Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Romet Kadet by Sebon30
Autor Wiadomość
sebon30 Offline
Rometowiec z krwi i kości
*


Liczba postów: 826
Imię: Sebastian
Skąd: Krzywcza
Pojazd: Romet Kadet
Post: #171
RE: Romet Kadet by Sebon30
Cześć, dziś Rometem zrobiłem ok 80 km, pierwszy raz taki dystans na jeden raz, spisał się bez zarzutu Smile dwie przerwy na ostygnięcie po 10 minut wystarczyło Smile
Pierwszy raz jeździłem po mieście, mieszkam na wsi, jeździ się rewelacyjnie, nie wiem czego Big Grin

jak będzie kompresor muszę pomalować stopki centralne, bo troszkę się lakier zdarł, ale myślę, że to rzecz naturalna Smile
Musze też zmienić łożyska w tylnym kole bo czuć luzy, a raz mi się rozsypały podczas jazdy i nie chciałbym przeżyć tego drugi raz, zwłaszcza daleko od domu :F

W trasie byłem z kolegą, był on chińczykiem, Smile

Zdjęcia :





extra zabezpieczenie na przednim kole :F








Widok całego Przemyśla, chodź i tak nie wszystko się zmieściło :F


16-02-2014 23:57:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 11-11-2012, 16:24:09
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Przemi998 - 11-11-2012, 16:27:43
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Winiar 93 - 11-11-2012, 17:50:22
RE: Romet Kadet by Sebon30 - kw112 - 11-11-2012, 17:56:38
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Pitu - 11-11-2012, 18:00:22
RE: Romet Kadet by Sebon30 - MichalSR50 - 11-11-2012, 18:17:25
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 11-11-2012, 18:55:52
RE: Romet Kadet by Sebon30 - maczos - 11-11-2012, 19:10:04
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 26-11-2012, 20:46:18
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 30-11-2012, 23:30:18
RE: Romet Kadet by Sebon30 - ziman1998 - 30-11-2012, 23:36:15
RE: Romet Kadet by Sebon30 - alek736 - 01-12-2012, 00:24:21
RE: Romet Kadet by Sebon30 - mat69a - 01-12-2012, 00:59:31
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 07-12-2012, 17:43:36
RE: Romet Kadet by Sebon30 - tramwajarz - 07-12-2012, 17:45:38
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 07-12-2012, 17:53:21
RE: Romet Kadet by Sebon30 - romet1989 - 07-12-2012, 18:05:42
RE: Romet Kadet by Sebon30 - maczos - 07-12-2012, 19:00:22
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Kolo4x4 - 07-12-2012, 19:43:21
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 07-12-2012, 20:22:42
RE: Romet Kadet by Sebon30 - romet1989 - 07-12-2012, 20:26:07
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 08-12-2012, 19:49:01
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 22-12-2012, 14:56:42
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 31-01-2013, 23:22:57
RE: Romet Kadet by Sebon30 - ziman1998 - 31-01-2013, 23:25:06
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 31-01-2013, 23:30:01
RE: Romet Kadet by Sebon30 - MrF4k - 31-01-2013, 23:38:31
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 01-02-2013, 00:09:49
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Rometowiec97 - 01-02-2013, 16:14:11
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Sołtys - 01-02-2013, 16:19:07
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 01-02-2013, 18:05:49
RE: Romet Kadet by Sebon30 - romet1989 - 01-02-2013, 18:25:10
RE: Romet Kadet by Sebon30 - ziman1998 - 01-02-2013, 18:58:02
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 01-02-2013, 21:14:28
RE: Romet Kadet by Sebon30 - ziman1998 - 02-02-2013, 00:00:13
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 02-02-2013, 00:05:43
RE: Romet Kadet by Sebon30 - ziman1998 - 02-02-2013, 00:07:52
RE: Romet Kadet by Sebon30 - kubaszwiecLBK - 02-02-2013, 00:09:59
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 02-02-2013, 00:41:55
RE: Romet Kadet by Sebon30 - kubaszwiecLBK - 02-02-2013, 11:39:09
RE: Romet Kadet by Sebon30 - MrF4k - 02-02-2013, 12:16:55
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 02-02-2013, 12:48:04
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Mihu44 - 02-02-2013, 13:15:27
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Sołtys - 02-02-2013, 13:24:09
RE: Romet Kadet by Sebon30 - ziman1998 - 02-02-2013, 13:28:04
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 02-02-2013, 13:29:37
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 02-02-2013, 15:22:58
RE: Romet Kadet by Sebon30 - MrF4k - 02-02-2013, 16:50:59
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 18-02-2013, 14:18:21
RE: Romet Kadet by Sebon30 - ziman1998 - 18-02-2013, 14:23:53
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 24-03-2013, 11:06:41
RE: Romet Kadet by Sebon30 - MichalSR50 - 24-03-2013, 20:30:13
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 24-03-2013, 22:54:07
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 06-04-2013, 16:19:14
RE: Romet Kadet by Sebon30 - skuter007 - 06-04-2013, 16:35:20
RE: Romet Kadet by Sebon30 - alek736 - 06-04-2013, 17:13:56
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 13-04-2013, 16:39:19
RE: Romet Kadet by Sebon30 - arecki16 - 16-04-2013, 17:51:20
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Przemek - 16-04-2013, 18:30:22
RE: Romet Kadet by Sebon30 - arecki16 - 16-04-2013, 18:46:09
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Przemek - 16-04-2013, 18:48:10
RE: Romet Kadet by Sebon30 - arecki16 - 16-04-2013, 18:51:16
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Przemek - 16-04-2013, 18:54:29
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 16-04-2013, 19:45:30
RE: Romet Kadet by Sebon30 - MrF4k - 16-04-2013, 20:15:43
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 16-04-2013, 22:05:13
RE: Romet Kadet by Sebon30 - MrF4k - 16-04-2013, 22:44:42
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Winiar 93 - 16-04-2013, 22:28:06
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 17-04-2013, 16:04:18
RE: Romet Kadet by Sebon30 - MrF4k - 17-04-2013, 17:58:36
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 17-04-2013, 21:04:14
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 19-04-2013, 20:53:13
RE: Romet Kadet by Sebon30 - MrF4k - 20-04-2013, 20:24:13
RE: Romet Kadet by Sebon30 - LukaszzT1 - 20-04-2013, 20:38:42
RE: Romet Kadet by Sebon30 - MrF4k - 20-04-2013, 20:42:53
RE: Romet Kadet by Sebon30 - LukaszzT1 - 20-04-2013, 20:46:05
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 20-04-2013, 21:04:54
RE: Romet Kadet by Sebon30 - MrF4k - 20-04-2013, 21:26:31
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Bartek - 20-04-2013, 21:39:30
RE: Romet Kadet by Sebon30 - LukaszzT1 - 20-04-2013, 22:00:22
RE: Romet Kadet by Sebon30 - pawel_2540 - 20-04-2013, 22:09:58
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 20-04-2013, 22:33:49
RE: Romet Kadet by Sebon30 - ziman1998 - 22-04-2013, 18:43:33
RE: Romet Kadet by Sebon30 - tramwajarz - 22-04-2013, 18:52:22
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 22-04-2013, 19:45:53
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Winiar 93 - 22-04-2013, 20:39:46
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 22-04-2013, 23:34:19
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Quake96 - 23-04-2013, 00:05:40
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 23-04-2013, 09:47:43
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Quake96 - 23-04-2013, 13:25:24
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 23-04-2013, 19:39:52
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 25-04-2013, 11:48:28
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 25-04-2013, 14:48:13
RE: Romet Kadet by Sebon30 - alek736 - 25-04-2013, 14:49:36
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Dawid.xD - 25-04-2013, 16:03:49
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Norbi96 - 25-04-2013, 16:57:32
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Quake96 - 25-04-2013, 17:04:42
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 25-04-2013, 18:30:17
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Norbi96 - 25-04-2013, 18:34:42
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 25-04-2013, 18:37:11
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Norbi96 - 25-04-2013, 18:41:16
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 09-07-2013, 09:36:54
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Dawid.xD - 14-07-2013, 14:59:37
RE: Romet Kadet by Sebon30 - komarinho - 14-07-2013, 17:45:24
RE: Romet Kadet by Sebon30 - alek736 - 14-07-2013, 21:32:16
RE: Romet Kadet by Sebon30 - MrF4k - 14-07-2013, 23:18:13
RE: Romet Kadet by Sebon30 - koi7 - 14-07-2013, 23:38:48
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 15-07-2013, 14:03:09
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Barto5050 - 12-08-2013, 00:50:15
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 18-08-2013, 23:52:31
RE: Romet Kadet by Sebon30 - romeciak - 19-08-2013, 12:35:48
RE: Romet Kadet by Sebon30 - MrF4k - 19-08-2013, 17:58:59
RE: Romet Kadet by Sebon30 - lukasz3120 - 19-08-2013, 21:46:00
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Szejker1988 - 20-08-2013, 16:35:37
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Sołtys - 20-08-2013, 18:04:33
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 20-08-2013, 23:44:24
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Krystian Colo - 20-08-2013, 23:47:32
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Quake96 - 21-08-2013, 01:25:35
RE: Romet Kadet by Sebon30 - MichalSR50 - 21-08-2013, 01:29:03
RE: Romet Kadet by Sebon30 - RadekCRS50 - 21-08-2013, 01:59:09
RE: Romet Kadet by Sebon30 - RadekCRS50 - 22-08-2013, 01:15:22
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Dawid.xD - 07-09-2013, 23:27:32
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Amanssy - 08-09-2013, 08:48:33
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 21-09-2013, 20:38:34
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 22-09-2013, 13:56:07
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Dawid.xD - 25-09-2013, 21:14:30
RE: Romet Kadet by Sebon30 - arecki16 - 25-09-2013, 21:53:04
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 25-09-2013, 22:07:22
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Błażej - 25-09-2013, 22:19:03
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 26-09-2013, 00:44:53
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Barto5050 - 26-09-2013, 08:26:06
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Recanion - 26-09-2013, 08:44:49
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 26-09-2013, 12:59:04
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Recanion - 26-09-2013, 13:45:12
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 26-09-2013, 15:19:45
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Recanion - 26-09-2013, 15:40:08
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 10-10-2013, 22:06:32
RE: Romet Kadet by Sebon30 - robikrut - 10-10-2013, 22:59:13
RE: Romet Kadet by Sebon30 - piciu - 10-10-2013, 23:07:14
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 10-10-2013, 23:11:42
RE: Romet Kadet by Sebon30 - piciu - 10-10-2013, 23:14:50
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 10-10-2013, 23:19:07
RE: Romet Kadet by Sebon30 - piciu - 10-10-2013, 23:22:13
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 10-10-2013, 23:26:29
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 20-10-2013, 16:42:14
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Przemi998 - 20-10-2013, 16:58:36
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 20-10-2013, 17:32:08
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Wojtek3362 - 20-10-2013, 17:35:49
RE: Romet Kadet by Sebon30 - MIREK.M2 - 20-10-2013, 19:48:50
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Latos - 20-10-2013, 20:40:25
RE: Romet Kadet by Sebon30 - alek736 - 20-10-2013, 20:58:20
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Dawid.xD - 18-11-2013, 21:22:48
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 18-11-2013, 23:23:52
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 21-12-2013, 13:15:25
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Barto5050 - 21-12-2013, 13:19:00
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 21-12-2013, 13:26:14
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Barto5050 - 21-12-2013, 13:59:52
RE: Romet Kadet by Sebon30 - MichalSR50 - 21-12-2013, 21:56:59
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 22-12-2013, 11:30:14
RE: Romet Kadet by Sebon30 - xarOn - 22-12-2013, 11:57:14
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 22-12-2013, 13:58:59
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 28-01-2014, 23:45:40
RE: Romet Kadet by Sebon30 - szopen45 - 31-01-2014, 22:08:09
RE: Romet Kadet by Sebon30 - DominiX - 31-01-2014, 22:19:51
RE: Romet Kadet by Sebon30 - stqc - 31-01-2014, 22:22:47
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 31-01-2014, 22:26:33
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Barto5050 - 11-02-2014, 19:03:10
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 11-02-2014, 22:14:34
RE: Romet Kadet by Sebon30 - motomaniak - 11-02-2014, 22:40:01
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 16-02-2014 23:57:42
RE: Romet Kadet by Sebon30 - szopen45 - 16-02-2014, 23:59:40
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Barto5050 - 17-02-2014, 00:07:26
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 17-02-2014, 00:22:52
RE: Romet Kadet by Sebon30 - kw112 - 17-02-2014, 00:25:21
RE: Romet Kadet by Sebon30 - alek736 - 17-02-2014, 02:17:32
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 17-02-2014, 22:57:30
RE: Romet Kadet by Sebon30 - kamil777 - 23-02-2014, 18:44:23
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 01-04-2014, 15:43:24
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Stasiek - 01-04-2014, 15:51:03
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Barto5050 - 01-04-2014, 15:55:49
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 01-04-2014, 22:12:57
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 30-07-2014, 16:55:38
RE: Romet Kadet by Sebon30 - ananas - 31-07-2014, 11:54:31
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 31-07-2014, 14:49:58
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Dawid.xD - 10-09-2014, 17:35:55
RE: Romet Kadet by Sebon30 - aniolekdami - 10-09-2014, 19:19:26
RE: Romet Kadet by Sebon30 - gregorian2008 - 10-09-2014, 23:09:19
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Malibu122 - 11-09-2014, 22:18:39
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 18-11-2014, 19:00:51
RE: Romet Kadet by Sebon30 - skuter007 - 18-11-2014, 23:19:03
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Latos - 18-11-2014, 23:25:40
RE: Romet Kadet by Sebon30 - dominik200 - 18-11-2014, 23:33:37
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 09-12-2014, 23:38:49
RE: Romet Kadet by Sebon30 - MIREK.M2 - 10-12-2014, 22:57:16
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 11-12-2014, 00:55:57
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 06-01-2015, 02:36:34
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Suwmiarka - 06-01-2015, 12:10:11
RE: Romet Kadet by Sebon30 - 175mateusz - 09-01-2015, 09:45:11
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 21-05-2015, 16:55:28
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Kolo4x4 - 21-05-2015, 17:33:58
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Barto5050 - 21-05-2015, 18:09:12
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 21-05-2015, 18:12:30


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: joozek
Dzisiaj 00:55:01
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 469
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 69
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 489
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34452
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2974
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 55
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 95
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 263
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5187
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 166
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 323
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 351
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 733
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 240
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6508

Reklama