej - 23-09-2012, 23:26:09
RE: Romet 100 by komarinho - arevo - 23-09-2012, 23:31:26
RE: Romet 100 by komarinho - Błażej - 24-09-2012, 15:57:21
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 24-09-2012, 16:10:51
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 24-09-2012, 19:18:32
RE: Romet 100 by komarinho - krzychu999 - 24-09-2012, 19:35:00
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 25-05-2013, 20:09:19
RE: Romet 100 by komarinho - hunterR - 25-05-2013, 20:15:09
RE: Romet 100 by komarinho - MrF4k - 25-05-2013, 21:04:34
RE: Romet 100 by komarinho - Barto5050 - 25-05-2013, 22:50:10
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 26-05-2013, 10:38:38
RE: Romet 100 by komarinho - alek736 - 26-05-2013, 10:56:10
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 26-05-2013, 14:03:51
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 26-05-2013, 20:08:35
RE: Romet 100 by komarinho - Błażej - 27-05-2013, 17:58:10
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 27-05-2013, 18:18:40
RE: Romet 100 by komarinho - MrF4k - 27-05-2013, 20:06:05
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 27-05-2013, 20:18:26
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 15-06-2013, 18:04:30
RE: Romet 100 by komarinho - Barto5050 - 15-06-2013, 18:22:07
RE: Romet 100 by komarinho - Kolo4x4 - 15-06-2013, 21:58:32
RE: Romet 100 by komarinho - alek736 - 15-06-2013, 23:44:45
RE: Romet 100 by komarinho - Błażej - 16-06-2013, 00:38:03
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 16-06-2013, 12:11:53
RE: Romet 100 by komarinho - Dawid.xD - 16-06-2013, 18:17:09
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 16-06-2013, 19:00:07
RE: Romet 100 by komarinho - Małolat - 23-06-2013, 09:49:43
RE: Romet 100 by komarinho - Dawid.xD - 24-06-2013, 19:39:44
RE: Romet 100 by komarinho - Pompuś - 25-06-2013, 16:12:48
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 25-06-2013, 18:10:41
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 14-07-2013, 14:52:04
RE: Romet 100 by komarinho - sebon30 - 30-07-2013, 16:10:54
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 11-08-2013, 00:29:38
RE: Romet 100 by komarinho - Barto5050 - 11-08-2013, 00:34:13
RE: Romet 100 by komarinho - alek736 - 11-08-2013, 00:35:33
RE: Romet 100 by komarinho - MrF4k - 11-08-2013, 10:48:24
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 11-08-2013, 12:45:07
RE: Romet 100 by komarinho - sebon30 - 11-08-2013, 13:09:26
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 11-08-2013, 14:05:21
RE: Romet 100 by komarinho - Barto5050 - 11-08-2013, 14:07:44
RE: Romet 100 by komarinho - Amanssy - 11-08-2013, 13:15:24
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 11-08-2013, 14:12:48
RE: Romet 100 by komarinho - alek736 - 11-08-2013, 14:16:22
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 11-08-2013, 14:20:00
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 17-08-2013, 18:45:13
RE: Romet 100 by komarinho - Winiar 93 - 17-08-2013, 19:02:14
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 17-08-2013, 19:06:56
RE: Romet 100 by komarinho - Winiar 93 - 17-08-2013, 19:10:58
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 17-08-2013, 19:15:37
RE: Romet 100 by komarinho - romeciak - 17-08-2013, 20:17:47
RE: Romet 100 by komarinho - Pompuś - 19-08-2013, 20:45:59
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 16-10-2013, 22:07:28
RE: Romet 100 by komarinho - Pompuś - 16-10-2013, 22:10:21
RE: Romet 100 by komarinho - alek736 - 16-10-2013, 22:11:46
RE: Romet 100 by komarinho - Barto5050 - 16-10-2013, 22:16:40
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 16-10-2013, 22:18:03
RE: Romet 100 by komarinho - Dawid.xD - 16-10-2013, 22:25:08
RE: Romet 100 by komarinho - theogarowiec - 16-10-2013, 22:27:07
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 16-10-2013, 22:33:08
RE: Romet 100 by komarinho - Barto5050 - 16-10-2013, 22:39:08
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 16-10-2013, 23:23:16
RE: Romet 100 by komarinho - Latos - 08-12-2013, 21:51:01
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 05-01-2014, 14:31:10
RE: Romet 100 by komarinho - alek736 - 05-01-2014, 15:52:07
RE: Romet 100 by komarinho - Darek1 - 05-01-2014, 16:02:37
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 01-06-2014 13:34:29
RE: Romet 100 by komarinho - Barto5050 - 02-06-2014, 20:13:37
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 02-06-2014, 20:18:07
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 26-06-2014, 12:51:19
RE: Romet 100 by komarinho - Barto5050 - 26-06-2014, 12:58:18
RE: Romet 100 by komarinho - Dawid.xD - 26-06-2014, 14:13:29
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 26-06-2014, 14:19:35
RE: Romet 100 by komarinho - Dawid.xD - 26-06-2014, 14:29:18
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 26-06-2014, 16:13:57
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 15-02-2015, 14:31:16
RE: Romet 100 by komarinho - TobsoneQ - 15-02-2015, 15:22:38
RE: Romet 100 by komarinho - Rafalnapony - 15-02-2015, 15:24:44
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 15-02-2015, 16:39:20
RE: Romet 100 by komarinho - Błażej - 11-04-2015, 22:48:38
RE: Romet 100 by komarinho - Rafku - 15-02-2015, 16:50:42
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 15-02-2015, 16:52:14
RE: Romet 100 by komarinho - Barto5050 - 15-02-2015, 20:19:20
RE: Romet 100 by komarinho - romek - 15-02-2015, 20:40:15
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 15-02-2015, 23:44:41
RE: Romet 100 by komarinho - amin - 15-02-2015, 23:50:32
RE: Romet 100 by komarinho - Chmielu17 - 16-02-2015, 00:00:05
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 11-04-2015, 17:17:11
RE: Romet 100 by komarinho - Barto5050 - 11-04-2015, 21:32:38
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 11-04-2015, 22:43:58
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 11-04-2015, 23:03:18
RE: Romet 100 by komarinho - Błażej - 12-04-2015, 08:55:36
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 12-04-2015, 13:16:19
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 14-04-2015, 18:10:35
RE: Romet 100 by komarinho - Rafku - 14-04-2015, 19:28:44
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 14-04-2015, 20:40:13
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 17-05-2015, 13:46:27
RE: Romet 100 by komarinho - romek - 17-05-2015, 16:05:59
RE: Romet 100 by komarinho - Malibu122 - 17-05-2015, 17:16:26
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 17-05-2015, 17:53:28
RE: Romet 100 by komarinho - romek - 06-02-2016, 22:14:03
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 23-02-2016, 21:30:31
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 08-03-2016, 23:11:46
RE: Romet 100 by komarinho - bujak96 - 08-03-2016, 23:14:38
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 08-03-2016, 23:23:45
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 23-06-2022, 10:15:44


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Dzisiaj 10:19:03
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 215
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 103
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 334
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 196
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 238
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 492
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 177
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6337
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19836
Romet Romka - 50-T-1 '82r...
Ostatni post: romek
17-06-2026 20:12:55
» Odpowiedzi: 212
» Wyświetleń: 96700
Dwie jawki Mustang - okaz...
Ostatni post: usertm
17-06-2026 19:53:12
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 420
Plastiki
Ostatni post: Grzeszek
17-06-2026 12:08:19
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 246
Uszczelka pod głowicę
Ostatni post: mr.torwald@gmail.com
17-06-2026 11:02:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 303
Czy stomilki dadzą radę?
Ostatni post: romek
16-06-2026 22:22:06
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 190
Czy do silnika dwusuwoweg...
Ostatni post: Bob_Harley
16-06-2026 15:14:57
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 4468

Reklama