Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Olej do Rometa typ 100
Autor Wiadomość
plusminus Offline
Technik
*


Liczba postów: 1,003
Imię: Iwo
Skąd: Lubelskie
Pojazd: Inny
Post: #22
RE: Olej do Rometa typ 100
(10-03-2014 22:12:45)Matinek napisał(a):  Jakub mówi dobrze LUX 10!!!! mam oryginalne instrukcje i katolgi itd gdzie pisze jak wół np do mojego komara 2320 na dotarciu 1:20 po dotarciu 1:25 ma być lux 10. Plusminus to dziwne bo różne urządzenia potrzebuja róznej dawki np ja kupiłem ostatnio mixol gdzie pisało 1:100 wlał byś tyle? a dalej pisze chyba ze producent silnika zalecił inaczej.
Mało tego mówicie ze po luxie sie zapycha no i dobrze niech sie zapycha wyczyści sie. lux ma DOSKONAŁE smarowanie a słabe spalanie natomiast np mixol ma słabiutkie smarowanie za to doskonałe spalanie. a zależy wam na smarowaniu czy spalaniu? Do skrzynii wlej lux 10 nie lej hipolu wiesz czemu? To jest romet coś gdzieś nie pyknie gdzieś cos sie dostanie to lux sie spali a hipol zapiecze a co za tym idzie? chyba nie musze wam mówić.

No tak, jak zawsze wiedzą najwięcej ci co nie wiedzą o olejach dużo. W takim razie podaj mi składniki składu chemicznego mixolu, które dyskwalifikują go do stosowania przy smarowaniu w mieszance oraz podaj składniki luxa 10, które dają odpowiednie smarowanie silnikowi..

"Co to jest takie niebieskie pod siedzeniem????

To coś to jest turbina Mixolu, nie grzeb tam bo Ci łapy urwie."

Moje BP
10-03-2014 22:34:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Olej do Rometa typ 100 - szogun54 - 10-03-2014, 18:32:35
RE: Olej do Rometa typ 100 - lada97 - 10-03-2014, 18:37:38
RE: Olej do Rometa typ 100 - kamil97 - 10-03-2014, 18:43:09
RE: Olej do Rometa typ 100 - romek - 10-03-2014, 18:46:12
RE: Olej do Rometa typ 100 - Latos - 10-03-2014, 19:00:52
RE: Olej do Rometa typ 100 - szogun54 - 10-03-2014, 19:40:06
RE: Olej do Rometa typ 100 - plusminus - 10-03-2014, 19:47:56
RE: Olej do Rometa typ 100 - Jakub - 10-03-2014, 19:50:28
RE: Olej do Rometa typ 100 - fosa - 10-03-2014, 19:55:09
RE: Olej do Rometa typ 100 - plusminus - 10-03-2014, 19:58:58
RE: Olej do Rometa typ 100 - LukaszzT1 - 10-03-2014, 20:06:00
RE: Olej do Rometa typ 100 - Latos - 10-03-2014, 20:16:01
RE: Olej do Rometa typ 100 - plusminus - 10-03-2014, 20:18:45
RE: Olej do Rometa typ 100 - Latos - 10-03-2014, 20:42:07
RE: Olej do Rometa typ 100 - plusminus - 10-03-2014, 22:03:46
RE: Olej do Rometa typ 100 - krzysiu1505 - 10-03-2014, 20:46:08
RE: Olej do Rometa typ 100 - Jakub - 10-03-2014, 21:12:57
RE: Olej do Rometa typ 100 - simi81 - 10-03-2014, 21:21:28
RE: Olej do Rometa typ 100 - Matinek - 10-03-2014, 22:12:45
RE: Olej do Rometa typ 100 - plusminus - 10-03-2014 22:34:07
RE: Olej do Rometa typ 100 - lada97 - 10-03-2014, 22:13:19
RE: Olej do Rometa typ 100 - krzysiu1505 - 10-03-2014, 22:29:14
RE: Olej do Rometa typ 100 - Jakub - 10-03-2014, 22:36:03
RE: Olej do Rometa typ 100 - plusminus - 10-03-2014, 22:39:06
RE: Olej do Rometa typ 100 - Jakub - 10-03-2014, 22:41:13
RE: Olej do Rometa typ 100 - plusminus - 10-03-2014, 22:42:45
RE: Olej do Rometa typ 100 - LukaszzT1 - 10-03-2014, 22:44:41
RE: Olej do Rometa typ 100 - krzysiu1505 - 10-03-2014, 22:46:27
RE: Olej do Rometa typ 100 - Jakub - 10-03-2014, 22:47:23
RE: Olej do Rometa typ 100 - Matinek - 10-03-2014, 22:49:37
RE: Olej do Rometa typ 100 - Jakub - 10-03-2014, 22:49:48
RE: Olej do Rometa typ 100 - Matinek - 10-03-2014, 22:50:54
RE: Olej do Rometa typ 100 - krzysiu1505 - 10-03-2014, 22:53:18
RE: Olej do Rometa typ 100 - Matinek - 10-03-2014, 22:56:33
RE: Olej do Rometa typ 100 - Jakub - 10-03-2014, 22:57:45
RE: Olej do Rometa typ 100 - krzysiu1505 - 10-03-2014, 23:02:56
RE: Olej do Rometa typ 100 - tramwajarz - 10-03-2014, 23:03:05
RE: Olej do Rometa typ 100 - bartoszek5k - 10-03-2014, 23:06:41
RE: Olej do Rometa typ 100 - Matinek - 10-03-2014, 23:08:20
RE: Olej do Rometa typ 100 - bartoszek5k - 10-03-2014, 23:13:26
RE: Olej do Rometa typ 100 - Jakub - 10-03-2014, 23:09:55
RE: Olej do Rometa typ 100 - Matinek - 10-03-2014, 23:17:29
RE: Olej do Rometa typ 100 - bartoszek5k - 10-03-2014, 23:30:18
RE: Olej do Rometa typ 100 - plusminus - 10-03-2014, 23:44:43
RE: Olej do Rometa typ 100 - tramwajarz - 10-03-2014, 23:52:17
RE: Olej do Rometa typ 100 - Matinek - 11-03-2014, 00:14:26
RE: Olej do Rometa typ 100 - romek - 11-03-2014, 00:27:34


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Dzisiaj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 734
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 00:44:55
» Odpowiedzi: 10
» Wyświetleń: 158
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
Wczoraj 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 103
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 510
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 549
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34538
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2999
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 77
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 121
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 329
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5206
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 176
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 356
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 366
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 771

Reklama