Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Motorynka AM6
Autor Wiadomość
Damian4570 Offline
Zaawansowany hardware'owiec
*


Liczba postów: 1,305
Imię: Damian
Skąd: Strzelce Kraj
Pojazd: Romet Kadet
Post: #51
RE: Motorynka AM6
Nie powiedziałbym.... Lincoln - chłodnica nie może być za silnikiem! Przynajmniej jeśli chodzi o AM6 - nie może być chłodzenie pasywne, jest to silnik 2T i chyba nie muszę tłumaczyć, co do znaczy dla takiego silnika... Jeśli zdecydujesz się na taki zabieg, to obieg powietrza musi zostać wymuszony, chociażby poprzez wiatraczek na chłodnicy. Po to się montuje chłodnice z przodu, żeby wydajnie wytracała ciepło, a jak zamontujesz ją z tyłu, to nie dość, że efektywna powierzchnia chłodnicy jest przykryta przez siedzenie, to jeszcze jak usiądziesz na taką motorynkę, to chłodnicy będzie ciężko "wychłodzić" silnik. Fajnie, że zabierasz się za taki projekt - ale motorynka jest na to za mała...



13-02-2014 01:38:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Motorynka AM6 - lincoln_88 - 09-02-2014, 23:08:44
RE: Motorynka AM6 - kw112 - 09-02-2014, 23:11:16
RE: Motorynka AM6 - Wojtek3362 - 09-02-2014, 23:16:46
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 09-02-2014, 23:20:27
RE: Motorynka AM6 - Wojtek3362 - 09-02-2014, 23:23:13
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 09-02-2014, 23:37:53
RE: Motorynka AM6 - lada97 - 09-02-2014, 23:41:35
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 09-02-2014, 23:43:16
RE: Motorynka AM6 - szopen45 - 09-02-2014, 23:48:38
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 09-02-2014, 23:52:56
RE: Motorynka AM6 - kw112 - 09-02-2014, 23:53:39
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 10-02-2014, 00:05:42
RE: Motorynka AM6 - adrian00102 - 10-02-2014, 00:19:57
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 10-02-2014, 00:29:10
RE: Motorynka AM6 - Conqeror - 10-02-2014, 01:21:59
RE: Motorynka AM6 - bartoszek5k - 10-02-2014, 01:39:23
RE: Motorynka AM6 - adrian00102 - 10-02-2014, 01:57:07
RE: Motorynka AM6 - Mysiu - 10-02-2014, 02:10:33
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 10-02-2014, 08:32:35
RE: Motorynka AM6 - kw112 - 10-02-2014, 08:39:58
RE: Motorynka AM6 - rafalb59 - 10-02-2014, 10:29:06
RE: Motorynka AM6 - Conqeror - 10-02-2014, 11:09:05
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 10-02-2014, 17:35:44
RE: Motorynka AM6 - Conqeror - 10-02-2014, 19:39:31
RE: Motorynka AM6 - Macklemor - 10-02-2014, 19:54:11
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 10-02-2014, 20:09:33
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 10-02-2014, 23:24:46
RE: Motorynka AM6 - Conqeror - 11-02-2014, 00:21:06
RE: Motorynka AM6 - Damian4570 - 11-02-2014, 00:40:06
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 11-02-2014, 00:52:34
RE: Motorynka AM6 - Conqeror - 11-02-2014, 01:15:53
RE: Motorynka AM6 - Latos - 11-02-2014, 01:29:57
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 11-02-2014, 08:40:21
RE: Motorynka AM6 - Vladimir - 11-02-2014, 09:14:38
RE: Motorynka AM6 - DominiX - 11-02-2014, 10:53:19
RE: Motorynka AM6 - Latos - 11-02-2014, 13:50:18
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 11-02-2014, 17:00:50
RE: Motorynka AM6 - bartoszek5k - 11-02-2014, 17:37:12
RE: Motorynka AM6 - krzysiu1505 - 11-02-2014, 17:51:08
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 11-02-2014, 17:59:47
RE: Motorynka AM6 - krzysiu1505 - 11-02-2014, 18:13:26
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 11-02-2014, 18:48:21
RE: Motorynka AM6 - krzysiu1505 - 11-02-2014, 19:29:28
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 11-02-2014, 19:31:56
RE: Motorynka AM6 - krzysiu1505 - 11-02-2014, 19:49:33
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 11-02-2014, 20:32:11
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 12-02-2014, 20:09:43
RE: Motorynka AM6 - gt10r5 - 12-02-2014, 21:58:25
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 12-02-2014, 22:23:06
RE: Motorynka AM6 - Conqeror - 13-02-2014, 01:28:57
RE: Motorynka AM6 - Damian4570 - 13-02-2014 01:38:56
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 13-02-2014, 16:08:54
RE: Motorynka AM6 - gienek - 13-02-2014, 18:03:21
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 13-02-2014, 18:16:58
LICZNIK W ROMET PONY 50ccm - rometpony50 - 31-07-2015, 16:36:59
RE: Motorynka AM6 - nie_mientki - 31-07-2015, 17:23:06
Odp: RE: Motorynka AM6 - Latos - 01-08-2015, 00:16:27


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Wczoraj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 368
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3128
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Wczoraj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 776
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 170
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 546
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 606
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34654
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 99
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 159
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 446
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5228
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 189
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 382
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 395
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 818

Reklama