Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Motocykl na A2
Autor Wiadomość
Norbi96 Offline
Rozrusznikowy Joe
*


Liczba postów: 1,271
Imię: --
Skąd: --
Pojazd: Romet Komar
Post: #20
RE: Motocykl na A2
(22-03-2014 20:43:14)krzysiu1505 napisał(a):  no i Jawa oczywiście pali na jeden garWink

Facepalm2 Pali czasami na 1 ale jak się nie umie zrobić, wszystko tylko młotkiem i drutem to nie ma co się dziwić i potem takie opinie dziwne o jawach krążą...

(22-03-2014 20:58:54)Mysiu napisał(a):  Jawa jest wywrotna. Będziesz płoty zwiedzał Tongue

lol2 lol2

Nie wiem skąd macie takie informacje, chyba wujek Stefan od ciotki brata siostry szwagra brat cioteczny, syn stryjka wujka Władka ojciec Wieśki matki kumpla Wam to opowiedział i Wy piszecie to dalej... Jawa wywrotna? lol2 głupszej głupoty nie słyszałem... Wsiądźcie sami na coś o czym piszecie, zróbcie tym odpowiednią ilość kilometrów i wyrażajcie swoje opinie a nie ludzi w błąd wprowadzacie.

ŻADNA jawa nie jest wywrotna, na pewno. O MZ się nie wypowiem (250/251) bo nie jeździłem a to co w google piszą, że wywrotna nie będę kopiował i wklejał. MZ ETZ 150 jest bardzo fajna, bardzo lekka i przyspieszenie ma dość dobre i starczyło by na początek przygodny z jednośladami, większymi niż komarami. Cezetę 350 polecam w 100% całym sercem, motocykl jest świetny - moc wystarczająca, wygodna postawa za kierownicą, dość łatwy w naprawach (jeżeli występują, zadbanych egzemplarzy nie trzeba ruszać a po remoncie możesz nie tknąć silnika po wieeeelu tysiącach kilometrów). Minus jest jej taki (jak i każdego dwucylindrowca) dość duży koszt remontu ale z tego co wiem, części do MZ dużo tańsze nie są.

Ktoś wspomniał o GS 500 E - NIGDY w życiu! Chłop zabije się na 1 zakręcie. Ten motocykl jest stanowczo za mocny jak na 1 motocykl. Proponuję coś słabszego Wink
22-03-2014 23:44:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Motocykl na A2 - patrykkol997 - 22-03-2014, 20:13:02
RE: Motocykl na A2 - plusminus - 22-03-2014, 20:34:09
RE: Motocykl na A2 - krzysiu1505 - 22-03-2014, 20:43:14
RE: Motocykl na A2 - Mysiu - 22-03-2014, 20:58:54
RE: Motocykl na A2 - plusminus - 22-03-2014, 21:10:38
RE: Motocykl na A2 - Latos - 22-03-2014, 21:17:17
RE: Motocykl na A2 - plusminus - 22-03-2014, 21:21:20
RE: Motocykl na A2 - Latos - 22-03-2014, 21:33:15
RE: Motocykl na A2 - plusminus - 22-03-2014, 21:35:46
RE: Motocykl na A2 - MIREK.M2 - 22-03-2014, 21:37:31
RE: Motocykl na A2 - Latos - 22-03-2014, 21:56:45
RE: Motocykl na A2 - krzysiu1505 - 22-03-2014, 22:01:17
RE: Motocykl na A2 - Latos - 22-03-2014, 22:15:48
RE: Motocykl na A2 - krzysiu1505 - 22-03-2014, 22:22:48
RE: Motocykl na A2 - Damian4570 - 22-03-2014, 22:47:57
RE: Motocykl na A2 - bartoszek5k - 22-03-2014, 22:53:27
RE: Motocykl na A2 - MIREK.M2 - 22-03-2014, 22:54:21
RE: Motocykl na A2 - krzysiu1505 - 22-03-2014, 23:03:47
RE: Motocykl na A2 - Jakchwal205 - 22-03-2014, 23:17:09
RE: Motocykl na A2 - Norbi96 - 22-03-2014 23:44:05
RE: Motocykl na A2 - kw112 - 22-03-2014, 23:58:18
RE: Motocykl na A2 - Norbi96 - 23-03-2014, 00:03:15
RE: Motocykl na A2 - simi81 - 23-03-2014, 00:44:47
RE: Motocykl na A2 - Mysiu - 23-03-2014, 01:17:27
RE: Motocykl na A2 - Latos - 23-03-2014, 01:17:34
RE: Motocykl na A2 - plusminus - 23-03-2014, 01:44:03
RE: Motocykl na A2 - Norbi96 - 23-03-2014, 11:49:10
RE: Motocykl na A2 - Mysiu - 23-03-2014, 01:47:37
RE: Motocykl na A2 - Lagoon - 23-03-2014, 01:55:59
RE: Motocykl na A2 - Latos - 23-03-2014, 02:28:05
RE: Motocykl na A2 - plusminus - 23-03-2014, 02:36:42
RE: Motocykl na A2 - Latos - 23-03-2014, 02:38:50
RE: Motocykl na A2 - simi81 - 23-03-2014, 03:13:23
RE: Motocykl na A2 - kw112 - 23-03-2014, 09:59:53
RE: Motocykl na A2 - patrykkol997 - 23-03-2014, 12:17:15
RE: Motocykl na A2 - plusminus - 23-03-2014, 12:22:18
RE: Motocykl na A2 - Latos - 23-03-2014, 12:53:54
RE: Motocykl na A2 - krzysiu1505 - 23-03-2014, 13:39:00
RE: Motocykl na A2 - plusminus - 23-03-2014, 13:43:41
RE: Motocykl na A2 - Kawka - 24-03-2014, 00:34:55
RE: Motocykl na A2 - patrykkol997 - 24-03-2014, 18:42:32
RE: Motocykl na A2 - Damian4570 - 24-03-2014, 18:59:33
RE: Motocykl na A2 - marcodado - 24-03-2014, 19:00:29


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Wczoraj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 399
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3135
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Wczoraj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 776
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 174
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 548
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 621
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34661
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 103
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 163
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 460
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5231
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 190
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 385
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 409
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 824

Reklama