Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Simson S51 Enduro
Autor Wiadomość
dominik200
Unregistered

 
Post: #1
Simson S51 Enduro
Witam! Dnia dzisiejszego czyli 25 maja 2014 zakupiłem simsona s51 enduro. Po sprzedaży ogarka postanowiłem zakupić jakiegoś simka Smile Szukałem wielu i wielu było w kitowym stanie, no ale za nie wielkie pieniążki znalazłem simka z papierami. Simson jest z 1979r, ma założony cylinder 60cm, gaźnik 16n1-11. Silnik 4 biegowy, instalcja 6v. Simson sprawuje się wyśmienicie Smile Musze do niego zakupić akumulator i założyc aby były kierunki, poprawić przedni hamulec, kupić ślimak nowy, dokupić lusterko, założyc stopke i dorobić chlapacz. I mam pare pytań na wstępie, ile simson 60cm spali paliwa na 100km? I czy macie jakiś schemat instalacji simsona? Dzięki za pomoc Smile
tu macie fotki:
http://ifotos.pl/zobacz/Zdjcie022_eepwrxw.jpg/
http://ifotos.pl/zobacz/Zdjcie022_eepwrrp.jpg/
http://ifotos.pl/zobacz/Zdjcie022_eepssrh.jpg/
http://ifotos.pl/zobacz/Zdjcie022_eepssrq.jpg/
http://ifotos.pl/zobacz/Zdjcie023_eepssxp.jpg/
http://ifotos.pl/zobacz/Zdjcie023_eepssxw.jpg/
http://ifotos.pl/zobacz/Zdjcie023_eepssnr.jpg/
Oceniać, krytykować, komentować. Po prostu pisać co ślina na język przyniesie Tongue
25-05-2014 22:18:33
Odpowiedz cytując ten post
Reklama
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Simson S51 Enduro - dominik200 - 25-05-2014 22:18:33
RE: Simson S51 Enduro - kris-yo - 25-05-2014, 22:41:53
RE: Simson S51 Enduro - Przemi998 - 25-05-2014, 22:43:07
RE: Simson S51 Enduro - dominik200 - 25-05-2014, 22:51:40
RE: Simson S51 Enduro - kris-yo - 25-05-2014, 22:58:10
RE: Simson S51 Enduro - dominik200 - 25-05-2014, 23:03:34
RE: Simson S51 Enduro - kris-yo - 26-05-2014, 01:37:21
RE: Simson S51 Enduro - dominik200 - 26-05-2014, 15:39:03
RE: Simson S51 Enduro - krzysiu1505 - 26-05-2014, 17:42:02
RE: Simson S51 Enduro - dominik200 - 26-05-2014, 22:18:15
RE: Simson S51 Enduro - bartoszek5k - 27-05-2014, 18:01:37
RE: Simson S51 Enduro - theogarowiec - 27-05-2014, 18:17:47
RE: Simson S51 Enduro - dominik200 - 27-05-2014, 18:24:37
RE: Simson S51 Enduro - Latos - 27-05-2014, 18:38:17
RE: Simson S51 Enduro - SzymkQ - 27-05-2014, 18:40:50
RE: Simson S51 Enduro - dominik200 - 27-05-2014, 21:36:30
RE: Simson S51 Enduro - dominik200 - 05-06-2014, 22:24:39
RE: Simson S51 Enduro - dominik200 - 06-06-2014, 17:21:19
RE: Simson S51 Enduro - Kostian - 06-06-2014, 23:58:09
RE: Simson S51 Enduro - dominik200 - 07-06-2014, 00:03:17
RE: Simson S51 Enduro - theogarowiec - 07-06-2014, 15:49:41
RE: Simson S51 Enduro - dominik200 - 10-06-2014, 15:01:14
RE: Simson S51 Enduro - dominik200 - 14-06-2014, 18:43:14
RE: Simson S51 Enduro - DominiX - 14-06-2014, 19:32:37
RE: Simson S51 Enduro - MrF4k - 14-06-2014, 20:52:13
RE: Simson S51 Enduro - dominik200 - 14-06-2014, 21:27:44
RE: Simson S51 Enduro - theogarowiec - 14-06-2014, 21:29:39
RE: Simson S51 Enduro - dominik200 - 14-06-2014, 21:39:38
RE: Simson S51 Enduro - theogarowiec - 14-06-2014, 21:42:23
RE: Simson S51 Enduro - MrF4k - 14-06-2014, 21:50:54
RE: Simson S51 Enduro - dominik200 - 14-06-2014, 22:02:03
RE: Simson S51 Enduro - Mysiu - 15-06-2014, 03:02:18
RE: Simson S51 Enduro - dominik200 - 15-06-2014, 10:27:56
RE: Simson S51 Enduro - motomaniak - 15-06-2014, 11:35:05
RE: Simson S51 Enduro - dominik200 - 17-06-2014, 14:46:16
RE: Simson S51 Enduro - dominik200 - 18-06-2014, 22:04:14
RE: Simson S51 Enduro - dominik200 - 18-06-2014, 23:15:49
RE: Simson S51 Enduro - theogarowiec - 18-06-2014, 23:18:10
RE: Simson S51 Enduro - dominik200 - 19-06-2014, 10:26:46
RE: Simson S51 Enduro - dominik200 - 25-06-2014, 11:08:49
RE: Simson S51 Enduro - MrF4k - 25-06-2014, 14:06:27
RE: Simson S51 Enduro - dominik200 - 02-07-2014, 22:23:27
RE: Simson S51 Enduro - dominik200 - 23-07-2014, 09:48:22


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: krystian276
Dzisiaj 13:11:16
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 27
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: joozek
Dzisiaj 00:55:01
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 484
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 76
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 508
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34506
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2978
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 63
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 110
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 289
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5197
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 168
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 329
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 356
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 749
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 243

Reklama