Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
ZZR Komar 2320 Matinka.
Autor Wiadomość
kwiatek83 Offline
Uczeń
*


Liczba postów: 169
Imię: Łukasz
Skąd: Bojadła/lubuskie
Pojazd: Romet Komar
Post: #31
RE: ZZR Komar 2320 Matinka.
Piękna sztuka ;)Jestem w trakcie kompletowania częsci do tego samego rocznika,jak wszystko pójdzie po mojej myśli,to Twoj komarek do lata bedzie mial brata blizniaka Big Grin

Komar MR 2320 1965r.
Komar MR 2352 1980r.
29-03-2014 23:27:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
ZZR Komar 2320 Matinka. - Matinek - 26-12-2013, 16:17:06
RE: ZZR Komar 2320 Matinka. - romeciak - 26-12-2013, 16:21:08
RE: ZZR Komar 2320 Matinka. - Latos - 26-12-2013, 16:36:11
RE: ZZR Komar 2320 Matinka. - motomaniak - 26-12-2013, 17:02:29
RE: ZZR Komar 2320 Matinka. - Matinek - 26-12-2013, 18:09:29
RE: ZZR Komar 2320 Matinka. - Matinek - 26-12-2013, 18:54:34
RE: ZZR Komar 2320 Matinka. - Dawid.xD - 26-12-2013, 23:46:27
RE: ZZR Komar 2320 Matinka. - Matinek - 26-12-2013, 23:48:59
RE: ZZR Komar 2320 Matinka. - fosa - 26-12-2013, 23:50:51
RE: ZZR Komar 2320 Matinka. - Matinek - 26-12-2013, 23:52:11
RE: ZZR Komar 2320 Matinka. - arasszymaras - 27-12-2013, 00:02:43
RE: ZZR Komar 2320 Matinka. - Kanilox - 27-12-2013, 00:58:22
RE: ZZR Komar 2320 Matinka. - Matinek - 27-12-2013, 01:39:15
RE: ZZR Komar 2320 Matinka. - Kanilox - 27-12-2013, 01:52:24
RE: ZZR Komar 2320 Matinka. - Matinek - 27-12-2013, 02:12:27
RE: ZZR Komar 2320 Matinka. - Kanilox - 27-12-2013, 12:47:32
RE: ZZR Komar 2320 Matinka. - Darek1 - 27-12-2013, 11:10:25
RE: ZZR Komar 2320 Matinka. - Matinek - 27-12-2013, 13:09:43
RE: ZZR Komar 2320 Matinka. - Matinek - 28-12-2013, 01:34:36
RE: ZZR Komar 2320 Matinka. - Matinek - 28-12-2013, 14:33:41
RE: ZZR Komar 2320 Matinka. - kokosek - 06-01-2014, 01:06:05
RE: ZZR Komar 2320 Matinka. - Matinek - 06-01-2014, 01:08:13
RE: ZZR Komar 2320 Matinka. - emil200 - 06-01-2014, 01:13:39
RE: ZZR Komar 2320 Matinka. - Matinek - 02-02-2014, 01:22:57
RE: ZZR Komar 2320 Matinka. - Matinek - 06-02-2014, 22:52:32
RE: ZZR Komar 2320 Matinka. - motomaniak - 06-02-2014, 23:29:04
RE: ZZR Komar 2320 Matinka. - Matinek - 18-02-2014, 18:35:54
RE: ZZR Komar 2320 Matinka. - Matinek - 29-03-2014, 23:18:20
RE: ZZR Komar 2320 Matinka. - kwiatek83 - 29-03-2014 23:27:59
RE: ZZR Komar 2320 Matinka. - Matinek - 29-03-2014, 23:57:12
RE: ZZR Komar 2320 Matinka. - typ17 - 30-03-2014, 21:38:17
RE: ZZR Komar 2320 Matinka. - motomaniak - 30-03-2014, 22:18:55
RE: ZZR Komar 2320 Matinka. - Matinek - 27-04-2014, 21:59:57
RE: ZZR Komar 2320 Matinka. - Matinek - 12-05-2014, 23:13:36
RE: ZZR Komar 2320 Matinka. - 175mateusz - 12-05-2014, 23:29:14
RE: ZZR Komar 2320 Matinka. - wojtex - 13-05-2014, 01:21:52
RE: ZZR Komar 2320 Matinka. - motomaniak - 13-05-2014, 08:26:47
RE: ZZR Komar 2320 Matinka. - Matinek - 13-05-2014, 19:36:16
RE: ZZR Komar 2320 Matinka. - Matinek - 29-05-2014, 00:03:35
RE: ZZR Komar 2320 Matinka. - kwiatek83 - 31-05-2014, 22:56:56
RE: ZZR Komar 2320 Matinka. - Matinek - 02-06-2014, 10:25:49
RE: ZZR Komar 2320 Matinka. - Suwmiarka - 27-09-2014, 15:53:23
RE: ZZR Komar 2320 Matinka. - kamil97 - 27-09-2014, 16:02:44
RE: ZZR Komar 2320 Matinka. - Matinek - 27-09-2014, 22:38:11
RE: ZZR Komar 2320 Matinka. - joozek - 28-09-2014, 01:38:37
RE: ZZR Komar 2320 Matinka. - Matinek - 28-09-2014, 22:30:51
RE: ZZR Komar 2320 Matinka. - joozek - 29-09-2014, 13:59:55
RE: ZZR Komar 2320 Matinka. - Matinek - 29-09-2014, 18:44:28
RE: ZZR Komar 2320 Matinka. - joozek - 30-09-2014, 00:16:32
RE: ZZR Komar 2320 Matinka. - Tomek 69 - 29-09-2014, 23:06:15
RE: ZZR Komar 2320 Matinka. - Matinek - 30-09-2014, 00:18:25
RE: ZZR Komar 2320 Matinka. - joozek - 30-09-2014, 00:19:42
RE: ZZR Komar 2320 Matinka. - Matinek - 30-09-2014, 00:34:26
RE: ZZR Komar 2320 Matinka. - 175mateusz - 30-09-2014, 11:17:47
RE: ZZR Komar 2320 Matinka. - Matinek - 30-09-2014, 15:34:26
RE: ZZR Komar 2320 Matinka. - 175mateusz - 02-10-2014, 17:54:06
RE: ZZR Komar 2320 Matinka. - Matinek - 02-10-2014, 18:12:29
RE: ZZR Komar 2320 Matinka. - 175mateusz - 03-10-2014, 08:35:13
RE: ZZR Komar 2320 Matinka. - sstasiek - 03-10-2014, 10:06:37
RE: ZZR Komar 2320 Matinka. - Matinek - 03-10-2014, 14:27:02
RE: ZZR Komar 2320 Matinka. - romek - 03-10-2014, 15:25:23
RE: ZZR Komar 2320 Matinka. - Matinek - 03-10-2014, 15:26:54
RE: ZZR Komar 2320 Matinka. - 175mateusz - 03-10-2014, 16:32:19
RE: ZZR Komar 2320 Matinka. - Matinek - 03-10-2014, 18:39:20
RE: ZZR Komar 2320 Matinka. - 175mateusz - 09-11-2014, 17:12:07
RE: ZZR Komar 2320 Matinka. - Matinek - 09-11-2014, 17:51:37


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Dzisiaj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34288
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2933
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 33
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 68
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Wczoraj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 200
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: romek
Wczoraj 18:07:41
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 400
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5173
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 153
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 414
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 291
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 311
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 619
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 226
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6384
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19926

Reklama