Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Motorynka AM6
Autor Wiadomość
lincoln_88 Offline
Uczeń
*


Liczba postów: 258
Imię: Michał
Skąd: Pilawa
Pojazd: Romet Ogar 205
Post: #46
RE: Motorynka AM6
A jakieś sugestie? Silnik AM6 jest jak silnik Dezameta (akurat mogłem podejżeć i zobaczyć) więc na pewno się zmieści. Zastanawiałem się, aby jak wyżej pisali chłodnicę dać na bagażniku, a przewody od niej poprowadzić pod zbiornikiem. Z tym, że nie wiem jak by wyglądało wzmocnienie ramy, bo motorynka wygląda na delikatniejszą, aczkolwiek wiem, co z nimi robiono (ile osób jeździło itd) i nadal one dawały radę. Do AM6 potrzebne jest mocowanie u dołu, gdyż ten silnik nie ma mocowania od góry. Planuję kupić silnik na prądnicy, bez akumulatora, więc dodatkowy element jest już mniej. Poniżej dodaję link do prowizorycznego projektu. Wszystko jest podpisane. Niestety niepotrzebnie "pomalowałem" ramę i stąd te czarne kreski. Gabarytowo, bo wyliczeniu proporcji, wyszło mi, że na tym obrazku silnik powinien być mniej więcej takiej wielkości jak poniżej. Pod spodem widać kilka wystających elementów ze zwykłego Dezameta. http://imageshack.com/a/img191/5511/2w0f.jpg
P.S Żeby nikt się nie czepiał o prawa autorskie: zdjęcia zapożyczyłem z google i "udoskonaliłem" je w paincie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-02-2014 20:33:41 przez lincoln_88.)
11-02-2014 20:32:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Motorynka AM6 - lincoln_88 - 09-02-2014, 23:08:44
RE: Motorynka AM6 - kw112 - 09-02-2014, 23:11:16
RE: Motorynka AM6 - Wojtek3362 - 09-02-2014, 23:16:46
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 09-02-2014, 23:20:27
RE: Motorynka AM6 - Wojtek3362 - 09-02-2014, 23:23:13
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 09-02-2014, 23:37:53
RE: Motorynka AM6 - lada97 - 09-02-2014, 23:41:35
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 09-02-2014, 23:43:16
RE: Motorynka AM6 - szopen45 - 09-02-2014, 23:48:38
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 09-02-2014, 23:52:56
RE: Motorynka AM6 - kw112 - 09-02-2014, 23:53:39
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 10-02-2014, 00:05:42
RE: Motorynka AM6 - adrian00102 - 10-02-2014, 00:19:57
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 10-02-2014, 00:29:10
RE: Motorynka AM6 - Conqeror - 10-02-2014, 01:21:59
RE: Motorynka AM6 - bartoszek5k - 10-02-2014, 01:39:23
RE: Motorynka AM6 - adrian00102 - 10-02-2014, 01:57:07
RE: Motorynka AM6 - Mysiu - 10-02-2014, 02:10:33
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 10-02-2014, 08:32:35
RE: Motorynka AM6 - kw112 - 10-02-2014, 08:39:58
RE: Motorynka AM6 - rafalb59 - 10-02-2014, 10:29:06
RE: Motorynka AM6 - Conqeror - 10-02-2014, 11:09:05
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 10-02-2014, 17:35:44
RE: Motorynka AM6 - Conqeror - 10-02-2014, 19:39:31
RE: Motorynka AM6 - Macklemor - 10-02-2014, 19:54:11
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 10-02-2014, 20:09:33
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 10-02-2014, 23:24:46
RE: Motorynka AM6 - Conqeror - 11-02-2014, 00:21:06
RE: Motorynka AM6 - Damian4570 - 11-02-2014, 00:40:06
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 11-02-2014, 00:52:34
RE: Motorynka AM6 - Conqeror - 11-02-2014, 01:15:53
RE: Motorynka AM6 - Latos - 11-02-2014, 01:29:57
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 11-02-2014, 08:40:21
RE: Motorynka AM6 - Vladimir - 11-02-2014, 09:14:38
RE: Motorynka AM6 - DominiX - 11-02-2014, 10:53:19
RE: Motorynka AM6 - Latos - 11-02-2014, 13:50:18
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 11-02-2014, 17:00:50
RE: Motorynka AM6 - bartoszek5k - 11-02-2014, 17:37:12
RE: Motorynka AM6 - krzysiu1505 - 11-02-2014, 17:51:08
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 11-02-2014, 17:59:47
RE: Motorynka AM6 - krzysiu1505 - 11-02-2014, 18:13:26
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 11-02-2014, 18:48:21
RE: Motorynka AM6 - krzysiu1505 - 11-02-2014, 19:29:28
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 11-02-2014, 19:31:56
RE: Motorynka AM6 - krzysiu1505 - 11-02-2014, 19:49:33
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 11-02-2014 20:32:11
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 12-02-2014, 20:09:43
RE: Motorynka AM6 - gt10r5 - 12-02-2014, 21:58:25
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 12-02-2014, 22:23:06
RE: Motorynka AM6 - Conqeror - 13-02-2014, 01:28:57
RE: Motorynka AM6 - Damian4570 - 13-02-2014, 01:38:56
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 13-02-2014, 16:08:54
RE: Motorynka AM6 - gienek - 13-02-2014, 18:03:21
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 13-02-2014, 18:16:58
LICZNIK W ROMET PONY 50ccm - rometpony50 - 31-07-2015, 16:36:59
RE: Motorynka AM6 - nie_mientki - 31-07-2015, 17:23:06
Odp: RE: Motorynka AM6 - Latos - 01-08-2015, 00:16:27


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Wczoraj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 370
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3131
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Wczoraj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 776
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 172
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 547
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 606
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34654
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 99
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 159
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 448
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5230
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 189
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 384
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 407
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 820

Reklama