Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Pokaż swój pulpit ;)
Autor Wiadomość
charper Offline
detyfusan
*


Liczba postów: 2,029
Imię: Wojtek
Skąd: ze wsi
Pojazd: Romet Chart
Post: #87
RE: WASZE PULPITY
(15-03-2014 21:36:20)stqc napisał(a):  
(08-02-2014 01:20:21)charper napisał(a):  Rok od formatu a nadal porządek...

Używasz internet explorer wtf Ostatnia rzecz jaką bym zrobił na tym świecie to ustawił ta przeglądarke jako główną przeglądarkę best
Używam IE, bo
-szybko wczytuje strony
-mimo, ze mało miejsca na ekranie zajmuje jej UI to nadal jest wygodna
-nie muli nawet na moim kompie który ma jeszcze procesor Pentium D 925 (pewnie dlatego że mam 4GB RAM i szybki dysk), który miałem wymieniac na Quada ale na razie mi wystarcza
-szybko się uruchamia
-ma adblocka
-jest lżejsza niż firefox
-bardziej odpowiada mi niż chrome
-opera mi nie przypadła do gustuWink
Naprawdę dziwię się dlaczego można nie lubić Internet Exproler 11. Wszystkie wersje do dziewiątego wydania tej przeglądarki były beznadziejne. Od czasów publicznej bety IE9 jestem z ta przeglądarką i nie mam nic jej do zarzucenia. Za to chętnie posłucham merytorycznych przeciwwskazań jej używania. Kwestia bezpieczeństwa do mnie nie przemawia bo wiem co w sieci czym grozi, a do pobrania najnowszej wersji IE nie użyłbym nawet firefoxa. Do tego najbezpieczniejszy jest Windows UpdateWink
13-04-2014 22:43:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Pokaż swój pulpit ;) - romeciarz.1 - 06-02-2014, 23:08:51
RE: WASZE PULPITY - nie_mientki - 06-02-2014, 23:11:54
RE: WASZE PULPITY - jurek_j - 07-02-2014, 00:32:00
RE: WASZE PULPITY - Barto5050 - 06-02-2014, 23:12:56
RE: WASZE PULPITY - barcelxxl - 06-02-2014, 23:19:09
RE: WASZE PULPITY - Legwan1989 - 06-02-2014, 23:21:21
RE: WASZE PULPITY - Macklemor - 06-02-2014, 23:35:06
RE: WASZE PULPITY - romeciarz.1 - 07-02-2014, 23:21:24
RE: WASZE PULPITY - Amanssy - 07-02-2014, 23:27:41
RE: WASZE PULPITY - Barto5050 - 07-02-2014, 23:48:08
RE: WASZE PULPITY - grzesiek27 - 06-02-2014, 23:37:57
RE: WASZE PULPITY - Tomasso94 - 06-02-2014, 23:44:03
RE: WASZE PULPITY - kokosek - 06-02-2014, 23:50:55
RE: WASZE PULPITY - michalbo - 06-02-2014, 23:52:03
RE: WASZE PULPITY - Tomasso94 - 06-02-2014, 23:55:47
RE: WASZE PULPITY - nie_mientki - 06-02-2014, 23:59:12
RE: WASZE PULPITY - kokosek - 06-02-2014, 23:57:14
RE: WASZE PULPITY - Macklemor - 06-02-2014, 23:58:54
RE: WASZE PULPITY - Tomasso94 - 07-02-2014, 00:02:05
RE: WASZE PULPITY - nie_mientki - 07-02-2014, 00:06:24
RE: WASZE PULPITY - kokosek - 07-02-2014, 00:07:04
RE: WASZE PULPITY - DominiX - 07-02-2014, 00:08:04
RE: WASZE PULPITY - kondzio310 - 07-02-2014, 00:08:18
RE: WASZE PULPITY - adrian00102 - 07-02-2014, 00:11:32
RE: WASZE PULPITY - Amanssy - 07-02-2014, 00:31:13
RE: WASZE PULPITY - nie_mientki - 07-02-2014, 00:37:49
RE: WASZE PULPITY - jurek_j - 07-02-2014, 00:56:20
RE: WASZE PULPITY - Semmao - 07-02-2014, 10:33:43
RE: WASZE PULPITY - stqc - 07-02-2014, 12:44:39
RE: WASZE PULPITY - Boszu - 07-02-2014, 15:56:42
RE: WASZE PULPITY - kokosek - 07-02-2014, 16:21:47
RE: WASZE PULPITY - Boszu - 07-02-2014, 16:56:41
RE: WASZE PULPITY - Damian4570 - 07-02-2014, 17:17:20
RE: WASZE PULPITY - kokosek - 07-02-2014, 17:18:59
RE: WASZE PULPITY - Darek1 - 07-02-2014, 17:29:16
RE: WASZE PULPITY - krzysiu1505 - 07-02-2014, 18:42:36
RE: WASZE PULPITY - theogarowiec - 07-02-2014, 18:48:09
RE: WASZE PULPITY - krzysiu1505 - 07-02-2014, 18:50:22
RE: WASZE PULPITY - Kanilox - 07-02-2014, 18:50:43
RE: WASZE PULPITY - stqc - 07-02-2014, 18:55:26
RE: WASZE PULPITY - Kanilox - 07-02-2014, 19:00:14
RE: WASZE PULPITY - stqc - 07-02-2014, 19:03:14
RE: WASZE PULPITY - Kanilox - 07-02-2014, 19:07:31
RE: WASZE PULPITY - Boszu - 07-02-2014, 20:36:33
RE: WASZE PULPITY - rpd - 07-02-2014, 20:45:52
RE: WASZE PULPITY - pawel_2540 - 07-02-2014, 20:56:27
RE: WASZE PULPITY - Damian4570 - 07-02-2014, 22:57:56
RE: WASZE PULPITY - FUTURISTA - 07-02-2014, 23:04:13
RE: WASZE PULPITY - kw112 - 07-02-2014, 23:07:09
RE: WASZE PULPITY - Tomasso94 - 07-02-2014, 23:33:28
RE: WASZE PULPITY - kubu355 - 07-02-2014, 23:35:07
RE: WASZE PULPITY - nie_mientki - 07-02-2014, 23:36:29
RE: WASZE PULPITY - Tomasso94 - 07-02-2014, 23:38:55
RE: WASZE PULPITY - jurek_j - 07-02-2014, 23:45:28
RE: WASZE PULPITY - nie_mientki - 07-02-2014, 23:47:15
RE: WASZE PULPITY - Marwerick - 07-02-2014, 23:52:04
RE: WASZE PULPITY - nie_mientki - 07-02-2014, 23:52:30
RE: WASZE PULPITY - Tomasso94 - 07-02-2014, 23:58:04
RE: WASZE PULPITY - kondzio310 - 08-02-2014, 00:00:38
RE: WASZE PULPITY - nie_mientki - 07-02-2014, 23:59:33
RE: WASZE PULPITY - Marwerick - 07-02-2014, 23:59:45
RE: WASZE PULPITY - romeciarz.1 - 08-02-2014, 00:07:33
RE: WASZE PULPITY - domino251251 - 08-02-2014, 00:08:26
RE: WASZE PULPITY - Tomasso94 - 08-02-2014, 00:08:41
RE: WASZE PULPITY - jurek_j - 08-02-2014, 00:12:01
RE: WASZE PULPITY - nie_mientki - 08-02-2014, 00:13:58
RE: WASZE PULPITY - LukaszzT1 - 08-02-2014, 00:20:26
RE: WASZE PULPITY - Macklemor - 08-02-2014, 00:37:26
RE: WASZE PULPITY - Barto5050 - 08-02-2014, 00:42:10
RE: WASZE PULPITY - nie_mientki - 08-02-2014, 00:41:43
RE: WASZE PULPITY - Tomasso94 - 08-02-2014, 00:43:45
RE: WASZE PULPITY - Macklemor - 08-02-2014, 00:49:14
RE: WASZE PULPITY - Barto5050 - 08-02-2014, 00:56:16
RE: WASZE PULPITY - Damian4570 - 08-02-2014, 01:02:22
RE: WASZE PULPITY - nie_mientki - 08-02-2014, 01:08:05
RE: WASZE PULPITY - Kolo4x4 - 08-02-2014, 01:03:51
RE: WASZE PULPITY - charper - 08-02-2014, 01:20:21
RE: WASZE PULPITY - stqc - 15-03-2014, 21:36:20
RE: WASZE PULPITY - charper - 13-04-2014 22:43:38
RE: WASZE PULPITY - Boszu - 08-02-2014, 05:23:30
RE: WASZE PULPITY - kw112 - 08-02-2014, 10:29:31
RE: WASZE PULPITY - Barto5050 - 08-02-2014, 10:37:27
RE: Pokaż swój pulpit ;) - Polaczek - 15-03-2014, 20:54:25
RE: Pokaż swój pulpit ;) - simon1998 - 15-03-2014, 21:02:41
RE: Pokaż swój pulpit ;) - Polaczek - 15-03-2014, 21:25:38
RE: Pokaż swój pulpit ;) - mikbow - 15-03-2014, 21:31:31
RE: Pokaż swój pulpit ;) - bartoszek5k - 16-03-2014, 00:36:07
RE: Pokaż swój pulpit ;) - Paweł96 - 14-04-2014, 11:23:05
RE: Pokaż swój pulpit ;) - kondzio310 - 14-04-2014, 17:04:52
RE: Pokaż swój pulpit ;) - DominiX - 14-04-2014, 17:14:16
RE: Pokaż swój pulpit ;) - stqc - 14-04-2014, 17:27:28
RE: Pokaż swój pulpit ;) - DominiX - 14-04-2014, 18:09:27
RE: Pokaż swój pulpit ;) - Paweł96 - 15-04-2014, 12:40:45
RE: Pokaż swój pulpit ;) - Kanilox - 15-04-2014, 13:51:43
RE: Pokaż swój pulpit ;) - DominiX - 15-04-2014, 20:57:46
RE: Pokaż swój pulpit ;) - minu07 - 15-04-2014, 21:41:53
RE: Pokaż swój pulpit ;) - Amanssy - 15-04-2014, 22:05:05
RE: Pokaż swój pulpit ;) - przemek95 - 15-04-2014, 22:33:28
RE: Pokaż swój pulpit ;) - Taśma - 15-04-2014, 22:38:23
RE: Pokaż swój pulpit ;) - bubel500 - 15-04-2014, 22:54:20
RE: Pokaż swój pulpit ;) - DominiX - 15-04-2014, 22:55:28
RE: Pokaż swój pulpit ;) - bubel500 - 15-04-2014, 22:57:31
RE: Pokaż swój pulpit ;) - charper - 23-04-2014, 19:34:31
RE: Pokaż swój pulpit ;) - Taśma - 15-04-2014, 23:00:35
RE: Pokaż swój pulpit ;) - Quake96 - 16-04-2014, 00:11:53
RE: Pokaż swój pulpit ;) - Amanssy - 16-04-2014, 14:21:14
RE: Pokaż swój pulpit ;) - Damian4570 - 16-04-2014, 11:18:49
RE: Pokaż swój pulpit ;) - olo09 - 23-04-2014, 18:42:37
RE: Pokaż swój pulpit ;) - kw112 - 23-04-2014, 20:04:57
RE: Pokaż swój pulpit ;) - Taśma - 23-04-2014, 20:24:42
RE: Pokaż swój pulpit ;) - Sołtys - 23-04-2014, 20:40:21
RE: Pokaż swój pulpit ;) - michalbo - 23-04-2014, 21:33:16
RE: Pokaż swój pulpit ;) - Damian4570 - 23-04-2014, 22:21:04
RE: Pokaż swój pulpit ;) - Tomasso94 - 30-05-2014, 20:34:11
RE: Pokaż swój pulpit ;) - Taśma - 30-05-2014, 20:55:35
RE: Pokaż swój pulpit ;) - Tomasso94 - 30-05-2014, 21:00:14
RE: Pokaż swój pulpit ;) - Taśma - 30-05-2014, 21:10:21
RE: Pokaż swój pulpit ;) - Taśma - 20-06-2014, 22:33:17
RE: Pokaż swój pulpit ;) - Kanilox - 21-06-2014, 00:04:16
RE: Pokaż swój pulpit ;) - KAT - 21-06-2014, 09:27:19
RE: Pokaż swój pulpit ;) - mikbow - 21-06-2014, 09:53:11
RE: Pokaż swój pulpit ;) - KAT - 21-06-2014, 11:37:12
RE: Pokaż swój pulpit ;) - Friit - 21-06-2014, 19:02:44
RE: Pokaż swój pulpit ;) - Amanssy - 21-06-2014, 23:47:27
RE: Pokaż swój pulpit ;) - bartoszek5k - 22-06-2014, 00:13:59
RE: Pokaż swój pulpit ;) - Kanilox - 22-06-2014, 00:42:10
RE: Pokaż swój pulpit ;) - Taśma - 22-06-2014, 00:16:56
RE: Pokaż swój pulpit ;) - bartoszek5k - 22-06-2014, 00:28:49
RE: Pokaż swój pulpit ;) - Taśma - 22-06-2014, 00:35:05
RE: Pokaż swój pulpit ;) - kw112 - 22-06-2014, 11:49:04
RE: Pokaż swój pulpit ;) - Taśma - 22-06-2014, 11:52:45
RE: Pokaż swój pulpit ;) - kw112 - 22-06-2014, 11:58:04
RE: Pokaż swój pulpit ;) - bartoszek5k - 22-06-2014, 13:14:00
RE: Pokaż swój pulpit ;) - Simon - 22-06-2014, 13:29:18
RE: Pokaż swój pulpit ;) - Mateol367 - 22-06-2014, 13:34:24
RE: Pokaż swój pulpit ;) - lukasz3120 - 22-06-2014, 13:38:36
RE: Pokaż swój pulpit ;) - KAT - 22-06-2014, 14:18:55
RE: Pokaż swój pulpit ;) - bartoszek5k - 22-06-2014, 15:13:00
RE: Pokaż swój pulpit ;) - KAT - 22-06-2014, 15:33:20
RE: Pokaż swój pulpit ;) - dominik200 - 22-06-2014, 14:11:26
RE: Pokaż swój pulpit ;) - Taśma - 22-06-2014, 14:23:58
RE: Pokaż swój pulpit ;) - Friit - 22-06-2014, 15:09:08
RE: Pokaż swój pulpit ;) - kamil97 - 22-06-2014, 15:19:49
RE: Pokaż swój pulpit ;) - Simon - 24-06-2014, 17:31:46
RE: Pokaż swój pulpit ;) - nie_mientki - 06-11-2014, 20:06:03
RE: Pokaż swój pulpit ;) - pawel_2540 - 06-11-2014, 20:08:35
RE: Pokaż swój pulpit ;) - nie_mientki - 06-11-2014, 20:13:36
RE: Pokaż swój pulpit ;) - szczupak54 - 06-11-2014, 20:14:37
RE: Pokaż swój pulpit ;) - pawel_2540 - 06-11-2014, 20:16:21
RE: Pokaż swój pulpit ;) - Quake96 - 06-11-2014, 20:26:36
RE: Pokaż swój pulpit ;) - Amanssy - 06-11-2014, 20:32:26
RE: Pokaż swój pulpit ;) - Taśma - 06-11-2014, 20:35:41
RE: Pokaż swój pulpit ;) - ananas - 06-11-2014, 22:08:21
RE: Pokaż swój pulpit ;) - kondzio310 - 06-11-2014, 23:38:45
RE: Pokaż swój pulpit ;) - Taśma - 07-11-2014, 00:46:42
RE: Pokaż swój pulpit ;) - Amanssy - 28-11-2014, 20:16:38
RE: Pokaż swój pulpit ;) - atlanta125 - 28-11-2014, 22:28:19
RE: Pokaż swój pulpit ;) - Quake96 - 28-11-2014, 22:31:43
RE: Pokaż swój pulpit ;) - atlanta125 - 28-11-2014, 22:34:57
RE: Pokaż swój pulpit ;) - Quake96 - 28-11-2014, 22:40:02
RE: Pokaż swój pulpit ;) - Pompuś - 29-11-2014, 00:17:18
RE: Pokaż swój pulpit ;) - Kanilox - 19-01-2015, 18:41:03
RE: Pokaż swój pulpit ;) - raterro - 19-01-2015, 23:17:35
RE: Pokaż swój pulpit ;) - Amanssy - 20-01-2015, 00:18:28
RE: Pokaż swój pulpit ;) - Kacper126p - 20-01-2015, 02:14:48
RE: Pokaż swój pulpit ;) - patrykkol997 - 20-01-2015, 20:49:07
RE: Pokaż swój pulpit ;) - Damian4570 - 20-01-2015, 21:19:48
RE: Pokaż swój pulpit ;) - Taśma - 20-01-2015, 21:29:23
RE: Pokaż swój pulpit ;) - guciof10 - 20-01-2015, 21:35:43
RE: Pokaż swój pulpit ;) - Taśma - 20-01-2015, 21:40:34
RE: Pokaż swój pulpit ;) - Simon - 20-01-2015, 22:27:15
RE: Pokaż swój pulpit ;) - Damian4570 - 20-01-2015, 22:39:58
RE: Pokaż swój pulpit ;) - Taśma - 25-02-2015, 01:03:54
RE: Pokaż swój pulpit ;) - PawełBike - 25-02-2015, 01:15:18
RE: Pokaż swój pulpit ;) - dawid639 - 25-02-2015, 14:58:44
RE: Pokaż swój pulpit ;) - xsaman - 25-02-2015, 18:01:30
RE: Pokaż swój pulpit ;) - Magister - 25-02-2015, 19:13:38
RE: Pokaż swój pulpit ;) - xsaman - 25-02-2015, 20:08:01
RE: Pokaż swój pulpit ;) - Magister - 25-02-2015, 20:12:40
RE: Pokaż swój pulpit ;) - rpd - 25-02-2015, 21:02:12
RE: Pokaż swój pulpit ;) - pajacyk78 - 28-02-2015, 02:27:14
RE: Pokaż swój pulpit ;) - Kanilox - 28-02-2015, 02:51:44
RE: Pokaż swój pulpit ;) - raterro - 11-04-2015, 16:13:53
RE: Pokaż swój pulpit ;) - mr.Wueskowy - 09-07-2015, 19:27:32
RE: Pokaż swój pulpit ;) - Emikel - 09-07-2015, 20:21:11
RE: Pokaż swój pulpit ;) - Lagoon - 10-07-2015, 00:36:39
Odp: Pokaż swój pulpit ;) - KeiSangi - 10-07-2015, 11:21:53
RE: Pokaż swój pulpit ;) - mr.Wueskowy - 11-07-2015, 00:43:12
RE: Pokaż swój pulpit ;) - Rafku - 23-09-2015, 19:04:54
Pokaż swój pulpit ;) - KeiSangi - 23-09-2015, 21:02:59
RE: Pokaż swój pulpit ;) - Komar_126 - 23-09-2015, 21:38:10
RE: Pokaż swój pulpit ;) - TheNight - 23-09-2015, 21:52:23
RE: Pokaż swój pulpit ;) - rpd - 24-09-2015, 01:00:55
RE: Pokaż swój pulpit ;) - kalisz98 - 23-09-2015, 22:00:27
RE: Pokaż swój pulpit ;) - Taśma - 08-11-2015, 21:14:04
RE: Pokaż swój pulpit ;) - BartuS - 23-09-2015, 22:41:01
RE: Pokaż swój pulpit ;) - nie_mientki - 24-09-2015, 09:25:01
RE: Pokaż swój pulpit ;) - romek - 08-11-2015, 16:14:36
RE: Pokaż swój pulpit ;) - Jaro5 - 08-11-2015, 16:18:03
RE: Pokaż swój pulpit ;) - KeiSangi - 08-11-2015, 19:01:41
RE: Pokaż swój pulpit ;) - dawid639 - 08-11-2015, 16:22:32
RE: Pokaż swój pulpit ;) - dawid639 - 08-11-2015, 19:06:10
RE: Pokaż swój pulpit ;) - KeiSangi - 08-11-2015, 19:13:44
RE: Pokaż swój pulpit ;) - kwasek009 - 08-11-2015, 19:20:33
RE: Pokaż swój pulpit ;) - Jurasik201 - 08-11-2015, 19:26:43
RE: Pokaż swój pulpit ;) - Jaro5 - 08-11-2015, 19:32:07
RE: Pokaż swój pulpit ;) - KeiSangi - 08-11-2015, 21:35:55
RE: Pokaż swój pulpit ;) - Ziomek Edek - 08-11-2015, 19:33:01
RE: Pokaż swój pulpit ;) - JGNZM - 09-11-2015, 19:05:36
RE: Pokaż swój pulpit ;) - Jurasik201 - 09-11-2015, 19:49:02
RE: Pokaż swój pulpit ;) - Majerano - 05-07-2017, 13:06:16
RE: Pokaż swój pulpit ;) - JGNZM - 09-11-2015, 20:59:28
RE: Pokaż swój pulpit ;) - xsaman - 09-11-2015, 23:06:57
RE: Pokaż swój pulpit ;) - Majerano - 05-07-2017, 14:47:33
RE: Pokaż swój pulpit ;) - Romecik1234 - 08-08-2017, 23:15:00
RE: Pokaż swój pulpit ;) - JGNZM - 08-08-2017, 23:53:23
RE: Pokaż swój pulpit ;) - aleksander33 - 21-10-2017, 13:38:58
RE: Pokaż swój pulpit ;) - gabriel0 - 16-12-2018, 17:22:08
RE: Pokaż swój pulpit ;) - krystian276 - 16-12-2018, 18:11:15
RE: Pokaż swój pulpit ;) - klodian2002 - 16-12-2018, 19:00:30
RE: Pokaż swój pulpit ;) - gabriel0 - 16-05-2019, 11:41:00
RE: Pokaż swój pulpit ;) - stqc - 16-05-2019, 12:31:09
RE: Pokaż swój pulpit ;) - gabriel0 - 16-05-2019, 13:12:48
RE: Pokaż swój pulpit ;) - Wodnik - 16-05-2019, 20:59:20
RE: Pokaż swój pulpit ;) - gabriel0 - 16-05-2019, 21:48:31
RE: Pokaż swój pulpit ;) - Paweł123 - 10-06-2019, 17:48:38
RE: Pokaż swój pulpit ;) - gabriel0 - 09-10-2019, 01:21:45
RE: Pokaż swój pulpit ;) - Karol001 - 10-10-2019, 18:50:24
RE: Pokaż swój pulpit ;) - gabriel0 - 30-04-2020, 19:49:54


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Dzisiaj 01:32:35
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 49
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: tie.my.r0pe
Dzisiaj 00:02:10
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 17
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
Wczoraj 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5139
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 10:19:03
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 269
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 130
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 364
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 228
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 264
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 534
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 201
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6352
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19865
Romet Romka - 50-T-1 '82r...
Ostatni post: romek
17-06-2026 20:12:55
» Odpowiedzi: 212
» Wyświetleń: 96778
Dwie jawki Mustang - okaz...
Ostatni post: usertm
17-06-2026 19:53:12
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 447
Plastiki
Ostatni post: Grzeszek
17-06-2026 12:08:19
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 256

Reklama