Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Zmiana nazwy "Tablicy"
Autor Wiadomość
krzysiu1505 Offline
Technik
*


Liczba postów: 952
Imię: .
Skąd: okolice Bochni
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #55
RE: Zmiana nazwy "Tablicy"
(15-04-2014 20:23:54)nie_mientki napisał(a):  
(15-04-2014 20:21:20)krzysiu1505 napisał(a):  Przed wojną nikt Polaków nie ograniczał, i co?

Kpisz sobie, jesteś aż tak wielkim ignorantem czy może mam Ci to wyjaśnić?

Towarzysz Ziuk jednak dawał Polakom pewną swobodę, na pewno dużo większą niż tow. Gierek lub tow. Jaruzelski...

Skład złomu w moim garażu:
- Simson S51B1-4 1983r
- Simson S51N/Electronic/Comfort(składak z 3 różnych) 1989r.
- Romet Ogar 200(motorower jutra: może jutro odpali) 1989r: sprzedany, oby trafił w dobre ręce
15-04-2014 20:27:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Zmiana nazwy "Tablicy" - dave123q - 14-04-2014, 17:18:02
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - wojtekr35 - 14-04-2014, 17:18:41
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - axelbenq - 14-04-2014, 17:27:45
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - Barto5050 - 14-04-2014, 17:32:01
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - Kanilox - 14-04-2014, 17:37:09
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - charper - 14-04-2014, 17:38:23
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - wojtekr35 - 14-04-2014, 17:42:55
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - Bartosz. - 14-04-2014, 17:45:28
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - Kanilox - 14-04-2014, 17:51:39
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - DominiX - 14-04-2014, 18:08:15
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - charper - 15-04-2014, 19:26:44
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - motomaniak - 14-04-2014, 18:12:21
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - Hubinho - 14-04-2014, 18:16:06
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - romeciarz.1 - 14-04-2014, 18:34:15
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - nie_mientki - 14-04-2014, 22:08:12
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - rpd - 14-04-2014, 18:19:14
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - ananas - 14-04-2014, 18:28:08
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - DominiX - 14-04-2014, 18:39:46
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - Legwan1989 - 14-04-2014, 18:53:14
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - Bartosz. - 14-04-2014, 19:30:50
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - Tomasso94 - 14-04-2014, 19:57:38
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - Micrusx - 14-04-2014, 20:00:41
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - Caro94 - 14-04-2014, 21:23:09
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - Bartosz. - 14-04-2014, 21:37:50
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - Amanssy - 14-04-2014, 21:42:13
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - Caro94 - 14-04-2014, 21:48:55
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - Kawka - 14-04-2014, 22:02:33
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - stqc - 15-04-2014, 08:13:58
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - Taśma - 15-04-2014, 08:31:08
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - Tomasso94 - 15-04-2014, 08:52:51
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - nie_mientki - 15-04-2014, 09:12:57
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - Semmao - 15-04-2014, 12:11:47
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - nie_mientki - 15-04-2014, 12:23:29
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - Paweł96 - 15-04-2014, 13:34:27
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - Latos - 15-04-2014, 17:31:44
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - nie_mientki - 15-04-2014, 17:34:04
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - Quake96 - 15-04-2014, 18:09:27
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - Norbi96 - 15-04-2014, 19:07:58
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - nie_mientki - 15-04-2014, 19:30:58
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - Latos - 15-04-2014, 19:37:09
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - Tomasso94 - 15-04-2014, 19:35:51
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - krzysiu1505 - 15-04-2014, 19:41:47
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - charper - 15-04-2014, 19:52:03
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - Norbi96 - 15-04-2014, 21:48:37
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - Tomasso94 - 15-04-2014, 19:49:48
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - Norbi96 - 15-04-2014, 19:50:05
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - Taśma - 15-04-2014, 20:06:35
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - charper - 15-04-2014, 20:08:32
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - Taśma - 15-04-2014, 20:09:11
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - charper - 15-04-2014, 20:15:14
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - krzysiu1505 - 15-04-2014, 20:21:20
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - nie_mientki - 15-04-2014, 20:23:54
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - Latos - 15-04-2014, 20:56:44
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - krzysiu1505 - 15-04-2014 20:27:54
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - nie_mientki - 15-04-2014, 20:29:25
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - krzysiu1505 - 15-04-2014, 20:33:52
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - nie_mientki - 15-04-2014, 20:42:21
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - krzysiu1505 - 15-04-2014, 20:51:24
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - nie_mientki - 15-04-2014, 20:56:19
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - Quake96 - 15-04-2014, 21:06:33
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - Latos - 15-04-2014, 21:19:25
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - mikbow - 15-04-2014, 21:21:58
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - Wojtek3362 - 15-04-2014, 21:23:50
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - Latos - 15-04-2014, 21:28:50
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - Tomasso94 - 15-04-2014, 21:58:39
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - nie_mientki - 15-04-2014, 22:00:02
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - Tomasso94 - 15-04-2014, 22:02:45
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - nie_mientki - 15-04-2014, 22:05:41
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - Tomasso94 - 15-04-2014, 22:13:03
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - nie_mientki - 15-04-2014, 22:14:03
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - Damian4570 - 15-04-2014, 23:05:10
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - Tomasso94 - 15-04-2014, 23:09:11
RE: Zmiana nazwy "Tablicy" - Damian4570 - 15-04-2014, 23:23:19


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Wczoraj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 414
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3139
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Wczoraj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 788
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 182
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 553
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 634
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34684
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 107
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 169
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 482
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5231
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 191
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 395
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 413
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 833

Reklama